Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

wieczorem sobie wyhaftuje na kawałku płótna:To dziecko jest maltretowane.Nie patrz tylko dzwoń .Tel interwencyjny błękitna linia:0-800-... i będę to przypinała do chusty hehehe lepsze niz fakers:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy problem z kupką:( Emilka zrobiła dzisiaj rano normalnie wodę i to na przewijaku jak ją przewijałam tak że cała ja i dywan do prania:( Potem ją położyłam gołą na ceratce i zrobiła jeszcze 2 razy taką wodę i dużo tego było... Kupka była żółta ale normalnie jak woda. A teraz ją przewijałam to w pieluszce był taki jasno żółty śluz... kurcze nie wiem od czego to, przecież nic innego nie jadłam:( A do lekarza idę dopiero w środę. I do tego ta odparzona pupa, nie wiem czy to od tych innych pieluch czy od tej kupki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wysłałam fotki na maila mojego Bartusia i Kingusi.czytam was ale jakos czasu nie mam zeby cos naskrobac.Moj bobo ma juz 2 mce a wyglada na 4 albo 5,rozmiar ubranek 68 jest takie jak ulał a zeby było luzne to musze kupowac 74...szok...bo moja cora nosiła 74 jak miała 8 mcy.Wazy ok 6 kg,karmie mieszanie-obie piersi wyssie potem na dokładke butle(Nan1). Mam pytanko do mam karmiacych piersia i butla jak czesto robia wasze bobaski kupy?Bo moj raczej codziennie,ale ostatnio 2 dni nie robił az w koncu 3 dnia sie urobił po pachy,kupka nie była twarda,tylko kolor miała lekko zielonkawy-nie wiem od czego...moze od sledzika na slodko ktorego spróbowałam?Mowia tez ze mleko Nan jest ciezkostrawne ale nie wiem,nie bede tak od razu zmieniac mleka co?Powiedzcie mi jeszcze kochane co to za zamiesanie z mlekami ze np Bebiko2 i nan2 jest teraz po 6 mcu?Zawsze 2 były po 4 mcu?A tu w sklapach widze za jedna tak drugie siak?to jakie mam mu mleczko dawac jak skonczy 4 mce?Pozdrawiam was wszystkie!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady---> zadzwon do lekarza, bo jak tak robi to może się odwodnić, a jak ma odparzoną dupke to znaczy że kupa jest kwaśna, i jak nic innego niz zwykle nie jadłaś to może coś się przyplątało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia222 moj tez jak byl karmiony mieszanie czy teraz juz tylko mieszanka to robi kupe co 2- gi dzien, to normalne, jesli nie towrzyszy jemu bol, zreszta widzisz czy sie meczy jak robi kupe. ostatnio tez jak zrobil kupe na 3 dzien to musialam go kapac bo kupa byla wszedzie. Ale on sie nie meczy, 2-3 razy steknie i po klopocie :) teraz podobno odkryli ze mleko poczatkowe dawac do 6 miesiaca. na mleku ktorym karmie ja jest 0-6miesiaca a potem 6-12. Lady ja tez bym raczej zadz do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia222--->ja tak karmię i moja robi kupki codziennie.Jak się darzyło że nie zrobiła to na nastepny dzień urobiła dosłownie po pachy taką zielonkawa . pewnie cos zjadlam nie teges.ja karmie aphtamilem milupy dla dzieci szczególnie głodnych, i zmiana na nastepne dopiero w 6 miesiacu.Tak jest napisane na opakowaniu. Myśle , że wczesniej i tak zapytam lekarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka tu taka pogoda jak w uk. wiec os kilku dni leje, wieje i jest ciemnawo :o bylam juz z malym w sklepie, zjadl i spi od 12 :D zrobilam obiad, poprasowalam i pije kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mam w domu szpital wszystkie trzy sie przeziębiłyśmy, Nikola ma katar i przez to chyba jest marudna, co godzinę upomina się o cyca, w dodatku śpi po 45 minut masakra. Dziewczyny czy wasze maluchy tez tak krótko spią. LadyMia jak moja mała miała taki sam kłopot z kupą to lekarz kazał jej dawać lakcid 3 razy dziennie i uważać na to co się je, po paru dniach wszystko wróciło do normy. Dopóki dzidziuś chętnie je cyca to nie masz się co martwić o odwodnienie. A na odparzoną pupę polecam częste przemywanie rumiankiem i wietrzenie pupy. A my mamy inny kłopot z kupą Nikola od paru dni robi grudkowatą kupę, nie wiem czemu bo nic ją nie boli, może któraś wie od czego to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam :) posiadam jedną parke:) Ja siedze i czekam aż mi się mała obudzi. teoretycznie powinna byc głodna jak wilk bo 4 godziny temu zjadła 30 ml i już mam mleko gotowe sama jestem ubrana bo myślałam ze jest głodna, zle i na spacer, odwróciłam się na chwilke i dziecko śpi...i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka ja zamowilam 3 pare :) jest jakas owa seria, normalnie szal na nia jest bo trzeba zamawiac w sklepie i odbierac po miesiacu ... izuuula kupa z malymi grudkami w srodku to sa zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jakby mleko było tłuste to chyba powinna w nocy spać dłużej a ona budzi się 4-5 razy co do zaparć - może chociaż robi kupy codziennie z tym że po trochu i kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak mial w kupie takie grudki male to byly to zaparcia bo nie mogl zrobic kupy, plakal, prezyl sie itp byla polozna w domu i kazala bardziej rozcienczac mleko pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha izuula ja jeszcze sprawdzialm w ksiazce mojej, i jest tak ziarenkowate, grudkowate, konsystencja przypominajace musztarde - prawidlowe stolca dziecka karmionego piersia czeste,wodniste, bardziej zielonkawe- biegunka twarde, jakby granulkowate obecnosc sluzu lub krwi- zaparcia sluzowate, zielone lub jasnozolte - infekcja wirusowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem , mi tak powiedziałą położna na te grudki.:) lece po ogórki na ogórkową i runde nad morze:) do poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Miałam z Karusią udane zakupy :). Kupiłam Mikołjaowi śpiworek do spania i komplet świąteczny :). No i 4 puchy mleka :) Teraz czekam na męża, muszę coś wykombinować na obiad. Chyba będzie pieczarkowa. :). A jutro kurczak z papryką i śmietanką :). Wczoraj do 1 siedziałam nad tą pracą i zostało mi ejszcze trochę dzisiaj. Ale mi się nie chce. LadyMia u nas też bella happy, są d d... Dobrze że miałam małe opakowanie. I szybko do lekarza. Pliszka weź wszystko. Gunia kupka jest zielona dlatego, że NAN jest dodatkowo wzbogacany w żelazo i dziecki mają po nim zielone kupki. Ja też karmię nanaem i mnie to martwiło. Kupy są raz na dwa dni. Jeśli nie ma zaparć to wszystko jest ok. A co do mleka od 6 miesiąca. Wynika to z tego, że według who zaleca się karmienie przynajmniej do 6 miesiąca życia i dlatego mleko początkowe jest od 6. Ja planuję przejść na 2 po 4 miesiącu. Tak jak to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia-> odpowiednik Lakcidu dla dorosłych jest dicoflor sa to probiotyki, które wzmacniająi odbudowóją florę bakteryjną, po za tym lakcid zawiera jakieś białka mleka krowiego co przy biegunce nie jest dobrym pomysłem, nasz mały bierze i pewnie dzięki teu tak lagodnie przeszliśmy rota, u nas sprawdza sie ten w ampulkach najlepiej podawać wieczorem ja daje raz dziennie, ale mozna dwa, mówią że jeśli dziecko zrobiło więcej kup niż karmień wtedy jest biegunka. U dzieciaczków wszystko się zmienia w brzuszku dlatego czasem podobno tak jest, ale napewno lepiej spytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> ostatnio pytałaś o parowar, wiesz co kupiłam ostatnio w duce garnek rzymski, rewelka jeśli chodzi o pieczenie różnych dań w środku wytwarza sie para i w efekcie daje bardzo aromatyczne jedzonko warzywne lub mięso-warzywne bez dodatku tłuszczu, polecam, od paru dni tylko w nim pichcę. Wprawdzie nie mam parowaru, więc nie mam porównania, ale jeszcze nigdy nie udało mi sie osiągnąć tak aromatycznych warzyw bo zapach ziół ulatywał. Tak piszę może się skusisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny, my niedawno wrocilismy... bylam wtej galerii oatko od iloscisklepow moznabylodostac oczoplasu... kupilam sobie tylko dzinsy i malej dresik w c&a,pelno butow pelno lachow asumie zaden szal... malir ja tez mam takigarnbekale jak dotychczas pieklam w nich miesa napisz mi jakie miecho ijakie wrzywa w nbim robiszczym doprawiasz i ile pieczesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, garnek duński? Tyle, że ja będe kupować płytę indukcyjną i nie chcę kupować garnków na razie bo wiem, że nie wszystkie działają. Na razie płaczę nad moimi Tefal Ingenio, dostałam na ślub od mamy są cudowne, zajmują mało miejsca, nic się nie przypala, a na płycie działać nie będą. Ale może akurat, możesz zrobić dla mnie test i przyłożyć magnes od spodu? :) Kurczę baby są okropne, siedzą tylko i się kłócą. Dzisiaj mamy wieczó filmowy z mężem :). W końcu :). Pożyczyliśmy Mgłę. Zobaczymy niby na podstawie Kinga. Zapomniałam oddać do wypożyczalni, będe gonić męża :D A wiecie że już pojawiły się lipcówki 2009 ale ten czas leci :D. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dobrze ze ten dzien ma sie juz ku koncowi.juz dawno nie mialam tak okropnego poniedzialku.posprzeczalam sie z moja mama,najgorsze jest to ze nie do konca wiadomo o co poszlo.Marze juz o przeprowadzce, od sierpnia remontujemy nasze M i kurcze konca nie widac. kupilismy mieszkanie do kapitalnego remontu. Byla okazja wiec postanowilismy z niej skorzystac.Tylko teraz musimy mieszkac katem u mojej mamy. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak wasze maluchy zniosly zmiane czasu, bo mojej Nikuni wszystko sie poprzestawialo, dzisiaj o 18.30 usnela na noc, musialam ja budzic do kapania, totalnie jej sie wszystko odwrocilo. A propo parowaru ma któraś?Bo ja zastanawiam sie nad kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parowar mam ja a oczko chce zakupić :) Kilka stron wcześniej oczko wkleiła linki do parowarów z Tefala. Ja mam ten zielony.Jestem bardzo zadowolona z niego. Właśnie od tygodnia to już dzień w dzień go używam. Robię sobie samczne i dietetyczne obiadki :) Odnośnie chust ; w trójmieście chyba nie wzbudzają w ludziach tyle emocji co w Krakowie. Ja praktycznie codziennie widzę kilka kobiet noszących w ten sposób swoje maleństwa i jakoś specjalnie nikt na nie uwagi nie zwraca. Majeczka cały dzień śpi z małymi przerwami na karmienie.Tak więc miałam spokojny dzień :) Kurczę ale mnie dziś boli głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora nareszcie mam czas dla siebie..mały słodko spi po kapieli..i powiem wam ze pierwsza lekcja samodzielnego zasypiana udała sie w 100%..został okapany, dostał papu i zasnał sam w łóżeczku...tfu tfu oby nie zapeszyc moj m. ma popołudniówki, wiec skorzystałam z okzaji i pojechałam do kumpeli na kawke, jakos mi zle samej w domu.. a mały jak bylismy na bioderkach odstawił mi taka szopke ze szok...było chyba z 30 dzieciaczkow ale tylko moj wył jak kojot do ksiezyca Razz az mi wstyd było... kobietki mam pytanko kiedy dostałyście pierwsza @ po porodzie? mnie tak brzuch od kilku dni napierdziela a po @ ni widu ni słychu.... miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×