Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Czesc dziewczyny:) A u mnie to nie za wesola bo wczoraj zmarl ojciec mojego narzeczonego,ja nie wiem to chyba jakis pech bo ostatnio mielismy 3 pogrzeby no i teraz bedzie kolejny:( Pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola współczuję, bardzo mi przykro. U nas dzisiaj w końcu piękna pogoda. Za niedługo wychodze z domu i znowu będe po 20 :(. Już mam dość. A sesja tuż tuż. Zobaczymy co to będzie, jeszcze praca mgr, nie wiem jak dam radę ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochaniutkie! Przepraszam ze spory czas sie nie odzywalam ale jak to w życiu bywa mam pewne problemy o których nie chce pisać. W nagrode mam dla was pare foteczek mojej kochanej córuni Zosi :d http://img246.imageshack.us/my.php?image=zo5 tm5.jpg http://img246.imageshack.us/my.php?image=zo4 sw5.jpg http://img246.imageshack.us/my.php?image=zo1 wg7.jpg http://img413.imageshack.us/my.php?image=dsc n0688rb9.jpg http://img170.imageshack.us/my.php?image=z8w k5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi Dzięki. Śliczną masz tą swoją małą księżniczkę. Kurcze, taka wielka dziewczyna z niej już jest. Jak ten czas leci. Jeszcze niedawno czekałaś na poród :). Kochane maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, Viola strasznie mi przykro... Ja nie dawno wrocilam z miasta, bylam, u kuzynki meza na pogaduchach ;-) zjadlam teraz kanapke i jakos mi sie spiaco zrobilo wiec chyba sie legne na chwilke.. u mnie dzis doslownie lato a jutro popoludniu wizyta u gina ale jestem ciekawa jak tam moja malutka, jak duzo urosla i jak jest ulozona.. juz nie moge sie doczekac zeby ja zobaczyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie za dobrze. Gardło mnie boli, dzwoniłam do lekarki a tu nic nie można brać poza rutinoscorbinem... a tak to domowe sposoby, właśnie nakroiłam cebuli na syrop, mleko z miodem i do łóżka. A w piątek mamy jechać na 3 dni do Lwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Viola wspolczuke trzymaj sie kochana, Lady mia - duzo pij no i oczywiscie lozeczko. Z napoi to polecam woede z miodem i cytrtryna albo owoc maliny ( mozna kupic w sklepie zielarskim i maja to byc tylko suche maliny ) ja pilam owoce maliny na poczatku jak mnie bralo i duzo wody z cytryna i miodem i przechodzilo sluchajcie ja tam zadnych kopniakow jeszcze nie czuje, czuje za to delikatne ruchy dzidzi ale tez nie sa za czeste chyba moja dzidzia bedzie bardzo spokojna a do lekarza dopiero za 2 tyg ...... uff juz nie moge sie doczekac a i bede pila glukoze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Viola wyrazy współczucia. LadyMia uwazaj na siebie, przechodzilam to 3 tyg. temu i zupelnie mnie to wytracilo z rownowagi. Mialam suchy kaszel i myslalam, ze pluca wykaszle z siebie, pal licho mnie, ale moja Zuzia musiala miec prawdziwe trzesienie ziemi:) Bidulka jedna! Ja jeszcze pilam rozpuszczalne Calciumz z vit. C i syrop prawoslazowy. Oprocz tego nic, bo kurcze na wszystkim przeciwskazania. Glukoze mialam dzisiaj i oczywiscie nie dowiedzialam sie jaki mam wynik, tylko ze jest w porzadku. Tak tu jest ze wszystkim, do niczego nie ma sie dostepu, tylko w porzadku albo zle. Co miesiac mam morfologie i oczywiscie nigdy swoich wynikow na oczy nie widzialam, poza tym co mi wpisali w ksiazeczke ciazy, zawsze mowia, ze wszystko jest ok, ale wartości jako takich nie podaja. Nie to co w Polsce, wynik, zakres i wszystko jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariuję dziewczyny. Strasznie się boję, jak widzę, że ktoś rodzi w tv, albo gdzieś to zaczynam panikować. Jezu jak ja się tego boję. A najgłupsze jest to, że boję się iść do szpitala. Wogóle to zaczynam panikować, że urodze przedwcześnie, a ja nie mogę i już. Wogóle jak ja sobię poradzę czy ja pokocham tego malucha. AAAAAAAAA. Jejku jaka ja głupia jestem. I mam wrażenie, że tylko mi się rodzą takie głupoty w głowie. Dzisiaj się dowiedziałam, że moja koleżanka też urodzi synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dowiezilam ze kolezance urodzila sie cora Maja Oczko nie jestes sama, ja sie boje ze pojada sama rodzic termin mam na 31.07-01.08 a maz wraca do domu 2.08!!!!!!!!!! a sam nawet ostatnio powiedzial ze bedzie rodzil ze mna a ja boje sie ze nie zdazy!!!! no i coraz czesciej mysle o samym porodzie...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ze mną mąż nie idze, ale ja się panicznie boję. Okropnie, że mnie zastanie w najmniej odpowiednim momencie, że nie będę spakowana itd. Poza tym strasznie martwię się, że nie zdążę głupiej torby spakować, że mąż nie zdąrzy, że przyjedzie później itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam termin na 25.07 poza tym zaczynam się stresować głupią sesją, że nie pozdaję, że nie zdązę napisać pracy itd. Boję się, że pooblewam egzaminy, że maluch urodzi się za wcześnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam juz jestem pewna ze sie nie obronie..promotor robi straszne problemy... ja zrobie wszystko zeby skonczyc studia tzn. zaliczyc wszystkie przedmioty, miec podpisane praktyki w indeksie i chociazby miec wypelnione ankiety do badan a jak sie dzidzia urodzi bede pisala 3 rozdzial ostatni z tych badan i moze uda mi sie obronic w pazdzierniku torbe bede miala spakowana na poczatku lipca na wrazie czego a wszystko w domu przygotowane ubranka, lozeczko itd no a w czerwcu chyba pod koniec czeka mnie egz na parwko haha a na koniec pazdziernika planujemy slub koscielny razem z chrzcinami i do tego male przyjecie dla rodziny i przyjaciol haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też masz troche roboty. Ja staram się z tą pracą jak mogę, ale nie zawsze mam wenę i siłę żeby pisać. A egzaminów mam tyle, że ktoś oszalał, nie wiem jak dam radę, koszmar. Nawyżej na wrzesień przełożę. Ja musze do końca semestru napisać część teoretyczną pracy, część metodologiczną i stworzyć narzędzie badawcze i będzie ok. A torbę to już pod koniec czerwca muszę mięć. Nie wiem mam jakieś chore przeczucie, że Mikołaj urodzi się na początku lipca, tfu tfu, nie chcę krakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko glowa do gory! dla poprawy humory cos ci podrzucam, mnie to ubawilo :-) PROBLEM: Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel [pisownia oryg.] czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać. POMOC: - Przysiwieć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem" - Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie. - Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji. - Jak samochód robi "brum brum" to jest benzyniak a jak "kle kle" to ropniak. A jeśli robi "brum i kle" - śmiało lej gaz. hahaahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, ty się śmiej, a myslisz, że ja nie miałam problemów co lać? Ile mi chłopy tłumaczyły, że ON to jest olej napędowy, zamiast benzyny a nie olej silnikowy, bo baba tuman nie wiedziała :D Hehehe :D Jejku jakie mam smaki, coś bym zjadła słodkiego marzy mi się czekolada mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no wlasnie to cala prawda o nas tylko odbrze ze umiemy sie z siebie smiac ja dzis troszke podrzemalam popoludniu i jak tylko wstalam mialam smaka na slodkosc i pierwsze co polecialam do sklepu po princesse haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj jadłam kisiel, więcej mi nie wolno. Buuuuu. Od czasu do czasu mam dyspenze, ale teraz będe miała, bo w niedzielę na komunię jedziemy. Wogóle to mam sukienkę ładną, do tego sweterek i czuję się jak pensjonarka. Wogóle nie mogę sobie ciuchów kupić, nie mam spodni bo mnie cisną bleee złaziłam się po sklepach i lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko to impreza cie czeka, wazne ze masz cos ladnego na wyjscie :-) ja zeszlego lata latalam w kusych spodniczkach i bluzeczkach opalona na czekoladke haha a w tym roku wielka odmiana w spodniczki niestety nie wchodze choc i tak nie wypadaloby mi w nich chodzic a cialo mam narazie bladziutkie choc wspomagam sie tym balsamem ktory skutecznie mzywam podczas kapieli... ale za to mam wyjatkowy brzusio :-)))) a tego nic nie zastapi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. Ja dziś znowu czuję się okropnie, całą noc nie spałam bo taki nos miałam zatkany, i gardło bolało:( Także wstawałam co godzinkę, a to siusiu, a to wysmarkać nos (chociaż nie bardzo się dało) a to wypić sok z cebuli albo wypłukać gardło solą:( Dopiero koło 7 rano usnęłam i spałam do teraz. Wogóle wczoraj wieczorem miałam temp 37,5 i musiałam Apap zażyć, ale pomógł. Dziś mam 36,6. No nic zmykam do łóżeczka. A z wycieczki do Lwowa nici, dziś w nocy mieliśmy jechać... wycieczka opłacona ale co zrobić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady,zdrówka zycze! okko,no prosze cie bardzo,bez takich ceregieli:)a ten tekst,ze nie wiesz czy pokochasz maluszka dobił mnie do konca.kobitko,co to za głupawka cie dopadła???słonce za oknem,maluszki rosna jak nalezy,my czujemy sie w miare dobrze,nic tylko byc dobrej mysli.ja tez sie boje,ale wiem,ze sobie poradze.kobiety z reguły sa bardzo silne,potrafimy sie moblizowac jak jest taka potrzeba,poza tym mamy przy sobie kochajacych męzczyzn,take wiec wszystko bedzie dobrze.poród,pewno,ze to boli,ale taka mała istotka która ci potem połoza przy piersi wynagrodzi wszystko i szybko zapomnimy. ach,dziewczyny,mam juz wózek!no poprostu trafiła mi sie taka okazja,ze az sie wzruszyłam jak go zobaczyłam.normalnie nóweczka!!!a jaki nowoczesny!no po prostu jest bomba!kolor,ciemna czerwien,wpadajaca w wisnie,gondola w srodku obłozona popielatym polarem,tak wiec zosienka nie zmarznie zima.reszta dodatków w kolorze czarnym.koła pompowane,sportówka z niego super wypasiona,z szelkami zabezpieczajacymi.tak wiec niezdecydowanym polecam twistera babe smile:) tak jak obiecała dostałam razem z wózkiem dwa sliczne dresiki w rozmiarze 74,nóweczki i fajniutkie spodenki w paseczki.wszystko to za 5 stówek.cos mi sie zdaje,ze jescze uda mi sie na przyszłe lato kozystnie go sprzedac. no,a teraz porobie jeszcze przelewy,jak ja lubie te wszystkie opłaty,wrrr i mykam dalej do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach,ja tez szykuje sie na imprezke.w sobote jade na panienskie do siostry,na...dyskoteke.he,bede tanczyc podtrzymujac zoske.musze kupic cos figlarnego dla siostry. kupiłam sobie bardzo fajna ,przewiewna tunike.mam nadzieje,ze cycki juz mi nie urosna,bo w biuscie jest na styk,a brzucho za to ma jeszcze duuuzooo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyMia na ból gardła weź tamtum verde. To na pewno można brać, bo sama ostatnio stosowałam na bolące gardziołko. Niestety nie jestem na bieżąco co u Was dziewczyny się dzieje i raczej nie będę miała możliwości aby to nadrobić. Mało czasu, a do tego chłop kompa okupuje jak jest, a jak go na chwile podsiąde, bo chce coś sprawdzić to patrzy zezem. Niestety moja kruszyna też chce się chyba za wcześnie na tym świecie pokazać. Zaczynam mieć skurcze i brzuchol dość często mi się stawia. Jak byłam na izbie przyjęć to nic się nie pisało, ale mam teraz prowadzić oszczędny tryb życia i zjawiać się raz w tygodniu na kontrole. Może i ja się wkońcu ujawnie ;) Tutaj jestem z bratem na zdjęciu. On trzyma swojego syncia, a ja swojego ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1d78d8b0b7741ec0.html Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU...PŁEĆ Marzka.......24.......Warszawa........11.10...........17 .07.08 .....Dziewczynka Karusia1978......29...Kraków...........24.10.2008......2 4.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...............18.10......24. 07.08r dziewczynka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11.......27.0 7. 2008 okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10.........28.07.2008.....Chłopiec anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli.. 24.10 ......01.08.2008....Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... ..15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3......35........Bydgoszcz........09.11.......16.08 .08...dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 eudaiomonia__22__katowice__18.11.07___19.08___GIRL Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk.............19.11........2 2.08.2008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków...........16.11..........22 .08.2008...dziewczynka Neluś82......25.......Poznań............. ??? .......... 23.08.2008córeczka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11........24 .08.08..chłopczyk Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11.......... 24.08.08 chłopiec ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33.......kuj-pom............20.11.......... 26.08.08 ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08...dziewczynka Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? Ola8509.......22.......Łódź...............29.10......... .? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J Kotkaaaa, Carmelina, Kasia 77 --->>> w którym szpitalu będziecie rodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka czy Ty już wybrałaś szpital? ja wcześniej na Karowej rodziłam, a teraz myśle o Brudnowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio ze względu na to, że mam teraz problemy tak jak w poprzedniej to wybieram IMiDz na Kasprzaka. Rodziłam tam rok temu i mam miłe wspomnienia. Skromnie, ale bardzo przyjemnie. Wiem czego się mogę tam spodziewać. Zresztą teraz tam jeżdżę na poliklinikę na KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio myślałam jeszcze ewentualnie o tym w Międzylesiu, gdyż teraz mam do niego najbliżej ale oczywiście pod warunkiem, że wszystko działoby się po 37tc, ale że są problemy, to wolę iść tam gdzie mają doświadczenie z wcześniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka w takim razie odpoczywaj choć wiem że to trudne jak już sie ma dziecko, dbaj o siebie i o maleństwo, i bardzo dziekuje za odpowiedz, te szpitale są daleko odemnie a ja chciałam jak najbliżej domu, bo nie wyobrażam sobie dnia bez mojej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio nie ma sprawy. Akurat Kasprzaka mam na drugim końcu miasta także co zrobić. Ale wole dmuchać na zimne. Zresztą lekarz mi powiedział, że jakby się co działo, to najlepiej na Kasprzaka. Nie ma za najlepszej opinii, ale przecież nie to się liczy, tylko fachowość. Zresztą bielański też ma oddział dla wcześniaków, ale on jest jeszcze dalej. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×