Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

haha karusia dzieki zaodp a ile teraz twoja misiamierzy i wazy? kurde no to nie zapraszaj ktora madra to zrozumie ;-)apo ci jescze klopoty jezeli "ta" jesttak wredna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, napiszę do Ciebie na @ jak się obrobię, a co do IP przy nicku to ja jestem jak najbardziej ZA!!!!! Ile to by było mniej pomaranczy i \"milusich\" wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie to nie wytępi fałszywych lasek ;/ owszem sporobowac mozna, ale wiekszosc ma przeciez zmienne IP, stale to rzadkosc.. ps. Nie spodziwalam sie ze ktos moze byc taki wstretny..slodzic na czarno, obrazac na pomaranczowo.. Boze ale siara ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. czytalam was przed chwila jak odciagalam mleko. kafe nie jest bezpieczna, to fakt. niedawno pisalam, ze my od blizniakow przenioslysmy sie na prywatne forum. szybko poszlo. oczywiscie nie wzielsmy ze soba nowych dziewczyn, bo juz jestesmy nieufne po ostatnich wydarzeniach9wyzwiska, pomarancze, jedna z naszych \"kolezanek\" sie obrazila, wykasowala nas z n-k, potem podszyla sie, przechwycila nasze zmienilone haslo na skrzynke, wykasowala nam wszystko, zminila sobie haslo. kafe i wp nic jej nie moga zrobic). 3majcie sie ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana nie wiem ile dokladnie waży ponad 10 na pewno ,ma okolo75cm,napiszę wam dokładniej jak się zwlekę na szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Karusia - nie ma co gadac, Miśka rządzi i tyle:) Wlasnie podczytuję Cie na innym topicu o tym samym. My szczepimy się jutro, a wciąż nie mam recepty na szczepionkę, bo tamtą gdzieś posialam. Zobaczymy co u mojej diablicy, w sensie osluchowym, bo wazę sobie Małą w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->to tylko ja,o matko co tam sie u was dzialo! jestem wszoku! --->karusia to masz duze dziecko, uwazam ze wage ma proporcjonalna do dlugosci,jatez sie prejde z malanamierzenie bo wydaje mi sie ze znow urosla w4mcu misla7600 i 67cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę bronić grubasa chimerka i tyle!!!:-) co ja jej zrobię że taka jest.Nie przytyła tak w miesiąc tylko od poczatku miała taki przybór masy.Teraz zastopowała bo przez pierwszy miesiąc przybrała 2 kg potem wolniej a teraz juz całkiem zwolinła.Dużo urosła na długość bo widzę po ciuchach w 74 nie ma mowy żeby weszła.Na 80 muszę kupować. Jak siedzi w leżaczku to muszę uważać bo się podciąga z a poręcze po bokach a jak leży na płasko to chwyta się śpiochów i próbuje wstawać:-)jak ja posadzę na płaskim to chwilę siedzi sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje :D. Po pierwsze jestem oburzona, tym co napisała Kurde no. Zgłoś się do administratorów. Kilka lat temu była tutaj taka akcja i laska sie dowiedziala kto to. Myśmy już kiedyś z Karusią o tym rozmawiały tutaj. Choróbsko nam przeszło, mi zostało trochę kaszlu, a Mikiemu problem ze spojówką. Dzisiaj pierwszy dzień od dawna zostaliśmy sami, a teraz jeszcze się okazało, że niania jest chora, więc mąż jutro robi za nianię :D. Miki waży troche ponad 8 kg i ma 75 cm. Stan z 20 grudnia :D, z badania przed szczepieniem Kurde no, weź zgłoś to do administratora a pomaranczę olej. Im bardziej sie ty denerwujesz, tym bardziej ona się z tego cieszy. Nie reaguj. A co dodawania na nk, po prostu bądź ostrożna. Myśmy z Karusią, juz raz stwierdziły, że to może być któraś z nas. pamiętasz jakie akcje miałyśmy z pomarańczami? Pliszka, podaj jej jabłko ze śliwką, lub samą śliwkę suszoną, jest od piatego miesiąca (ja podałam trochę wcześniej), ale pomogło rewelacyjnie, nawet te kilka łyżeczek. Zaparcia poszły w niepamięć. Karusia, żyję, kiedy idziemy lepić bałwana? Yennefer, tobie też wszystkiego dobrego :D Ja aerobiczną 6 próbowałam, ale dla mnie to mega nudne ćwiczenia :D. Tutaj jest mnóstwo takich \"miłych\" osó. Jak piszesz im to o im pasuje to jest ok. Ale tylko napisz coś nie po ich myśli to cię zjedzą. _Chimerka_ widzę, że studia skończone tak jak ja :D. zawód będe mieć ale nie planuję w nim pracować :D. Anabananana, ostatnio też myślałam o tych sankach i stwierdziłam, że jeszcze nam one uszami wyjdą. Mój Miki też tak łapie wszystko co mu wpadnie w ręce i też nie każdy może go wziąć na ręce, mimo że jest mega radosnym dzieckiem. Może niektórzy p[o prostu źle wyglądają :D. Ja ci powiem, że jestem zadowolona ze spirali :D. I powiem ci, że mimo skutków ubocznych cudowne jest w niej to, że nie działa na mnie tak jak tabletki, czyli moje libido wynosi 100% a nie tak jak po tabletach 0-10%. Moje dziecię tak nie robi, bo jest grubiutki :D To tylko ja, dlatego ja za każdym razem jak dziewczyny dawały hasło na skrzynkę byłam nieufna :(. Co to się u was działo.... Beznadziejni są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj działo się u nas, działo. a \"najlepsze\" jest to, że ta dziewczyna, która to wszystko wyprawiała, była w ciąży, bliżniaczej oczywiście. 2 maluszki nosi pod serduchem, a tu taki jad. no i od ok 3 tyg. siedzimy na privie a teraz na lipiec wyjezdzamy razem nad morze - wlasnie wszystko dogrywamy:) ja nie wiem ile moi wazą, ale też raczej nie mało(choć do małej Karusi im pewnie daleko). zobaczymy w środę, bo mam szczepienie. boje sie, ze sie rozchowuja, bo ja od sylwka mam megaprzeziebienie i w sumie dopiero od dzisiaj mi duuuzo lepiej. pozdrowka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilysmy ze spaceru jej jak ieknie,mroz slonko iduuuzo sniegu ;-) ;- ) ;-) oczko kurde masz racje a ja przyznaje bez bicia ze kilku nowym dziewczynom osobiscie podawalam namiary na maila... jeszcze raz napisze ze poprostu przykre jest to zaklamanie i oszukiwanie nie tylko innych ale w glownej mierze siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana-ja biore cerazetke i zero objawow ubocznych,nie tyje,nie krwawię,poecam. Kurde no-no szok co sie tu dzieje,badz ostrozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, a ty w ogóle brałaś jakieś anty talbetki wcześniej? Kurcze jutro już nie odpuszczę, dzisiaj się powerandujemy, ale jutro już na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero weszłam do domu , mała z mamą na spacerze a ja nadrabiam zaległości i zaczełam od postu Kurde no , bo go rano nie zauważyłam i normalnie oczy mam jak piec złoty. |Ja mam nadizeje, że nikti nei myśli że to ja , bo chyba jako jedna oficjalnie znam kurde no z poza topiku... ja tez jestem jak najbardziej za podaniem oficjalnie IP kompa....ale kwas. .. chimerka ---> 220 -240 co 4 h , no ale co ja poradze, że laska tak lubi papać. kiedys się skarzyłam , że jest mała ale chyba nadrabis bo ubranka musze kupować 6-9 miechów bo mniejsze sa za małe.. Oczko---> jak by nie było mamy to penie , że bym jej dałą , ale babcia rządzi i dla świetego spokoju podam rzadsze zupki.albo odprawie mame gdzieś i wtedy przemyce. a gdzie malir i bomba?????i magdulka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka przemyć, bo to naprawdę dobra rzecz. A twoja mama nie chce wprowadzać nowości?> Nie wiem jak u Ciebie ale w Polsce jest nektar śliwkowy z Hippa po 4 miesiącu (skutek raczej mniejszy, no i nektar a nie sok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko bralam chyba przez 5 lat, logest a potem microgynon i spoko zadnych skutkow uboicznych tylko troche przytylam ale do tego tez sie przyczynil brak ruchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn są jakieś soczki dla dzieci, podjade do tesco i zobacze co mają . mama panikara , że suszone chemiczne i trucizna, czyli ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, zupki gotuje mama Pliszka po nocach po pracy bo te ze sklepu ble..babcia mnie wykończy bo po całym dniu w robocie jak chce spać to jeszcze stoje przy garach, żeby uszczęśliwić swoją rodzicielke tyranke hahahah. no ale to cena za spokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wszystkiego najlepszego w nowym roku. U nas końcówka roku to istny meksyk, w aptece pomylili się i sprzedali mi mleko z laktozą zamiast mleka bezlaktozowego. Tragedia 1,5 m-ca leczenia poszlo sie ... bo kapnelam sie dopiero trzeeciego dnia podawania. Mleko nazywalo się praktycznie tak samo, po za tym mamy inne problemy o których i się nie chce gadać, w każdym bądź razie latamy po prawnikach. końcówka roku kiepska w sylwesrtra poszlismy spac o 23 bo nie maiłam ochoty na żadną zabawę chciałam żeby ten rok sie po prostu skończył. po za tym postanowiłam pozwać do sądu mojego niedoszłego pracodawcę. Ech to chyba będzie ciekawy rok... Postaram się nadrobić to co napisałyście ale narazie problem z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po pobycie w niebycie normalnie się za Wami stęskniłam.... od 22.12.2008 w rozjazdach byłam i czasu na neta nie miałam. Wczoraj wrócilismy do domciu i się melduje, że żyję. Trochę jestem zakręcona bo młody całkiem rozregulowany - ale tak na maxa. Zajmie mi troche czasu zanim go poukładam. Starałam się Was podczytywać ale nie dałam rady wszystkiego. Po pierwsze SAMYCH CUDOWNOŚĆI W NOWYM ROKU po drugie nie rozumiem tych czarno pomarańczowych zagrań nic a nic po co to komu, na co??????????? po trzecie esab albo ewitap bo juz nie pamietam, czy dobrze się doczytałam, że któraś z Was miała jakiś zabieg piersi? czy mi się jakieś sny w jawe wkleiły??? po piate oko - to ja jutro siągam magiczne 33 a po szóste będzie później bo mi dziecię kwili pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Bromba - toż to wiek chrystusowy! Najlepszego dla Ciebie! Oko - tez po filologii jestes? Na czym, na UJ? Nie wiem jak Ty, ale ja ładnych parę lat w zawodzie popracowałam, dla kasy oczywiscie, nie z potrzeby serca;) Zaczęłam na drugim roku i tak zapierdzielalam do czerwca 2006. Rowniez nie rozumiem zagran czarno-pomaranczowych, bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->malir ja ci zycze lepszego roku niz poprzedni:-) --->bromba milo cie znow poczytac :-) --->chimerka,oczko ja tez dolaczam sie do grona pedagogicznego.. fakt ze czekamnie jeszczeobrona ale jak terazpomysle ze mam prwcowac z cudzymi nie zawsze \"fajnymi\"dziecmi to niezbyt sieumiecham.. ale za tomusze sie wam pochwalic ze moja martynka coraz czesciej zasysa smoka z czego sie ciesze bo bynajmniej nie wisi nonstopna cycku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Pliszka - co masz na zaparcia? Penie? Co to? Ja przez jeden dzien jak byl problem z kupą, Mala biedna az plakala przy wypychaniu, podawalam tylko Nan 1, zadnej 2 i zadnych warzyw i dzis kupiszon taki, ze nawet nie zdążylam zareagowac na piski, bo juz byl w pampersie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Anabanana - to nie tak do konca, ja niby nie z potrzeby serca tylko zeby kapustę trzepać, ale przyznam, ze jak dzieciaki fajne to więź emocjonalna byla jak diabli. I do dziś się tak fajnie nawzajem wspominamy. Po czym jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edukacja techniczno-informatyczna, spec.inzyniria srodowiska pracy ,nowlasnie zalezy od dzieciakow, nie powiem do szkoly mam 5 krokow icieplaposadkaby mipasowala a pozatym mysle o wlasnejdzialalnosci bhp ale to nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Anabanana - jesli myslisz o wlasnej dzialalnosci to etat w szkole jest git bo odprowadzaja wszystkie skladki, i Ciebie, poza zdrowotnym nic nie interesuje. Zawsze tak pracowalam. A jakies stopnie awansu masz czy zupelny poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×