Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość mata78
Cześć dziewczyny! A ja słyszałam,żę kobiet w ciąży (kod B) ZUS nie kontroluje,bo nikt nie udowodni,że ciężarna nie dostała nagle bóli,albo że szyjka się skraca! A poza tym moja gin sama się pytała czy chcem zwolnienie bo wszystkie biorą w drugiej połowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia, poza tym jeśli dostajesz zwolnienie, bo np. musisz leżeć w ciąży to oni jak najbardziej mają prawo to skontrolować. Już nie raz pisały tutaj o tym dziewczyny. Karusia, kochana uszy do góry. Jesteś na pewno cudowną mamą i żoną. Podziwiam cię, że poradziłaś sobie mimo przeciwności losu. Wierzę, że i taką handrę przezywciężysz. I o twoich rodzicach jak i twoich teściach pisałam już. Szkoda, że twoja mama potrafi w taki sposób do ciebie powiedzieć, ale już dla mnie dziwne się stało jak napisałaś, że musiałaś się wynieść bo urodziło się im najmłodsze dziecko. Hmmm czyli to już trwa długo. Bardzo mi przykro. Nie dzwoń, nie szukaj kontaktu, może tak będzie ci łątwiej, odciąć się. Co do teściowej to chora kobieta, ale zarówno cała ich rodzina jest chora. Oni tego nie widzą, bo nie chcą, są osobami współuzależnionymi. Mąż zamyka oczy, może sam ma nałogi. Córki, kiedyś obudzą się i stwierdzą, że są DDA i okaże się, że bardzo ciężko im w życiu. Mąż prawdopodobnie będzie miał ten sam problem, jeśli już go nie ma. Co do tego dziecka, hmm próbuj dzwoń. Zadzwoń na niebieską linię i dzwoń tam często. Niech zabiorą jej to dziecko, jeśli wogóle coś zrobią. Mops nic nie da, oni tak przyjdą nie ma to odkładają na biurko, i uznają, ze kiedyś znowu pójdą. Szkoda zachodu. Już ci pisałam, że ja jestem okrutna. Takim ludziom powinni fundować obowiązkowe podcięcie jajników. Oni nie powinni mieć dzieci. Nie mogą. Co do zakupów dla niej, to warto ją uświadomić już teraz, że nie może na nic liczyć od ciebie. Myślę, że w tej sytuacji powinniście a raczej twój mąż jako jej syn wystąpić do sądu o obowiązkowy odwyk. Może to by pomogło i jej a co najważniejsze tym dzieciom. Grobowym nastrojem nic się nie przejmuj. Pisz jak potrzebujesz i jak jest ci lepiej :). Ja dzisiaj się urwałam z ostatniego wykładu, śpię, nawet moje maleństwo nie ma ochoty żeby się poruszać. Pogoda pod psem, raz pada, raz słońce. Dzisiaj robię na obiad kapuśniak. Czeka mnie pracowity weekend, bo musze pisać pracę. Na szczęscie męża nie będzie, więc się skupię. Może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga**************
Witam staram sie o dziecko juz poltora roku, ostatnio mialam mlekotok z piersi, poszlam zbadac prolaktyne i tarcyce. THS–1.980ulU/mL PRL– 19.20 ng/ml moj wynik PRL jest niby w normie, a ginekolozka stwierdzila ze jest zbyt wysoki przepisala mi bromergon, mam go brac przez 2 miesiace i zajsc w ciaze :/ czy ktoras z Was zaszla w ciaze po bromergonie? Czy on ulatwia zajscie w ciaze ? Przepraszam za zasmiecanie topkiu ale czy ktoras z was moze mi pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o zwolnienie w ciąży to jeżeli jest na druku kod1-to chora musi leżeć,jeżeli2-to chora może chodzić Szylusia--->może ty masz kod 1 to oni wtedy mają prawo zobaczyć czy leżysz.Wszędzie szukaja oszczędności i jak złapią że cię nie ma w domu a masz napisane musi leżeć to wstrzymują chorobowe.Najlepiej poprosić lekarza żeby napisał kod 2 oczko---.jej mąż też coraz częściej popija.Wiesz też myślę że oni powinni udać się na terapię bo współuzależnienie to też w pewnym sensie choroba.Mam nadzieje że tamto dziecko nie będzie jednak pchało się na świat.Może to okrutne ale tak naprawdę byloby najlepiej.Ojciec w pracy,siostra w pracy ,druga w szkole a dziecko płaczące w łóżeczku ,bo ona będzie spała nawalona...koszmar...zadzwonie na błękitną linie dzięki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, ja też, może myślę okrutnie ale się z tobą zgadzam :(. Może to okropnie brzmi, ale też myślę, że dla tego dziecka tak będzie lepiej. A co do terapii, to oni jeśli nie będą chcieli to nie pójdą. A powiedz mi jak mąż patrzy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie w ktorym tyg poczulyscie ruchy bo ja jeszcze nic nie czuje nawet na ostatnim usg lekarz pytal czy juz czuje bo sie dzidzia mocbno ruszala a ja nic zadnych babelkow i tym podobnych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia i oczko jak najbardziej sie z wami zgadzam co do tego dzieciaczka!!! vanilka a w ktorym jestes tc??? mowia ze im kobieta chudsza tym szybciej czuje ruchy, kobiety okraglejsze pozniej.. nie przejmuj sie wazne ze ogolnie malenstwo sie rusza a ty wczesniej czy pozniej je poczujesz ja pierwsze ruchy poczulam w 18tc i nie byly to typowie banki tylko dziwne uczucie w podbrzuszu, potem po tyg banki a potem znowu dziwne uczucie no i wtedy bylam juz pewna ze to maluch nawet pod reka byla wyczuwalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga ja też nie z tego topiku, ale ja też zażywałam bromergon. Prolaktyna spadła ale nadal nie zachodziłam w ciążę więc dostawałam clostilbegyt i pregnyl i udało się za 4 razem. :-) 🌼 dla sierpnióweczek od sierpnióweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ta kobieta z ZUSu powiedziała mi że po 3 miesiącach zwolnienia, ZUS może kontrolować. Ja na zwolnieniu miałam kod 1- musi leżeć i dobrze że jak ta kobieta przyszła to jeszcze spałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze cały czas mam ochotę na słodycze - szczególnie draże kokosowe. Wczoraj zjadłam 2 paczki + paczkę delicji. dziś już pół czekolady...masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Odebralam dzisiaj wyniki z moczu i troche sie zmartwilam bo sa nie za dobre hmm grypa ma jakis wpływ na wyniki moczu??jutro ide do lekarza znowu mnie beda faszerowac jakimis lekami😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miala ktoras z was tak moze: nabł paskie liczne w prepar. nab okrągłe dość liczne śluz nieobecny leukocyty 6-8 wpw N:0-5 Erytrocyty świeze 2-4 wpw N:0-3 reszta jest ok,moga byc takie wyniki przez to ze mam grype??sorki ze was tym mecze ale bede wdzieczna za odpowiedz bo sie martwie a nigdzie na ten temat za bardzo nic nie moge znalezc. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobne wyniki już 2 razy, lekarka kazała mi brać Urosept i pomaga ale na chwile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez mialas te nabłonki okrągłe?? ja mialam kilka miesiecy temu ale tylko liczne bakterie i leukocyty 20-30 przepisali mi jakis lek i od tej pory mialam spokoj az do dzis😠 sama nie wiem skad to sie bierze bo nie czuje zeby mi cos dolegało z pęcherzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz właśnie patrzę na wynik i miałam nabłonki płaskie, okrągłe, leukocyty i liczne baterie. Trzeba dużo pić, ja jak tylko nie piję dużo w ciągu dnia to od razu mam problem z siusianiem, i na raz wypijam litr wody i przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wlasnie nie odczuwam zadnych problemów i to jest dla mnie dziwne,ech no trudno zobaczymy co mi lekarz jutro powie,a posiedze tam troche bo jeszcze musze ta glukoze pic a tak mi sie nie chce rano wstawac.Kurcze jak u mnie zimno bryyy ide sie wykapać:) niby w ciazy lepij brac prysznic ale ja lubie sobie polezec hehehe dzieki za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia buziaczki słoneczko 👄 👄 👄 tak to prawda, że czasem bliskie nam osoby potrafią być bardziej nieczułe niż obcy nam ludzie, uśmiechnij się kochanie :) :) masz wspaniałe dzieci i męża i kruszynkę którą nosisz pod serduszkiem i to jest najważniejsze :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dla ciebie :) karusia a ta twoja teściowa o zgrozo... aż mi ciarki przeszły wrrrrr jeśli cię to pocieszy to moja też często zagląda do kielicha (i nie tylko kielicha :( aż przykro patrzeć i to kobieta :( :( ) jeśli tylko masz ochote to przelej wszystkie żale tutaj, to lepsze niż trzymanie wszystkiego w sobie buziaczki i głowa do góry, my wszystkie jesteśmy z tobą 👄 👄 👄 :) :) :) :) zobacz ile osiągnełaś, można ci tylko pogratulować, że sama tak świetnie dałaś sobie rade w życiu!!!!!!! naprawde super z ciebie kobieta!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ostatnim badaniu moczu mialam liczne bakterie, moj gin zalecil posiew zrobilam i nic nie wychodowali ogladnelam wlasnie JUNO film o 16sto letniej dziewczynie ktora zaszla w ciaze i oddala dziecko do adopcji no i splakalam sie oczywiscie.. tak mi sie chce czegos slodkiego ze oszaleje, w domu nic nie mam procz czekolady-bleea do sklepu za daleko i ratuje sie kisielem wisniowym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przespałam się i jest mi lepiej. Co do wyników, to myślę, że każda choroba jakoś wpływa na organizm. Ja leukocyty miałam ponad 100 mimo, że norma jest taka jak u ciebie :). Dostałam Urosept. Dla mnie to też dziwne, bo nie czuje problemów z pęcherzem. Często chodzę, ale to normalne, bo maluch kopie i od początku ciąży tak mam. Ja się martwie o te płytki, nie wiem ehh. No i nie wiem dlaczego mam zrobić te nieszczęsne próby wątrobowe, po co? Przecież mi nie chciał powiedzieć :(. Coś mnie dzisiaj brzuch boli. Przyjemność ciążowa zwana zaparciami daje o sobie znać. Jutro skoczę do apteki i kupię len w tabletkach, bo colonu c to za cholerę wypić nie mogłam. Może mi to coś pomoże. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próby wątrobowe to na zatrucie ciążowe wiem ze sie robi ale chyba nie tylko,dziwne ze ci nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko -> na zaparcia to polecam 3 szuszone śliwki codziennie najlepiej z rana mi pomaga bardzo:)Tez pewnie bede miala jakies tabletki przepisane wrr A dlaczego ci nie chcial powiedziec po co te próby,pytalas go i nie powiedzial ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie wiem po co. Nic nie mówił, mówił o innych badaniach i nagle oatrze w domu a mam napisane, zeby zrobić próby wątrobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie :D Badania mam w normie :D I w moczu i krwi. W moczu bakterie i leukocyty wysokie, ale dostałam na to urosept. Bilirubina i inne w normie. Szlag by to trafił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem po co ci to zlecil,ale przynajmniej bedziesz miala dodatkowe badanie zrobione:)Ide sie położyc jakoś zmęczona jestem a jutro musze na 8mą być w przychodni.3maj sie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam w moczu leukocyty i bakterie, lekarz zanim dał tabletki zlecił posiew, najpierw sie martwiłam, że bez sensu czekać, ale posiew wyszedł ujemny więc prawdopodobnie próbka była zanieczyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko-> coś dziwny ten Twój lekarz, ale przeciez do tej pory był ok ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko---->pewnie chce zobaczyć,czy nie grozi ci zatrucie ciążowe.ASPAT i ALAT tak sie te próby nazywają.Kup sobie Lactulozum w syropie to sie daje nawet małym dzieciom na zaparcia.Moja mała jak miała1-2 lat to miała chroniczne obstrukcje i po kuracji tym specyfikiem jej się unormowało.Ja zażywam żelazo w tabletkach dodatkowo i przeważnie po tym ma sie zaparcia-a ja wręcz przeciwnie... Dziewczynki kochane dziękuje za wsparcie---jesteście wspaniałe.Już mi przeszło naprawdę.Bukiecik dla was🌼🌼🌼 wróciłam od syna z zebrania i przeszły mi żale jak usłyszałam po raz kolejny ,że jest jednym z lepszych uczniów w klasie.. A jeśli chodzi o wyniki moczu to wskazuje to na infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×