Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

mój np do mnie ciągle mówi ze mam nie głaskać brzuch bo sobie skurcze wywoła.. gdzieś to usłyszał i jakiś przewrażliwiony się zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to dopiero glupolek. Twierdzi, ze kapac nie bedzie, bo sie boi, na spacer wyjdzie w przyszlym roku jak juz w spacerowce bedzie, przewijac nie bedzie... na wszystko ma odpowiedz, ale jak rozmawia z brzuszkiem to za kazdym razem tylkko slychac : zobaczysz z tatusiem to z tatusiem tamto:) ostatnio nawet mu sie snilo ze kapal naszego malego szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz że jemu też nie będziesz głaskać bo mu skurcze wywolasz:-) dzieci dziś wróciły tak więc mam komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ide spac to układa mi stos poduszek.. a to pod głowe a to pod nogi czy brzuch ale nie zeby mi było wygodnie tylko małemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia dbre !! hehehe ale mu mina zrzednie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może oczko już po wszystkim jest ??? trzeba kciuki trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karusia a jak dzieci?? szczęśliwe ze maja siostrę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Karusia, ze wszystko tak dobrze poszlo. Smieszne z tym pouczaniem Ciebie przez meza, przeciez to juz twoje trzecie, a on w tej roli po raz pierwszy, wiec powinno na odwrot byc, hehe:) Dobre! Jak zareagowaly dzieci na siostrzyczke? No i widzisz, dalas rade przed ich przyjazdem! Gimelka_> moj maz tez gada z brzuszkiem i obiecuje malemu co to razem nie zrobia. Poki co nie wymiguje sie od kapieli, zmiany pieluszek etc. Mowi, ze bedzie robil wszystko oprocz dawania piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez mowi, ze bedzie robil wszystko przy malym. Zreszta wzial prawie 3 tyg wolnego zeby ze mna byc, nie wiem sie bede czula po cc, pewnie nie od razu bedzie super :o Karusia no wlasnie jak starsze dzieciaki? Ciesza sie czy sa zazdrosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheehe Przypomnialo mi sie,jak zaczely mi sie pierwsze skurcze w 26 tc.jak dostalam leki i moj maz poszedl po zwolnienie dla siebie do naszej lekarki ogolnej .No i zawsze jak do niej idzie to obgaduja mnie,no i ona ma mame ginekolog i sama robila jakies tak staze w tej dziedzinie i nagadala mu,zebym obsolutnie nie dawal glaskac brzucha i sama go nie glaskala bo wywoluje to skurcze macicy.Ten sie tak przejal,ze jak tylko widzial,ze klade reke na brzuchu dostawalam po łapach:D:D: Po miesiacu mu dopiero przeszlo,heheh jak mu wciskalam,ze no kurze kochanie malenstwo potrzebuje dotyku i ciepla i jak mam mu tego odmowic???:P:P:P Co do rozmow z brzuszkiem to moj maz ostatnio mowi tylko do niego,zeby dam mamusi odpoczc albo zeby jeszcze posiedzial kilka dni,a potem juz bedziemy razem tip. Wiem,ze bedzie robil wszystko przy mlodym bo on juz sporo dzieci wychowal u swoich siostr wiec ma wieksze pojecie niz ja:D:D: No i sily wiecej aby nosic:D:D:D A ja kurde jak chodze i leze to mam coraz mocnijesze bole w dole brzucha jak na okres..........buuuuuuuu ide chyba sie polozyc aby to przspac i znowu miec bol kregoslupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez napisalam do Oczka❤️ale narazie cisza:(hmnnn moze wlasnie prze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jak grzyby po deszczu :P ide sie połozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana a my już kilka dni, ciekawe która z nas pierwsza :) wrzuciłam na naszego maila zdjątka pokoiku okokok czy to milczenie oznacza to o czym myśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe esab🌼 Tylko deszczu brak:D:D:D A ja probuje lezec ale cos mi nie wychodzi plecy po nocy strajkuja:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis swietny pokoik wlasnie obkukalam :-) u mnie tez juz wszystko gotowe, sypialnia lozeczko wszystkie przybory stanowisko kapielowe ach tylko umyje podlogi ywiesze pranie i moge jechac rodzic hahah nienie zartuje wolalabym poczekac na mojego K. choc to nasza mala Mrtyna sobie zadecyduje kiedy bedzie chciala sie wydostac :-) nono Oczko nadal nie odpisuje... moze moze... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-londyn
hej dziewczyny ,mam pytanko ,czy robiac test wieczorem 2 dni przed spodziewna @,powinien wyjsc wiarygodny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Karusia--GRATULACJE!!!!! Tylko pozazdroscic! Ja juz nie mam siły dzwigac tego brzuchala, a dzidka jak na zlosc- siedzi i ani ja rusz!hehe Ale moze to lepiej bo w piatek przyjezdza mamusia to mi troche pomoze. Mialyscie racje ze po odejsciu tego czopa to jeszcze mozna dluuugo chodzic i nic.WYKRAKAŁYSCIE!!!U mnie w srode minie 2 tyg.Ale nawet wczoraj ciagnely mi sie takie fluki!Staram sie nie nakrecac bo wtedy jeszcze gorzej przezyc kolejny dzien.Jak wy to przezywacie,te ostatnie tygodnie???bo wszystkie wydajecie sie takie spokojne, a ja tu swiruje- kiedy to sie zacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała nie zawsze wynikm jest od razu wiarygodny wiec warto zrobic test za kilka dni.. ale jesli wyszedł pozytywny to na pewno jest wiarygodny :) nowa jak juz pisałam ja mam dosc, ja chce juz byc rozpakowana wiec chyba zaczne działac z m nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia- jeszcze raz gratuluje, podziwiam Cie, ze tak szybko wrocilas do formy, z tego co piszesz rodzenie to pestka i mam nadzieje, ze w rzeczywistosci tak bedzie :) wyslalam Ci zaproszenie na nk :) anabanana / Szylusia- macie super zdjatka na nk :) Szylusia / esab - idziemy leb w leb, bo ja mam tez do konca 25 dni, skraca mi sie szyjka, czekam tylko do 2. sierpnia i przyspieszamy z mezem :D milczenie oczko chyba oznacza tylko jedno.... wiec chyba nie bedzie cesarki w piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte w poniedziałek dopiero wiec dowiem sie co i jak ale bym chciała zeby sie juz zaczeło bo oczekiwanie na cc w okreslonym termine jakos mnie dołuje.. wole byc zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab- nawet z wizytami u gina idziemy leb w leb :D nie zamartwiaj sie, bo w ciazy nic niewiadomo, ale zycze Ci i innym mamuskom, zeby wszystko poszlo po naszej mysli :) a propos' snow ciazowych- to ja tez zaliczylam cos w tym stylu. snilo mi sie, ze rodzilam, byla ze mna mama, juz po wszystkim zapytalam ja ktory jest dzisiaj dzien a ona mi na to, ze 16. kto wie moze ta data bedzie prorocza? potem zauwazylam, ze czegos zapomnialam z domu i zaraz po porodzie pojechalam do domu sama autem, ktore skads sie tam wzielo i ledwie dojechalam z powrotem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi się śniło ze jak urodziłam to mój m. gdzieś zniknął a jak wróciłam do domu okazało się ze mnie okradł... :P boże ale te sny są głupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? Bardzo chcialabym miec porod juz za soba i malenstwo obok. Ale jak o tym pomysle to sie boje. I to z dnia na dzien chyba coraz bardziej. NIeublagalnie zbliza sie ten moment, a ja coraz bardziej chyba wystraszona tym wszystkim. Zastanawiam sie jak to bedzie jak sie zacznie, czy maz bedzie przy mnie, jak dlugo bedzie to trwalo, i tysiace innych pytan przelatuje mi przez mysl. Tez tak macie? A oczko nadal sie do zadnej z Was nie odezwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×