Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

mama_dzidka-> my mamy fisher prica kick\'n play bo ma wibracje imitujące jazdę samochodem u nas się sprawdza po za tym jak sie synek porusza w nim to się buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) wczoraj kupiliśmy Weronice leżaczek fisher price. Mała jest zachwycona.Początkowo miała duży dystans do wiszących zabawek, uważnie obserwowała ale po kilku minutach sama zaczęła wywijać rączkami,żeby się ruszały.:) Przesyłam na pocztę zdjęcia mojej Gwiazdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam leżaczek Fisher Price. Taki wielofunkcyjny. Dla dzieci chyba do 18 kg :). Testowane na takim dziecku, wszystko ok :). Jestem zadowolona. Małemu się podoba, pałąk spoko, chociaż najpierw byłam zdegustowana, że zabawki są z plastiku i jedna miękka, to taka pozytywka. Ale co do tego czy dziecku uda się ją włączyć mam wątpliwośći. Bo trzeba naprawdę mocno pociągnąć i w odpowiedni sposób. Ja teraz zastanawiam się nad matą edukacyjną. I stwierdzam, że jestem d... Bo jak były w promocji to nie kupiłam a teraz są dużo droższe. A chciałam kupić Fisher Price Rain forest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety nie mam żadnego leżaczka :-( chciałabym kupić mate edukacyjną ale jak patrzę ile to kosztuje to mi sie w glowie kręci a u nas od jakiegoś czasu kruchutko z kasiorą ach życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brombabomba-> my wprawdzie dostaliśmy wypasioną na chrzciny ale tak naprawdę to mały na razie korzysta głównie z pałąka z wiszącymi zabawkami no i lusterko mu sie podoba więc morze sam pałąk + kocyk? ważne przecież żeby grzechotało, dzwoniło i było kolorowe :-) TINY LoVe ma takie różne zabawki do powieszenia osobno zreszta ja powiesiłam też grzechotke zupełnie z innej firmy i tez jest frajda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do okokokokokoko--
czytałam na którymś topicu, że masz tą maskotkę z bijącym serduszkiem. Zastanawiam się czy ją kupić. Powiedz czy przydaje ci się do tej pory? Czy dziecko faktycznie łatwiej przy niej usypia, uspokaja się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir---jasne, że tak jak mowisz. Na brak inwencji twórczej w tym temacie nie nazekam ale tak sie jakoś zadumałam nad swoim "biednym losem". Ale dzięki za rady :-) Zresztą - masz przykład mojego wisielczego nastroju. od kilku dni ciągle wynajduję sprawy, którymi "wartoby się poumartwiać". ;-) To pewnie efekt @ i brak przerw w opiece nad synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej , my juz po szczepionkach mala plakala i mama tez ale zaraz po do cyca przystawilam i sie uspokoila i teraz spi :) co do mat edukacyjnych ja polecam - to jest naszej kruszynki ulubiona zabawka lezy i obserwuje i sie smieje a i tez nawieszalismy innych zabawek na palaki jest duzo bogatsza. A i na gorze jest gwiazdka z melodia jak dziecko sie poruszy to sie wlacza i kolorowe swiatelk sie zapalaja mala to uwielbia :) a i chyba sie skusze na chuste nati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ona się super sprawdzała na początku, jak leżał sam w łóżeczku, słuchał. Uspokajał się. Ale powiem ci, że moje zdanie jest mocno subjektywne, ponieważ moje dziecko od samego początku było bardzo spokojne. Ale nadal jest fajną przytulanką, której czasem sobie posłucha. :). Także wiesz co szczerze to ładny gadżet, który na początku spełniał swoje zadanie. :). Brombabomba ja mam pałąk z SImby, kiedyś wam pokazywałam : Coś podobnego http://www.allegro.pl/item468862548_stojak_z_grzechotkami_zabawka_edukacyjna_simba.html. Kładę Mikołaja na kocyku. Zdecydowanie bardziej mu się podoba niż pałąk na leżaczku. Leżaczek też może być niedrogi, bardzo ułatwia zadanie. Jakbym miała wybrać pałąk a leżaczek to wybrałabym najtańszy, nawet używany leżaczek, dlatego że dzięki niemu mogę się spokojnie wykąpać, trochę rzeczy zrobić. Vanilka łatwo się zaplątać gorzej podociągać, ale to kwestia wprawy, ale naprawde super się nosi w niej dziecko, poza tym masz wolne ręce. Mogę polecić. i co ważne. Ciężar dziecka znacznie spada :) Bromba rozumiem cię, gdyby nie wyjście na uczelmie to już bym się całkiem załamała. Ale za to mam przyjemność słuchać jaka jestem wyrodna zostawiając dziecko. A mi się marzą zakupy na spokojnie, wyjscie (ide do teatru niedługo), kawa z koleżankami. Ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko----ja nawet nie mazę o kinie czy teatrze. Nie mam z kim zostawic malucha żeby sobie pasemka strzelić a odrosty mam już, że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do okokokokokoko--
dzięki :-) namówię którąś babcię na zakup :-) albo dzidziusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do okokokokokoko--
dziadziusia miało być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brombabomba ja bym ci pasemka strzeliła :). To namawiaj dziadków. Ogólnie mi się misiaczek podoba. Ja mam żółwia. Dziewczyny nie spać :D. Bo mi się nudzi :). Hehehe w końcu chwila spokoju. Robię prasówkę :). Karusia jak jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, jestem z wami na biezaco choc nie pisze bo jak brombabomba jestem non stop z mala tez czsami chcialabym odsapnac... ale nie ma szans moi rodzice i tesciowie za granica siostra w innym miescie a wdodatku mala jestna piersi i jak nuie czuje mojej obrcnosci czyzapachu w poblizu wpada w wieli zal i placz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana ja was rozumiem :D Naprawdę. A nie zastanawiałyście się nad nianią, tak nawet na 3-4 godziny tygodnowo żeby wyjść z domu, odsapnąć. Naprawdę ja dzięki temu przynajmniej trochę zaczęłam żyć. Nie ma tu moich rodziców, męża rodziców, po urodzeniu dziecka ze znajomymi też lipa. I wszędzie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,mój spioch jeszcze spi:) mam prosbe do dziewczyn mieszkajacych za granica. jak znajdziecie chwile czasu sprawdzcie prosze w jakiej cenie mozna by było kupic u was odkurzacz DYSON DC 18 ALL FLOORS oraz proszek do czyszczenia dywanów DYSON ZORB. jak nie bedzie tego modelu to moze byc jakis inny z serii allergy. z góry bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo pliszka ,dziekuje. chodzi o ten z pierszwszego linku,na drugim go nie widze. napisz mi prosze ile daja na niego gwarancji i le wyniósłby całkowity koszt jakbym chciała go od nich kupic,o ile to jest mozliwe.łacznie z przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwarancja producenta na 5 lat, koszt 179.99 funtów, no to sobie musisz przeliczyć , z doświadczenia funt bedzie najtańszy w okolicach świąt. Przesyłak pewnie bedzie pierońsko droga , ale moge zapytać się w dhl ile by wyniosła, a jak nie w styczniu lece do polski to moge go przytaśtać ze sobą (w sumie leci nas 5, czy 6 osób wiec do odbioru w krakowie albo warszawie--chrzciny małej i rodzinka się zjedzie , wiec dało by się go zabrać a wiem że niektórzy jadą bez bagażu głównego to nie byłoby strasznie drogo posłać go jako bagaż , tak myślę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka,dziekuje bardzo. znalazlam firme,która w moim miescie sprzedaje te odkurzacze,maja jedna z lepszych cen.,ale i tak wychodzi drozej anizeli przez ciebie,bo 1370zł. jak D wróci z pracy,porozmawiam z nim i dam ci znac. jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!!! my juuz po kawiei sniadanku,moja Martynka dzis konczy3 miesiace :-) i gotyje jej zupke warzywna. nadworze juz cyba4 dzien zrzedu leje-masakra no nic ale trzeba wyjsc choc na chwile... choc mala odtej pogody znow malekki katrek i zaczyna pokaslywac... --->Karusia z czego gotujesz Misce zupy i czym je doprawiasz? idjesz surowe starte jablko? ---->Oczko ja jak narazie nie widze nikogo w srodmoich znajomych ktoremu mogkabym zostawic mala aobcego boje sie... choc sama bylam niania pod tym wzgledem mam male zaufanie do ludzi ale wymyslilam ze moglabym kogos \"wynajac\" na spacery z mala, ona wtedy jest najedzona ma sucho i smacznie spi a ja mialabym 2-3godz dla siebie... a jakie stawkisadla nian???? --->Julka ja mam podobny projektor malasie w niego zapatruje aleraczej sama nie usnelaby przy nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam 2 razy surowe jabłko ale dostała wysypkę.Na razie z jabłkami dałam sobie spokój.2 razy kupilam zupkę jarzynową od 4 mies w słoiczku,a tak to gotuję,ziemniak pietruszka,marchewka ale na razie bez mięsa i bez żółtka.Po tym jej nic nie jest.Jak skończy 4 mies wprowadzę jej mięsko i żółtko.Acha i jak już jest wszystko miękkie to dodaję troszkę masła ale juz nie gotuję ,bo w maśle masz witaminy.I nie miksuję zup tylko rozgniatam drobno widelcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×