Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

łe tam babki najważniejsze że wasze dzieci są uśmiechnięte i dla mnie to zawsze oznaka że są zdrowe . Jak mój sie śmieje wiem że mu nic nie ma . Jak miał zapalenie płuc w grudniu leżał i tylko płakał i patrzył sie w jeden punkt ... to było smutne bo to było ewidentnie widać że mu coś jest . Będą większe więcej będzie do pałaszowania chipsów i mc\'donaldy dodają im z pewnością pare ładnych KG !! ;-) Czy u Was też jest tak strasznie zimnnnnnnnooo ? :o już mam dość tej pogody musze suszyć pranie w suszarni gdzie mam goły dach bez obicia i śmierdzi tymi belkami z drzewa ... a tak zawsze wywyieszałam na podwórku ... co my to mamy ? październik czy co :( :( :( nadal brak @ ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Ale dzisiaj stres z rana przeżyliśmi. Miki rozbił głowę, panika że rozciął, ale to nic poważnego, śliwa obdarta broda i trochę rozcięte, ale nie do szycia. Obserwujemy się. Teraz śpi. Stał przy łóżku, niby go asekurowaliśmy, ale nagle przechylił się na bok i huknął o uchwyt do szuflady (kanciasty). Ale w panikę wpadłam. Ale na szczęcie nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko ale jazda . U nas Mały wstaje dupą na proste nogi i kiwie sie taką skocznie ala robi jak ostatnio przywalił w łóżeczko to był ryk na całą ulice ale zawsze mam w zamrażalniku koste masła i przyłożyłam ani śladu :-) heja baby co z wami ?? Szylusia skasowała mi sie cała lista gg i nie miała zaimportowanej napisz czasem coś :) całuski dla waszystkich !! p.s aha i mam @@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Brombunia, ja tez. A fotenka achh az się znow zachciewa takiego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ...
ja też zagłosowałam :D:D Takiemu słodziakowi nie mozna odmówić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba ja też zagłosowałam. A ja nadal czekam na wyniki poprawki. Miałby być w piątek, sobotę a nadal nie ma :(. Kurcze ten człowiek chyba czerpie chorą satysfakcję z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki babolki moje kochane gunia, tak mi wygladało po fotce, że to Ty ale pewności nie miałam i stąd to pytanie:D oko trzymam kciuki za wyniki do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Wiecie, że ja dalej czekam. Zamiast skupiać się na kolejnych egzaminach ja trzęse portkami co z tym. Ehhhh w środę przedostatni już.Mam nadzieję, że pójdzie jakoś. U nas w końcu pogoda piękna się zrobiła. Aż miło popatrzeć za okno. Miki śpi, ale jak tylko się obudzi to idziemy na spacer :). Rety jaki jamam ostatanio problem z jego usypianiem. Wstaje siada wstaje siadam wstaje siada w łóżeczku. Nie mogę tylko po to mu łóżko teraz wg niego ma służyć :D. A ja cierpliwość tracę przy kolejnym jużchyba 100 odkładaniem go do niego, a raczej kładzeniem go ze stANIa :D. Poza tym muszę się pochwalić, że osiągnięto kolejny sukces Mikołaj daje całusa, jak mu się powie daj mamie calusa, daj misiowi całusa itd. A do tego wie do czego służy szczotka, jak złapie w łapki szczotkę czy nawet szczoteczkę do brwi, to się czesze :D. A ja muszę sobie jakoś humor poprawić ale jeszcze nie wiem jak. I muszę kupić sobie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko, a gdybys Mikiego zostawiła sama w pokoju, to nie zasnie w końcu?wiesz, chodzi mi o to czy w końcu sam się nie połozy i nie zaśnie? moi tez od razu wstają, skacza, \"gadają\", ale zostawiam ich, wchodze co jakis czas, a oni po pewnym czasie sami sie kładą i zasypiają. trwa to czasem 10 czasem nawet 40 minut, ale zasypiaja...oczywiście musze ich potem przenosic na odpowiednie miejsce, bo zasypiają w dziwnych pozach. i gratuluję nauki całowania;) moi potrafia robic papa, brawo, dawać czesc. całowania właśnie chce ich uczyc;) sorki, ze sie wcinam, ale czytam w sumie codziennie jak odciagam mleko;) pozdr.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcinaj się wcinaj :D. Wiesz co tak zostawiam go, ale nawet i po 40 minutach potrafi stać i patrzeć przez okno, albo próbować otwierać szafkę, albo bawi się :D. Mimo, że chwilę wcześniej był mega śpiący :D. On już zasypia i nagle przypomina sobie, że trzeba wstać wstaje i się cieszy :D. Dramat, hehehe. Ostatnio mi w kojcu w czasie zabawy zasnął, bo jużpo prawie godzinie wyciągnęłam go z łóżeczka i wsadziłam do kojca. Bawił się bawił, aż w końcu zasnął. U nas jest jeszcze piątka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, u nas piątka jest od przypadku do przypadku;) moi tez dziwnie odżywają i odechciewa im sie spać jak tylko wędrują do łóżeczek. ;)pozostaje nadzieja, że naszym maluchom to przejdzie. dla mnie najgorsz jest poranne wstawanie moich małych-ok 5. zmykam;) pozdr.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Mój mały też w łóżeczku przed snem cuduje,wstaje,siada,kładzie sie z jednej strony,drugiej...Ale ja dopóki jest cicho nie zwracam uwagi na niego.Dopiero jak zaczyna stękać to podchodzę i kładę go na miejsce i mówię \"teraz Misio idzie spać ciii\".Nieraz nie zdąże odejść od łóżeczka a on znów stoi:) ale dopóki jest cicho nie podchodzę.Zawsze sam w końcu sie kładzie.Czasem po 10minutach a czasem po 50.No i oczywiście potrafi zasnąć w różnych pozycjach,wiec muszę go przekładać. Do buziaka mój mały sie nastawia ale sam nie daje buzi. No i w końcu rozkręcił sie z gadaniem:) Jeszcze kilka dni temu było tylko baba i blabla a teraz tata,dada,lala,Ola:)Tylko mama jeszcze nie ma:( Bromba ja też zagłosowałam już wczoraj. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Sikorka - mama będzie już wkrótce. U nas równiez bylo wszystko z wyjątkiem mamy, ale od jakiegos tygodnia mama rządzi i caly czas jest mama, a wlasciwie mamma, mamma, mamma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, a moja nadal usypia tylko i wylacznie przy cycku lub butli.. procz spaceru oczywiscie co do umiejetnosci czesc i piatke mala daje od 6tego mca, teraz non stop na topie jest, jaka jest duza, ile ma klopotow, brawo, sroczka kaszke wazyla, myju myju-myje wtedy brzuszek, jakie dobry obiadek-klepie sie po brzuszku no i ostatnio kupilam jej szczoteczke do zabkow to razem myjemy zabki :-) i buzki tez daje lali albo nam no i cacy i gdzie oko, gdzie nos itd. no i tylko jak uslyszy myzyke to tanczy, albo sie buja, albo wymachuje raczkami albo trzepie tylkiem albo taksmiesnie cala sie rusza mowie wam kue smiechu mam z ta moja martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Ja też na chwilę tylko, w sumie to mogę powiedzieć tyle, że wczoraj dostałam @, zła byłam, bo spóźniało się od wtorku. Już miałam nadzieję. No i nic z tego. Dziś zaliczyłam przypał, wyszłam przed pracę na dymka bo mnie nosiło, wzięłam fajkę od koleżanki. I wychodzę, a tam przed budynkiem, przy takim ogrodzeniu stoi tyłem jakiś gosciu. No to niech stoi, odpaliłam fajkę, a on się odwraca. Mnie zamurowało - BO TO MÓJ GIN!!!!!!!!!! I on do mnie \" dzień dobry, to pani popala???\" No i co ja mu miałam powiedzieć - ze nie tylko mnie tak dziś telepie z miliona powdów, że musiałam wyjść?? No i nic nie poweidziałam, tylko zapytalam kiedy mogę na wizytę przyjść po tabsy. A on do mnie, ze nieprędko, bo właśnie załatwia sprawy i jedzie na staż gdzieś tam za granicę i będzie we wrześniu, i ze dobrze, ze mnie widzi, bo miał rozsyłaś smsy z informacją, że wyjeżdza. I jeszcze zaczął o fajkach, ze przy tabsach to niezdrowo i wogóle niezdrowo. I kazał mi na luzie przez wakacje próbować, a jak nie wyjdzie to we wrzesniu z wynikami wątroby na wizytę i zapisze mi tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennyfer mam pytanie ; dlaczego chcesz brać tabsy skoro chcesz mieć dzieciątko ?? Nie lepiej dac sobie na luz i nie mysleć o zaciążeniu niż brac tabsy ?? Jak zaczniesz brac to juz napewno nie zajdziesz w ciąże a jak sobie odpuścisz starania ale nie będziesz przyjmować anty to kto wie ?! :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski pożalę się wam. Nie zdałam :(. Oblał nas około 25 osób z ok 70 na roku. Czyli 1/3 nie może się bronić. Praca oddana, wszystko inne zdane, a ja najwcześniej będe miała obronę w październiku. Jeszcze tylko nadzieja w naszej promotor. Toż to skandal jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer oczko...mam wrażenie,że zrobili to specjalnie,bo nie wydusiliby w inny sposób dodatkowej kasy...masakra...zgłoście to do rzecznika praw konsumenta,albo do MEN,albo do faktu,oni lubią takie sensacje i na pewno z chęcią to opiszą. Kiedyś mojej siostrze zalało mieszkanie lokatorskie i spółdzielnia wypięła na nią tyłek to zadzwoniła do faktu,ci oddzwonili i powiedzieli ,że z chęcią to opiszą...zadzwonili do spółdzielni,a ta jak się dowiedziała ,że będzie w jutrzejszym numerze moment szkodę naprawiła... yenny--->3mam kciuki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - a exam ustny czy pisemny? Jesli pisemny to macie jakis wgląd w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam po przerwie. my już z powrotem w domku po morskich wędrówkach. było suuuper :) pogoda cudna, jeden dzień tylko deszczowy, tak więc plażowanie, spacerki, jedzonko i tak nam przyjemnie upłynął urlop. Mała dzielnie zniosła podróż, spała pięknie, choć przez pierwsze 3 dni o wszystko krzyczała :) my też przerabiamy wędrówki w łóżeczku przed snem, popłakiwania, itp. to chyba taki wiek. najbardziej śmieszy mnie, kiedy zasypia na siedząco złożona do przodu jak scyzoryk. nawet w wózku się jej to zdarza :) wakacje jej służyły, bo wreszcie zacząła mówić mama, choć tata ciągle jest na pierwszym miejscu :) nadrobiłam to co naprodukowałyście przez ostatnie dni, ale już nie wiem, do czego się miałam odnieść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Oczko kurde no szkoda, moze promotor cos zadziala, znam todokladnie sama nigdy nie byalm w takiej sytuacji ale koledzy z roku nieraz.. ja mowie ze to panstwo w panstwie i nie mamy wplywu ma ich widzi misie i niestety w duzej mierze nie mamy wplywu na to jak sie nas ocenia.. no nic zycze powodzenia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×