Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Jula--- mnie się najbardziej podoba nr3 ale uważam, że Ty najlepiej wygladasz w nr 1 i to w zestawie z bolerkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastrzel mnie, ale żadna jutro podeśle linka do tych które mi sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! powiedzcie mi bo sie z mamą niepokoimy..czy wasze maluchy tez robia takie normalne, czarne twarde kupki po tych sloiczkach?? moja cos od 2 dn robi takie czarne bobki. PO 3-4 dziennie.. to moja kochana tesciowa jak sie nia w niedziele opiekowala dala jej az dwa sloiczki, zupke i deser, i teraz takie skutki. Karusia - ja mam przedluzane metoda taśma na kleju , walsnie umylam, zobacze jak to po umyciu sie bedzie mialo. swedzi mnie glowa ale to nie z tego bo przed tez mnie swedziala, mam jakies uczulenie czy co. A efekt wizualny ogolnie niezly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka suknia nr 1 jest wg mnie śliczna. Bardzo mi się podoba !!! Ja uwielbiam takie z gorsetem i z udrapowaną spódnicą :) Najważniejsze, żebyś w dniu ślubu czuła się pięknie, wyjątkowo więc wybierz suknię, która podoba się przede wszystkim Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jula mnie sie podobała ta zupelnie pierwsza, którą nam kiedys pokazywalas, a ze kosztuje szostkę, trudno... Zresztą moglabym ją pozniej od Ciebie odkupic za trójkę, bo sama bym się w niej rowniez widziala na swoim koscielnym:) Rano moj Miś miał egzamin na A, spietrany byl jak diabli:) Poszlysmy z nim do osrodka, my na poranny spacer, a on na exam, ale bylo opoznienie wiec nie zostalysmy. W drodze powrotnej wstapilam sobie do sklepu po jajka i widzę babeczki, pytam się czy są z budyniem, a babka mi mowi ze z budyniem, z serem i z jablkami wiec co zrobilam wzielam wszystkie trzy i zjadlam wszystkie trzy. W zeszlym tygodniu mialam ambit zejsc do 57, 58kg, a tu dupa z tego wyjdzie cos czuje:) Karusia - mialas szczescie z tymi kanalikami Emilki, bo ja sie bawie z zatkanym kanalikiem 2 miesiace. Lewy pieknie puscil, a prawy trzyma jak glupi. Jestesmy juz po serii kropli i masazy i teraz znowu sie zaczelo. Juz mialam konsultację u okulistki, ktora przetyka, ale powiedziala zeby do 6 miesiecy czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no dawaj małej więcej płynów. Przy słoiczkach trzeba dopajać maluchy, bo właśnie tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde--->bo tam jest kicha z czesaniem przy skórze i będzie cie niestety swędzieć... moja po słoiczkach robi takie raczej pomarańczowe.wczoraj dałam jej rosołu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czy Twoja Misiunia nadal tak kiepsko sypia w nocy?? Ja już od ponad tygodnia nie przespałam jednym ciągiem 2-3 godzin :-O Mała budzi się co 45 - 1,5 godz. W ciągu dnia jest ok bo cycuś wystarczy na 3-4 godz ale w nocy to kicha... Nie wiem dlaczego. Czy ja mam jakiś kryzys nocno laktacyjny czy co ?! \\ W dzień jest spokojna, pogodna, ma około 3-4 drzemki 1-2 godzinne. Dziąsełka są troszkę czerwone, miejsce z którego wyjdzie ząbek jest lekko napuchniete ale nic więcej się nie dzieje. Nie ma temp, biegunki i ma normalny apetyt. Na noc smaruje jej żelem na ząbkowanie, napewno łagodzi dolegliwości więc dlaczego tak mi daje popalić ? Chciałabym zdrzemnąć się w ciągu dnia i trochę odespać nockę ale co wtedy z moim pierworodnym ??? ;)Maskuję sińce pod oczami, zagryzam wargi, ubieram uśmiech nr 6 i jest spoko ;-P Może zacznę jej dawać kaszkę na noc..W sumie to sporadycznie dostaje deserek ze słoiczka, kaszkę ale chyba na noc zacznę ją bardziej dokarmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak płacze to z obu oczu lecą jej łzy jak grochy. Sorki że tak w częściach pisze ale dopiero teraz doczytuje to co napisałyście.. Narazie zmykam bo mała głodna się robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba dół sukni numer 3 i góra sukni nr 1 bo korzystniej wyglądasz z prostym dekoltem. Ja swoją suknię szyłam u projektanta 2 lata temu dałam niecałe 2000 zł i byłam bardzo zadowolona bo suknia była super wygodna z dobrego materiału - jedwab więc się nie kleiła do mnie przy charcach i miała wszyty gorset dokładnie pod moją figurę, tyle że ja szyłam krótką suknię gładką wyślę ci zdjęcie na maila jeśli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj po słoikach ma roze kupy. Raz zbite i ciemne a czasami pomaranczowe np po dyni tak mial. Zgadzam sie z marzka trzeba dopajac i tyle. Tylko, ze moje dziecko robi kupke bez problemu, raz steknie i tyle. kurde no - a a samym poczatku jak dostawal jedzenie robil tak jak mowisz- 3 bobki w odstepach co kilka godzin. Lekarka mowila, ze to normalne bo uczy sie jego organizm trawic itp Ja ide do jeszcze jednego salonu i jak nic nie wybiore to kupie ta z gorsetem co pokazalam tylko poprosze zeby ten ogon byl mniej wydrapoway bo szyja i tak na moj rozmiar. Chimerka ta wczesniejsza kosztuje ponad 6 tysjak nie 7 bolerko 500 buty 250 i bielizna i sie robi z 8 tysiakow. Moglabym tyle wydac ale wole nie. Bo po bo? A i tak szczerze watpie, ze ja sprzedam... :o i tak czuje sie jak gruby balon 😠 Jak mierzylam suknie 2 lata temu to inaczej lezaly i szulam sie sexy a teraz czuje jak jak wielki slon hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir prosze przeslij zdjecie swojej sukni, ja tez jestem przed koscielnym a myslalam o krotkiej.. Magdulka napisz mi jakiesj masci uzywasz na dziaselka chcialabym kupic juz na zas i jaka kaszke dajesz Majce Julka ja tez jestem zdania ze nie ma co wydawac kasy bezsensownie.. ja pokaze wam jak narazie moja faworytkewsrod sukien to cymbeline syracuse jak znajde fotke to wam wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam żele dwóch firm- Calgel i Bobodent. Ten pierwszy jest za około 22 zł, drugi za 11 zł. Praktycznie ten sam skład a tylko \"walory smakowe\" inne. Majke daję kaszkę Bobovita malinową i bananową. Zdecydownie bardziej podpasowała jej malinowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻 ja tez daje kaszke bobovity bananowa i malinowa. na poczatku kupilam ryzowa bananowa, a teraz mleczno - ryzowa malinowa. smakuje moim zarlokom jedna i druga;) ale roznice zauwazyli;) mieli smieszne miny jak 1 raz dalam im inny smak. ktor pisal o mleczkach na noc. chyba malir. ja mam bebiko 2 smaczny sen i bebilon dobraNoc tez nr 2(bebilon przyslali mi w prezencie). probowalam to bebiko, ale nic nie pomaga. norbi wypil i obudzil sie tak jak zawsze. no coz;) ale rzeczywiscie jest zageszczona. widac to na oko. ma kleik ryzowy i kukurydziany. udalo mi sie wypracowac w koncu - dopiero teraz jakis rytm dnia i rytm posilkow. dominik bardzo lubi stale pokarmy. pieknie wcina,. norbie to maly zarloczek. zje, ale zaraz chce poprawiac mlekiem;) dominik lubi obserwowac ludzi, patrzec jak sie bawia starsi chlopcy, bardzo duzo \"gada\", piszczy, smieje sie. norbi za to uwielbia zabaweczki. probuje dosiegac zabawki na lezaczku. gada do maskotek. uwielbia grzechotni, lubi lezec na macie. blizniaki, a kazde inne;) pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wróciłam od lekarza, mialam racje mala przytyła przez 2 tygodnie 130 gram to dużo za malo, wiec bedziemy dokarmiac. anabanana suknia piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc babeczki! od kilku dni nie zaglądałam bo wciągneło mnie forum eksperckie na gazeta.pl. :P dzieciowe oczywiście, hi hi ostatnio okazało się, że jestem typem matki, która nie daje się dziecku wykazać! biadoliłam, że pewnie z samodzielnym usypianiem będzie tragicznie, że mała będzie płakała itp. i co się okazało? Emilka z marszu nauczyła się spania w łóżeczku i nie trzeba żadnych magicznych sztuczek przy niej wykonywać. po jedzeniu odkładam ją do łóżeczka, ona chwilę coś sobie \"pogada\", popatrzy za okno albo na karuzelkę i odpływa. czad! dlaczego wcześniej nie tego spróbowałam?! :P hmmm... może to ja bardziej chciałam sie do niej poprzytulać w nocy niż ona do mnie. :P o, mam gościa, kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdula---.moja śpi w nocy max 1,5 godziny ,a nieraz się budzi co 40min albo jak wstanę z łóżka. dałam jej kaszkę mleczno ryżową z malinami 200ml zjadła,potem poprawiła cycem i za 2 godziny z powrotem do jedzenia.Więc jej już tego nie daję ze względu na wagę małej a i tak to nic nie zmienia.A kaszkę zrobiłam jej gęstą taką żeby można było łyżeczką dawać bo butla nie ma mowy żeby przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana sukienka calkiem calkiem ale nie dla mnie, nie do mojej figury. malir jesli mozesz to wrzuc fotke na email. Ja za chwile sie pakuje i znowu jade mierzyc, to juz 3 salon bedzie ... Mam nadzieje, ze cos wybiore. Jak nie to wezme ta nr1 tylko ogon zmniejsze :D moj maly w ogole sie nie budzi w nocy nawet mu kaszek nie daje... Zasypia o 20 i spi do 6 rano. Potem zjada pobawi sie i o 8 znowu idzie spac i do 10 spi... I tak juz od ponad miesiaca wiec mam nadzieje, ze mu zostanie. Ale zeby mu nie ida- a jak zaczna to nie wiem jak to bedzie... okoko a Tym Oliatum to mozesz skore nacierac nawet, tak na ulotce jest napisane. Ja dostalam z apteki krem na sucha skore dla malego u nas, nie uzywam go a mam 3 tubki. Podaj adres to Ci wysle jesli cchesz. Babka mowila, ze jest bardzo tlusty i dobry. Zabralam go ze soba na wszelki wypadek ale jest mi niepotrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Widzę rozmowy o kupach i sukienkach. Julka ja ci powiem jedno. Tak z własnego doświadczenia. Nie słuchaj innych, wybierz sukienkę, która najbardziej ci się podoba i jest twoją wymarzoną. Bo jeśli zasugerujesz się innymi to pewnie potem będziesz mówić a mogłam wybrać..., a dlaczego... Ja tak mam i byłam głupia że posłuchałam innych. Może to bzdura ale do teraz sobie wypominam. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://manolobrides.com/images/2007/04/bias-cut-silk-wedding-dress.jpg&imgrefurl=http://manolobrides.com/2007/04/16/ntb-and-the-terrible-horrible-no-good-very-rainy-day/&usg=__C3yGFDYK9drAJIf7f6VFOAv19Rk=&h=4368&w=2912&sz=479&hl=pl&start=78&um=1&tbnid=w92y17-ADTHCuM:&tbnh=150&tbnw=100&prev=/images%3Fq%3Dwedding%2Bdress%26start%3D60%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN mi się podoba ta :D. Ojjj aż czuć jak otula ciało, jaka jest delikatna i zwiewna. Ale trza mieć do niej figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ookokokoko ma rację, powinnaś zrobić jak Ty uważasz, nie sluchaj innych bo to Ty masz się czuć wyjątkowo i pięknie .. zresztą co człowiek to inna opinia.. jak to powiadał znajomy majster .. jednemu się podoba Kryśka drugiemu Maryśka .. :D Wklejam linki do zdjęc mojej sukni ślubnej, zdecydowalam się na taką ponieważ wg mnie im gładsza tym smuklej się wygląda, poza tym te suknie są okropnie ciężkie i wierz mi po kilku godzinach bieganiny w niej będziesz umęczona! :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2c65907d11040a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9713867a7ccac21.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno było znaleźć sensowne zdjęcia ale jakieś są sukienka z tyłu troche dłuższa do obcasa :-) julka-> ja się kierowałm kryterium wygody nikt się do mojej sukni nie wtrącał oprócz projektanta :-) wogóle do całego ślub nikt sie nie wtrącał i dlateg było pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja wysyłam moje fotki ze slubu-sukienka skromna tylko bolerko dodawało szyku,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po za tym to u nas grypa wszyscy jesteśmy chorzy, mały na szczęście dzielny, najbardziej przeszkadza mu chyba obrzęknięta śluzówka ale robimy mu inhalacje z soli emskiej więc jest coraz lepiej mam nadzieję żę jutro wszyscy będziemy się czuć lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka dziewczyny maja racje,nie sugeruj sieinnymi! dziewczyny wszystkie pieknie wygladfalyscie, pczko ty tez widzialam twoje zdjecia slubne na nk mialas piekna suknie, piekna fryzure i piekne kwiaty! ja uwielbiam koronkowe suknie.. kolorowe (nie biale) i w rybim fasonie..na cywilnym tez mialam rozowo seledynowa z bolerkiem oczywiscie rybia spod z tafty a wierzch koronkowy, zreszta tez wam przesle zdjecia :-) a na koscielny to ta syracuse tylko trudno bedzie mi ja chyba kupic boi tomodel z 2005r...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×