Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

anabana chyba sie obraziła - ja nie wiem ja napisałam bo myślę tzn gdzieś czytałam że masz już dzieci - dobrze przeczytałam może sie pomyliłam - nie obrażaj się kochana 🌼 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olez oczywiscie ze sie nie obrazilam :-) poprostu nie bylo mnie w poblizu komputera nie mam dzieci to moja I ciaza :-) wiem ze jest skuteczna bo uzywala jej moja kuzynka przy 2 ciazach i szwagierka i nie maja ani jednego rozstepu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co mi sie wydaje karusia79 jej uzywa i chyba uzywala przy wczesniejszych ciazach i tez jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka My zdecydowaliśmy się na wózek Trinity :). Ekstraaaa :D. Właśnie wróciłam do domu, tak mi się nic nie chce, że szok. Bolą mnie plecy ale i tak jest lepiej niż było, dzięki płaskim butom. Kupiłam sobię książkę, którą polecam wam wszystkim, bardzo bliska dla nas, napisana fajnym językiem \"Śmieszny brzuszek\". W tramwaju nie mogłam czytać bo śmiałam się w głos, rewelacja. Niby poradnik, niby opowieść o ciąży, ale napisana w taki sposób :). hehhe lekki. I w taki, że jak czytasz to się śmiejesz bo to ciebie też dotyczy. Super, fajna do oderwania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też używam Mustelli na razie bardzo sobie chwalę, elastyczna skóra no i ładny zapach, a co do ceny to w aptece kupiłam za 65 zł, bo teraz w sprzedaży są takie dwupaki za 130 zł i sprzedają na sztuki :-). Kupiłam sobie jeszcze krem na biust też fajny. Zastanawiam się jeszcze nad kremem na nogi bo ostatnio mam problem z opuchlizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> chyba też sobię tą książkę kupię skoro taka fajna, bo od wczoraj mam dołek psychiczny, dodatkowo wczoraj po wizycie na poczcie tak się zdenerwowałam, że dwie godziny się uspokoić nie mogłam, a dzisiaj mam bóle i z kolei się martwię czy wszystko ok. Przepraszam, że znowu narzekam, ale tak jakoś mi źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj też wózki oglądałam i też się utwierdziłam w swoim wyborze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało na poczcie? Gdzie cię boli? Co się dzieje? Książkę sobie kup, naprawdę mi też poprawiła humor dzisiaj pomimo doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam na przesyłkę z allegro, a mój mąż na list, wiedziałam że przesyłka została wysłana już dawno, a zdarzało się, że listonosz nie zostawiał awiza, po za tym musiałam wysłać zwolnienie do pracy bo przecież w naszym Polskim chorym systemie to osoba chora ma obowiązek w ciągu dwóch dni, w czasie choroby, dostarczyć zwolnienie do swojego pracodawcy. Stanęłam więc grzecznie w kolejce, po 40 minutach i co najmniej 10 tłumaczenia, że nie mam awiza, bo listonosz po prostu mógł nie zostawić lub mogło wypaść ze skrzynki, baba w końcu wezwała kierowniczkę, która w końcu przeszukała wszystkie paczki, na poczcie spędziłam ponad 1 h w pozycji stojącej bo przecież na cholerę petentowi siedzenie, jeszcze nie daj Boże byłoby mu wygodnie. Byłam taka wściekła, że gdyby nie szyba ochronna, to chyba bym się posunęła do rękoczynów do głupawo uśmiechniętej buzi urzędniczki. A dziś boli mnie całe podbrzusze i w dodatku stwardniało znowu :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sobie kochana no-spe, rozzluźnij się, może prześpij trochę. Nogi do góry i leż sobie. Poczytaj coś miłego. Co do poczty, to u mnie listonosz robi inaczej, nie wysila sie do mnie, mimo, że mieszkam na parterze tylko od razu zostawia awizo, a ja potem biegam, albo mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrozilam ze spacerku bo dzis znowu mam wiosne na dworze :-) tak sie zastanawiam czy jacuzzi w naszym stanie to dobry sposob na relaks czy moze jest nie wskazane??? bylam ostatnio z mezem na basenie i triche siedzielismy w jacuzzi balam sie ze woda bedzie za cipla i nie bede mogla sie porelaksowac ale byla letnia i wrecz zmarzlam tak siedzac bez ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie leżę, na lężąco nie boli mnie tak bardzo więc chyba nie będę nic brała. Dzięki bardzo :-). Swoją drogą dziwne jest to jak mocno potrafię się zdenerwować wcześniej tak nie maiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie tą książkę, naprawdę :D Te same obawy, myślenie itd. :D Hehehehe, w jacuzzi można, nawet jak jest ciepła woda. Ciało kobiety samo by zareagowało jakby się przegrzewało. Po prostu byś wyszła :D A zadzkoszić, najwyżej jedyna rzecz to zrelaksowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko dzieki za info bo w literaturze jak zwykle sa 2 zrodla jedno ze nie wolno a drugie ze jak najbardziej wskazane :-) zreszta jak ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojo nabana sorki pomyliłam się ale dobrze gdzieś przeczytałam ;) karusia79 ma już dzieciaczki a nie Ty oj co za błąd gupek ze mnie :p :p sorki jeszcze raz !!!! co do kremu ja używam narazie oliwki dla niemowląt jest bardzo dobrze nawilżony brzuszek i piersi ale na cycki i tak mi już nic nie pomoże - > mam rozstępy już od ładnych pare lat z powodu że cycki od rozmiaru 0 urosły do C więc to duża różnica ... i od tamtej pory mam rozstępy i kapa mam je do teraz ale boje sie że piersi jeszcze bardziej mi sie zniszczą i używam też na piersi tej oliwki ;) pozdrawiam Co do bólów .... ojej mam też takie skurcze jakby brzuszek zaraz miał mi pęknąc ale przechodzą - nie panikuję i nie lecę do lekarza ... b boli równomiernie i często ;-) więc podobno oki tak twierdzi moja gin i moja druga ginekolog ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir mam dla Ciebie taką dobrą radę. Nie lekceważ twardnięcia brzusia. Może to być bardzo groźne, na najbliższej wizycie powiedz o tym ginowi i niech sprawdzi czy przez tę twardnięcia nie skraca Ci się szyjka macicy. W poprzedniej ciąży z powodu twardnięcia leżałam w szpitalu. Także jak czujesz że zaczyna Ci twardnieć, to bierz nospę i magnez i się kładź i broń boże nie głaszcz brzuszka bo to może tylko wzmożyć twardnięcia. Mam nadzięję, że Cie nie wystraszyłam Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie Oczko wpadłam tylko powiadomić iż urodziłam zdjęcie małej masz w stopce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka -> nastraszyłaś, ale na szczęście jakoś tak instynktownie od wczoraj wieczorem leże, tylko kiepsko że brzuszka dotykać nie można :-(, ajk nie przejdzie do jutra to chyba jednak zadzwonię do lekarza bo po co denerwować się na zapas tym bardziej że wizyta dopiero za trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia alez ja sie nie gniewam ja nie z tych co sie od razu obrazaja i to w dodatku o nic :-) hmmm ja tez mam czasami wrazenie jakby brzusio mi sie od srodka naciagal i twardnial-to zdarza mi sie czasami ale tylko wieczorkiem poprostu czuje jak mi sie macica naciaga haha ale czytalam ze w 5m-cu to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to ja mam dopiero na 25 sierpień .... hehe czyli jak Ty jesteś w 5 miesiącu to ja ... hm 4 ? różnica 25 dni tzn 3 tygodnie ? :-) jak uważasz ja jestem w 4 msc-u .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia a w ktorym jestes tyg? kiedys tutaj mialysmy konwersacje z dziewczynami ktory tydz odpoiwiada miesiacowi haha kazda miala inna teorie :-D ja jestem dzidz w 17tyg i 4dni a od 18 zaczynamy 5miesiac wiec ja juz zaczelam a ty jestes w 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×