Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gunia pamiętamy Cie :) Magdulka a co mają mówić? Zazdrośni wszyscy są i tyle :D okoko wow ja przetwory to od mamy co roku mam :) Jestem len :o F idzie do zlobka od 4 pazdz, ja zaczynam swój projekt 4 pazdz, wczoraj dostałam zajebista teczkę do domu i mam biegunkę ze strachu :D Pojawily sie filmy w stylu jestem do niczego, nic nie umiem i do niczego sie nie daje... ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jak zwykle pusto słuchajcie dziewczyny -któraś ma/zna garnki żeliwne Le Creuset lub innej firmy? Warto w coś takiego inwestować? Opinie na necie są różne. A u mnie w jednym sklepie są mocno przecenione, dodatkowo znajoma pracuje i dostane rabacik extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a u mnie jest zmiana o 180 stopni ;) Jagodzie urósł ptaszek i teraz jest chłopcem. Jeżeli chodzi o imię to jeszcze nie doszliśmy do porozumienia ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh Marzka no to JAJA :D. Nie pamiętam która, ale ktoś pytał o skarpetki. Sprawdziłam są w TESCO. Julka ja już przerabiam temat do niczego już od dawna. Głowa do góry dasz radę. Cop do garów, to powiem ci, że nie bez powodu w tradycyjnych kuchniach używają żeliwa. Myślę, że mogą się sprawdzić. Z tej firmy z tego co wiem, to są pokrywane emalią, a ta nie przywiera. Także powiem ci, że jakbym miała możliwość kupienia z rabatem to brałabym. Powiem wam, że mam fatalne samopoczucie. Ale mnie w pracy zrobili w ch.... Masakra. Nawet nie chce mi się pisać. Ale to chyba tam normalne. Umowę mam do końca października i już zaczynam się rozglądać za czymś następnym. Zastanawiałam się nawet za przedstawicielstwem farmaceutycznym. Nie wiem. Stwierdzam, że skończyłam g... studia. Nie wiem co mnie podkusiło żeby coś takiego kończyć. Zastanawiam się nad jakąś pracą biurową. Masakra, całe to badziewie które dzieje się w pracy przenoszę do domu :(. Siniaki mam jak fiks po tym hula hoop. Jakby mnie małżonek pobił. Mam dość już tej pogody, No Mikołaj się pięknie zaadoptował do nowej grupy w żłobku. Chętnie chodzi. Dwa dni było płaczu. Dzisiaj i wczoraj już było super :). Swój chłopak. Bawi się ładnie w grupie, chociaż najbardziej lubi siedzieć przy kuchni i gotować dla innych dzieci i pań :D. Woli to niż zajęcia grupowe. Już mówią kucharz na niego :D. Dalej nie chce jeść mięsa i jaj. Nawet w żłobku. Ehhhhh. Ogólnie nie bardzo chce jeść. Mam nadzieję, że mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko nie da się ukryć że JAJA ja berety ;) Mam nadzieję, że Miki szybko wyjdzie z anemii i przekona się do mięska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w gruncie rzeczy teraz to już wam chyba obojętne. parka jest to może być i chłopak. W sumie mi całe życie brat wmawiał, że miałam być chłopcem, ale obcięli mi siusiaka :D., bo chcieli dziewczynkę. U was już się tego nie da wmówić najmłodszemu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko mówiąc szczerze chciałam dziewuszkę, bo z tymi moimi chłopami to już wytrzymać nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka no to faktycznie niespodzianka, moja Emilka do 6 miesiąca ciąży była chłopcem...:) Oczko to ja pytałam o skarpetki:) Dzięki, po pracy podjadę do tesco bo Emilka ma luźne buciki więc chcę grubsze skarpetki bo na rajtki to chyba jeszcze za ciepło. Powiem Ci że ja tez nie jestem zadowolona z moich studiów. No ale inaczej myślałam kiedyś. Julka co do garnków to ja się nie znam, ja mam zwykłe z Olkusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuuu Marzka ale numer !!!! :D:D:D Matko, weź się teraz tak przestaw z dziewuszki na chłopaka ... Na początku chyba rozczarowanie poczułaś co ?? No ale z drugiej strony Julcia będzie rozpieszczanym rodzynkiem hihi :) Dobrze, że to teraz już się wyjaśniło a nie jak u moich znajomych. Do porodu żyli w świadomości, że będzie dziewczynka a urodziła chłopca !! Nie muszę wspominać, ze w domu wszystko w różu przygotowane dla córci hehe Jula nie znam tych garnków ! Nic nie doradzę ;) U nas wczoraj i dziś super pogoda ! Ciepło i słonecznie ale wiatr chłodny. Niestety zapowiadają pogorszenie pogody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze myślałam że Karusia się coś odezwie a tu nic, napisałam jej kiedyś wiadomość na nk i mi odpisała i pytała się co u Was to pokrótce napisałam. I napisałam żeby napisała 2 słowa w wolnej chwili bo jesteśmy ciekawe co u niej. Napisała mi 2 słowa co u niej ale nie wiem czy mogę napisać bez jej zgody... Ooooo wiem co zrobię - skopiuję wiadomość i wyślę na maila - chyba nie będzie zła. Co myślicie? Dziewczyny wyrzuciłam ostatnio 4 staniki bo byłam w sklepie, gdzie spędziłam prawie godzinę bo 2 miłe panie mnie wymierzyły i dobrały stanik i okazało się że od zawsze nosiłam za małe i źle dobrane. No i jak kupiłam sobie nowy staniczek to moje cycki wyglądają naprawdę super!!! Serio! Fakt że jest to mój najdroższy stanik - 180zł wydałam ale było warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Co tu się dzieje, że tak cicho? Wyślijcie mi hasło na nk, bo zgubiłam gdzieś i nie mogę się dostać? Ja jestem na etapie poszukiwania nowej pracy. Wysłałam trochę CV, dzisiaj będę pisać list motywacyjny tutaj: http://jobpolska.pl/_offer/Czytaj_w_opisie/specjalista_pelniacy_funkcje_Rzecznika_Praw_Pacjenta_Szpitala_Psychiatrycznegow_w_Zespole_do_Spraw_Zdrowia_Psychicznego/1477.html Moż e akurat się uda, w sumie taka niezła fucha. Jeśli nie zmienię pracy to oszaleję, ale teraz mam wyrzuty sumienia w stosunku do moich podopiecznych, do pracodawcy jedynie co to w zwiazku z tymi studiami. Ale ogólnie oni za nie nie płacą, a ja też nadal nie mam odpowiedzi czy się dostałam. Ale mówią, że nie powinnam mieć wyrzutów. Szkoda mi podopiecznych. Nie wiem pogubiłam się trochę. Nie wiem co to ze sobą zrobić. Mam nadzieję, że tak będzie lepiej. Mikołaj nadal na żelazie, niejadek jest jak cholea. Najchętniej to tylko suche kluski i ryż. Ale najważniejsze, że w ogóle chce jeść. Dzisiaj leje, jutro rano wybieram się na grzyby, więc trzymajcie kciuki żeby mi się coś udało zebrac. Marzka życzę cierpliwości, bo ja szaleję też już z moimi facetami :D. A im starsi tym gorsi. Mam nadzieję, że pokoik nie na różowo zrobiony? LadyMia i co kupiłaś te skarpetki? Na rajtuzy jeszcze zdecydowanie za ciepło. A ty kończyłaś co? Masakra, jaki ja debil byłam, że myślałam że po tym jakieś perspektywy są, bo to świeży kierunek na magisterskich był. Ze stanikami to mi kuzynka pomagała jak pracowała w sklepie z bielizną i też wyrzuciłam całą masę, dopasowała mi i mam magiczne staniki, że moje piersi które ogólnie są niewielkie wyglądają super :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko jak na razie cały czas jesteśmy na wynajmowanym także tutaj nic nie szykujemy specjalnie dla malucha ;) A że mam rzeczy i po dziewczynce i po chłopcu także nie ma to takiego wielkiego znaczenia bo raczej nic kupowac nie będę, nie licząc paru drobiazgów. oczko zaraz Ci podeślę hasło do poczty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_2009_mama
Cześć dziewczyny. Zapraszam Wszystkie mamusie przyszłe i obecne,jak i kobiety które są w trakcie starań o dzidziusia na nowo założone prywatne forum. Jeśli macie ochote i czas podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z ciążą, porodem, połogiem i macierzyństwem oraz chcecie poznać nowe mamy to gorąco gorąco ZAPRASZAM. Jest wielee przeróżnych działów na któryc na pewno odnajdziecie kompanki do rozmów. Pomóżce rozkręcić naprawde świetne forum : GWARANTUJE MIŁĄ I PRZYJEMNĄ ATMOSFERE!! Zarejestruj się na http://www.mamazjajem.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilka80000
Hej, Mialam juz 2 gie Usg i wg technik jest wszystko w porzadku - nadal gorna granica normy. Z lekarzem sie zobacze w tym tyg takze wtedy wiecej napisze - trzymajcie kciuki Dziewczyny jakich firm buciki dwolatkom kupujecie ????? Pozdrwaiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem. MArzka -ale numer:-D Ale ostatnio to się zdarza - na czerwcówkach gdzie pisałam teraz dwie dziewczyny miały takie JAJA - ich dziewczynkom urósł siusiun ;-) Z tym, że jedna się strasznie ucieszyła, bo miała 2 córki już, a druga mniej, bo w domu był już chłopczyk. Ale najważniejszr by zdrowe dzidzi było! VAnilka - trzymam kciuki. Resztę pozdrawiam - jak znajdę więcej czasu napiszę więcej, jestem po chrzcinach Antka - udały się a Antek był mega-grzeczny. A od 2 dni nie śpi w nocy, budzi się co chwila, więc ja oczy na zapałki. Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę z wami. Co za cisza. Gdzie wy się podziewacie? Topik faktycznie spada i spada. Oglądnęłam zdjęcia. Masakra jak te dzieci urosły wszystkie. Co do jednego i dziewczyny i chłopaki. Ja ogólnie nadal bez zmian, jak to ja :D. Czekam wysłałam podania czekam. Naszło mnie na robienie karpatki. Ale dzisiaj miałam przyjemnosć przerobienia jeszcze pomidorów, dorobiłam 8 słoików i mam dość. Odzywajcie się bo smutno tak bez was. Yenny śliczne to dzieciątko twoje, naprawdę a ten mężczyzna co siedzi przy dzieciaczku to syn? Przystojny facet. A teraz wytrwałości. Marzka dzięki za hasło. Śmieję się z tym pokojem :D. Komfort masz jednym słowem :D. Vanilka to super, czekam na dalsze wieści, trzymajcie się zdrowo. Mikołaj zimowe ma Bartki z tamtego roku, bo miał troszkę większe. Na jesień ma catch, i takie zwykłe. Może jeszcze coś dokupię. Lady polecam się :D. Zapytam się, drogie te skarpetki i buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja nie pisze bo sie nic nie dzieje, za tydzien lecimy z mezem na wakacje sami tylko 5 dni, ale zawsze cos... Mysle sobie, no w sumie moze z czasem zaczelam myslec o 2 dziecku, juz mnie nie odrzuca jak kiedys i nie przeraza. Chyba dojrzalam troszke od czasu pierwszej ciazy. Mam sytuacje, ze teraz albo nigdy, no moze nie nigdy ale za 5-6 lat. I Filip bedzie juz mial 7 wiec bede miala dwoch jedynakow. Nie wiem nie wiem co robic, czy sie decydowac, czy odkladac dalej w nieskonczonosc. Maz oczywiscie chce, wiec to ja tak naprawde musze podjac decyzje, on sie godzi na wszystko chociaz nie ukrywa, ze bardzo by chcial drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz z drugiej strony mysle, ze jestem taka mloda mam dopiero 27 lat i juz bym miala 2 dzieci. Martwie sie jakbym dala rade z moimi planami, czy czasowo sie wyrobie, nie bede mogla juz isc na dodatkowy kurs na ktory sie zapisalam jakbym zaszla w ciaze... Jejku mam tyle planow i bym musiala je znowu przekladac w czasie i zmieniac. Nie jezdzilabym tak latwo bo z dwojka dzieci to juz ciezej. Ogolnie jestem leniwa troche i bym potrzebowala jakiejs pomocy, a za granica moge liczyc tylko na siebie i meza. Zadna babcia mi nie przyjedzie bo sa aktywne zawodowo. Czyli wiecej minusow tego wszystkiego niz plusow. Wiec chyba odkladam decyzje na pozniej... ehh sorka za moje marudzenie, ale w sumie nie mam sie z kim podzielic. Pogadalam z mama to stwierdzila ze mam tylko ja podjac decyzje bo ona na moim miejscu sama nie wie co by zrobila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka rozumiem Cię ja mam takie same dylematy. Tyle ze mam 28 lat i nie uważam że jestem młoda- ha ha:) Ale ja dopiero zaczynam tak naprawdę "tzw karierę zawodową" i jakbym teraz miała 2-gie dziecko to znowu będę musiała przerwać pracę i potem zaczynać już po 30-stce:( I doświadczenia zero!!!! A moje koleżanki już dawno ustatkowane zawodowo, ale dzieci nie mają... I nie maja na nie czasu, a my to przynajmniej już jedno mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doczytałam - Oczko: butki za 70zł a skarpetki w Tesco coś koło 9zł/3pak chyba:) A moja mama kupiła wczoraj Emilce takie buty w Lidlu na zimę za niecałe 50zł: http://www.bangla.pl/odziez-obuwie/dla-dzieci/kozaczki-polbuty-trzewiki/lidl-obuwie-zimowe-rozne-wzory-p10418.htm - te z kożuszkiem brązowe. Wyglądają na fajne. więc na zimę buty mam z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nie zaglądałam tu dawno :o Nie mam czasu poczytać ale pozdrawiam wszystkie gorąco :) Miki gada jak najęty, całymi zdaniami, sensownie, śpiewa Alejandro dont call my name i takie tam ;) Jestem w szoku bo starszy do 3 lat nie mówił prawie wcale.. Pampki odstawiliśmy w lipcu. Pa🖐️ Zdrowia Wam i dzieciusiom życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki!!!!!!!!!!!!!! oj dawno mnie tu nie bylo.. ale wracam i obiecuje poprawe :) hmm co u nas.. u nas wsio ok, malzon pracuje a my sie wychowujemy :) zaczelam juz studia (zrobili nam 2 semestry w 1) wiec bede miala lekki mlyn ;) martyna po bilansie mierzyla 86cm (choc mnie sie osobiscie wydaje ze jest wyzsza bo noisi ubrania na 92-98) i wazy 14kg, wlosy ma dlugasne po wyprostowaniu-bo koncowki ma pokrecone, siegaja az do polowy pleckow :) jeste rozgadana, rozspiewana i roztanczona, mowi pelnymi zdaniami uzywa juz trudniejszych slow bo zna ich znaczenie wiec nieraz mnie zaskakuje swoimi dyskusjami :) do tego z dizadkiem rozmawia przez tel po niemiecku, umie sie przywitac zapytac o samoppoczucie i powiedziec kocham cie haha tak samo po angielsku, dodam jeszcze ze jak cokolwiek liczy to liczy wlasnie po ang.lub po niemiecku tak jej sie podoba :) jest fanka dory, oglada ja namietnie dlatego ten angielski jej tak wchodzi :) z siusianiem nadal stoimi w miejscu tzn ze na noc, na dzinne drzemki, dluzsza jazde autem czy dluzsze zakupy zakladamyt pieluche, mala wogole sama nie wola no przepraszam wczoraj zawolala chyba drugi raz.. a tak to ja ciagle ja pytam i wysadzam albo jak ma dobry dzien to sama siada i sie zalatwia.. postaram sie wyslac na maila troche zdjec malej aaa jula, yenny, mama dzidka, naturalna ach sliczne macie dzieciaczki a jakie duze :) doczytalam tylko ze marzka bedzie miala chlopca..SUPER!!! chimerka i co z tym testem??? moge gratulowac???!!!! echh troche zasmucily mnie wiesci od karusi.. wiedzialam troche bo kiedys pisalysmy ale to bylo jeszcze przed wakacjami a teraz.. echh babko 3maj sie!! pozdrrawam was goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana - jak czytam o Twojej Martynce to jakbym czytała o mojej Emilce, one by chyba się dogadały, nawet włosy mają podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Ja też rzadko pisze bo u Nas nic nowego sie nie dzieje,tylko sobie czasami podczytuje. Dzisiaj bylam z małą u stomatologa na przegladzie bo nie wiem czy pisalam ale jej sie odwapniaja zeby i miala lakierowane ale nic nie pomoglo wiec dzis mi powiedziala ze trzeba normalnie zaleczyc bo z tego sie po jakims czasie próchnica zrobi,mam stracha bo nie wiem jak to zniesie ale jak trzeba to trzeba. Dziewczyny napiszcie mi na nk login i haslo do poczty bo albo ja mam skleroze albo zmienilyscie hehe pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Dzisiaj podjęłam albo kończę podjemować decyzję o rezygnacji z pracy. To co dzisiaj mnie tam spotkało przekracza wszelkie granice ludzkiego współżycia. Zostałam poniżona, oczerniona, obrażona. To co tam się dzieje po prostu nie mieści się w mojej małej durnej główce. Jestem po prostu na to wszystko za głupia. To co dzisiaj tam przeszło utwierdziło mnie jeszcze bardziej w przekonaniu, że raczej na 90 procent nie przedłużę umowy, kończę w październiku, w poniedziałek będę rozmawiać z kierownikiem i zobaczę jak się sprawy przedstawią, jak kiepsko to od przyszłego tygodnia pójdę na urlop którego mam jeszcze prawie miesiąc i zwyczajnie na zwolnienie, od psychiatry jak pójdę dostanę na sto procent. Po prostu masakra. Nie wiem płakać mi się chcę :(. Lubiłam tą pracę, uwielbiam tych ludzi którzy tam przychodzą, ale stosunki między pracownikami a dokładnie jedną z pracownic są nie do ogarnięcia. Najgorsze jest to, że ta baba ma to wszystko gdzieś, spływa po niej bo uważa że jest od nas wszystkich lepsza. Nie dziwie się przez tyle lat pracować w takim miejscu, z takimi ludźmi nie mając odpowiedniej wiedzy, baaa nie mając matury, była opiekunem, wiecznie ktoś ją krył, schowana za czyimiś plecami, czuje że może wszystko :(. Szkoda gadać. Myślałam, że mi ulży jak to napiszę, ale tego jest tyle, że jakbym pisała i pisała to do jutra bym nie skończyła, najgorsze jest też to, że w połowe byście nie uwierzyły, gdybyście tego nie zobaczyły :(. W to się nie da uwierzyć :(. Ana pisz wcześniej, brakuje cię tu :). Violcia to się tyczy ciebie :)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja ci nie podpowiem co bym ja zrobiła, bo ja na razie wcale nie dopuszczam do siebie myśli o kolejnej ciąży, o dziecku tak ciążą nie. Absolutnie. Natomiast jeśli masz możliwości począwszy od finansowych końcvząć na wszystkich innych, jeśli zaczełaś jednak rozważać chęć posiadania dziecka to decyduj się. Poza tym ty jesteś obrotna dziewczyna, jak będziesz chciała to i to co sobie zaplanowałaś skończysz, co byś nie skończyła. Szkolenie, studia, kurs i inne co za problem w ciąży? Poza tym zawsze można zatrudnić jakąś pomoc do domu? Taka duża różnica wieku u dzieci trochę mnie przeraża, także myślę też i myślę jakby to wszystko. A teraz dzieci jeszcze się wychowują razem im większy odstęp tym z tym gorzej. PS> PRZEPRASZAM WAS ZA TAMTO< CHCIAŁBYM NAPISAĆ WIĘCEJ ale nie wiem czy POWINNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko bardzo mi przykro.. :( współczuję tej sytuacji !!! Ale myślę, że dobrą decyzję podejmiesz rezygnując z pracy. Nic na siłę. Taka atmosfera tylko odbija się na Twoim samopoczuciu. Dołujesz się , stresujesz i przeżywasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×