Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Mały też czasem miał taką temperature przy tej chrypie ja nie zbijałam ale był cholernie marudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy spać, do jutra poczytam was o 6tej jutro, piszcie dużo i smiesznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm bede oglądać dziąsła jak sie obudzi, no bo co mam robic na razie siedze i czekam na ptaka z piekarnika bo taka jetsem głodna , że aż mnie głowa boli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka moja sis - dentystka mowila zeby moge sie juz teraz pojaiwac ale zazwyczaj to jesnak raczej ok 6 miesiaca. jako pierwsze pojawiaja sie dolne jedynki wiec sprawdz czy dziasla na dole nie sa czerwone i rozpulchnione bo wlasnie to jest glowna oznaka dla dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi ---> dzieki :) bede sprawdzac, Magdulka --> kosmatko :) a ja już szamam ptaka i zaraz spadam zająć się małą paznokietki i reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest ta FRIDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
I jeszcze moje glupie pytanie... Jutro mam szczepienie wiec tak na wszelki wypadek. Czym można zbić temperaturę? Pliszka - ja mimo, ze nie z Krakowa pamiętam i będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbezpieczniejszy Padadol
Panadol w syropie dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHimerka --ja mam calpol, nie wiem czy w pl dostepny ale czeba podawać łyżeczką, a ja podaje pipetką z infacolu równe 0,5 ml. A mała jak zasneła tak śpi, obcięłam jej paznokcie , i teraz trąby jerychońskie by jej nie obudziły , ciągnie cumla więc nosa zatkanego niema. Jak ja nei lubie bezczynnie czekać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo A wiec my juz po wizycie u pediatry. Co do Refluksu,to jest i owszem,ale powinien zaniknac do 6-ego miesiaca,narazie nie chce dwac rzadnych lekow na to,bo szkoda jej dziecka,dobrze rzybiera na wadze wiec mozna poczekac jeszcze 3 miesiace aby sie samo unormowalo.Dotal tylko narazie na miesic NUTRITON,zgesczacz aby mu sie nie ulewalo,le zstanowimy sie nad tym,bo skoro nie trafi wagi a przybiera to moze nie bedziemy tego dawac,bo nwet ostatnio mniej ulewa i juz nie tak chlustajaco,wiec widac poprawe,a poza tym paczka tego proszku kosztuje 25 zł.a starcza na 3 dni,latwo przeliczyc ile wyjdzie w miesiacu:(Sad Co do wynikow kupki,to w pierwszym i trzecim posiewie wyszlo,ze ma STAPHYLOCOCCUS AUREUS-WZROST(+++),w kazdym badz razie jest to bakteria niby fizjologiczna,ale moze powodowac wlasnie kwasne kupki,choc u niego juz zielonych nie ma wiec tez plus.Ale tu sytuacja podobna do refluksu,pani doktor powiedziala,ze nie ma sensu go futrowac juz lekami,bo zawsze maja jakis wplyw na organizm,wiec za 3 tyg.mamy zrobic znowu posiew ale tylko raz i wtedy zobaczymy czy Kornel sam pokonal bakterie.Bo wszystko byloby inaczej gdyby on nie przybieral na wadze albo tracil ja,a nasz kochany przybiera jest ruchliwy i to bardzo i nie wykazuje aby ta bakteria czy tez ulewanie jakos wplywalo na niego negatywnie,no przynajmniej juz nie ,bo kupki tez juz a prawie normalne w sensie nie ma zielonych,lae sa jeszcze lekko ze sluzem.....wiec na wszystko czekamy,ale to juz maly pikus,bo narazie wsio ok.No mamy zrobic jeszcze zelazo,bo najprawdopodobniej ma niedokrwistosc zelazowa we mnie,ale to tez nie ma powodu do paniki,bo u nas to genetyczne,on bedzie mial plus bo nie jest kobieta i nie bedzie mial okresow ktore zelazo wyplukuja wiec spokojnie... Aaaaaaaaaaa waży 7700 gram Shocked Jest w 97 centylu I co do pupci,jak znowu zaczely robic sie krostki od razu zaczelismy przemywac woda i smarowac LINOMAGIEM,no i zero krostek,wiec ewidentnie ma uczulenie na chusteczki nawilzajace....cholera wymyslili takie cudo aby usprawnic zycie matkom a tu mi sie trafil mody z delikatna dupka Wink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia okrutnie sie cieszę, że wszystko ku lepszemu idzie... :-) Duże buziaki dla Was A mój młody cały dzien marudził, po 20 go wykapałam, nakarmiłam i nowe życie w niego wstąpiło. Ani mysli o spaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ okoko wiem ze juz pytalam ale jeszcxze raz jak zzaparzac koper wloski i ile go podac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tez sie ciesze,ze wsio koncu ok. Dzis mlody mial szczepionki,tym razem zdecydowalismy sie na 5 W 1 i kurde bardziej marudzi niz po tej sanepidowskiej,ale dostal Panadol w syropku i po 3 h marudzenia w koncu zasnal i nawet nie budzi sie na jedzenie a mi cycek zaraz eksploduje.No ale przestalam narazie sciagac,bo chce aby sie unormowaly do jego karmienia,bo jak tak bede sciagac to caly czas beda produkowac i bezsensu to.A poza tym i tak sciagam tylko troche i tylko to mleko pierwsze,ktore jest rzadkie,wiec niewiem czy jest sense nawet mrozic bo wtedy tylko dziecko sie napije a nie naje . Vanilka A nei lepiej upic herbatke koperkowa w granulkach dla dzieci??Wtedy dajesz jedna plaska lyzeczke na 100 ml wody,chyba prosciej.Ale moze czegos niewiem,bo ja nada lnadrabiam sporo stron wiec moze cos mnie w tej kwestii ominelo;) pozdrawiam i zmykam sie myc..dzis juz padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pitole dziołchy ale wy dużo piszecie. Miałam się zabrać za pisanie do was, ale z 10 minut czytałam to co utworzyłyście. Siedzę i piję colę i mam ochotę na coś dobrego. Nie owoce morza bo ich nienawidzę. Jedynie kalmary lubie w miarę :). Nadziewane serem i szynką :D. Mikołaj śpi, mąż pisze pracę z kolegą, a ja się nudze. Mam Sierociniec do oglądnięcia, ale zobaczę. Trochę mam różnych rzeczy jeszcze do zrobienia. Dzisiaj i tak się uwinęłam, ale z Mikim w chuście. Wybawienie :D. A ja muszę się skontaktować z dystrybutorem filmów, bo poszukuję jednego i nigdzie go nie ma. Lipa. Chyba musze do UK dzwonić. KArusia, ja będe szła około 13-14 :) Także chodź chodź. Chyba, że będzie paskudnie na grandę w Krakowie. W najbliższym czasię idę na World Press Foto, aż ciekawa jestem :) Bromba cudowne powitanie :). Zrobiłaś to doskonale. A ta temperatura mierzona w pupie? Czy gdzie? Bo jak w pupie to jeszcze bym nie dawała, bo to jest takie około 37, 37,2. Dopiero jakbym widziała, że rośnie to bym coś podała Claudynka, to może być bardzo wczesna ciąża. A kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Po prostu Julka, ta pogoda u nas też jest paskudna. Emi towarzystko to chyba wszystkie takie jesteśmy. Chociaż próbujemy nadrabiać. A umysłowo, to ja opóźniona w ciąży byłam :D. Malir, Mikołaja jak czasem oprę na kolanach, albo w leżaczku to też szarpie się do góry. Na razie tylko czasami. Także to normalne. Dlaczego karmiąc piersią ryb nie wolno? N Pliszka to chyba zęby :). Co do spotkania to wiadomo, ale musi być styczeń :D. Trzeba było wsunąć zupkę chińską (bleeeh). Anabanana nie denerwuj się na biednego faceta :). A Kurde no, pewnie biedna myśli co zrobić dalej, albo może sobie poradziła w końcu. Vanilka, tak to jest Frida. jest jeszcze katarek, jest tańszy, sopelek, marimer i jeszcze kilka innych. U nas się sprawdziło jak Mikołaj miał katarek. Koper włoski ja dawałam około 100 ml. Wrzucasz torebkę do ciepłej wody i zagotowujesz. Potem studzisz. Ja dawałam do popicia w ciągu dnia. Noby mówią, że kilka łyżeczek, ale to g... dawało. Może z raz wypił 100 ml. Ale na wszelki wypadek tyle miałam. :) _Chimerka_ Ogólnie ja używałam panadol, Ibufen dla dzieci jeszcze. W aptece ci coś polecą. Szylusia, to dobrze, że nie jest nic złego z małym. Dobrze, że lekarz nie wciska ci leków na siłę. Ten Nutriton to dobra rzecz :). Jak chcesz to ci mogę paczkę wysłać. Bo mam nie otworzoną. U nas problem pojawia się gdy chusteczki są bardzo nawilżane. Wtedy pupa się odparza, tak jak teraz. Tu sprawdzają się husteczki Pampers. No to się znów spisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia, ja nie daję tej herbatki granulowanej z tego względu, że ona jest nie dość, że słodzona, to ta zawartość kopru jest niewielka, reszta to niby naturalne wypełniacze. Vanilka oczywiście nie zaparzam w 100 ml tylko w większej ilości wody. Żeby nie było za mocne. I daję po kilka łyczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że ni etylko ja nie śpie. Moja jak zasnęła tak śpi, od 17 i juz jej nie bede budzić marudziła cały dzień i dałam jej ten calpol na temp i pewnie jak to te zęby to przestało boleći spi , tak wnioskuje... A kurde no żyje. Walczy z prawkiem .A reszte to sama musi się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko--- a Ty mi powiedz jak Ty to robisz, że wymieniasz całą litanie porad i odpowiedzi;-)????? Ja jak sobie poczytam, to tylko części potrafię coś odpowiedzieć. Musiałabym chyba notatki na kartce robić. A ta temperatura to była na czole i to mierzona "bezdotykowo". Ale po kapieli sama zaczęła lekko spadać. Teraz jest 37 więc narazie nic nie podaję. Ale będę kontrolować. AAAAAA synek wreszcie zasnął!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba, jak to jak odpowiadam? Normalnie. Przecież poniżej okna w którym wpisujesz odpowiedż, możesz przeglądać strony to co zostało napisane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam małej pieluche na śpiącego , i nic. nawet oka nie otworzyła. hmm co jest??? no nie wierze , że nie jest głodna ...cały dzień wisiała na flaszce a teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka ------ a może zatankowała z zapasem i nie potrzebuje węcej. U nas tak też się kiedyś zdazyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede siwa, jutro . Nigdy nie poszła spać bez kapieli i flaszki. W całej jej 3 miesięcznej karierze..., chyba się położe bo tak co ... Pliszka panikara.ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×