Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Karusia :D nie to nie ja ... ciesze sie ze filmik sie przyda - zreszta obok masz mnóstwo podobnych filmików z wiązaniami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia :D nie to nie ja ... ciesze sie ze filmik sie przyda - zreszta obok masz mnóstwo podobnych filmików z wiązaniami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini hahaha :D. Ja już opanowałam podwójny X tylko mam jeden problem, czy bokiem może być widać dziecko czy nie. Czy to jest wina słabego dociągnięcia? I tak w sumie łatwiej mi wiązać kieszonkę ale też mam zabawę z dociągnięciem. :D. Ty masz jakiej firmy chustę? Aaaa tu jest na filmiku na plecach. Dobre. Ale to wyższa szkoła jazdy :D./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko ale tak na plecach to wygodnie chyba jak cholera bo nie musisz się martwić czy nie oparzysz jak gotujesz ani czy nie przypalisz żelazkiem.Ja będę się starała tego nauczyć .biedne moje dziecko bedzie robiło za królika doświadczalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a można tą chuste kupić gdzieś w sklepie w Krakowie?Tutaj tej przyjemności nie moge znaleźć ale wysłałabym mame bo byłoby to dla mni eogromne ułatwienie. Sorki za styl ale w miedzyczasei robie krokiety:) i zabawiam małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz mam rodzinke w komplecie :-) mala spi u mnie na rekach maz lezy na sofie i oglada shreka a ja z nim no i popijam winkoa wy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pije likierek... mały spi i ja tez pewnie zaraz smigne spac... trza korzystac poki mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tylko na chwile bo zapowiada sie wesola noc Wiktorie boli gardlo a to zawsze konczy sie nocnymi wymiotami, nafaszerowalam ja lekami, herbatka rozgrzewajaca i wysmarowalam mascia, mam nadzieje ze sie wypoci i jakos przejdzie. Teraz obie córy spia wiec mam chwilke.Ale spadam spac poki w domu spokoj. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na moment.mala spi slodko, maz za chwile wroci z pracy.czy mozecie przeslac mi namaiary na wspolnego maila?, chetnie zobacze wasze dzieciaczki no i was oczywiscie :) sama przesle zdjecia swojej kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mialam napisac we wtorek ale jakos nie mialam czasu robilam 2 testy wieczorem i rano i 1 kreska a ja wciaz nie mam okresu a objawy sie nie zmienily czy mozliwe ze test wykazal zly wynik ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kloezanki ktorym tez test nie wykazal jutro zadzwonie i sie do gin.zarejestruje lub poprosze o badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko---> jaki sliczny Twój pyzulek :) dobrej nocy , spadam się przytulić do Miśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poziomka co ty o 4 nad ranem robisz kobieto :P spac nie mozesze..hihihihi wpadam zyczyc miłej soboty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur... umieram :(. Przez tą spiralę mam taki okres już 3 dzień, że zaczynam się zastanawiać czy się nie wykrwawię (wiem to niemożliwe). Ale badania na anemię muszę zrobić. Mało jem, mniej śpię, do tego od porodu prawie non stop krwawię :(. MOże miałam tydzień przerwy i teraz do tego ten okres. Iść się pochlastać. Boję się gdzieś dalej wyjść. Dramat :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Dzien dobry! Oczko - a co lekarz na to? Ja krwawilam moze przez pierwsze dwa tygodnie, a potem nic i nawet na okres sie nie zanosi chociaz odciagam juz takie absolutne resztki pokarmu. Bylam u gina, ale zapomnialam zapytac kiedy moge sie go spodziewac zeby mnie gdzies nie zaskoczyl. Poziomka - witam Cie! Wreszcie ktos ze Slaska bo caly czas sama ten "przepiekny" region reprezentowalam. Vanillka chyba byla z Katowic, ale jakis czas temu przepadla... Moja Zuzia jest o jeden dzien, a wlasciwie pol, starsza od Twojej Niki. W ktorym szpitalu rodzilas, w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki jakoś wczoraj mialam kiepski dzień inawet ochota na lamkę winka m przeszła. Dzisiaj wstałam też lewą nogą. MAm nadzieję, ze to tylko kiepskie samopoczucie i zmeczęnie przez @, który mam już tydzień i wcale mnie nie oszczędza. Leje się ze mnie jak z wiadra. :-( okokokoko------- wiesz co ja nie wiem jaką masz spiralę i pewnie Twój lekarz wie co robi ale mój gin jak rozmawiałam z nim o antykoncepcji odradzał mi tabletki (głównie ze wzgledu na wiek i to, ze przed ciążą brałam je przez 10 lat). Doradzał właśnie wkładkę -jakąś miedzianą ale mówił, że to najwcześniej 3 miesiące po porodzie. Nie wiem, czy to standardowy czas, czy dlatego, że miałam cesarkę. Ja po porodzie krwawiłam przez 5 tygodni, potem cały czas miałam tekie jasne upławy no i 8 tygoni po dostałam@. Idź lepiej na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×