Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

aha no i w kooońńńńcu długo oczekiwana Szylusia:) czytałam z zapartym tchem , super , że wracasz do \"żywych\", hehehehe Pzrypomniała mi się 30 % śmietana Karusi i Magdulki 2424 . :) w końcu dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia 🌻😍 🌻😍 🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cieszez sie zew koncu sie odewalas,trzymam kciuki za Kornela napewno jest zdrowy jak ryba!!!! a co do ciazy to ja tez holernie tesknie za brzuszkiem za tym uczuciem ze mam kogos pod serduszkiem i za tymi ruchami....!!!! haha a tak wogole toja nadal mam filmy ze byc moze jestem w ciazy..nawet juz ostatnio myslalam ze jakbym byla to cieszylabym sie i dalabym rade...hmm na wizyte u gina narazie nie mam szans bo nie mam dokogo isc alechyba zafunduje sobie drugi test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WITAJ SZYLUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie sie odezwałaś! Chociaż jak sobie poczytałam, to C się nie dziwię. Dobrze, ze teraz juz lepiej jest Przesyłam kluchy całuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko---- pewnie film oglądasz - i dobrze. Należy Ci sie po ciężkim dniu. Buziaki i nie daj się zmorom!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia-> jeśli chodzi o to makabrę którą przechodzicie z kupkami to ja to doskonale znam u nas tak sie objawiał rotawirus to nic strasznie poważnego ale męczy dziecko i synek też chciał ciągle cycka a po cycku znwu problem bo brzusio bolał i takie zamknięte koło. Co do wyników kupki to w Wojewódzkim jest laboratorium Bruss za 29 zł robią krew utajoną i ogólne kału, mozna pójść ze skierowaniem, ale nie wiem jak ja płaciłam http://www.lmbruss.pl/ na stronie znajdziesz numery telefonów jeśłi zaniesie się przed 9 tą to wynik jest tego samego dnia. Co do lekarza to nam pomógł bardzo pediatra z wojewódzkiego nazywa się Marek dusza człowiek, wprawdzie mówił że już do nowych dzieci nie jeździ ale myślę że jak mu powiesz co się dzieje to was przyjmie wizyta 100 zł, ale naprawdę się kalkuluje bo przyjeżdzą do domu, specjalizuje sie w alergiach pokarmowych i pracuje w Wojewódzkim więc pewnie mógłby załatwic częśc badań szybciej http://www.trojmiasto.pl/K-Marek-pediatra-o12878.html Do jakiej przychodni jesteś zapisana? Jeśli chcesz to wyślij maila na malir1@wp.pl to dam Ci swój telefon może będę mogła Ci jakoś pomóc, a i u nas zamiast lakcidofilu dawaliśmy Dicoflor, brzuszek znacznie mniej małego bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Szylusia - uwielbiam Cie! Opowiesc pelna emocji! Pisz dziewczyno jak najwiecej. Kurde, tez chcialabym zrobic malej usg brzuszka pod kątem refluksu, bo często ulewa, co prawda nigdy chlustająco, ale zawsze cos jej tam wycieknie z pysia. Szylusia, skoro tesknisz za brzuszkiem i porodem to do dziela z Misiem. My juz dzialamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__chimerka__ podziwiam Cię że tak szybko doszłaś do siebie i chcesz mieć nastepnego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia witam :) Ale historiaa...przeczytalam wszystko :) malir- ja po ciazy mam tak, ze nie dosc ze biore tabletki, uzywamy gumek czasami bo mam stracha bez i TAK panicznie boje sie ciazy ... :o Nie wiem, po prostu sie boje jak nigdy w zyciu. chmierka tez pdoziwiam. Ja ciagle mowie, ze nie chce miec wiecej dzieci, moj maz sie nie zgadza :o Zamykam temat poki co. Naiestety kiedys to tych rozmow pewnie powrocimy. A moze mi sie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :)) Pliszka 🌼 Nie odzywam się bo Mąż ma urlop i praktycznie cały czas jesteśmy w rozjazdach. Nadrabiamy zaległości w kontaktach z rodziną, przyjaciółmi. Jak już znajdziemy się w domku to z kolei czekaja nas obowiązki domowe :-P Nawet nie wiem co u Was się dzieje bo tyle zapisałyście stron, że czeka mnie długa godzina czytania hi hi :) U mnie w porządku. Mała pokazuje swój charakterek. Robi się mała złośnica. Jak coś nie idzie po jej myśli to zaraz piszczy, nie płacze a piszczy :-D W ciągu dnia na cycu wytrzymuje przynajmniej 4 godziny ale za to w nocy ciągnie cyca co 2,5- 3 godz. Wczoraj byliśmy na zakupach. Zakupiłam Pampersy i Hugissy rozmiar 4 !! Duża dupka potrzebuje już większych pieluch. Kupiłam też nowe pajace, kaftaniki, śpiochy, bodziaki na rozmiar 74 a nawet 80 !! Odnośnie kąpania. Sprawdza się wspólna kąpiel mamusi z Majeczką. Mała pogodna, uśmiechnięta i wreszcie ma przyjemność z pluskania :) Dzięki dziewczyny za radę :) 🌼 Ja też jestem zadowolona z fridy! Sprawdza się rewelacyjnie :) Najpierw rozrzedzam babolki wodą morską a potem ściągam fridą. Mała lubi ten zabieg. Śmieje się zawsze przy tym:) Obcinać paznokci też nie lubi, płacze. Włączam jej bajkę na chwile i w tym czasie szybciutko obcinam.Inaczej się nie da. To narazie na tyle. Jak doczytam wszystko to jeszcze skrobne kilka słów :) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i życzę Miłego Dzionka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja nie lubię zimy. Wczoraj byliśmy w Warszawie ze starszą córką na badaniach w instytucie matki i dziecka, jak wychodzimy z samochodu małą trzeba ubrać w kombinezon-wiadomo ciasno, wychodzimy na chwilkę wracamy trzeba ją rozebrać bo w samochodzie się zgrzeje- szok, wróciłam taka zmęczona. Szylusia dobrze że się odezwałaś, z małym na pewno wszystko będzie dobrze, strasznie lubiłam Cię czytać jak byłaś w ciąży zwłaszcza pod koniec jak termin się zbliżał. Moja mała się wściekła, domaga się cyca co godzinę, nawet w nocy, chodzę nieprzytomna, ale za tydzien do lekarza zobaczymy ile waży, może w końcu zdecyduję się ją dokarmiać, stąd moje pytanie o mleko, nie mogę znależć wypowiedzi guni na temat mleka bebiko, pomóżcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejaaa dziewczeta :-) mojamala coraz ladniej spi wczoraj usnelaok 21.30i spalado po 6tej!!!! ja pije kawke zjadlam sniadanko i zaraz zamieniamk siew alma mather bo dziecie sie juz domaga krzykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze coś... Mała nie za chętnie leży na brzuszku. Główkę trzyma pięknie, sztywno. Nie przekręca się jeszcze brzuszka na plecki. W sumie to narazie opanowała tylko przekręcania się z plecków na boczek a teraz ćwiczy z plecków na brzuszek. Nie wiem, może wolniej się rozwija albo poprostu ciężkie dupsko ma :-D Wczoraj kupiliśmy jej jeszcze fotelik samochodowy- WRESZCIE!! Nie nosidełko tylko fotelik 9-18 kg. Juz jest przetestowany. Można go trochę rozłożyć więc Majka w nim jest na pół leżąco Zadowolona, że wszystko widzi co się dzieje za oknem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babeczki :) No dobrze Meggi , że się odezwałaś:) U mni edzisiaj zapowiada się ciężki dzień, wczoraj wieczorem wpadł właściciel mieszkania i dzisiaj o 10 ma mi wjechać do domu ekipa remontowa, umówiona jestem na 10 bo musze pilnować dobytku i psa. skoczyłam rano do sklepu po pierdoły i zadzwonili z Hm revenue to taki odpowednik hmm socjala w uproszczeniu bo gnoje nie ołacą mi zasiłku na dziecko juz 3 miesiąc . i wiecie co powiedzieli ze pracuje nielegalnie, kurwa no myslałam ze sie rozpłacze w tym sklepie , mała uwieczona w chuście w jednej rece zakupy w drugiej telefon a ja przy kasie i jakaś cipa zaprzeproszeniem chce mi powiedziec ze jestem nielegalny emigrant. a ja do niej , że kurwa robie tu juz 5 lat i mam wszystkie dokumenty i jestem zarejestrowana w home offisie a ona że mam zarejestrowaną robote tylko 8 miesięcy. a to kurwa gówno prawda bo jak do nich dzwoniłam to mi powiedzieli ze juz nic nie musze rejestrowac i wsio jest ok. i niechca mi płacic teraz.wiec czekam teraz na ekipe i zabieram dziecko i psa pod pache i lece do urzedów sprawe odkrecać . i jeszcze jej nakrzyczałam ze ja jestem samotna matkai nie po to im płaciłam prawie 500 funtów miesięcznie podatków , że bym teraz musiała wierdalać chleb z masłem, bo mają burdel, i jak tego nie odkręcą to uderzam równo do polskiej ambasady i do każdej możliwej agencji żeby nagłośnić sprawe, bo jak sobi emyslą ze ja jetem polaczek do mycia garów i niec nie wiem i mogą sobie robić ze mną co chcą to się grubo mylą. ale mam nerwa . a mała się śmieje:)))) bardzo przzepraszam jeżeli kogoś yraziłam ale mam taki wkurw , że głowa boli. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka widziałam pampki 4 Jumbo po51.99pln w tesco ale potem byłam w makro i tam był zestaw 2xjumbo +chusteczki do dupki też pampers po 87pln zrób im w tych urzędach konkretną awanturę!!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Malir, Julka - nie macie za co podziwiać, bo mam spora pomoc ze strony mamy i tesciowej, a poza tym 3 dyszki na karku wiec czasu zbyt wiele nie mam od strony biologicznej, a chcialbym zeby mala jakies rodzenstwo miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka trzymaj się dzielna kobieto !!! Nie odpuszczaj im !! Chimerka prawdę mówiąc ja już chwilę po porodzie myślałam sobie, że byłoby super jeszcze raz przeżyć ciążę i poród ale jak narazie dwójka dzieci nam wystarczy! Jeśli powiedzie się nam rozbudowa domu, wrócę do pracy i odłożymy trochę grosza to moje i Męża mysli wrócą do trzeciego dzieciątka :-D Nie mówię że już za \"chwilę\" ale za dobrych kilka lat napewno chciałabym być znowu w ciąży :-D No chyba, że Bóg wcześniej da :-P o nie.... lepiej jeszcze nie... ;-) Brombabomba u nas w hurtowni dziecięcej jest stała cena za pampji jumbo 4 - 45,99 zł. Hugissy Premium 38,99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana --- to chyba Ty pytałaś jak można zmienić euvaxB na inną szczepionkę. Byłam w czoraj na szczepieniu i dopytałam. w przypadku mojej przychodni przy zmianie na engerix wystarczy tylko powiedzieć przed szczepieniem bo te szcepionkę mają równiez na stanie tak więc nie trzeba samemu kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę, że dzisiaj dzień powrotów. Szylusia witaj, jak miło cię znowu przeczytać. :) Hehehe, podziwiam cię, że chcesz poród jeszcze raz :D. Dobrze, że małemu wyleczyły się wszystkie problemy z pupą, mam nadzieję, że z innymi też będzie ok. Magdulka, ty też witaj :). Jaki fotelik kupiłaś? Ja myślę, 9-25. Piszcie dziewczyny częsciej. Izuulaa, Gunia pisała, że jej dziecko miało ogromne problemy z brzuszkiem po bebiku. Ale ja myślę, że co dla jednego dziecka jest dobre, dla drugiego być nie musi. Najlepiej zapytaj pediatry. Ja ze swojej strony mogę polecić ci NAN. Ale też nie każde dziecko go toleruje. Pamietać tylko trzeba, żeby nie zmieniać mleka na raz takie, raz takie. U nas też w Krakowie paskudnie. Chciałam wyjść na spacer w chuście, a raczej na zakupu, bo pustki w lodówce, ale zaczęło wiać, padać i wyglądało jakby miało sypnąć śniegiem. I też nienawidzę tego ubierania i rozbierania. Ja do samochodu nie zakładam kombinezonu a ciepły sweter, spodnie cieplutkie, i kurtkę. _Chimerka_ to się możesz spiąć :) i majstruj z powodzeniem kolejne. Poza tym każde dziecko ulewa, jedno mniej drugie więcej. Jest to normalne do 6 miesiąca. Jeśli jest tego dużo, albo chlustająco to do lekarza. Mikołaj miał dodawany przez jakiś czas Nutriton do mleka. I przeszło :). Czasem teraz też uleje. Julka ja też panicznie boję się ciąży, że nie wiem jak udaje mi się zachować spokój. Ale już od kilku dni sobie wkręcam :). Anabanana to gratuluję, zaczniesz się bardziej wysypiać :) Karm karm kochana :). Aż miło mi się to czyta, jak piszesz, że ją karmisz :) Pliszka idź awanturuj się, nie dziwie ci się, że się wkurzyłaś. Mój mąż pracował w Anglii, legalnie, wyrejestrował się, dopełnił wszystkich formalności. I za dwa lata przyszło pismo, że ma zapłacić karę, bo nie płacił podatku, nie wyrejestrował się, nie wypełnił pita. Przez dwa lata się z nimi bawił wysyłając maile, listy, że nie zapłaci bo to jest ich wina, a nie jego, że mają burdel w papierach. Oni rzeczywiście chyba myślą, że wszyscy którzy u nich siedzą to typowe polaczki, którzy dadzą sobie wcisnąć kit, bo ledwo posługuja się angielskim. Dramat. Bromba, chyba giga pack za 51 zł. Bo Jumbo kosztuje około 45. Ale te duże się nie opłacają. Co do Pampersów najbardziej opłacalna jest paczka średnia. Ja wczoraj tak jak pisała Bromba oglądnęłam film z mężem, popijając herbatę z tygielka :). Mmmmm, smakowała jak susz, taka podwędzana :). Film całkiem niezły, szczególnie koniec, bo część oglądając prawie, że dłubiąc w nosie z nudów, bo taki przewidywalny :). Ale ogólnie po zakończeniu wrażnieie zrobił całkiem niezłe :). Godziny strachu :) To tytuł :). Mikołaj śpi, pogoda paskudna. Chciałam iśc na zakupy, ale się nie da, bo jest tak brzydko. I nie wiem, czy śniegiem nie walnie. Jeszcze wczoraj mi się okazało, że kombinezon mam w rozmiarze 62, więc musze kupić na późniejszą zimę. Przywiozę sobie jeszcze śpiworek do wózka, będe go wsadzać do śpiworka. Fotelik jest w trakcie wybierania. Zamówiłam też ten ogródek gimnastyczny 5 w 1 little tikes. Będe miała w piątek pewnie. Dziewczyny, czy wasze smyki też lubią spać na boczku. Mój Mikołaj chyba nakjbardziej. Jak nie może zasnąć, wystarczy położyć go na boczku i pokiwać troszkę za ramionko. A ja dzisiaj kolejny dzień sama, ale już tylko dwa dni :). A dzisiaj mąż się spisał z samego rana :). Hehehehe, IDę robić prasówkę, bo całkiem się już pogubiłam w tym co się dzieje w świecie. PS. Nie dam rady pójść na wykład z nim :). Hehehe, nie będe ryzykować. Wystarczy seminarium :). Co za dużo wiedzy to nie zdrowo. Już wystarczająco się biedak uczył jak był u mnie w brzuchu :). Teraz niech odpocznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko dzieki za odpowiedz teraz lece na spacer potem sie odezwe, jejku ale zimno zamarzne, ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko---.przynieś mikołaja do mnie na 3 godziny męża mam w pracy dopiero od 18 to damy radę-mówię serio. szylusia---.mój brat miał takie kupy ,a potem śluz zrobił się śluzem z krwią okazało się ,że ma nietolerancję glutenu-celiakę czy jakoś tak do tego miał jeszcze nietolerancję laktozy i jak moja matka to jadła i go karmiła to miał takie kupy i wymiotował.Po 6 latach diety został uznany za wyleczonego.Teraz ma 25 lat i jest kawał chłopa.Nie chcę cię straszyć ale napisałam to bo mi się tak skojarzyło mam nadzieję ,że mi nie masz tego za złe. julka wyslałam adres dzięki.Słuchaj ja i tak je kupuje napisz mi numer konta i przeleje ci pieniążki.Dziękuję pliszka--->nie daj się urzędasą ja też bym jeszcze chciała poczuć dziecko pod sercem ale raczej już to jest mało mozliwe.Przykro mi jak o tym myślę moja miśka ryczała i doiła całą noc.ślini sie na potęgę ,zgrzyta mi cyckiem między dziąsłami,jedyne jej ukojenie to gryzak i żel na dziąsła.Nie spała w nocy chyba bo ją bolaly dziąsełka.Biedna jest mówię wam.Ja się wsciekam bo nie spie a ona płacze z bolu i ze zmęczenia.Do tego jeszcze mąż ma nocki i jestem sama w nocy z 3 dzieci. jutro mam szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliksza nie daj sie urzedasom, prawda jest taka, ze oni sa malo kumaci i maja przeogromy bałagan w papierach. Ja tez mialam nieprzyjemna sytuacje, ale nie chce juz od tego wracac :) Karusia daj spokoj, jak Tobie nie wysle to wyrzuce. Mam jeszcze stara rcepte i moze uda mi sie zalatwic jeszcze 3 paski. Poza tym u mnie antykoncepcja jest refundowana 90 % wiec place grosze :D Wolalabym wyslac w grudniu z Polski bo nie wiem jak koperty z lekami, czy sprawdzaja czy przeswietlaja a lepiej zeby nie zginelo. Bede 4 grudnia to wysle, ok ? W ogole to poszlam dzis do lekarza bo malemu skorka jakby schodzila na brzuchu. Smarowalam oliwka ale nie pomagalo a szukalam w sklepach kremu to jakos nic nie mieli i mowili, ze mam isc do lekarza :o Wiec poszlam - Lekarka powiedziala, ze ma sucha skore i mam smarowac mascia. Tez mi odkrycie hehe Dala recepte. Poszlam do apteki i za 100ml kremu 30 euro. A babka mowi mi, ze nie place. Pytam czemu to tak? A ona, ze tutaj dzieci do 18 roku zycia maja refudowane wszystko 100 % !!! No coz za mila niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wróciłam ze \"spaceru\". Uszy prawie zgubiłam. Tak mnie wypizgało, ze myslałm, że odpadną. Ale przy okazji zrobiłam zakupy. Młodemu chyba ten wiatr tez nie pasował bo wcale mi nie spał (no może z 10min) a łaziliśmy 1,5godziny. Wróciłam, połozyłam go do łózeczka ale musiałam ugłaskać coby zasnął. Lecę wypakować siaty i zrobić sobie kawusię i dymka strzelę i zabiorę sie za robienie bigosiku.coś mi ostatnio odbiło. Kiedys bigosik mógł dla mnie nie istnieć a ostatnio mnie jakoś chota na niego nachodzi. Dziwne tymbardziej, że my jakoś tak tradycyjnie polsko to wogóle nie jemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem z powrotem , poszłam do citizens advice bureau, to taki charytatywny office jak masz problem możesz iść po rade. Zadzwonili a tam gość mówi , że ni emają rekordów , że taka rozmowa się odbyła ...heheheh cwany piździelec bo normalnie nagrywają , a teraz mogłabym ją pozwać bo powiedziała , że pracuje nielegalnie , co jest niezgodne z prawdą bo jesteśmy w UE i mam wszystkie wymagane dokumenty, i to jest normalna dyskryminacja to co ta babka odwaliła, heheh dzwoniłam do kumpeli prawniczki i ta już zaciera ręce, i czekamy na oficjalny list od tej babki co dzwoniła i zobaczymy co tam bedzie napisane. A jeszcze dzwonił mój byłóy bo ma mi oddać 15 funciakó i nazwał mnie wójkiem sknerusem , i powiedział , że tak mnie polacy w mieście nazywają . leniwe gnojki, jak ja charowałam jak wół po nocach bo futboliści irlandzcy chcieli gówno na patyku to polaczki zalane w trup okupowali najpierw puby a potem domy i dzwonili na nastepny dzien do roboty bo byli chorzy....gnoje śmierdzące..a teraz ja jestem wujo sknerus bo sie etaty kończą i trzeba robote znaleźć , i kurwy dzwonią pytac sie jak mała....i czy nie potrzebuje kogoś do roboty...a poczekajcie.. wrrrr a teraz z innej półki Mała machnęła kupsztala , umyłam jej tyłek , i położyłam na sofce, obok na stoliku położyłam sobie pojemniczek z wodą do umycia szyszuni, no i myje i patrze o kurcze myśle ale mega to kupa była bo mamwacik brązowy i rozmyślam co ja znowu zjadłam w tym chaosie że mi dziecko wali kupki na brązowo, po czym patrze na stolik a tam koło laptopa stoi moja kawa z rana.... i tak jej umyłam tyłek kawą... no nie durna jestem :)))))) sory za wszystkie bluzgi ale ja musze takie żeczy wystrzelać z siebie bo inaczej katastrofa ::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co dzisiaj jest, ale Miki znowu zasnął. Byliśmy chwilę na spacerze i na zakupach. Muszę zabrać się za sprzątanie, bo mam mega sajgon w domu. To znaczy, głównie porozkładane mikołajowe rzeczy. Pliszka uśmiałam się jak norka. Tak jak przy racuchowej historii Karusi :D. Biedne dziecię :D Chcoiuaż i kremy z dodarkiem kawy są :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×