Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

czesc i czołem! u mnie tez od paru dni sliczna wiosna,dlatego tez tak zadko ostatnio zagladam,popołudniowe spacery. ale jestem zadowolona,bo kupiłam sobie trzy bluzeczki z krótkim rekawem,w terranowie,za jedyne 7 zł za kazda/biała,zółta,rózowa/,z przeceny.he,na lato jak znalazł,a potem nie bedzie zal przeznaczyc je np tylko do domowego uzytku,za takie pieniadze,fhi. dostaje coraz wiekszego swira na punkcie tego wózka o którym juz wspomniałam twister baby smile.mam nadzieje,ze uda mi sie kupic go w dobrej cenie koloru seledynowego.bardzo mi sie podoba. zmykam. kolejny siusiak,gratulacje,kreseczko!!! ps.powoli tez dopada mnie zgaga.zosce rosna włoski:)heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmala ladny ten wozek bardzo podobny do coneco tledo http://allegro.pl/item349057412_toledo_coneco_2xfolia_kocyk_wys_0z_gwar_jakosci.html albo nawet i do atlantic http://allegro.pl/item345306597_atlantic_2008_gondola_spacerowka_spiwor_pompka.html ja coraz barzdiej jestem za tymi dwoma bo maja po 2 budki 2przykrycia na nozki a kosztuja naprwde niewiele no i kolory sa ladne co o nich sadzicie? czy macie znajomych ktorzy mieli te zwozki bo ja nie moge znalez o nich zadnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana też się zastanawiałam nad tym coneco, podoba mi się pomarańczowy:D Tylko nie wiem czy nie za jasny...kurcze tak się zastanawiam bo nie wydam 1500 czy 2000zł na wózek bo pewnie nie będę go bardzo często używać...tak mi się wydaje... Chyba że jakiś używany znajdę... nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja zaczynalam od inglesiny clasic (wersja gleboka i spacerowa =ok3200) ale stwierdzilam ze to bezsensownie duzo ja mieszkam na wsi i gdzie mam z tak pieknym wozkiem paradowac a jak do miasta to i tak autem potem impolast bolder 4 za 1550 ale okazuje sie w tegorocznej kolekcji zabrali druga budke do spacerowki i drugie okrycie na nozki a zamiat tego dolozyli torbe-to mnie wkurzylo bo chce dobrze wydac pieniadze i byc w 100% zadowolona z zakupu opinie na temat boldera sa bdb praktycznie 0 negatywnych ogladalam go na zywoo i jest naprwde super i jezeli znajde z zeszlego roku z dwoma budkami i okryciami to kupie a jezeli nie to wlasnie chyba wezme ten toledo albo atlantic bo wyg;ad mi sie takze podoba widzialam je na zywo nie maja wcale takich malych gondol i tez maja aluminiowe ramy jak w bolderze przez cowozek jest lzejszy no i sa tansze o polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no i wlasnie poczytalam opinie o atlanticu no i nie sa najlepsze o toledo zreszta tez tak myslalam ze tak bedzie z wozkami ponizej 1000zl hmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mieszkam na wsi, i pewnie więcej będę używać nosidełka, no ale wiadomo wózek musi być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze bede uzywala wozka duzo tutaj na miejscu bo do miasta sporadycznie bo mieszkam na duzej wsi mozna powiedziec nawet ze to miasteczko , gdzie mam wszystko na miejscu sklepy szkoly lekarza itd wiec chcialabym wozek z ktorego bede zadowolona i nie daj boze ktory bedzie sie psul bo jak oddam do naparwy to co zrobie z dzieckiem w domu.. dlatego wole zawierzyc dobrej firmie i wydaj wiecej niz mniej i potem klnac.. a wozka 3 funkcyjnego nie chce bo fotelik juz kupilam wczesniej hmmm mam metlik w glowie co do tych wozkow haha mam nadzoeje ze jednak kupie boldera z zeszlego roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Rzeczywiście w Krakowie dzisiaj piękna pogoda ja zajadam się marchewką i truskawkami :D mmmm tak mi się to marzyło. :D Co do wózków, to już mówiłam o tych Coneco, sama chciałam kupić Toledo, ale po przeczytaniu wieluuuu opini i rozmowach ze sprzedawcą w sklepie zrezygnowałam. Tu nie chodzi o cene, bo np tako pomimo swojej ceny są całkiem niezłymi wózkami. Baby smile nie znam. Ale widze ich dużo w mieście. Co do Toledo to są pomoć awaryjne, jak większość Coneco, do tego mają beznadziejne zawieszenie no i jak dla mnie po raz kolejny piszę :D Mankamentem ogromnym jest niemożność wpięcia fotelika samochodowego i spacerówka tylko i wyłącznie montowana tyłem do mamy. No i raczej wiel wiele niepochlebnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też zrezygnowałam. Zobaczymy jak ten nasz wózeczek. Kurczę, zaczynam wpadać w panikę, że mam tylko te ciuszki i nic więcej. Ehhh mam nadzieję, że się wyrobię ze wszystkim. Jutro mnie czeka dzień prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee spokojnie ja mysle ze jak maz przyjedzie na poczatku czerwca albo lipca to pojedziemy do jakiegos sklepu z dzieciaczkowymi rzeczami i kupimy wszystko za razem wlacznie juz z wozkiem (no oczywiscie jezeli wczesniej nie kupie) kosmetykami, pampersami i innymi albo teraz pozamawiam sobie na allegro te pierdolki jak reczniczki, smoczki, szczotki do wlosow, nozyczki do paznokci kilka sztuk pieluszek tetrowych itd. no musze przyznac ze ceny na allegro sa konkurencyjne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja planuje używać też trochę pieluszek tetrowych. No też wszystko, wszystko musze kupić. Dostałam właśnie odpowiedź z Allegro i kolor jest tylko beż z bordo. Chyba zamówię, fajna jest ta odpinana burta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Właśnie wróciłam od lekarza, z maluszkiem wszystko dobrze o te ruchy mam sie nie przejmować mogą być dni ze mały jest spokojniejszy i się mniej rusza, w 24 tygodniu przytyłam 6 kg i wiecie co powiedział ten mój lekarz ze powinnam się kontrolować bo najlepiej jak w ciąży tyje się do 9 kg najlepiej, co wy na to trochę mnie zdziwił, jak tam wasze wagi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tetry chce tylko uzywac do przykrycia malutkiej w razie upalu czy do karmienia w razie ulewania a nie jako pieluszek tak to pampersy a co do chust to zadna z moich znajomych nie uzywala wiec mozna zapytac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka super ze wszystko wporzadku idziesz z waga identycznie jak ja ale lekarz hmm dziwnie powiedzial ja z tego co wiem to tak najmniej to 13kg-15kg ale 9????????!!!!!!!!!!!!!!! nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pozatym kazda kobieta ma inne predyspozycje i czasami nie mamay na to wplywu znam takie ktore w ciazy przytyly nawet i 35kg a znam jedna ktora przybrala tylko 9kg w tym dziecko wazylo 4.5 ale ona sama wazxy ze 40 wiec to wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśka jakiś dziwny pogląd tego lekarza, 9 kg to się tyło X lat temu. Teraz mozna dużo więcej. A ile przytyjesz tyle przytyjesz, ważne żeby maluch był zdrowy. Oczywiście nie ma co przeginać w druga stornę i starać się przytyć 30 kg. A nawet jeśli tak się stanie to trudno. Anabanana ja tej tetry to tak trochę dla sprawdzenia. Ogólnie na codzien też pampersy, na noc też, ale w domu tetra, ale przynajmniej na początku. Myślę, że potem nie będe miała na to ochoty i siły bawić się tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zakładałam pampersy, ale coś tam sobie z mamą pogadałam i uznałam że można spróbować :). Kurcze nie wiem co z tą chustą. Zamawiać czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiecie moj brzyszek niby duzy niby nie ale zwykle czynnosci zaczynaja mi sprawiac trudnosc.. np przed chwila malowalam paznokcie u stop hmm wiecie jaki to wyczyn haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widzę że wiosna dotarła do wszytkich :-). U mnie remont sie kula, dużo rzeczy nie idzie tak jak trzeba, staram się ich popychać, ale na niewiele to sie zdaje. Strasznie się boję, że się nie wyrobią w terminie. Synek fika, ale ciągle w różnych porach. Co do zakupów to ostatnio kupiłam fotel do karmienia 50% przeceniony no i cieszę sie jak głupia bo upatrzyłam go już dawno :-). Podejrzewam, że tak czuł się praczłowiek po upolowaniu mamuta ;-) Co do chusty to świetna sprawa, ale dość często zdarza sie że dzieci mają problem z bioderkami i wtedy chusta raczej odpada, więc poczekam i kupie po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a moja mala wyjatkowo szaleje od rana i to przez caly dzien, a co do fotela to tez chce sobie sprawic choc mezowi niezbyt podoba sie ten pomysl bo ja ciagle cos zmeiniam w naszyche meblach ciagle jedne wynosze drugie znosze i on boi sie ze z fotelem bedzie to samo ale do karmienia to jak znalazl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tak wtrące sie troszke odnosnie chusty ... Ja jestem jak najbardziej za ale z tego co poczytałam najkorzystniejsze dla mamy i dziecka sa chusty wiązane - nie te kólkowe .... Zwłaszcza ze w takich wiazanych można nosic dzieciaka także z problemem z bioderkami :) Przesyłam wam fajny filmik http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0 Jak która chce to moge jej fajne filmiki i linki do stronek powysyłac :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wiazane maja jeden ważny plus - cięzar rosklada sie na cale plecy nie tylko na jedno ramie - sa podobno duuuuuuuuuuuuuuuuuzo wygodniejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja już po usg, wczoraj późno wróciłam to już nie zaglądałam tutaj. Płeć się nie zmieniła - dziewczynka jak byk, nawet mąż szparkę widział:) .. hihihi, a inny lekarz badanie robił więc myślę że się już nic nie zmieni. Powymierzał ją i posprawdzał, wszystko ma na swoim miejscu, tylko buźki na 4d nie chciała pokazać - cały czas zasłaniała rączkami i nóżką:D Aha i waży 554 gramy:) i termin porodu wg tego usg jest identyczny jak wedle miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×