Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Te rozmiary pościeli są różne, dobrze, że są takie, ja mam takie same a drugi komplet mam 130x90 :). A łóżeczko zamawiam takie : http://www.allegro.pl/item376508331_lozeczko_drewex_kuba_ii_teak_szuf_mat_gryk_pos.html A wózeczek już pokazywałam, ale taki. Tylko że w kolorach zielony-jak świeża sałata + paseczki zielone. No i fotelik będe miała taki jak wózeczek, razem z adapterem do wózka, robiony przez firę :D Też w sumie nie tak źle, bo za 3 w jednym płacę 1000 zł. http://www.allegro.pl/item376722243__wozek_trinity_gleboko_spacerowy_torba_foli.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oko za odp :) no z ta posciela to faktycznie sie nie znam :o co do tych boli to tez szukalam w necie i wszedzie kobiety pisaly ze to normalne juz na koniec ciazy... ale jakos mnie to martwilo. do tego twardnieje mi brzuch-tez wieczorami... mam nadzieje, ze jeszcze nie urodze bo to dopiero 31 tydz a wozek mam taki, ma wielka gondole bo 88 cm http://global.skate-pegperego.com/?l=en&p=3 ze wszystkimi dodatkami, jak fotelik do auta czy spiworek, koszyk na zakupy,jakas moskitiera i folia przeciwdeszczowa tez jest to kosztowal mnie kupe kasy ... mam nadzieje, ze sie sprawdzi bo jak to sie wsciekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się domyślam ile musiałaś wydać, ja stwierdziłam, że mogę kupić coś innego, za resztę pieniędzy :). Ale fakt, słyszałam że te wózki to rewelacja. Mi się marzył implast, ale stwierdziłam, ze jest dość drogi, a zaczęrpnęłam opinii i wybrałam ten :). Zadzwoniłlam, pogadałam i zrobią taki jak chcę, on zdecydowanie lepiej wygląda na żywo niż w necie. I spełnia wszystkie moje wymagania, a było ich dużo :D To, że brzuch ci twardnieje, to też jest w normie, to pewnie skurcze braxtona-hicksa, :0 one przygotowują macicę do tych prawdziwych skurczów, jeśli nie są regularne, jest ich mniej niż około 5 na godzinę i nie są bolesne, to wszystko jest ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh kafe nawala i mi wcielo caly post :o widzialam ten wozek co kupujesz kiedys jak bylam w Kosciele i prezentowal sie dobrze :) Tylko ja to musze pomacac, pojezdzic zeby stwierdzic ze jest super :) nie wiem czy dobrze zrobilam wydajac tyle kasy na wozek bo pewnie taka skladana parasolke do auta tez kupie jakos pozniej... :) ide spac bo juz mnie muli. dobranoc wszystkim :) na te skurcze czasami biore magnez, uwazam z ta nospa bo mi lekarz mowil ze to nic dobrego tak naprawde :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pojeżdziłam, podotykałam i stwierdziłam że jest super. Do tego leciutki. :) A parasolkę potem jakąś superową kupię :). Mi lekarze też to mówili, dzisiaj się nawet pożarłam z dziewczynami na topiku na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, wlasnie wrocilam uff jestem zmeczona i teroszke poddenerwowana po lekarzu musialam pochodzic po sklepach zeby sie rozluznic - dzidzia za malo urosla i pani doktor wysyla mnie na drugie usg do zaprzyjaznionego lekatrza ktory ma lepszy sprzet powiedziala mi ze niektore dzieci sa mniejsze a i ze ona chce sie upewnic -- jeszcze 3 tyg tetu wszystko byo ok i oprocz tego cukier, cisnienie w normie hemoglobina na granicy normy a wiec dostalam zelazo na miesiac - troszke sie martwie chciala zebym poszla w przyszlym tyg ale jak zadzwonilam pierwszy wolbny termin maja na srode 25 uff i znowu tyle trzeba czekac a gdzie jest ta tabelka z waga ? ide sie polozyc musze sie troszke rozrluznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znalec tej naszej tabelki z waga dzidzi jak mozecie to wklejcie ja jeszcze raz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej okoko okolo 1 kg okokok masz moze ta tabelke ? doktor mowila ze to nie jest powod do zmartwien ale ona chce zasiegnac opinii 2 osoby nio ale ja sie troszke martrwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać, nie jest. Proszę, tu są siatki centylowe :). Może jest po prostu drobną kruszynką :). Narazie nic się nie martw, bo jeszcze nic nie wiadomo :). 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane trudno jest sie nie martwic, ona naprawde w bardzo delikatny sposob mi o tym powiedziala, wody tez w porzadku i mam nadZieje ze dzidzia ladnie podrosnie do nastepnego usg, a poza ty tym maszyny tez nie sa perfekcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie teraz tak szybko nie dowiem ile mój mały waży,bo ostatnio namowilam pania gin na usg,a nie mialam miec wiec pewnie teraz mi nie zrobi,dopiero w 33 tc.a ze wizyte mam za 5 dni,wiec usg dopiero zrobi mi na nastepnej wizycie,czyli jak bede w 34 tc Ostatnio jak byłam na usg hmnnnnnn w 26 tc i 4 dni mały ważył 840 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CZY WY TEZ OTRZYMUJECIE NA MAILA WIADOMOSCI JAK TYLKO KTOS ODPISZE NA NASZYM TOPIKU????? JA DOSTAJE OD CZASU WOJNY Z TA POMARANCZA WREDNA,NIC NIE PRZESTAWIALAM A CALY CZAS DOSTAJE MAILE JAK TYLKO KTORAS Z WAS COS NAPISZE I MI SKRZYNKE ZAWALA:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Oczko🌼 Hheheheh no to duży dzieciaciek:D:D:D Nie wazne czy duze czy małe ale wazne,ze zdrowe i tyle:D:D No jedyny minus duzego to cięższy poród,ale i to sie jakos da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie chcę o tym myśleć i mówię do niego, żeby więcej nie rósł :D A vanilka ty mów swojej kruszynce, żeby więcej rosła :D W końcu te nasze maleństwa musza się nas słuchać :). I tak jak mówi Szylusia, nie ważne, czy duże czy małe, ważne że zdrowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeheheh Zauwazylyscie,ze im blizej naszego porodu tym wiecej sobie wymyslamy ??? Ja np.jakis czas temu z 2tyg.dostalam bolu jednej strony gardła,poczekalam kilka dni,domowymi sposobami sie leczylam,az w koncu poszlam do lekarki,obejrzala i powiedziala,ze mam lekko przekrwione,ale nic nie wiedzi,wiec kazala pic syropek,brac cerutin 2 razy po jednej i isla mind do ssania.Ale oczywiscie kolejny tydzien minal a ja nadal mam bol gardla,drapie,gryzie,czasami mam tak sucho,ze przelkna sliny nie moge i nie pomaga ani syropek ani tabletki.No i ja oczywiscie zagladam do gardla i nic nie widze tylko takie zgrubienie po prawej stronie gardla,no i o sobie baba glupia mysli??? Od razu czarne mysli..czyli pewnie rak albo cosik,no bo ilez moze trzymac bol a nic nie widac:P Ja mam jazdy,no a do tego ta krew z piersi i juz mam gotowy scenariusz,ze duzo mi nie zostalo. Nie ma to jak szał hormonów:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zrobił guzek pod pachą. Oglądało dwóch lekarzy, swierdzili, że to prawdopobonie wina hormonów, że to wołkniak i nic sie z tym nie dzieje, ale ja już muszę wymyślać i płakac mężowi w rękaw. Tak samo nakręcam się na ten poród. Szaleństwo. Fakt chyba hormony nam walą po głowach. A ja nie mogę spać. Mam ochotę na coś ekstra do jedzenia. Najchętniej to bym poszła na jakieś wesele się najeść jakiś pyszności :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHE No to widze,ze i w jednej i drugiej sprawie nie jestem sama:P:P A my idziemy w niedziele na urodziny synka mojej kolezanki ze Stanow,4-te urodziny,zawsze wyprawia mu jak jest na miesiac wakacji w Polsce i zawsze jest duzo pysznych rzeczy:D:D:Dwiec chocbym sie zle czula i tak pojade aby sobie pojesc:P:P Ok wylączam net,bo od rana wlaczony i zaraz bede swieciła w ciemnosciach,małemu tez sie nie podoba bo puka mnie z kazdej strony:( do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->ja kupiłam takie samo łóżeczko z szufladą i wyjmowanymi szczeblami w kolorze teak.Leży teraz od miesiąca w pokoju u dzieci pod łóżkiem piętrowym bo nie chcę go na razie skręcać.Do tego był gruby materac gryczano-kokosowy.Za całość dałam 299,00zł.Kupowałam nowe na allegro. Dziewczynki ja też mam śluz taki ,że muszę za przeproszeniem majtki 5 razy dziennie przebierać.Jeśli wszystkie tak mamy to znaczy,że tak ma być.Mnie lekarz powiedział,że to żaden czop tylko więzadła się jakieś rozluźniają i kobiety chodzą jak kaczki,nie trzymają moczu i leci im ten śluz.Tak więc spokojnie nie rodzimy jeszcze!!!A ja usg mam w piątek.Sama jestem ciekawa ile mała waży.W 22 tygodniu ważyła 680g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Karusia i ładny ten kolor, tego łóżeczka? odobało mi się jeszcze takie całkiem ciemne. Wiem, że są tańsze, to dałam na przykład, też z materacykiem gryczano kokosowym, muszę kupić jeszcze drugi materacyk do łóżeczka turystycznego. Co do tego śluzu to owszem, to też słyszałam, ale to co mi ostatnio, że tak powiem wypadło, to było coś innego, taka galaretka jak białko kurze, a w tym takie białe grubsze nitki. Ehhh sama już nie wiem. Dzisiaj w nocy to co się działo to był jakiś koszmar. Brzuch bolał mnie jak cholera, do tego mam wrażanie, szczególnie jak sie położę, hmmm jakby to opisać. Czuję się tak jak gdyby ktoś mi wbijał grubą igłę w dół brzucha, na wysokości szyjki, Raz na jakiś czas taki obrzydliwy ból, łączy się to z tym, że mały się rusza, nie wiem mam wrażenie jakby sie wstawiał na miejsce. Nie wiem co jest do ch... zaczynam sie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×