Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

cześć wszystkim 🖐️ Karusia1978 dzięki za pomoc :-) Z tymi pomidorami to chyba raczej nie można bo w szpitalu mi mówili, że żadnych surowych warzyw nie powinno się jeść. Ale przykłady potraw spoko. Widzę, że można coś wymyśleć ;-) Ale mąż będzie musiał się też dostosować bo nie wyobrażam sobie gotowania 2 obiadów ;-) Nie wiem kiedy moja niunia będzie mogła ssać pierś ale mam nadzieje, że niedługo... Męczy mnie ręczne ściąganie pokarmu to jest MASAKRA!!! Mam ręczny laktator ale albo on jest do kitu albo ja nie umiem go obsługiwać bo nic nie leci. Dzisiaj się wkurzyłam w szpitalu bo nie mogłam być na karmieniu małej w południe i tej jej opiekunce nie chciało się dłużej posiedzieć z nią bo Natalka je powoli i na raty, więc baba dokarmiła ją sondą.... One to powszechnie praktykują i wmawiają rodzicom, że to konieczne jak dziecko nie je. Ale moje je tylko powoli. Inne opiekunki potrafią ją nakarmić tak, że zje wszystko co powinna. Ale mnie baba wkurzyła!!! Zaraz jadę na następne karmienie to sama z nią posiedzę tyle ile trzeba. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna--->tak 3 plasterki pomidora na kanapkę to nic takiego,byle bez skóry. ponieważ moja mała prawie nie je w nocy budzą mnie cyce kapiące w nocy i idę się odciągać do kuchni.Mam ręczny laktator Avent isis i ściągam z jednej piersi 125ml pokarmu.Trochę sobie zamroziłam bo najlepszy jest ten pokarm pierwszy. nawet nie przypuszczałam że wejdę w stare ciuchy ale tak z głupia przymierzyłam i jest ok.Przeparadowałam się z wózkiem w rozmierze 36/38:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kausia,a własnie miałam zamiar zapytac cie jak tam twoja waga,powaznie. a powiedz mi jeszcze jak wyglada twoj brzuch,bo ja sie boje,aby nie był sflaczały,zawsze miałam ładnie umiesniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis27,podpatrzyłam tabelke i widze,ze teraz na ciebie kolej.no ciekawe jak to bedzie z toba,mam nadzije,ze nie przenosisz,zycze ci tego.w ogóle kazdej z nas to zycze. tak sie dzis nacharowałam,ze jak teraz poszłam z psem/wczesniej wzielam prysznic i odpoczełam/ to musiałam co chwile przystawac,tak strasznie mnie kuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,karusia i reszta mamusiek,ile macie kupionych butelek i jakiej pojemnosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌻 Karusia-> ja też karmie piersią ale mój pokarm jest chyba za słaby bo mała j€ 6 min czasem 10 a czasami to nawet godz ssie a spi pot€m z pol godz jak zasni€ na półtorej godz to jest cud a jak spi to i tak sie przebudza poplakujac i sie wiercac i musze sie obok klasc i cyca dawac,dzis jej dalam sztuczne i zobacze jak to bedzi bo juz nie wyrabiam ciagle przy cycu jest i nic ni moge zrobic,ale w nocy to tez prawie wogole nie pije. Oczko->gratuluje synusia;*** Pozdrowionka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego brzucha to powiem wam ze po porodzie to wygladalam jak w 5tym m-cu ciazy teraz juz jest lepiej ale brzuch jeszcze mam a waze 2 kg wiecej niz przed ciaza. Karusia->mi tez w nocy leci i w dzien tez ale pokarm widocznie slaby bo sie nie najada tak mi sie wydaje:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka lwicy
jak wam zazdroszczę - też mam sierpniową córkę:) ale ma już 19 latek ten LEW mój kochany - i na tym sie skończyło bo mąż nie chciał więcej, a ja ... hmm chyba za mało nalegałam :( gratuluję wszystkim, które urodziły i powodzenia tym, które czekają :) rewelacyjny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda...
witam wszystkie sierpniowe mamusie:) dopiero dzis przypadkiem natknelam sie na to forum i mi sie sppodobało...sama mam termin na 19 sierpnia....jestem dosc młoda mama i jestem przerazona tym wszystkim co mnie czeka..ciagle sie boje ze nie czuje ruchów albo ze cos jest nie tak:( a dzis to juz wogole:(( czy wszystkie sie tak boicie?? a i gratulacje dla ,,rozpakowanych" Mam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile ważę ale myślę że tak koło 56 kg trochę brzuch mam większy niż przed ciążą ale to dopiero dziś minął tydzień od porodu.Na początku miałam lekkiego flaka ale teraz nie i dziś szłam w biodrówkach i krótkiej bluzce.Trochę mam szersze biodra ale kości jeszcze się nie zdążyły zejść więc jeszcze trochę.Nie bój się mmała złapiesz formę szybko.:-) ja mam 2 małe butelki Avent125ml i jedną dużą 250ml ale ich nie używam bo mała je tylko pierś. Viola--->może to kwestia tego że dziecko jest jeszcze młode i dopiero organizm się uczy ile i co ile potrzebuje jeść.Ja bym radziła jak nie będzie poprawy po sztucznym to wrócić wyłącznie do piersi.Może ona potrzebuje bliskości przytulenia a nie jedzenia,to że leci mleko to tylko dodatek bo nieraz dodatek bo nieraz dziecko się chce tylko przytulić.Podejdź do ośrodka i zważ dziecko to będziesz miała jasność bo jak przybywa na wadze to znaczy że przyczyna jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam matkę lwicy a w szczególności młodą!!! Młoda wszystkie się stresujemy raz mniej raz wiecej - to chyba zupelnie naturalne . Uszy do góry !!! Wszystko się poukłada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie tylko ja nie śpie. tak mi mała daje popalić że chodze po domu, może ją ukołysam.ehhh cieżka noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spie... dopiro co goscie poszli ale i tak bedzie problem ze zasnieciem.. uff te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
A ja mam troche inne pytanie...jak sie zachowuja wasi faceci tuz przed terminem, ja swojego nie poznaje, pije za dziesieciu, czy ktos wie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma zakaz picia od początku lipca. Bo ktoś musi mnie na porodówkę zawieźć jak się zacznie a nie mam ochoty stresować się dodatkowo pijanym kierowcą :/Może się chłop stresuje i wychodzi z założenia, że musi się napić za wszystkie przyszłe lata? Mój stwierdził, że to ostatnie chwile \"wolności\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
to masz sile persfazji..podziwiam, ja mam termin niby za 5 dni i prosze go zeby sie powstrzymal i nic w ogle jest jakis nie swoj .siedzi sam z 6 'lechami', boje sie o niego i o moj dojazd na porodowke, chociaz maly sie chyba na razie nigdzie nie wybiera, smieje sie z siostrami ze pewnie sie taty boi ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tfu, od początku sierpnia, nie lipca! :D Taką sadystką nie jestem.Ostatnie dni lipca przychodził, a raczej przypełzał ledwo kontaktując.faceci chyba tak już mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może mu podrzuć własną wizję, jak zabija żonę i dziecko w drodze na porodówkę BO JEST PIJANY?Drastyczne ale działa na wyobraźnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ma czkawke już dobre 10 min, ale mi sie maluszek umęczy no i ja razem z nią . brzuch mi zaraz odpadnie, jak sie nie uspokoi. ide jeszcze pochodzić i może zaśniemy . dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
masz racje-moze trzeba nim troche wstrzasnac...a w ogole to jak samopoczucie, widzialam ze masz termin na koniec sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
dobranoc pliszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieszałam pranie, więc trochę mnie nie było :-)A dziękuję, o samopoczuciu wolę nie pisać :)))W wielkim skrócie - w kolejną ciążę zajdę dopiero, jak mocno atrze mi się obecna :-) Wszystko mnie boli (dosłownie: wszystko!), ciężko mi jak jasna cholera bo Mała ma już ponad 3 kilo a jeszcze 27 dni przede mną... kostek to ju dawno nie widziałam, niedługo nie będę widzieć palców u stóp i bynajmniej nie przez brzuch. Mam tak naciągniętą skórę na nogach, że nie mogę chodzić. Nie mogę spać bo mi niewygodnie w każdej pozycji i można tak wymieniać bez końca - a jestem w trakcie przeprowadzki :))))Dobranoc Pliszka.Moja miewa czkawkę nawet kilka razy dziennie i w nocy. uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego jeszcze nie grali!!!! Po 11 a tu tylko nocne posty... Ja dziś też wstałam wyjątkowo późno. Coś sie wydarzyło w nocy???? Ma któraś jakieś wieści???? Moze jest jakas nowa rozpakowana????? Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki powiem wam ze nawet dzis ze spaniem nie było tragedii moze dlatego ze padłam jak kawka tak byłam zmeczona gonia moj ma zakaz picia, no chyba ze jak sa znajomi to sie zapyta czy moze ..a decyzja zalezy ode mnie :) musi sie dostosowac :P zreszta to odpowiedzialny facet wiec wie ze jest mi teraz potrzebny i nie mam zamiaru sie denerwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia 80
czesc Matki Polki, ja nas wszystkie podziwiam, szczegolne owacje dla ngLki,kotra robi w nocy pranie.!!! esab, masz fajnie ze Twoj cie slucha, tez bym takiego chciala co by sie do zakazow stosowal. Moj synus juz jest taki wielki ze hej, moglby juz wyjsc, bo kopie mnie w dol brzuszka tam gdzie sie pojawily pierwsze rozstepy nie dawno i trafia w nie z precyzja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem juz w domu z malym, wazy 3550 i juz mnie niezle stresuje od poczatku. Za duzo spi, bo jak zasnie to potrafi spac i 12 h a w tym czasie nie je, nie da sie go obudzic. A przez sen ani cycka nie chce ani butelki :o Pielegniarki az sie smialy ze to taki maly spioszek i ze mam sie cieszyc, ale przestalo byc fajnie jak sie zaczal trzasc, zbadali i okazalo sie ze ma za malo cukru we krwi bo nie je. Budzilo go po kilka kobiet az sie udalo i tak go karmilysmy w szpitalu butelka a ja odciagalam pokarm... cukier sie wyrownal i jest juz wszystko ok w nocy za to ladnie lezy i sie bawi np raczkami. mowia ze mu sie dzien z noca poprzestawial i ze to minie w ogole to cc mialam 30.07 a nie jak planowali 31 bo mi wody odeszly. chlapnely jak wychodzilam ze sklepu, polecialo za jednym razem wszystko i stalam w wielkiej kluzy, myslalam ze to sie saczy godzinami a tu bum i po sprawie. napisze wiecej pozniej bo musze obudzic dziecko ... wasze maluchy tez tyle spia? wrzuce pozniej zdjecia. gratulacje dla okoko i malolepszej :) i powodzenia dla reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka jeszcze raz gratuluje!! super ze masz juz swojego maluszka przy sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMIANA TABELKI : mamusie 2w1 Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08.....Konrad Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 nowa08....23........Londyn.......30.10......03.08.2008.. .Dziewczynka annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___ 12.08.2008___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Katee........20........Radom............9.11.......15 .08.08dziewczynka mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08....dziewczynka izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....22.08.2 008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka Pliszka.....25....Kraków/Belfast/Bratyslava...15.11.... 22.08.08 córa briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka brombabomba...32...Zielona Góra........16.11.......23.08.08chłopiec dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......2 4.08.08...synek esab..........26.......Września...........17.11......... . 24.08.08 synek ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 podłoga.......25........krk................22.11........ 28.08.2008 córka ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 guślarka......27.........Warszawa.......23.11.......29.0 8.08 - dz. BETTY-83.....25....woj.łódzkie..............24.11....... 30 .08.08..-córka ROZPAKOWANE MAMUSIE : NASZE URODZONE MALUSZKI : NICK..........DP..........PDP.............WAGA.......DŁU GOŚĆ.......IMIĘ Marzka.....3.07.08....17.07.08........2840..........50cm ........Julka kotkaaaa...16.07.08...27.08.08......2300/1960....???.... ...Tomuś/Kubuś Viola27.....25.07.08....24.07.08......3100...........54 ......Vanessa Karusia1978...26.07.08....24.07.08.....4020.....57 cm.....Michalinka naturalna blondynka...22.07.08....23.08.08.....2300....48 cm.... anabanana1983...29.07.08.....01.08.08......3530....57.l. ...Martynka malolepsza .......20.07.08.......26.08.08.......2480..........Marcelink a okokokokokokoko...01.08.2008...25.07.2008..3,9kg...57cm. ..Mikołaj Julka...........30.07.08....... .15 .08.08 .......3550.....?????....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×