Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Mpja historia jest tylko ku przestrodze - trzeba być samodzielnym w razie czego, ja w mojej ocenie miałam bardzo udane małżeństwo i wspaniałego męża, dziecko było planowane i nic nie wskazywało na taki koniec. Znajomi są w szoku, bo bardziej spodziewaliby się trzęsienia ziemi niż rozpadu takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zastanawiam się nad chustą Nati,tą którą kupiła oczko ,bo byłoby to dla mnie wybawienie ale zastanawiam się czy mała będzie chciała w niej siedzieć.Ale jestem juz zdesperowana i chyba ją kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anabanana:) Byłam dziś z Emi na kontroli i jest ok, rozwija się dobrze pod wzgl neurologicznym i do tego zaczyna gaworzyć:)))) Za to u mnie dupa bo usg wyszło mi dobrze, żadnych zmian a te próby wątrobowe masakra, lekarka stwierdziła że może mam jakiegoś wirusa zapalenia wątroby typu B lub C i dała mi skierowanie do por. hepatologicznej a tam terminy na listopad:(( Jutro pojdę i zrobię aferę żeby mnie przyjęli i dali chociaż skierowanie na te badania bo odpłatnie kosztują ok 170zł za jedno, a zwykła lekarka nie może mi dać skierowania. Masakra, a tu jeszcze Emilkę karmię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po tej aferze z euvax B - poczytała trochę o szcepieniach i jestem załamana ( no nie całkiem) chyba stanę okoniem i nie będę więcej szczepić synka.... czy, któraś z Was wie jakie sa konsekwencje prawne nieszczepienia dzieci? to znaczy kto i jak może mnie za to ukarać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pliszka wiesz co, znalazłam milion sprzecznych informacji, jedneźrodła zalecaja szczepienia ( ale być może kryją się za tym koncerny frmaceutyczne) inne stanowczo odradzają - jako i tu paradoks - przyczynę czestrzych zachorowań na to przeciwko czemu szczepimy..... Ja sama dwa lata pracowałam w firmie farmaceutycznej jako przedstawiciel handlowy i jeszcze pamiętam wizyty u lekarzy.... Wiem, że sa lekarze z prawdziwego zdarzenia ale są i inni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkowo informacja, że w jednej szczepionce przeciwko zapaleniu opon mózgowordzeniowych (o ile sie nie myle) dawka rtęci jest przekroczona 36krotnie Trochę namieszałam juz tlumaczę Wiekszość szczepionek zawiera rtęć. Załózmy, ze dawka nie szkodząca dorosłemu człowiekowi to np. 1mg to w tej szczepionce jest 36mg Dodatkowo mnóstwo informacji o szkodliwości domięśniowego podawania szczepionek ja już głupia jestem od tego wszystkiego Nie kończyłam medycyny ani farmacji i nie potrafie określić o ci mają rację a ci to pirdoły wypisują Cay czas się zastanawiam no i sprawdziłam w ksiązeczce szczepień...Ivo miał już 2 razy to koreańskie gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są opinie, że nastepstwem powiklań poszczepiennych może byc autyzm lub adhd skad ja mam wiedzieć kudźwa cy to prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba----> jak mi podasz nazwe szczepionki i linki do artykułów, to przedzwonie do mamy i się zapytam czy coś wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz lekarz mówil że za nieszczepienie dzieka jest pragraf KK z karą więzienia włącznie - przecież żyjemy w wolnym kraju bromba-> ja też nie daję an wit k ani D narazie boję się bo mały i tak ma meksyk w jelitkach po tym rotawirusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bylysmy w ta ulewe na spacerze,mala usnela wiec spacerowalam i moklam... o co chodzi z tymi szczepionkami???czyli ten infarix (5w1) tez sa zle????? carmelina wyslalm ci namiary na maila karusia chusta super,ja narazieczekam na nosidelko jeze;i bede zadowolonam sobie spokuj z chusta ajezeli to tez sobie ja kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko też tą kupiła tyle ze inny kolor.Bo naprawdę do większości sklepów wózkiem nie da się jechać.I do żłobka bym miała jak znalazł do tramwaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę dziewczyny, to jest przerażające!!!! Jak ja mogę iść teraz z córcią na szczepienie, wiedząc że gram w rosyjską ruletkę!!! Nie wiadomo co robić. Z drugiej strony synka też szczepiłam tymi szczepionkami i dzięki Bogu wszystko jest dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziecko wykazuje zazwyczaj oznaki infekcji dróg oddechowych. Następnie otrzymuje drugą i trzecią serię szczepień i w tym momencie dochodzi do tragedii - dziecko zaczyna coraz intensywniej płakać, nie można go uspokoić ani pocieszyć, może przestać przyjmować pokarm, zaczyna wymiotować, ma trudności z połykaniem, zaczyna być przewrażliwione, ma kłopoty ze snem, może nawet dojść do konwulsji i pogorszenia jego stanu zdrowia, a także do upośledzenia funkcji mózgu" Boże, uspokójcie mnie bo zaczynam panikować!! Przecież ona 2 tyg temu miała tą infekcję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikujcie z tymi szczepionkami. Niby są kobiety które nie szczepią. Ale powiem wam jako dziecko lekarza i tak na chłopski rozum. Pomyślcie w jaki sposób część chorób zniknęła? Część tych które były bardzo groźne. Właśnie dzięki szczepieniom. Nie przemawia do mnie tłumaczenie, ja się nie szczepiłam i jestem zdrowa. Gorzej jak się zachoruje na tą chorobę. Hmm poza tym \"dzięki\" takim osobom nadal istnieją ogniska pewnych chorób. Ale to tylko moje zdanie. Będe szczepić. Co do niektórych szczepień. Ponoć wycofywane są serie nie całkowicie szczepionka, tylko jakaś konkretna seria. Jakbyście czytały dokłądnie ulotki leków, to też prawdopodobnie byście ich nie brały. Tak ku przestrodze dla tych co panikują, antykoncepcyjne też mogą powodować od wymiotów do zakrzepicy włącznie co może zakończyć się śmiercią. Tak samo zwykła aspiryna może być niesamowicie szkodliwa. Nie ma więc co popadać w paranoje. Mam dzisiaj fatalny dzień, ręce mi opadają. Mały dwa dni nie robił kupy i tak strasznie płakał, nosiłam go na rękach to się trochę uspokajał. Szkoda mi go było. poza tym zaczyna więcej jeść a ja gubię się w tym ile jadł, kiedy itd. Chyba znów powróce do zapisywania tego. Od tego stania znów zaczęłam krwawić. Już nie wiem na co to zrzucać, czy na spiralę, czy na coś jeszcze po porodzie. Jak stoję to boli mnie wszystko tak jak po porodzie, taki skurcz mnie łapie, tak jakbym miała kulę bilardową w środku a ona ciągnęłaby w dół. Do tego zaczynam krwawić. Dramat muszę na szybko iść chyba do lekarza. Mam taki bajzel w domu, że nawet nie wiem jak to ogarnąć i kiedy. Jestem tak zmęczona, że padam na pysk. Siedzę i piję zimną kawę. Mam ochotę się zapłakać. Ehhhh. Ale dobra rzecz w dzisiejszym dniu, to to, że mam całodobowe darmowe rozmowy przez telefon. Będe mogła w końcu sobie w chwilach słabości pogadać z kimś. A nie tak, że nie ma do kogo pyska otworzyć. A mam nadzieję, że jutro dostanę chustę. Jejku jaka jestem szczęśliwa. Czekam z niecierpliwością. W końcu będe mogła sprzątnąć, czy wyjść na zakupy spokojnie. Nawet na kawę nie martwiąc się jak wjadę wózkiem do kawiarni. Niecierpliwie czekam :D Carmelina, opadły mi ręce i brak mi słów. Dzielna z ciebie dziewczyna, całuski dla małej :). Karusia, przepraszam, że już nie odpisałam, ale miałam dzisiaj płakanie od tego kina non stop do 20. Dramat. I tak szybko odpisywałam. Jaką tą chustę zamówiłaś? Tą granatową, czy cytrynową. Mi osobiście się bardziej podobała cytrynowa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko dzięki, Twoje wywody były dla mnie jak trzaśnięcie z otwartej dłoni w policzek dla opamiętania ;-) Już mi lepiej.... :) W sumie pomyślałam sobie, że wkońcu najpierw był chory synek i Mąż a potem ja a dopiero Majka. Może zaraziła się od nas a ja już sobie wkręcam filmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z oczkiem co szczepien ... nawet nie czytalam rych artykulow zey sie nie denerwowac iszczpictez bede jewstem zwollenniczka ulotek wiec dokladnie wiem jakie sa skutki uboczne i niepozadane efekty najprostszych i najpopularniejszych lekow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem ja jestem od dzis do pitaku u mamy bo moj m. ma nocki i ledwo zyje bo wiece na jednym pokoju nie da sie byc cicho Smile a ja byłam dzis na zakupach i kupiłam sobie ekspres ciśnieniowy, blender brauna i sokowirówkę... juz sie nie moge doczekac jak wypije taka pyszna kawke z pianka zmykam spaciu..do spisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×