Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

pomarańcze są tu tylko po tu żeby robić zamieszanie w ogóle nie zwracam uwagi na ich wypowiedzi !! Jak sie komuś nie chce czytać kilku stron wcześniej to tak jest ! Karusia dobrze mówisz może żyło by i nie dożyło by roku ... a nie mówiąc co dalej by z tym dzieckiem było - karmiła by je tanim winem albo co .... współczuje i przsyłam całuski :*** WIECI CO Z TYM FEELEM - DEBILE -> KONCERT MIAŁ SIE ROZPOCZĄĆ O 19 - PRZYJECHALISMY DOSŁOWNIE 10 PO ... I ZOBACZYLIŚMY JAK ODJEŻDŻAJĄ SWOIM BUSEM KONCETOWYM - ACH JAKIE DEBILE - CO SIE OKAZAŁO ŻE ONI ZAGRALI 2 PIOSENKI I MUSIELI JECHAĆ ODEBRAĆ NAGRODĘ DO OPOLA - JAK SIE WKURWIŁAM - MASAKRYCZNIE :O ECH ŻAŁOŚNI SĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaimonia,fajnie się to czyta, feelem debilem :D Hehehehee Ja powtarzam tak samo jak wy, jeszcze raz. Czasem takie rozwiązania są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia mam nadzieje, że się lepiej czujesz 🌼 co do twojej teściowej, jesteśmy z tobą od początku i znamy sytuacje, i choć to brzmi strasznie (szczególnie, dla kogoś kto nie zna sprawy) zgadzam się z wami 🌼 pozdrawiam was dziewczęta, a cha okokok bo widziałam, że dziewczyny zgodziły się na uporządkowanie tabelki, ale czekam na twiją opinie, nie chce żebyś mnie wyrzuciła z topiku za porządzenie się [ buziole kobietki 🌼 a i proszę przesyłajcie swoje zdjątka na nasz email też sobie was chętnie pooglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane mamusie!!!! ale mam do nadrobienia ponad 10stron!!! nie bylo mnie bo z mezem mielismy duzo spraw i rzeczy domowych do nadrobienia.. u mnie wszystko dobrze, studia-procz pracy mgr do przodu z czego sie ciesze, autem smigam, pokoj dla malej przygotowany, wszystkie praktycznie rzeczy juz kupione :-) wiec jestem spokojna. Jutro jade na badania i pierwsze ktg a w czawrtek wizyta u gina, moja mala rosnie i juz tak sie wierci (na okraglo) ze zebra mnie bola jak holera.. Meza mam jeszcze na tydzien w domu wiec nie wiem czy bede zagladac czseto ale postaram sie chociaz nadrobic czytanie :-) no i zajrez na nasza poczte moze powrzucalyscie cos nowego pozdrawiam was wszystkie cieplutko, prosze poglaskac brzuszki odemnie!!! milego dnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś--->ja się czuję o.k męczyły mnie trochę skurcze ale o tyle jestem spokojna,że dziecko by sobie już samo poradziło.Trzecia ciąża może się rozwiązać wcześniej bo to jednak wszystko luźniej trzyma niż u dziewczyn ,które nie rodziły.Mamy podobne stopki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, ciesze sie, ze juz u Ciebie lepiej. Ja tez przylaczam sie do grona czarownic na miotle, bo odnosnie tego biednego dzieciaczka i imprezujacych mezow mysle dokladnie jak Wy. Dobrze, ze udalo sie zatrzymac te skurzce, bo lepiej zeby mala jeszcze troche wytrzymala. Marzka, nie opuszczaj nas... Sytuacja Twoja moze jest nie do pozazdroszczenia, ale dasz rade. Musisz. Dla siebie, Maksia i Julci. Bo kto jak nie TY? Trzymaj sie Kochana i pamietaj, ze tutaj zawsze mozesz sie wyzalic. Oko, co tam u Ciebie? Ile Ci jeszczce zostalo egzaminow? Ja tez mialam kilka dni temu taki lepki galaretowaty i wloknisty sluz i te przeszywajace bole szyjki tez mam. Jak juz pisalam, wg mojej poloznej sa one normalne - dziecko uklada sie w miednicy. Choc nie mam pojecia, jak jest ulozony moj maluszek, wydaje mi sie, ze lezy po przekatnej, glowka do dolu, bo jak ma czkawke, to czuje w pachwinie:D Smieszna jest ta czkawka... Wczoraj udzduralo mi sie zmienic rzeczy w szfach - z zimowych na letnie. Maz mi dzielnie asystowal i prosil, zebym juz przestala, ze dokoncze jutro, ale ja chcialam juz... I tak sie naharowalam, ze potem bolal mnie brzuch i kichalam, bo mam alergie na kurz. Stwierdzilam, ze glupia jestem jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytacz -
podczytujaca, tez zaciążona. ;-D oko, te przeszywajace oste bóle też mam a to dopiero 28tydz. ale one, wiem na pewno, pojawiają się u mnie tylko wtedy gdy moj maly wiercioch jest nogami w dół i wywija. kiedy lezy ukośnie nic takiego sie nie dzieje. lekarz, tez mowil ze nie mna si eco martwic bo takie uczucie musi sie pojawic skoro ktos, nawet jesli maly, przebiera nam nogami po narzadach wewnetrznych! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała jest główką do dołu a tez mnie kłuje lekarz mi powiedział ze to dltego ze wszystko sie przygotowuje do porodu:)i to jest normalne i bede to czuła coraz częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. No to klucie zrozumiale. ale ten sluz tez powoduje u was pieczenie, czy tylko u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimelka->u mnie nie. Dziewczyny a wy macie wysoko brzuch czy jak bo moj to jest wysoko a chyba powinien juz byc coraz nizej hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytacz -
mnie tam niec nie piecze. pieklo jak mialam infekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole mam jakos nisko, niektorym zaczyna sie brzuch juz po cyckami a mi jakos duzo nizej. Wogole niby przytylam 15 kg a moj brzusio wydaje mi sie malutki, no chyba ze juz sie przyzwyczailam do swojego wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mi sie wlasnie zaczyna tak wysoko ,ja przytylam 10 kg a brzuchol mam naprawde duzy kazdy mnie pyta czy tam nie ma czasem drugiej dzidzi hehe,ale w szpitalu mi powiedzieli ze mam duzo wod i dlatego a wogole ja nie mam brzucha po bokach tylko taki do przodu .Ale mam kolezanke ktora miesiac pozniej ode mnie rodzi a ma brzuch ez juz nisko wiec tak sie zastanawialam no ale widocznie przyjdzie i na to czas u mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka-> mnie nic nie piecze. Moze to jednak wraca Ci znajomy problem? Ja mam brzuch dosyc nisko i 8,5 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniambc
czesc dziewczyny widze ze jest was tu kilka .Moge dolaczyc i porozmawiac z wami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale mnie dopadła teraz zgaga masakra ,napilam sie mleka i nic.Dzis jakis dziwny senny dzien chyba przez ta pogode u mnie jest cieplo ale jakos dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniambc
Hey Viola27 na kiedy masz dokladnie termin???jak tam twoje samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap. To raczej moj znajomy problem. Ale myslalam ze moze jednak to nie to. Juz mam dosyc czasami. Cala ciaze sie z tym borykam i nic. A jeszcze wogole jakas rozdraznioma jestem i wszystko mnie wkurza. Od paru dni meczy mnie czkawka. Nie caly czas ale tak czknie mi sie z pare razy na godzine. Do lekarza dopiero w przyszly czwartek. Do tego czasu mam nadzieje ze uporam sie jakos z moim problemikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniambc
ja na 4 sierpnia i tez juz troszke ciezko.WLASNIE SZYKUJE SIE DO PRACY .A CO BEDZIESZ MIALA CHLOPCA CZY DZIEWCZYNKE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniambc
witaj gimelka.jak samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniambc
DZIEWCZYNY ODEZWE SIE JAK WROCE Z PRACY TAK OK 20 BO NIESTETY,ALE MUSZE JUZ UCIEKAC>pOZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE MILEGO DNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimelka-> bo te wszystki tabletki ktore mozna w ciazy to dzialaja tylko 2-3 tyg i znowu powtorka z rozrywki:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chlopca, a termin zblizony do Twojego, bo na 5 sieprnia. A samopoczucie, no coz... pozostwia wiele do zyczenia, ale pewnie nie mi jednej:) Musze sie jakos pozytywnie naladowac, dosyc narzekania!! Kupowalyscie, albo macie laktatoty? Bo ja zastanawiam sie nad wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak mowisz viola. Mi wlasnie w takiej czestotliwosci sie to mniej wiecej nawraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie przepisza doustne jakies ktore zwalcza to raz a porzadnie wiec trzeba sie jeszcze uzbroic w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×