Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

dziewczyny ciemna linie na brzuchu nadal macie? czy może tez ja zpilingowałyśie? :P nawet nie myślałam że tak można ale niby logiczne że pozbywamy sie starego naskórka z pigmentami, tak jak przy opaleniznie. hmmm... to juz wiem co bede dzisiaj robila! :) malir nie martwiaj sie załóżymy razem nowy topik - wyrolowane - ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na e dziecko znalazłam cos tekiego "Pamiętaj, że inne są siatki centylowe dla dzieci karmionych mlekiem modyfikowanym i dla karmionych piersią." słyszałyście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mami-> topik? hm... ja myslałam o czymś w rodaju Al-kaidy zajmujacej się kaszubami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki naturalna blondynka--- dzięki za opis kochana, choć te informacje posiadam, szukam dokładnych opisów konkretnych ćwiczeń, typu: złap ręką ty, pociagnij tam, przytrzymaj tyle i tyle....itp. Będę tego szykac w ksiązkach, na które zamiary dała mi poziomka Ale jeszcze raz dziękuję:-) kurde no--- u nas pępek jest \"kolorowy\" bez kitu dziewczyny, nie moge z \"fałdek\" wyszorować fioletu. Synek szorowany codzinnie a ten pieruński fiolet fragmentami jeszcze sie trzyma.... ciekawe do kiedy... co do mojego pępka - jest normalny a krechy na brzuchu też nie miałam malir---są ludzie i taborety.... anabanana--- zapisałam sobie nazwę maści Pliszka--- stęskniłam się za Tobą;-) ciekawe czy Jula już w Polsce??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brombabomba ---> love :) Też czekam na newsy od Juli , mowiła , że wieczorem daq znać, ciekawa jestem jak minęła podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi -mami---> moja gwiazda uwielbia sie masować, aż wiszczy z radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć kobietki. W końcu dzisiaj mam chwilę czasu. Wczoraj mąż odwióżł nas do Rzeszowa, także powiedzmy, że się obijamy :D. Dzisiaj podrzuciłam chustę do skrócenia. Bo już miałam jej dość, nie mogłam się normalnie dociagnąć. Pępek po ciąży wrócił na miejsce, ale dziura po kolczyku jest okropna, cały czas mi się z nią coś dzieje, do tego dookoła zrobiły się rozstępy. Blehhh. Dostałam też już paczkę z Nestle, ale też z Hippa. :D Spoko. Mogą przysyłać. Magdulka wypełniałam takie druczki w szpitalu :). No i wysyłają. Kurde no, u nas też wszystko ląduje obok. Kaszka nawet na plecach jest, wszystko brudne, nie tylko broda, ale i rękawki, bo pomaga sobie rączką, poza tym marchewka na czole, ubranku, w uszach :D. Normalka, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Ja bym nie ryzykowała butlą, bo potem będą problemy z jedzeniem, a tym bardziej z żuciem i układem mowy. No i krztuszenie się. Anabanana mi ta oponka chyba już zostanie. Straszna jest. Niby też chudnę, ale to coś zostaje. Musze zacząć porządnie ćwiczyć. Ile zapłaciłaś za Emlę? Malir, polscy pracodawcy... Emi-mami ja nadal mam kreseczkę, mimo robienia pilingu. Ale ja miałam taką bardzo jasną i dosłownie cieniutką na pół cm. Co do tych siatek, to chyba jakaś bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko jazaplacilam 23zl totubka masci 5ml wiec malutkai 3 plasterki moim zdanie starczy na ok 5amoze wiecej uzyc jest warta i dzialacuda :-) szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz drugi tydzien samotnie... moj k. zadzwonil jakies 2godztemu i obudzil mala i od tamtej pory juz ja 3 razy odkladalam do lozeczka bo sie budzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko, anabanana---- to musicie sobie przeprowadzić wizualizację marzeń......od razu Wam sie lepiej zrobi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam oglądać film Ps.I love you---> ale tam grają mięska mrrr mniam mniam. To tak na marginesie Tez musze kupić chyba tą maśc i plasterki Miśka ma w poniedziałek szcepienia i 3 razy ja beda kłuć. Ale tu pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromba - linki czasem nie działają gdy sie spacja sama jakos wklei, po usunieciu powinno byc ok. na tej stronie były tez inne masaze ale ich nie ogladałam. nawet nie wiem czy ten sensowny. :P widziałam ze na ostro szukasz jakichs cwiczen. lekarz cos zalecił czy własnie nie zalecił a myslisz ze powinien? moja mała ostatnio znowu sie odgina przy noszeniu i lapki zacika, a juz byo tak ladnie! jutro idziemy do lekarza ale pewnie to oleje. pliszka skoro twoja az wiszczy to biore sie jutro za moja! :) oko - moja linia tez b cieniutka ale dzielnie sie trzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir--->jeszcze nie przyszło ja też się dopisuję do klubu wyrolowanych przez pracodawców.Miało być co innego a jest co innego. pliszka--->rozsyłam aplikacje na razie. oczko--->cześć tylko ja--->ale 2 pary bliźniąt to jest mega wyczyn.pokłony biję miałam dziś koszmar.Przyszedł Paweł ze szkoły i powiedział,że stracił przytomność na parę sekund w klopie w szkole i nabił sobie jak leciał mega guziora,a właściwie krwiaka na czole.To było na 4 lekcji i nikt nie wpadł na pomysł żeby mnie zawiadomić ,zebym po niego przyszła(mieszkam przy szkole).Mało tego miał 7 lekcji a 2 ostatnie to były wf-y i normalnie ćwiczył.Do higienistki nie poszedł dbo jest remont w gabinecie i jej nie ma.I tak siedział biedak z rozwalonym łbem 3 godziny.Pani dobrodusznie pozwoliła mu iść po papier do łazienki bo mu się krew lała.Jak tam jutro wpadnę to polecą głowy.Najgorsze że w tej ubikacji był sam,już bym wolała żeby go ktoś popchnął czy coś ,bo bym wiedziała dlaczego się wywrócił a tak to nie wiem.Utraty przytomności są niepokojące.Wzięłam ich ubrałam i poszliśmy do lekarza rodzinnego,który nas odesłał na pogotowie.No to poszłam z nimi na to pogotowie koło16.2 godziny w kolejce na urazówkę bo co chwila kogoś przywozili karetką,ja z dzieciakami,pełno ludzi ,że nawet nie było gdzie siąść.Karmiłam misię na stojąco bo połamańce siedziały a były na taki tumult tylko 3 krzesła.Potem na rentgen dostaliśmy skierowanie,w rtg też kolejka,potem z powrotem do chirurga żeby zobaczył wynik,ten zawołał dziecięcego,a dziecięcy odesłał nas mówiąc ,że chirurgicznie jest ok,łeb cały do pediatry w innym budynku,bo go zaniepokoiła ta utrata przytomności.U pediatry nas szybko przyjęli :wyjąca misia,marudząca ze zmęczenia emilka i obolały weteran-paweł,ale lekarz kazał się zastanowić nad zostaniem w szpitalu bo inaczej mu badań nie zrobi.płacz,klękanie,ja się bałam podpisać,że go wypisuję na własną odpowiedzialność bo to w końcu głowa,to w końcu powiedział że zostaje ale w międzyczasie lekarz go zbadał i powiedział że raczej wstrząsu mózgu nie ma ale muszę mu zrobić morfologie i ob i obserwować czy to się nie powtarza.No i wróciliśmy o 23 do domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał karusia! współczuję takich stresów. nudnego życia to ty nie masz. a w tej szkole to nie wiem o czym oni myśleli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ Boże Karusia ty to masz przeżycia.... ale mocarz jesteś 100% że ze wszystkim dajesz sobie radę :-D wielki SZACUN dla ciebie i też dla pliszki, która radzi sobie sama z dzieckiem :-) naprawdę dziewczyny podziwiam was! Myślę, że to dzieci dają nam tą siłę i wolę walki z przeciwnościami losu - przynajmniej w moim przypadku tak jest :-) Kiedyś poruszałyście temat zielonych kupek, że to może być od żelaza w sztucznym mleku - otóż ja też tak słyszałam od poprzedniej lekarki mojej niuni ale to wcale nie musi być jedyny powód. Teraz zmieniłam lekarza i póki co nie żałuję. Natalka dostaje LAKCID i ENTEROL na poprawę pracy jelit i faktycznie kupki jej się poprawiają. Piszę o tym bo może u waszych dzieci też są takie brzydkie, zielone i śmierdzące kupki to polecam te leki - bez recepty :-) Dzisiaj była u mnie kumpela, która mieszka w Szwecji i ma synka trochę starszego od mojej córki - ona tam dostaje ok 350 zł na dziecko (do 16 r.ż.) bez żadnej łachy i może wziąć ponad 200 dni w roku na opiekę nad dzieckiem płatne 80% , to samo przysługuje ojcu dziecka i mogą się cały rok zajmować synkiem. BUUUUUU!!!!!!! A ja już po macierzyńskim i muszę się prosić o zwolnienie na opiekę nad dzieckiem, żeby móc z nią jeździć na rehabilitację. A L4 oczywiscie nie może być na ten cel. Boże co za durna polityka w tym kraju!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki :) Oj Karusia Ty to nie możesz narzekać na nudy i rytynę w życiu ;-) Zawsze coś się dzieje... Twarda babka jesteś i ze wszystkim dajesz sobie radę, jak ja Ci zazdroszczę takiego mocnego charakeru. Mi jak coś się sypie to od razu wpadam w stres i nie wiem co mam ze sobą zrobić... Taka życiowa oferma ze mnie ;-) Oczko u nas to chyba jakis zacofany szpital. Żadnych druczków do wypełnienia nie dostawałyśmy, paczki z wyprawką też nie choć w wielu szpitalach tak jest. Jedyny powiew nowoczesności taki, że przychodzi fotograf, robi zdjęcia maluszkom a jakiś czas później ukazują się w gazetach. I tyle.... Dziś znowu zarwana noc. Bez kitu, wstawałam do małej przynajmniej z 10 razy. Kurde!!!! Wczoraj w ciągu dnia odsypiała nockę a dziś w nocy od nowa budzenie. Mam takie sińce pod oczami, że szok. Wczoraj dzwoniła do mnie teściowa.Pytała się o małą więc jej powiedziałam, ze troche fiksuje. Ona powiedziała, ze na ząbki to stanowczo za wcześnie i gdybym miała ochrzczoną Maję to by tak sie nie zachowywała. Ha ha ha :-D Bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki.. Magdulka mi tez mama i inni znajomi mowili ze po chrzcie mala bedzie jak aniolek ... i zadnej ronicy nie widze hahaha co do szpitala to dostalam pczke dla malej z probkami i ulotkami, wypelnialam 2 ankiety i zdjecie malej tez zrobili i tez byla w gazecie :-) ide zaeaz nas szykowac na spacer a po obiedzie przyjezdza do mnie kolezanka ktora jest w 3 mcu ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz wybieram się na spacer, w sumie to za godzinę. Tutaj nie wiem, jakoś się tak wszystko wybija. Nie chce spać i jeść o swoich porach, ze spacerami też bywa różnie. Ale to chyba normalne. Co do zielonych kup, to też dawałam lacidofil i inne. Ale to nic nie dawało, bo to było żelazo :D KArusia, ty to masz jaja z tymi dzieciakami :D. Pogratulować tylko szkole. Naturalna blondynka, u nas dają 48 zł na dziecko :D. Poszaleć można jak nic :D. Ja w szpitalu dostałam 3 paczki. Jedna Johnsona, druga niebieska i taka z dzidziusia, albo coś. Nie pamietam. W sumie były próbki, ulotki, kalendarze, naklejki, segregator, etui na książeczkę zdrowia, skarpeteczki, zawieszki do soczków i inne. :) No i gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babeczki:) Magdulka___> hhehehe mi tez mówili , że wszystko co nie tak to po chrzcieprzejdzie, tylko ja sie zastanawiam , że moje dzieko nie ochrzczone i spokojne. bzdura. Trzymaj sie dzielnie, fakt najgorsze to jak ni emożesz porzadnie odpocząc bo wtedy o wszystko do dupy... Karusia--> pytanie na dzisiaj , a czy szkoła jeszcze stoi ? mam nadzieje , że porządnie te głupie pipy obsztorcowałaś, bo jak dla mnie to ponizej jakiejkolwiek krytyki...Zeby dziecko z rozwaloną głową zostawić w szkole i mieć w dupie poniekąd. naturalna blondynka, --mni enie masz co podziwiać, ja nie mam na głowie połowy tego co Wy , ni emusze gotować , i robic połowy tego co Wy, nie martwie się o pieniądze o dom, mam spokojne dziecko, taki mały swój świat.a, że nie mam chłopa, czasem mi smutno ale fakt mam inne szczęście:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Niestety nie jestem w ciaży :-( Chyba juz dam sobie spokój, w końcu mam cudnego syna i na tym poprzestanę. Nie mam siły przechodzic co miesiac w kółko jedno i to samo, nadzieja i gorzkie roczarowanie, a na koniec jeszcze przeżyć to co rok temu. Ech, do dupy z tym wszystkim. Tylko bunt we mnie taki jest, bo byle meliniara spod budki z piwem rodzi co rok... Nie ma sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×