Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

okoko no mowia ze biegunka to oznaka porodu bo sie organizm oczyszcza... trzymam kciuki i za Ciebie :) ja dzis nie czuje malego, jak sie nie ruszy w ciagu godz to tez jade do szpitala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie bardzo jak mi sie maly czasami mniej rusza, chodze i schizuje ze cos mu sie stalo. Moze mam tak dlatego, ze znam dziewczyne ktora miala podobna wade macicy co moja i dziecko zmarlo w 31 tc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko mnie dzis nie zbierze, choc wreszcie zaczyna mnie brzuch w dole pobolewac, bo poza tym ani pol objawu nie mam. ja mam termin na dokladnie za tydzien, 02.08 a @ mialam 26.10 wiec pozniej niz ty. Mi lekarze mowili ze mala zabezpieczona, wysoko, i pojawi sie w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ale ty już jesteś w 37 tygodniu, dzidziuś jest na pewno zdrowy. Pogoda jest fatalna, dlatego dzieciaczki też mogą mniej się ruszać. A jak chcesz go obudzić zjedź coś słodkiego, albo napij się mleka z miodem i połóż się, zobaczysz że się ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a mi lekarz już od kilku wizyt mówi, może dzisiaj może za tydzień. Ale hmmm nie wiem chyba jednak dzisiaj. :D Zaczynam się okropnieeeee bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, najwyraźniej lubi białą czekoladę :D Zaraz będzie czkawka :D. Hehehehehe. W sumie sama bym zjadła bialej czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz nic nie mowie :) ja mam dzis ochote na zupe ze swiezych buraczkow i taka tez zrobie na obiad :D juz sie kurczakiem przejadlam chyba do konca zycia, maz chyba tez hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! jak u was wygladaja te skurcze bo nie wiem czy u mnie sie nie zaczynaja.. tyle ze mnie boli brzuch jakby mnie ktos pobil, i to jest ciagly bol nie przerywany. Taki mam obolaly brzuch.. zazyc magnez moze? mozna? lekarka mi moiwla abym odstawila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooooooooo matko:D Co sie tutaj dzieje:P:Pkobietki widoczie nie maja lepszych planow na wekend i do szpitala sie pakuja:P:P Karusia🌼trzymaj sie i daj znac jak poszlo :D okokoko🌼szalona kobieto moze tez dzis sie rozpakujesz,trzymam kciuki,ale moze poczekaj do 18-ej na męza:P Reszta dzieci nie szaleć,bo my sierpniówki hehehe a nie lipcówki:D:D A ja dzis wlsnie za 3 h połykam ostatnia tabletke,juz czuje sie dziwnie bo wczoraj jadalam tylko 4 dzis 2 połówki,wiec organizm czuje roznice,ale jeszcze musze troche wytrzymac,bo maz bedzie dopiero na stale w domu we wtorek. Fakt dzis mi moj dzikus zrobil niespodzianke,bo wrocil z morza dzis i juz jest w domu,ale jutro ma sluzbe i wraca w niedziele i pozniej jeszcze w poniedzialek ma sluzbe takze musze do wtorku rano wytrzymac:D:D:D łoooooooo matko ale sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no🌼 Mozesz wziąść no-spe nawet no-spe forte ja biore przez cala ciaze na skurcze i magnez z wit.b6 tez mozna brac pamagaja jak sa to skurcze jeszcze nie porodowe,bo jak juz zaczniesz rodzic to chyba nic nie pomoze:P:P:P No i koniecznie poloz sie to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz wlasnie odebrał moje wyniki..... No i znowu z moczem cos nie tak,ale nie bardzo wiem co -odczyn kwaśny -osad-krwinki czerwone st.0-1 w polu widzenia - skladniki mineralne-nieliczne krwinki czerw.6+ I za cholere nie wiem co znaczy te krwinki czerwone 6+ :(:( Moze wy wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tfu tfu nie rodzę :D Hehehe, czekam na 18 :D. Zaraz zamawiam chińszczyznę :D Hehehe. Szylusia, tutaj znalazłam coś takiego, ale za bardzo się nie sugeruj. Najlepiej zadzwoń do szpitala. krwinki czerwone, czyli erytrocyty Krwiomocz, podobnie jak białkomocz, jest bardzo częstym objawem chorób układu moczowego. W moczu ludzi zdrowych mogą być wydalane erytrocyty w liczbie nie przekraczającej 3 milionów na dobę, co odpowiada obecności 1-2 krwinek czerwonych w polu widzenia w badaniu ogólnym moczu. Źródłem krwinkomoczu (niewielka, niewidoczna dla oka utrata krwinek czerwonych) lub krwiomoczu może być uszkodzenie zarówno nerki, jak też każdego odcinka dróg moczowych. Najczęstszą, najbardziej popularną przyczyną jest kamica nerkowa, a szczególnie atak kolki nerkowej. Niekiedy jednak przyczyny krwiomoczu są bardziej skomplikowane. Nierzadko, aby dojść do rozpoznania, należy przeprowadzić szereg badań laboratoryjnych, radiologicznych, urologicznych, a nawet w szczególnych przypadkach wykonać biopsję nerki. Tu jest cała strona o badaniu moczu: http://www.resmedica.pl/zdart8998.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izagiersz
cześć dziewczyny nie pisałam tu nigdy tylko na początku, nawet dopisałam się do tabelki, ale czytam was regularnie.Widzę ,że czekacie na godzinę zero z utęsknieniem. Chciałam wam tylko powiedzieć, że nie każdy poród zaczyna się bólami więc nie patrzcie nato. ja jestem w ciąży po raz drugi i za pierwszym razem czułam się super do ostatniej chwili, do 23 skręcałam meble a o 24 odeszły mi wody, o 8 rano było po wszystkim. Wcale mnie nic nie bolało, może dlatego, że urodziłam w 35 tc. Teraz jest inaczej, jestem w 36 tc, w piątek miałam straszne bóle a lekarz stwierdził że mam rozwarcie na 1,5 cm, dostałam nospę i magnez na dwa dni, przeszło, teraz jestem bez leków i jest ok. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izagiersz, ja właśnie też już dużo razy czytałam, że poród bez objawowo :). Moja mama np. wróciła do domu, wzięła prysznic, wyszła i wody jej odeszły. 4 godziny później urodził się mój brat. To było pierwsze dziecko. Nic wcześniej nie czuła. Mnie ponoć też tak szybko rodziła. A ja mam jakiś napad paniki. Jezu jak ja się cholernie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sie naczytałam Viola----> GRATULACJE!!!! :-) ;-);-))) Karusia -----> POWODZENIA!!!!!!!!!!!!! oczko----> smacznej chińszczyzny i szybkiego rozpakowania a całej reszcie cierpliwości anielskiej nie wiem jak Wy ale ja powoli dostaję świra --- aby do sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko uszy do góry trzy juz sie rozpakowały karusia pewnie juz stęka będziesz piata - szczęśliwa cyferka Wszystko będzie dobrze Słyszałam, że jest coś podobnego do "dziedziczenia" zdolności porodowych. Jak Twoja mama miala tak szybciutko to zanim sie obejżysz bedzie po wszystkim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oczko Ty sie dzis chyba od samego rana nakrecasz tym porodem :P poloz sie i moze odpocznij, zjedz bailej czekolady :) chociaz ja tez sie boje, bo w srode ide do szpitala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×