Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ewitap--> Już ma pograbione. ZAbronić nie zabronie bo to jego córa, ale tu ze mną to nie. Raz mu się zdarzyło i na 100% zdarzy mu się jeszcze raz. Ja tak żyć nie chce i nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty--->mnie podoba się z pomarańczowym.Tam są takie dwa. wrzuciłam fotki na maila pliszka--->myślałam o tobie kobieto.dobrze że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia--> gratuluje małej . I ZAZDROSZCZE porodu.tez bym tak chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mnie sie podoba ten beżowy :) ja nie miałam takiego wyboru więc mam czarno-pomarańczowy ale gdybym miała teraz wybierać to raczej beż - ładny kolorek według mnie ;) dziękuje ewitap ;) czekamy na wyniki badań jeszcze 9 dnia do mojego porodu ... hm 13 podobno :p A Ty powiedz jakie masz stosunki z ojcem Twojego dziecka ? Nie doczytałam i pewnie nie znajde na szybko - nie mieszkacie razem to widać od razu ... a jak stosunki ?? POZDRAWIAM ALE UPAŁ KUŹWAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Faceci sa tacy nakreceni, bo po prostu kreca ich babki w ciazy. Nie rozumiem tego, bo przeciez niezaleznie od tego jak dobrze wyglada sie w ciazy lepiej wygladalo sie wczesniej, ale coz... Nigdy nie slyszlam tylu komplementow co bedac w ciazy, i to wlasnie w tym ostatnim czasie, a co do mojego prywatnego Misia to On nigdy nie mial oporow, na pocz. ciazy, w srodku, a teraz to juz zupelnie:) A jak mu powiedzialam, ze dobrze jest pod koniec sie bzykac, ze wzgledu przyspieszenie akcji porodowej to tylko zobaczylam taki blysk w oku:) Szylusia, co do depilacji, ostatnio zaangazowalam Misia i bidulek tak sie nakrecil, ze na samej depilacji nie skonczylo sie, a rece mu sie trzesly jak na najwiekszym kacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzylam chyba juz wszystkie zdjecia a zdjecia tych najmniejszych sa takie cudowne ze tego sie nie da opisac to wiellki skarb dla rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie. dziewczyny termin mam za 8 dni a moja maleńka nie chce jeszcze przyjść na świat.Wczesniej w 31 tygodniu miałam tak skróconą szyjkę, ze 2 tyg. leżałam na podtrzymaniu. Ostatnio mam bardzo spuchniete stopy-dosłownie wyglądają jak u ksieżniczki Fiony ze Shreka he he. Czy któraś z Was ma dobry sposób na tę dolegliwość?? Z góry dziekuje za pomoc Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak odnośnie przyspieszenia porodu, to mam pytanko:czy któraś z Was piła napar z liści malin? Mój gino kazał mi pić 1-2 x dziennie,zeby przyspieszyć dojrzewanie szyjki. Pije już chyba ze 3 tygodnie i jeszcze nie działa. Boje sie,że jesli maleńka nie urodzi sie w terminie, to zabiorą mi trochę urlopu macieżyńskiego-bo podobno bez względu na to czy dziecko urodzi sie w terminie czy po terminie (nie dot. dzieci ur.przed terminem) urlop macierzyński naliczany jest od przewidywanego dnia porodu. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dokonca.. trzeba bylo poprosic gina aby ci wystawil dlugie L4 takie na 2-3 tygodnie po terminie, bo wtedy do tego czasu bys urodzila napewno, i w razie porodu przerywszasz L4 i idziesz na macierski automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Połaziłam sobie trochę po mieście. Wypiłam pyszną kawkę i teraz jestem w domu. Może wytrzęsłam tego mojego małego brzdąca :D Zobaczymy. Zjem obiad i pojadę około 4 na ktg. Zobaczymy co wyjdzie. Szylusia, nie martw się, mój mąż całą ciążę bał się, że coś zrobi maluchowi. A teraz jesteśmy tak nastawieni na inne myslenie, że nic z tego. Także pokochamy się tak porządnie dopiero po porodzie :D. I to i tak kilka tygodni po :) Eudaimonia, to trzymam kciuki za babcie, zeby było wszystko ok :) Pliszka, nie nakręcaj się, żebyś się potem nie zdenerwowała tak jak ja :D. Heheheh. A faceta hmmm, potraktuj podo bnie jak on was. Ewitap, no własnie ja nie wiem, co ja tu jeszcze robię :D Już dawno temu powinnam siedzieć na porodówce. Moje dziecko po prostu zapomniało sobie, że trzeba wyjść :D Betty, mi się podoba ten kawa z mlekiem i ten zielono pistacjowy. Anqa ja smaruję nogi żelem na opuchnięte nogi. Niewiele to daje. Kładę sobie nogi wyżej jak leżę, używam masażera do stóp, do tego chodzę w wygodnych butach. Nie ma dramatu. Na pewno łagodzi objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Czesc Anqa81! Moze stopy Ci puchna przez te upaly? Wtedy powinna pomoc chlodna woda, tak mysle, a moze faktycznie sa jakies zele, dzieki ktorym zejdzie opuchlizna. Oczko, Twoj Mikolaj czeka na sierpien i 01/08 bedziemy mialy pierwszego sierpniowego dzieciaka z sierpniowego topicu, malego Mikiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kurde no a jeśli pójdę do niego w dniu przewidywanego porodu i poproszę o kolejne zwolnienie i mi je wystawi to może być? Ciekawe czy zechce wystawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mocze sobie moje stópki w chłodnej wodzie z solą.Zobaczymy czy pomoże. dziewczyny dzięki wielkie za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba granat-bez ,grafit-pistacja i tyciu mniej ale na koncu teen roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pitolę co za upałłłłłłłłłł... zaraz padnę... zachciało mi się ciastek francuskich ze śliwkami i musiałam iść kupić produkty, właśnie się pieką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anqa wiesz co, raczej ginek juz nie, oni nie moga wystawiac zwolnien tak pozno, w zasadzie prywaciarze tylko wystawiaja tak jak mowialm - do 2 tygodni po terminie aby kobita nie tracila macierzy. Tacy z osrodka na NFZ trzesa porami przed ZUSEM i wystawiajatylko do dwoch tygodni przed terminem, i czasem to kobitom zaibera az miesiac macierzy..bo jak sie ze 2 tygodnie przeterminuja to wiadomo.. slyszalam aby w takiej sytuacji jak ty jestes isc do lekarza pierwszego kontaktu, do internisty i powiedzic mu jak jest.I on wystawi ci zwolnienie na tydzien -dwa i po sprawie, bo do tego czasu juz cos powijesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i macie racje ale jak internista wystawi co chyba tez graniczy z cudem to zwwolnienie bedzie platne 80% a nie 100% a moja kolezanka byla tydzien temu po zwolnienie i jej wypisal a termin ma na 1-2 sierpnia.ma do mnie zadzwonic bo dzis u gina bedzie to sie dowiem jak ma z tym zwolnieniem. ale z tego co mi sie wydaje to zwolnienie wystawiaja raczej do dnia porodu ewentualnie tydzien po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no jakie 80% !!!!!!!! w ciazy ZAWSZE masz platne 100% chocby niewiem jaki lekarz ci zwolnienei wstawil. ZUS tylko \"dzieli\" kase, i wychodzi jakby sie dostawalo jej mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam do gina do przychodni ,a nie prywatnie i mi wystawił L4 do 31 lipca,a że urodziłam wcześniej to automatycznie dostałam macierzyński od dnia porodu.Jak mnie wypisali ze szpitala to był u niego mój Misiek i dostał na mnie 14 dni opieki i prikaz,że ma mnie nie molestować 3 tygodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz, masz normalnego meza, moj powiedzial ze nie wezmie urlopu bo nie bedzie mnie nanczyl. ze praca wazniejsza itp..ze gora ze 2-3 dni tego urlopu wykorzysta. On nie moze zyc bez roboty. do szpitala tez chyba do mnie nie przyjdzie. Mowi ze mu sie to miejsce zle kojarzy.. a co ja mam kurwa powiedziec??? to JA bede sie tam meczyc nie on!!!!!! dostal za to taki opierdol od mojej mamy ze se dwa dni do nas nie odzywal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bETTY mam racje, bo zjadlam zeby na L4kach itp. Bylam kilka razy w ciazy na zwolnieniu od internisty i dostwalam 100%. Na L4 ce musi byc kob B 2 - to oznacza ze platne 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no--->mój mnie nie niańczy -właśnie jest z dziećmi na basenie a ja urzęduję z Miśką.To znaczy ona śpi a ja oglądam tv:-).Jestem w doskonałej formie ale on chce się nacieszyć dzieckiem a to jedyna okazja bo pracuje po 12 godzin.Tym bardziej ,że to dziecko będzie jego jedynym.Przynajmniej ze mną:-) wziął sobie 2 dni urlopu okolicznościowego,14 dni L4 na mnie a potem jeszcze ma urlop wypoczynkowy.Po L4 zastanowi się ile urlopu wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli m moze wziasc zwolnienie od internisty L4 ?czy to takie zwykle? i od dnia porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po L4 idziesz jak \"przeterminujesz \" ciaze. od dnia porodu automatycznie lądujesz na macierzynskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz to bede sobie siedziala/lezala a jak bedzie sie zblizala data porodu to sobie porobie kilka rzeczy tzn pozadne sprzatanie domu.to szybciej pojdzie.do 15 sierpnia mala ma zakaz wychodzenia bo szpital ktory wybralam jest zamkniety i moj gin tez tam pracuje.tam lezalam 2 razy i tam jest super opieka nie mam co narzekac lepsza niz w matce polce bo tam nie polecam rodzic.przynajmniej 4 lata temu tam tak bylo ale z tego co mowily dziewczyny nic sie nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze, mi tak polozna u ginka radzila. w tym ze ja mam luzik, bo mam L4 do 12.08 a termin mam na 02.08 wiec do 12 ego na stowe cos urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×