Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Anabanana-> ja tez chcialabym wiedziec jak nauczyc malego ssac smoczka, ale ten uparciuch nie chce go ssac za nic w swiecie. jak mu go staram sie wlozyc do buzi, to krzywi sie, placze i zachlystuje. Probowalam z dwoma modelami i nic... Cos mi sie wydaje, ze dzieci karmione piersia nie bardzo chca smoka... Moj synek tez chcial caly czas byc przy piersi, bo straszny z niego glodomor i nie nadazalam z produjkcja pokarmu. Teraz dokarmiam go butelka i musze przyznac, ze odetchnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->no i nie wiem jutro jak mąż wróci to może coś podpowie bo chciałabym żeby jemu też się podobała.Jutro napiszę.Właśnie skończyłam prasować i idę na horror o którym mi mówiłaś. Emilia przeszczęśliwa że napisałam dla niej bajkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Mysle, ze to jest tak, ze smoczkowe dzieci same sie smokow ucza. Ja mam odwrotny problem. Moja mala z kolei caly czas ze smokiem. Nawet jak spi na spacerze to ze smokiem, bez smoka wybudza sie. Na pewno bede miala problem zeby ja smoka oduczyc. Pewnie bedzie bunt. Mala bez smoka jest tylko podczas zabawy i jak spi w nocy. A pozostaly czas smok non stop i ssie:) Uzywam smoka orthodontic z Aventu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) ja tam jakos nie zbyt przejmuje sie faktem,ze moja mała ssie smoka.dzieki temu nie wisi mi cały dzien przy cycu,teraz ssie go tylko przy zasypianiu,choc wieczorem zdaza sie,ze jest tak padnieta,ze go juz nie potrzebuje. w dzien jak jest wyspana i najedona nie lubi smoka.woli \"pogadac\"i posmiac sie. matwi mnie tylko jedno.zoska nie lubi zbyt długo byc na brzuchu i moim zdaniem bardzo kiepsko wychodzi jej podnoszenie głowki.prawde mówiac jak była młodsza wychodziło jej to duzo lepiej.a jak jest z waszymi brzdącami. zmykam na razie ,bo sie przebudzi i głodna jak wilk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam spac o 2 w nocy a wstałam o 6.50 bo musiałam przyszykowac dzieci do szkoły.Pogoda okropna naprawde.Dobrze ze emilka była wczoraj na wycieczce a nie dzisiaj.Musze ubrac mała i leciec na zakupy bo musze zdazyc z obiadem zanim dzieciaki wróca.A powiedzcie gdzie sie podziała Szylusia??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piórkuje,w głowie mi sie kreci po tych wszystkich artykułach o szczeopionkach.my postanowilismy szczepic mała,ale nie moge powiedziec zebym była spokojna i obojetna na przeciwne głosy.mlsle,ze nie zaszczepie ja na swinke,co najwyzej na odre i rózyczke.mam nadzieje,ze sa pojedyncze szczepienia.w sumie to na ta chwile nie pamietam kiedy sie je robi. w czasie ciazy strasznie bałam sie,ze po porodzie beda wypadały mi włosy garsciami.tak było z chłopakami.jestem mile zaskczona,bo niedosyc,ze włosy mi sie wzmocniły to wypadaja normalnie,tak jak zwykle. zapowiada sie,ze w llipcu, bedziemy mieli kolejna dzidzie w rodzinie.moja młodsza sis prawdopodobnie jest w ciazy/w czerwcu byłam u niej na slubie/.to bedzie jej drugie dziecko,moja chrzesniaczka ma 3,5 roku.bardzo chca tego dzidziusia i mam nadzieje,ze w koncu zaskoczyli. karusia,rety ja bym padła na ryj jakbym była na twoim miejscu.tez mieszkam na czwartym pietrze i mnie ono wykancza,ale moi chłopacy sa juz duzi,samodzielni i jak potrzebuje to pomoga mi przy małej. okko,a to spiecie to było z jakas kafeteryjna znajoma,bo takie mam jakies przeczucie,wyprowadz mnie z błedu prosze. pliszka,carmelina,ja zawsze podziwiałam silne , dzielne kobiety.był czas ,ze tez musiałam ostro wziąść w garsc zycie swoje i synów ,strach był,ale opłacało sie.szacun dla was,jak to mówia moi chłopacy: rety za pare dni,26,mamy z moim D nasza pierwsza rocznice.26 pazdziernika bylismy na pierwszej naszej randce.musze skołowac jakis romantyczny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karusia ,szylusia na naszej klasie kobieto, zakazuje ci tak pózno chodzic spac!!!!!horrory poczekaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Mam pytanie. Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszła mi druga kreska bardzo jasna, od tygodnia mam lekkie mdłości ale przeważnie w ciągu dnia a nie rano. czy uważacie że ta blada kreska sugeruje ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez.A do tego pojawiła sie nie po minucie tylko po pieciu.Wydaje mi sie ze to około 2 tyg ciaza dlatego krecha jest blada.Jak zrobisz kolejny test i wyjdzie tak samo to na bank.Albo zrób próbe z krwi to juz bedziesz miała pewnosc.Cieszysz sie? mmała--->masz juz te pocztówki?Jak nie to pewnie dzis przyjda.Taka byłam zmęczona ,że nie mogłam spać.Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu przyszedł czas,ze zoska zaczeła interesowac sie karuzela.tyle,ze ona nie pasuje do szczebelek przy kołysce i musiałam opatentowac inny sposób.wysoki taboret z kuchni,na to jeszcze 3 ksiazki i dopiero teraz karuzela.no i jest ok,zoska misiaki ma na odpowiedniej wysokosci. rety,wy sie zawsze rozgadacie na wieczór ,a ja z samego rana,jak nikogo nie ma:) uwielbiam"gotowe na wszystko" ,a wy??tylko strasznie pozno teraz puszczaja i nie zawsze dotrwam,choc sobie obiecuje.ale nie jest żle,bo mozna sciagnac z internetu.mam juz cała czesc 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,jeszcze nie ,ale spoko na pewno przyjda.podobnie załatwiłam z warszawa,bo tez potrzebowałam.kuzynka szwagra mi wysłała:) ty wiesz,ze ja dzis w nocy tez nie mogłam spac.zdazyło mi sie to pierwszy raz odkad zoska jest z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam w niedzielę pierwszy test ale na początku wyszła jedna kreska. nie wyrzuciłam go tylko położyłam i po kilku godzinach jak miałam wyrzucić go to zobaczyłam że jest druga kreska ale że to po czasie to nie brałam tego pod uwage i dzisiaj zrobiłam drugi i po 3 minutach była ta blada druga. w niedzilę chce zrobić jeszcze jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała a ja to jestem nikt?ze mna sobie pogadaj:-) abcd123--->to raczej nastaw sie na ciaze bo za pierwszym razem widocznie była bardzo wczesna i dlatego.zrób sobie z krwi wynik od razu i nie kosztuje duzo a bedziesz wiedziała dzis:-) ja to ostatnio płakałam ze juz nie bede w ciazy.Poczułam sie stara i zuzyta.Ale mam jazdy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze że ta ciąża nie była planowana bo ja mam 21 lat a moj chłopak 20 i bałam się jego reakcji a on sie ucieszył i powiedział że fajnie będzi być młodym tatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi kaffe muli pranie wieszałam. ja to sie raczej staro nie czuje,nawet jak ma chandre,tylko gruuubbaa!wsciekam sie,ze nie moge jeszcze wejsc w swoje spodnie. a tak na powaznie,to przeraza mnie mysll,ze potrafie wyobrazac sobie jak by to było gdyby nie było zoski. z chlopakami tak nie miałam,zawsze myslałam,ze nie wyobrazam sobie jakby ich nie było.kocham ja nad zycie,ale jest ona całkowicie nieplanowanym dzieckiem w moim zyciu no i wszystko mi w nim pozmieniała.chyba przyzwyczaiłam sie juz do tego,ze mogłam robic wszystko co chciałam i kiedy chciałama.a teraz koniec,kropka,skonczyło sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd,widzisz czasem ciaza przychodzi zbyt szybko,a czasem zbyt pózno.ja przeszłam oba etapy.tylko sredni syn przyszedł na swiat jak sie nalezy:)starszy jak miałam 18 lat,a najmłodsza-córa teraz jak juz niedługo stuknie mi 35:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic,spadam,musze posprzatac w kuchni,bo mi kafle zaszły juz kurzem.zbieram sie do tego od tygodnia.moze zdaze skonczyc zanim mała sie obudzi.narka! ACHA,napiszcie prosze jak jest z tym unoszeniem głowki waszych maluchów jak leza na brzuszku,pliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 ja tez rodziłam pierwsze dziecko w wieku 19 lat. A teraz mam 30 ale mój mąż 20 wiec tez jest młodym tatusiem.Dacie rade.Powodzenia ci zycze i daj znac czy jestes czy nie ja misie planowałam,co wiecej oboje tak chcielismy ze nie moglismy jej zrobic.Dopiero po paru miesiacach sie udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mmala moj maly podnosi glowke jak lezy na brzuchu na 90 stopni, ale nie ma reguly kazde dziecko inaczej :) Karusia Ty sie staro czujesz? Tylek masz jak 20- latka :) ja dzis sie obudzialam i pierwsze co zrobilam to zwymiotowalam. Moj maz zlapal film, ze ciaza :D Nie powiem, ja tez tak pomyslalamm bo mnie dzis mdli. Jak bedzie ciaza to ide sie utopic w rzeczce ktora mam na przeciwko domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pisalyscie o tej masci tormentiol i dobrze > Ja sprawdzialam ulotke i taam jest napisane ze po 12-tym roku zycia uzywac bo maluchom kwas borowy sie wchlania :o a masc mi polecila tesciowa... myslalam, ze skoro ona lekarz to wie co mowi. Mowila, ze jakby maly odparzenia mial czy jakis pryszcz :o Ja kupilam i ona mi jeszcze jedna tubke przywiozla. mmala - mi moj syn tez zycia do gory nogami wywrocil ale jakos daje sobie rade i zyje. Wyjscia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Tosia jest już po drugiej serii szczepień, za 6 tygodni ostatnia seria infanrixu i prewanalu :), dopiero wróciłyśmy i na szczęście jest grzeczna. Ładnie przybiera, waży 5800 i ma 60 cm :) Karusia ja też ostatnio rozmyślałam o tym, że nie będę już w ciąży mimo że bardzo bym chciała, no ale cóż jestem sama i pewnie już nie poznam nikogo z kim mogłabym założyć rodzinę :(. Tą znosiłam dobrze ale przez to że mąż ode mnie odszedł calą końcówkę przepłakałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety,moja mala zrobila midzis niespodzianke i spala ogodz dluzej-do 5.30 :-) brombabomba masz 100%racje ze malanauczyla siezasypiac przy cycku to prawda ale do tegojest strasznym glodomorem i ogolnie bardzo duzo je do tego wydaje misieze ma duza potrzebe ssania... dobra rozpalilam wkominku,nakarmilam malateraz sama zabieram sie za kawe i paczki :-)))) oj dziewczyny kocham nad zyciemojego malucha ale nie moge siedoczekacpiatku powrotu mojego K.marezo tym zeby zajalsie troche malaa ja zebym mogla sobie odsapnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina- nigdy nie mow nigdy :) Jeszcze sie zakochasz. Moja kolezanka po porodzie rozstala sie z narzeczonym, a kilka lat pozniej wyszla za maz- za innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! mmala--> moja dopiero wczoraj podniosła główke , ale to raczej przez moje zaniedbanie , bo jak ją kładlam na brzuch to strasznie wiszczala i nie mialam serca jej meczyc.a od paru dni cwiczymy, i wczoraj sie podniosla. cos jeszcze chcialam i zapomnialam. chyba mi sie @ zblizają bo zla jestem straszzzznie i mnie wszystko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi polozna tez polecila termentiol i na potowkijak znalazl!!! karusia kobieto ty stara???!!!!! tak jak napisala julka masz tylek jak 20latka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mmala aty nastepna, nigdy nie powiedzialabym ze twoi synowie sa twoi!!!!!!! masz swietna figure inapewnonie wygladasz na swoj wiek!!!!!!!!!!!!!!!! co do podnoszenia glowki tomalaod urodzeniama bardzo sztywna, kazdy lekarz nie moglsie nadziwic ja jak ja nosze na pionowopraktycznie wogoleglowkijej niepodtrzymuje, mala ladnielezdy na brzuszku podnosi glowke itd ale tego nie lubi 2 razy zdarzylo misieze tak spalateraz ja tez coraz klade w wczoraj lekarka powiedziala ze glowke trzyma fajnie ale ramionkama troche slabe wiecmam ja czesciej klasc na brzuszek zeby je cwiczyla carmelina juz spogladam na maila bo jestem was ciekawa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×