Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Wiesz, co. Ta cena chyba z kilku różnych powodów jest: -firma nie polska, mało znana, co zmusza do sprowadzania towarów -elektronika w środku w postaci czujników itd -myślę, że jeszcze inne rzeczy. Trudno, Fisher Price też jest koszmarnie drogi. Ogólnie zabawki i produkty dla dzieci są drogie, bo jest przywalony duży VAT a będzie jeszcze większy. Mmała3 ja co nerwóow i ucieczki usłyszałam od lekarza, że się zdarza. Ale powiedział mi, że dla takich pacjetnek podają Relanium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie zadnych zabawek nie kupuje,mam tam pare maskotek i gryzaczki,karuzele do kolyski tez dostane po chrzesniaczce.jak mała sie urodzi to z czasem bedziemy kupowac,a moze ktos przyniesie w prezencie,na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy pamietac co napisała karusia,im wiecej sie chodzi w tych najgorszych bólach,tym szybciej sie urodzi. no to kto tam wie,gdzie my zawedrujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpela opowiadala tez,jak to piguły z ledwoscia wyprowadzaly z porodówki jednego z tatusiów,który im prawie zemdlal.a smieszne bylo to,ze gosciu potezny,jak go wczesniej widziały wydawał sie twardy i opanowany i rozmawiały o nim,ze ten to na pewno da rade i bedzie bardzo pomocny rodzacej.a tu masz,rozkleił sie,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... karusia tylko ci pozazdroscic takiego maluszka, moj to pewnie bedzie miał to ADHD bo jua cała cize nerwowa jestem a i moj m. do spokojnych nie nalezy oczko a ja juz myslałam ze ty rozpakowana jestes.. no to jak tak bedzie to bedziesz sierpniówka ... :) przyznaje sie ze ja dopiero wstałam, w nocy budziłam sie czesto wiec zasnęłam dopiero nad ranem... i co wygrała ktoras w totka?? przyznac sie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj nic nie wygrałam, w sobotę trafiliśmy z mężem 4 :D Także mało prawdopodobne było by żeby trafić znowu :D. A jeśli tak pójdzie dalej, to jednak będę sierpniówką i to pewnie jedną z pierwszych :D. Zobaczymy co dzisiaj pokaże KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby maluszek chciał sie wykluć.. a ty będziesz mniej stresu mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak mnie boli podbrzusze i łapia krotkie skurcze ze musze sie połozyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Julka nic sie nie stresuj, planowane cesarki trwaja do pol godziny wiec na pewno wszystko pojdzie gladko! Oko - czekamy na pierwszego sierpniowego bobasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia-> dzieki za wskazowki:) Ale wiczorem zle czulam. Wszystko mnie bolalo. Wogole jakas zmeczona jestem, ale musze sie wziac za sprzatnko. Kupilam sobie wczoaraj masazer do stop, a tam napisane ze w ciazy przed uzyciem skonsultowac sie z lekarzem. Ma to jakis wplyw na cos? Wy moze uzywacie? W jakims czasopismie czytalam ze masazery jak najbardziej a tu takie cos. jutro moja gin wraca z urlopu i mam do niej dzwonic sie umowic na wizyte. Mam nadzieje ze mnie szybko przyjmie. Wogole dzwonilam do ZUS-u bo od sobotu jestem na mcierzynskim i chcialam sie dowiedziec jakie dokumenty mam przedstawic. Ale na babsko trafilam!!Buuu. Najpier facet, ktory nic nie wiedzial, pozniej ona. Pytalam od razu o opieke meza nad zona po porodzie to mi powiedziala ze nic sie nie nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja licze ze mnie do 01.08 nie wezmie..ale w zasadzie na nic sie nie zanosi. Jutro na KTG do szpitala, mam nadzieje ze mnie tam nie zostawia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oczko. :) jak samopoczucie? mnie tak bola nogi, brzuszek chyba znowu troszke opadl, i chodze jak kaczka:) Ale juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA samopoczucie, już się za bardzo wsłuchuję w siebie :D Juz mnie wkurza to jeżdzenie do szpitala z torbą :D. Ale czytam właśnie, że skoro brudzę, to w ciągu najbliżsdzych 24 godzin powinno sie zacząć :D./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Melduje ,ze jestem w dwu -paku nadal:( Cała noc beznadziejna...tak sie kreciłam,ze az bola mnie biodra ,brzuch,pachwiny i policzki mam czerwone od tarcia o poduszke co 2 minuty podczas przekreania. Juz normalnie chcialam wstac i isc w sina dal:D:D Teraz jestem po sniadanku,wcinam wlasnie brzoskwinie:P Zaraz czeka mnie depilacja przed wizyta u gin,hehe maz sie cieszy na sama mysl,chociaz sobie popatrzy i podotyka :P:P:P A wczoraj mnie rozwalił,bo mowię mu,ze jak będziemy po wizycie i będzie wsio ok,w sensie szyjka bedzie trzymac to trzeba zacząc działac i w końcu będzie mógł mnie bzyknąc:D:Dw sensie jakis czas temu mowil,ze pod koniec to zrobi bo ni bedzie juz zagrozenia wczesnym porodem..i wyobrazcie sobie,ze moj maz wczoraj jak mu o tym przypomialam,ze sie ciesz,ze w koncu mnie puknie mowi mi,ze nie ma takiej opcji!!!!!!! Ze nie moze bo nie zrobi tego synowi,on ma juz glowe na dole i co mam go pukac i wkurzac:P:P Myslalam,ze padne,on na poczatku ciazy mial wielka chce na mnie i bzykam nie zwaracajac uwagi na nic...myslalam,ze jest inny niz typowi faceci ,ktorzy sie boja,ze zrobia dzidzi kuku,a tu sie okazuje,ze mojemu mezowi pod koniec sie przestawilo:D:D Ale ja znajde sposob na mojego dziada:D:D:D Ok mykam sie golic,odezwe sie moze jeszcze przed wizyta albo po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia ja mam to samoz moim.. kilka dni temu mowie mu ze chyba przyspiesymy wszytsko małym bara bara a on na to czy ja sie dobrze czuje ??!! kurde a normalnie to by mnie zjadł :P och te chłopy !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wląsnei cholera jasna,tak to by bzykam cala ciaze,a teraz nagle mu sie przestawilo....przyzwyczail sie do tego,ze nic nie robi,tylko ja musze sie starac aby jakos inaczej go zaspokoic i tak mu dobrze dziad wredny. Ale ja go dzis zrobie w jajo......albo mnie bzyknie albo niech zapomni o moich uslugach do konca pologu:D:D:D Ciekawe co wybierze??:P::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuściłam Was na 4 dni i czytałam co tu sie dzieje całe wieki. Gratuluje wszystkim nowym mamusiom. No dziewczyny zazdroszczę Wam. Poproszę również o dane na wspólneg maila ovbkate@interia.pl Która wie cos o Pliszce. Zamilkła ostanio a po tych jej przebojach z ojcem dzidzi to troszke sie o nia martwie a strasznie dziewczyne polubiłam. Pozdrawiam wszystkie - ja oczywiście tez jeszcze 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo . u mnie nic ciekawego nie umiem spać mąż mnie pociesza że jeszcze tylko 13 dni ... i w końcu sie wyśpie i nie będe wymiotywać już ... znów mam odruchy wymiotne i nie umiem spać - śpie po 1 godzinie i budze sie żeby pooddychać przy oknie włączyć wentylator itp ... MASAKRA ! Babci pobrali z owrzodzenia kawałki do badania ... trzeba czekać 10 dni na wynik :o ale długo ale lekarz który pobierał próbki powiedział że raczej makroskopijnie patrząc na ten wyciek jest to owrrzodzenie ... a nie rak - ale 100% pewności nie ma ... i musimy czekać na wyniki badań . mmała3 - mam pytanko -> jak robisz te swoje super leczo ?? Jaki masz przepis - ja nigdy nie umiem zrobić fajnego leczo - zawsze coś mi sie popitoli ... szylusia niedobry ten twój mąż :p :p :p zabiłabym chyba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudoimonia🌼 A widzisz nie bedzie moze az tak zle,czlowiek zaraz sie nastawia negatywnie,a moze sie okarze,ze to tylko jakis wrzod i wytna i bedzie po sprawie,bedzie dobrze🌼 A poza tym nie mamy na to wplywu co kiedy kogo spotka wiec nie ma co sie na zapas stresowac,bo teraz nam nie wskazane;) A co do mojego męża to ja już go załatwię,niewie z kim zadziera:D:D:D Ma sie swoje sposoby i napewno wtedy mi nie odmówi:P:P:P Heheheh on skromnis taki,mowi,ze nie chce takim wielkim bochunem zrobic kuku synkowi:D:D:D:D Buahhahahhaah mowie Wam mój mąz jest niezły:P:P:P A ja sie smialam wczoraj,mowie mu kochanie no co Ty z czym Ty do ludzi,mały nawet nie poczuje:D:D:D,heheheheh Dobra glupoty juz pisze,ide sie myc ubierac i wiooo,pierw jade do mojego dziadka i od niego na 15.30 do lekarki zobaczymy co tam Mam przeczucie,ze moja szyjka sie trzyma i dupa bedzie po terminie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki !! Bromba jestem, jestem .Tylko, że u mnie takie małae zamieszanie bo się pakuje i zmieniam mieszkanie ;) przy okazji czytam co tam dziewczyny piszą jak się czują , oznaki zblizjącego się porodu i licze skórcze, biegam do wc sprawdzać czy mi czop nie wypadł i takie tam paranoje ;) zdrowaśki żeby mnie nie chwyciło m/y jednym mieszkaniem a drugim. A co do ojca małej. Dzwonił i pytał czy może przyjechać na narodziny małej... ehhh brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka-> zwiarowac mozna z tym facetem. najpierw sie nie odzywa, wylacza telefon, a teraz chce byc przy porodzie.... Zrozum tu takiego. Oko-> co Ty jeszcze na forum robisz???? Sio na porodowke:) Zartuje, bo wyobrazam sobie, ze nikt obecnie tak bardzo o tym nie marzy jak Ty. Ale to chyba naprawde juz blisko biorac pod uwage te plamienia itp. U Karusi tez tak bylo. Co do obaw naszych facetow przed zrobieniem kuku swoim dzieciom, to smaic mi sie chce. Budzi sie chyba w nich jakis instynkt ojcowski. Mojemu juz wyperswadowalam z glowy, ze nie jest zadnym Makelele:D Szylusia, powiedz swojemu, ze niezaleznie od rozmiaru, takich mozliwosci nie ma...:) Eudaiomonia_> no wec jest jakas nadzieja z babcia. Trzymamy kciuki za dobre wynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewitap hehehe,mwoie mu mowie i on w suie tez o tym wie,ale jakis czub sie mu wlaczyl:D:D:D zobaczymy ile wytrzyma jak mu wogole nic ni bede dawac i robic:D:D:D kto peknie pierwszy:P:P:P wredota jestesm,ale coz kutwa to ja nie bzykalam sie od 3 miesiecy ,a on mial robione dobrze:P zmykam do lekarza paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m tez tak mowil przy pierwszej ciazy jak i drugiej. ;P dziewczyny pomóżcie mi wybrac kolor wozka ;) nie moge sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×