Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ooo,ewitap,własnie doczytałam,ze tez czekasz na te same wyniki co ja.ja zaraz po swietach bede dzwoniła,kurcze chce juz wiedziec na czym stoje.chociaz i tak do konca nie bede miała 100%pewnosci,bo bede martwiła sie,czy aby dziecko nie urodzi sie z niedocz.tarczycy.boz i tak juz do samego konca z takimi myslami.gdybym miała te 10 lat mniej/hehe/darowałabym sobie te wszystkie badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Właśnie wróciłam do domu. W Krakowie wieje jak cholera, do tego rano padał śnieg. Dobrze, że wybrałam się dzisiaj ubrana w ciepły sweter, bo bym zmarzła. Strasznie zimno. Mimo, że świeci słońce. Karusia, taki typ, ehhh szkoda. Ale ludzi w pewnym wieku już nie naprawisz. Siostra niech się zajmie sobą. Ja mam podobną osobę w rodzinie, grrr złość mnie bierze na takie osoby. A najważniejsze, że między tobą a mężem już jest lepiej. Bardzo się cieszę i trzymam kciuki, żeby nadal tak było. Maluchy twoje jak? Choróbska ich wiosenne żadne nie złapały? Malujecie już pisanki? :). Mała :) To super, że serducho i wszystko inne jest na miejscu. Mam nadzieję, żę amniopunkcja też wyjdzie ok. To już niedługo czekać trzeba. Najdłuższe już za tobą. Co do wagi, to przybywa ci jej książkowo. Tyle ile trzeba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00000POMOCY
dziewczynki pomozcie... czy sa jakies tabletki podtrzymujace ciaze w pierwszych tygodniach....a moze cos brac przed ciaza...ja nie moge utrzymac ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooo? Tabletki podtrzymujące owszem są, przepisuje je lekarz, jeśli jest taka potrzeba. A podtrzymujące przed? Jak można podtrzymywać coś czego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę dzisiaj z Emilką w domu bo ma katar-chyba pierwszy od pół roku.To troche wykręt bo nieżyt nosa to nie choroba ale chcialam sobie dychnąć od pracy.Juto też pewnie zostanę w domu a potem tylko czwartek i piątek i święta.Nie byłam jeszcze ani jednego dnia na L4 i jestem trochę padnięta,ale to są tylko momenty.Pisanki w Wielki Piątek. W czwartek idę na usg 4D.Nerwy.Zobaczymy mam nadzieję ,że będzie o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czly czas wieje i co chwile pada snieg.Ja tez ostatnio przytylam 2 kg w2 miesiac. Od poczatku ciazy to juz 8+. Ale co tam. Teraz waze 56. Czyli tyle ile powinnam, wiec narazie sie nie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie się nazywa :D Emilka :D Od razu mam przed oczami małą, śliczną dziewczynkę. To dobrze, że zrobiłaś sobie dzień wolnego. Przynajmniej złapiesz trochę oddechu. W czwartek czekam na relacje, a ty się nic nie martw, większość z nas bała się tego usg, albo się boi, a okazuje się, że wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ua pisanki juz mam. Tzn. wydmuszki pomalowane, gore jajka odlupana. Nawtykalam do srodka waty i posialam tam rzezuche. ponoc ma to fajnie wygladac, jak wlosy, bo na jajkach namalowalam oczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale z was szczuplaczki :). Ja mam w sumie 4-5 na plusie, przynajmniej tak było dwa tygodnie temu. W sumie ważę 70-71 kg :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotyczy tabletek na podtrzym.
Ja dwa razy poroniłam, przy trzeciej ciąży lekarz zapisał mi preogesteron (nazwy jednego leku nie pamiętam ) ten drugi to luteina. Miałam również zapisane zastrzyki na rozżedzenie krwi (clexan) - nie wiem czy to czy inny cud sprawił że mam zdrową wspaniałą córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, wiem co to znaczy miec taka babcie, bo matka mojego ojca byla dla mnie taka sama babcia jak Twoja mama dla Twoich dzieci.... Wraz z bratem bylismy zawsze na drugim planie, bo najwazniejsze byly dzieci siostry mojego ojca. Obecnie, gdy mam juz mozliwosc wyboru, zerwalam z nia wszelkie kontakty, bo dosc juz mam tego zaklamania. Ciesze sie, ze maz przejrzal na oczy. W kazdym razie nie puszczaj go za czesto do mamusi, bo lepiej zapobiegac niz leczyc... Wracajac do wagi - ja od poczatku ciazy przytylam zaledwie trzy kilo, wszystko w brzuchu i biuscie. Mam taki maly brzuszek... Czy te 3 kilo to zbyt malo???? Gimelka -> fajnie, ze masz juz kredyt! Teraz to sie dopieri naharujesz!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówimy do malej Milutka.Prawda,że Emilka to ładne imię? Mój synek wybierał bo strasznie chciał siostrę.A teraz chce brata-dla równowagi:-) Mąż mówi,że obojętne co będzie-byle zdrowe,ale wcześniej przed ciążą jak rozmawialiśmy na temat płci to twierdził,że chce syna bo jest jedynym chłopem w rodzinie i że ma tylko \"jeden strzał\" bo ja czwartego dziecka nie chcę.Potem jak nie mogłam zajść w ciążę,to mu się punkt widzenia zmienil i chciał po prostu dziecko.Ale i tak się ze mną założył,że w czwartek usłyszymy od lekarza -syn... Dzieci też zabieram na usg.Specjalnie zapisałam się na 18.00 ,żeby syn zdążył wrócić ze szkoły.Pewnie,że dzieci wiedzą -bardzo się cieszą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia ja się nie przejmuję, bo wydaje mi się, że nie przytyłam dużo a nawet jestem z siebie narazie dumna bo sądząc po rozmiarach mojego brzucha byłam pewna, że ważę więcej :). Ale powiem ci, że rewelacja z dzieciakami na USG iść :D Hehehe pewnie są strasznie ciekawe :). Zobaczymy co u ciebie będzie :D Dzisiaj robię placki ziemniaczane mmmm :D Z sosikiem :D I rosołek gotuję, lubię takie dni jak dzisiaj. Nie wiem dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmala3
a co to za usg 4D?tylko prosze sie nie smiac z mojej niewiedzy:) to cos innego niz takie zwykłe usg? dobranoc, jutro zajze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jejku jaki ładny dzień dzisiaj. Ale chyba jest strasznie zimno. Ja dzisiaj jadę już szykować święta :). Nie chcę myśleć co się bedzie działo w pociągach :D Koszmar. Ale na szczęście mąż mnie zawozi z tą walizą wielką :). W sobotę do teściów jedziemy :D Zobaczymy co to będzie. Mała usg 4 d, to jest takie ulepszone zwykłe usg. Z niego własnie wychodzą takie ładne zdjęcia dzieciątek. Kilka stron temu wklejałam dwa usg dla porównania :). O to jest to takie pomarańczowe :). To jest normalne USG :D http://www.ginekolog.krakow.pl/images/usg_dziecko.jpg to jest 4 D http://www.usg-3d.pl/graf/usg/4d2m.jpg A tutaj masz wyjaśnione dokładne różnice :) http://www.usg-3d.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mało piszę bo remont u mnie ruszył narazie wymieniają ogrzewanie a tu nawrót zimy!!! Mam strasznie zimno w domu ale mam nadzieję że dziś włączą ogrzewanie. Co do wagi to ja ciągle stoje w miejscu, a brzuchol rośnie, kupiłam sobie wagę żeby kontrolować przyrost a tu nic. Narazie waże 64,5-65 kg, także oczko się nie martw, ja tam wierzę w to, że mam grube kości i mięśnie, także drobna nie jestem ;-). Co do rosołu to w sobote kupiłam taką dziobiącą kurę na targu rosól wyszedł jak marzenie mniam ;-). Niestety to juz wspomnienie z weekendu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja rosół najbardziej wołowy lubię głównie z pręgi, bo lubię to mięso i o dziwo mój mąż też zjada. No ja wymienianie pieca mam przed sobą, czekamy tylko aż się ciepło już na stałe zrobi. E ja tam też nie byłam szczuplaczek przed ciążą, ale też nie gruba. W sumie w tej wadze czułam się dobrze, teraz też jest ok :). Tylko tak czytam jak piszą dziewczyny jakie fajne laseczki z nich :D To jakoś też bym tak chciała. Ale powiem wam, że pierwszy raz w życiu jakoś bardzo nie przejmuję się przyrostem wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co slychac ciekawego??znowu zima nas dopadla ech...😠 Wyjeżdzam na święta do Płocka:)troche odpoczne od osiedla hehe Ja na 28 marca mam termin usg 4d juz sie nie moge doczekac:D:D:D Dzisiaj tak zimno a ja musze isc na miasto kilka spraw pozalatwiac . Brzuch mi coraz wiekszy rośnie hehe.Co do wagi to różnie to bywa wiec nie macie sie czym przejmowac ,niektore dziewczyny dopiero od 6tego m-ca zaczynały tyć i bylo wszystko ok:)Ja na razie 3 kg przytylam od poczatku ale teraz pewnie dopiero sie zacznie hehe. Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak ten czas szybko leci niedawno sie dowiedzialam ze jestem 8 tyg a juz 22 leci.Ja sie tez waga nie przejmuje tylko martwi mnie jak to bedzie w lato jak juz bedzie tak cieplo i mam nadzieje ze szybko schudne po porodzie ,a ze w lato sie szybciej chudne to moze nie bedzie to trwalo tak dlugo hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ja mam tak samo. Dowiedziałam się, że jestem w ciąży około 54-5 tygodnia. A też już mi 22 leci. Jutro wg mojego kalendarza zaczynam 6 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> jeszcze troche i nasze dzidziusie juz beda na swiecie:)chociaz slyszalam ze koncowe dni sie strasznie ciagna hehe.Ja nie wiem jak sie te miesiace liczy,ja przyjelam wg tej tabelki co znalazlam w necie ze od 23 tc sie zaczyna 6ty ale w sumie to i tak malo istotne hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam :). No ja też tak mam, że od 23 tygodnia zaczyna się 6 miesiąć. A ja jutro zaczynam 23 tydzień :). Oglądałam te rozmowy, opuściłam tylko tą dziewczynę która leżała. A co do ostatnich dni. Strasznie czas leci. Zobaczysz zleci szybciej niż się wydaje. A ciągną się może dlatego, że już się czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×