Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

po czwarte mi gdzieś umknęło Pliszka ❤️ u nas działa skrobane jabłko jak sa z kupsztalem problemy. Teraz już daje sporo jabłka co 2 dni a młody robi za maszynkę do kup. Wczoraj na ten przykład obudził się po 45 min. snu nocnego i przeraził matke bo myślałam, ze znów mnie do poółnocy przeciągnie a on trzesną mega sranko i po pół godzinie spał dalej.... po szóste ehhhh Wy z tego krakowa to macie fajowo az Wam zazdroszczę planowanego spotkania po siódme mmała czy to Ty pytałaś butelkowe o pory karmienia??? ok7 150 mleko ok 12 150 mleko ok 15 warzywka tyle co w słoiku albo więcej czasami jeszcze jakieś 30ml mleka po jakiejs godzince trochę jabłka ok 18 150 mleko ok 21 90 ml kaszy mleczno ryzowej na wodzie + 60 ml mleko amen po ósme to już nie pamiętam co, której chciałam napisać.... kłaki też mi lecą garsciami i jak narazie to nic na nie nie działa cycki mniejsze niż przed porodem dupa zdecydowanie większa...... a co do roboty to Wam na dniach sie wyspowiadam, bo jeszcze nie wiem czy mam gdzie wracać...... do 21.01 mam urlop wypoczynkowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Jesli poczatek to kapusta jest naprawde kiepska, nie wiem ile ale masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj straszna straszna chimerka,ale od czegos trzeba zaczac a pozatym mi bardziej chodzi stazpracy a nie pie zarabiac na wlasnej dzialalnosci hmm takie mam plany i tak bym chciala ale czy sie uda.. zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba---najlepszego < no w koncu sie odezwalas:)))) malir ---> niezłe jaja chimerka ---. > miało byc Pewnie:P a na zaparcia na razie jeszcze nic. ide do Tesco zobaczyć ten sok ze śliwki. a generalnie woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Hai Hello :-) Laski , laseczki , mamusie , kochane wszystkie moje i nie moje ;p Aż wstyd że tu zajrzałam i zobaczyłam ile czasu mnie nie było ....... nie sposób mi teraz tego nadrobić no ale przynajmniej złoże Wam troszke spóźnione życzenia noworoczne żeby Wam sie pociechy chowały w zdrowiu i w szczęściu życze też bezbolesnego ząbkowania i żeby smakowały Waszym maluchom kaszki , zupki i kartofelki :) No myśle dzięki życzeniom znów zostane przyjęta prze Was sierpnióweczki :) pozdrówka dla Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudia___> no wieki Cię nie było !!!!!!!!!!!super , że już jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super też sie ciesze że sie odnalazłam bo sie troche pogubiłam ... w życiu i troszke zdrówko i mnie i Mikołajkowi nawalało ... Czytałam pare stron wstecz z tym wypadaniem włosów nie jest tak jak pisze wiele z was - ja miałam tam samo i co sie okazało poporodowe zapalenie tarczycy - niedoczynność . Norma to 0,45 a ja miałam p badaniu wynik 0,00034 ........ no comments wiem tylko tyle że jak wam tak jak mi czyli strasznie wypadają włosy poproście o skierowanie do endokrynologa i zróbcie sobie USG tarczycy . Jakby nie to że poszłam na badania siedziałabym dziś przed laptopkiem ŁYSA :( mam połowe mniej włosów ale mam ... ... Mikołaj miał zapalenie płuc i oskrzeli chcieli mi go wziąść do szpitala dnia 23 grudnia ale sie nie zgodziłam jego pierwsze święta w szpitalu - nieeee , zebrał 15 zastrzyków mase syropów i jakieś inne antybiotyki ... ech odpukać już jest zdrowy i nie zycze nikomu zapalenia płuc u takiego małego dziecka ! stąd moja nerwica i w ogóle miałam problemy z sobą , poprodowa depresja nawet błam z tym u lekarza dlatego też mnie troszke czasu nie było nawet laptopa nie załączałam nic nie pomagało :( ale już ok wróciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile placicie za cerazette? znalazlam jeszcze azalie to drugie tabsy dlakarmiacych i maja ten sam sklad.. wogoleto doczytalam ze jest ich 28czyli nie ma przerwy i tym samym mniemanych @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko ja pisalam do admina aby usunol CALY temat w ktorym tak nas mnie najezdzaly(a), ale usunal tylko moje wpisy..choc w innych byly teksty typu : \"do kurde no\", \"ty kurde no jestes taka i taka \", czyli moj nick byl i jest tam caly czas! mimo ze moich postow tam nie ma, doszlo do tego ze nawet autorka postu zaczela na mnie jechac choc mnie nie znala. Ech,. nie powiem wam ktory to post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż przyszedł z pracy, przejął małego obywatela a ja mam chwilę dla siebie :D. Jak sobie pomyślę, jaka góra prasowania na mnie czeka, to aż mnie mdli, Na dodatek jutro mam na 8 :( koszmar. A dzisiaj ugotowałam soczewicę i kombinuję co by z niej tu zrobić. Albo wymodzę zupę, albo jakieś kotleciki. _Chimerka_ prawie pedagogiczne grono. Kończę pracę socjalną, kasa chyba jeszcze mniejsza niż z waszej roboty, do tego z ludźmi z mega problemami, jak już mam coś kombinować, to idę na studia dalej. Pisałam o tym, znalazłam nawet kierunek. Podyplomowe studium mediacji i negocjacji sądowych. Daj spokój, mam gowniany zawód, bez perspektyw, pomijaąc jedną: szybkie wypalenie zawodowe. Malir, Bromba najlepszego :D Eudaimonia, dzisiaj o tobie myslałam :D. Pewnie, wracaj :). Anabanana, mi się odwlekają badania do pracy i reszta, bo robię analizę dokumentów. Ehhh dopiero w luitym uda mi się zebrać wszystko. Ja za Cerazette płaciłam 38 zł. Bromba, ja to tylko raz pewnie i zwiewam z Krakowa, znów będe sama :(. Plisza lepsze suszone śliwki ze sloiczka, ale jabłko też może być, tylko nie słoiczkowe. Kurde no, ale niech coś z tym zrobi, następntym razem ty nie reaguj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !!! Pozdrowienia z okolic Malborka :)) Sorki, że nic nie piszę ale mam słabiutki dostęp do neta. Po nowym roku pojechaliśmy do mojej babci przedstawić Maję seniorce rodu. Za tydzień wracamy więc postaram się nadrobić zaległości. Teraz jestem u kolegi mojej kuzynki więc mam chwilkę by napisać.Zerknęłam na ostatnie Wasze posty i .... Jezu, dziewczyny mam nadzieję, że mnie nie podejrzewacie ??? Jestem nowa, znam hasło do poczty i wiem o was co nieco ale nie przyszłoby mi do głowy wywijać takie numery !! Kurde no, do Ciebie to się odnosi :) pozdrawiam Was gorąco !!! Do "napisania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !!! Pozdrowienia z Mazur :)) Sorki, że nic nie piszę ale mam słabiutki dostęp do neta. Po nowym roku pojechaliśmy do mojej babci przedstawić Maję seniorce rodu. Za tydzień wracamy więc postaram się nadrobić zaległości. Teraz jestem u kolegi mojej kuzynki więc mam chwilkę by napisać.Zerknęłam na ostatnie Wasze posty i .... Jezu, dziewczyny mam nadzieję, że mnie nie podejrzewacie ??? Jestem nowa, znam hasło do poczty i wiem o was co nieco ale nie przyszłoby mi do głowy wywijać takie numery !! Kurde no, do Ciebie to się odnosi :) pozdrawiam Was gorąco !!! Do "napisania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Eudai - witaj! Z czego się rozwinęło zapalenie płuc? Moja Mala sie zachlysnela i tez byla obawa, ze moze sie rozwinac zachlystowe zapalenie, na szczescie zero powiklan:) Pamiętam, ze mialas jakies problemy ze zdrowiem, coś neurologicznego, czy wszystko z tym ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczny, nie dajmy sie zwariowac i nie podejrzewajmy sie wzajemnie! ;) bede juz mądrzejsza nastepnym razem, jak bede chciala cos komus doradzic choc nie bedzoe to mile dla tej osoby, to zrobie to na pomaranczowo. Szczerosc tu nie poplaca.. Za szczerosc dostalam baty ;/ a autorce topicu sie pare zdan prawdy nalezalo jak chlopu ziemia. Najpiew daje ciała nieznanemu sobie czlowiekowi (sic!) a potem placze ze jej dziecko nie ma ojca i jak ona mu to wytlumaczy ;/ inne jej tez pisaly ze pleciala po bandzie i sama sobie winna, ale zrobily to na pomaranczowo a ja jedna pod swoim czarnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, nie ma sensu popadać w paranoję. Ja tam niko nie oskarżam, bo nikogo nie złapałam za rękę. Szkoda tylko, że dorosle kobiety mają takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakos przezylam pierwszy dzien w pracy ale tak sie stesknilam za małym ze jak przyszłam to nie mogłam sie nim nacieszyc Smile oczywiscie taki zapieprz mamy na inwenturze ze mi rece odpadaja a na dodatek mamy na to tylko 3 dni..wiec wyobrazcie sobie jak musimy sie sprezac zeby przeliczyc te ponad 300 wałków nie mowiac juz o innych dodatkach... _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię mieć kilkustronicowe zaległości. Taka wieczorna lekturka. :) Tak się ucieszyłam, że mi dziecię po kąpieli szybko usnęło ale już jej się odmieniło i 3 strony czytałam na raty godzinę bo mnie co chwilę na dojedzenie wołała. :D Kiedyś najadała się na kolacje jednym cyckiem a teraz zje z jednego, przyśnie i po kilkunastu minutach woła o jeszcze. Przy karmieniu butelką macie tak pięknie posiłki poukładane.Jak czytam o pięciogodzinnych odstępach w jedzeniu w ciągu dnia to mi oczy rosną. U mnie dzień do dnia niepodobny a noc do nocy, ciągle jakieś zmiany. Powoli wymiękam z odkładaniem dziecka do łóżeczka po nocnym jedzeniu. Czasem ją odłożę i jest ok a nieraz muszę ja kilka razy wyjąć żeby uspokoić bo inaczej nie ma mowy o spaniu. Czasem i to nie pomaga i w końcu mała śpi z nami. Nie wspomnę już o tym że tych karmień jest min 3, maksimum nie ma. :P Spotkania krakowskiego tez zazdroszczę. Przymierzam się do ścięcia włosów ale od dawna mam długie włosy więc trochę się boję jakby to wyglądało. Pomarańcze to chyba maja wyjątkowo nudne życie, żeby się wszystkich o wszystko czepiać. Szkoda, że na kafe nie trzeba być zarejestrowanym żeby się wypowiadać, to by trochę temperamenty może ostudziło. Na forum prywatne zawsze można się przenieść. Żadna problemacja. Yennyfer 6 wedera się przyglądałam ale na przyglądaniu się skończyło, hi hi. Też mam dylematy antykoncepcyjne. Tabletki brałam 2 czy 3 lata i mi obrzydły. Czułam się jakaś przytłoczona nimi i dopiero po odstawieniu paradoksalnie poczułam się wolna. cdn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO KURWA te opisy pasują do mnie. .. Bez kitu , zaraz mnie fakt szlag trafi. bo mam nadzieje , że kurde no nie pijesz do mnie ... bo ja jedyna znam cie z realu i jako jedyna jestem tu singielką . wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam najpierw plastry a raczej kleiłam :D Potem brałam Jasmin i czułam się hmmm, byly mi niepotrzebne, bo nie chciało mi się wcale kochać. Po plastrach dupa mi urosła. Natomiast teraz czuję się ok. A ja mam jakieś takie głupie dzisiaj myslenie, po co te cholerne studia itd. Co patrzę, to wszyscy moi znajomi którzy nie pokończyli czasami nawet techników, mają własny biznes, zarabiają 2X tyle co mój mąż itd. I jeszcze potrafią wyśmiewać tych co się uczą. A wszycy ci, którzy się uczą zarabiają marniutko, mówię nawet o tych którzy całe życie się kształcą. Dramat, ten kraj jest nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja przed chwilą wróciłam z fitnesu. byłam na aerobiku ze sztanglami suuper tylko aż mi sie cyce trzesły tak nie ma mieśni, ehhh, potem sauna, potem sauna z aromaterapią solarium , normalnie czuje się jak młody bóggg....suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ... co zobaczyłam nad oknem do wpisywania posta "Gęstsze Włosy w 30 Sekund Nowa, Przełomowa Metoda. Głowa Pełna Włosów od Zaraz !" Myślicie, że to znak, buahahaha. To tylko ja pomijając zamieszanie forumowe widzę, ze musicie mieć superzgrana ekipę - wspólny wypad, fajna sprawa. I jeszcze jak sobie wyobrażę grupę matek a wszystkie z bliźniakami! :D:D:D:D:D:D:D:D Emilka przestała już tak szaleńczo rosnąc ale i tak ubranka z rozmiaru 3-6 miesięcy na długo nie wystarczą. niezły mi numer moje dziecię wywinęło bo jeszcze przed jej urodzeniem poprosiłam kolegę który jechał do Pl żeby mi ubranka z nexta kupił. Rozplanowałam sobie jaki rozmiar, jaka pora roku i odpowiednie zamówienie złożyłam a tu ups... Wychodzi na to , że w związku ze swoja wagą powinna teraz w wiosennych chodzić. :P Bromba wszystkiego naj, naj! Uśmiałam się z tej maszynki do kup! Moja tak ma jak najem się syfów. Normą są 2 poranne kupy a jak ja poszaleję z jedzeniem to uhuhuh... Eudaimonia trzymaj się dzielnie dziewczyno bo Ty to masz chyba jakiegoś mega pecha zdrowotnego. Miałaś jakieś objawy z ta tarczycą oprócz wypadania włosów? Problemy tarczycowe bardzo często id ą w parze z depresja poporodową. Jak ci wyrównają hormony powinno być lepiej. Esab jak sobie pomyślę o pójściu do pracy (która najpierw muszę znaleść :P) to brrr... Co Ty robisz bo nie kumam? - przeliczyc te ponad 300 wałków nie mowiac juz o innych dodatkach Plisza hmmm... ja np wcale tak nie pomyślałam i nie sądzę żeby innym to przyszło do głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już rozumim. :D Okoko właśnie o tym niedawno pisałam. Frustrujące! Już nie pamiętam kiedy ja się czułam jak młody bóg... pd czasu porodu na pewno nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mami ---> tylko , że ja się pewnie jutro nie postawie na nogi z zakwasów i pewnie bede klnąć na czym świat stoi hehheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od marca zaczynam siłownie, a teraz zastanawiam się nad jakąś restrykcyjną dietą. Jestem taka mega paskudna, taka gruba :(. Paskdunie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczko daj spokuj. ja fakt mam na minusie 5 kg sprzed ciąży, ale skóra mi wisi cyce po pas, wiec nie do konca fajn, i jeszcze kregosłup mi wysiadł kompletnie i sie makabrycznie garbie i chyba dlatego żeby schować te zwisy wrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczko daj spokuj. ja fakt mam na minusie 5 kg sprzed ciąży, ale skóra mi wisi cyce po pas, wiec nie do konca fajn, i jeszcze kregosłup mi wysiadł kompletnie i sie makabrycznie garbie i chyba dlatego żeby schować te zwisy wrrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój, ja nadal mam 4-6 kg na plusie, w nic się nie mieszczę, mam mega zwisa, bo miałam paskudne rozstępy :(, szkoda gadać, aż mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wieki mnie nie bylo poczytalam troszke co sie u Was dzialo :) Na poczatek....wszystkiego najlepszego w Nowym ROku ! Oby byl lepszy niz poprzedni :D Swieta i po swietach. Waze 1.5kg wiecej ale wali mnie to juz. Odchudzac sie znowu bede ale juz na luzie wiekszym. W koncu musze wejsc w sukienke :o U tesciowej bylo spoko. Wszyscy cieszyli sie z malego, ze w koncu przyjechal itp. Ale okazalo sie ze moja bratowa to wredna babka. Coz, bywa i tak. Dobrze ze nie mamy za duzo kontaktu. Podroz ponad 400km w aucie dziecie znioslo mega dobrze.... ba! wiekszosc przespal ! hehehe Od 3 dni maly kaszle, taki ma kaszelek odrywajacy sie, cos mu jakby charczy jak oddycha a jak kaszlnie to spokoj. Poki co daje mu stodal jakis syrop homeopatyczny ale jutro pojde do lekarza wrazie co. Temp ani kataru nie ma tylko ten durny kaszel. Mysle, ze juz sie choroba zadna wieksza z tego nie rozwinie ale sprawdzic chyba lepiej. ide sie kapac i zaraz wroce doczytac co u Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja was pociesze..po ciazy schudłam do 84kg..juz sie cieszyłam bo myslałam ze waga poleci w dol..a tu du...pa !! mam teraz 90kg bo zaczełam brac tabsy..kuzwa ale jestem zła na siebie..wiec od 3 dni ograniczyłam do zera słodkie, chleb i makaron..ni i nakladam sobie małe porcje..musze sie za siebie wziasc bo jak tak dalej pojdzie to bede gruba baba z wielkimi cycami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×