Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

anabanana🌼 Nie martw sie ja tez jako tako nie mam siary,w sensie cos tam leci,ale bardziej jak przycisne sutki,niz tak samo z siebie,moze raz ie zdarzylo,ze sie obudzilam i mialam cos zaschnietego na piersi,ale znikome ilosci.Mysle sobie,ze bedzie dobrze,w koncu kazda kobieta jest inna:D:D:D Co do lini na brzuchu tez takowej nie posiadam,i jakos mi to nie przeszkadza:D:D,rostepow narazie nie mam na brzuchu,a smaruje sie FISSAN KREM,dostepny w kazdej aptece i jest super,100 ml.-ok.20-30 zł.,ale starcza mi na miesiac bo ja smaruje raczej raz dziennie,bo mi sie ie chce,a krem ten polecila mi ginekolog:D:D Co do rozstepow na piersiach:(mam jeden na prawej,ale co sie dziwic jak cycki rosna jak szalone,mialam 75 DD,a mam 75 H i nadal rosna,a stanikow juz brak,nawet nie mam takiego rozmiaru w tych do karmienia:(:( Wszystko dla malego juz mam,od wczoraj piore rzeczy,bo jutro przyjedzie czesc mebli,wiec sobie poukladam,a poza tym czuje sie starszie zle od 2 dni dlatego wole byc przygotowana,na dniach nawet spakuje torbe do szpitala,bo u mnie to roznie bywa. Takze czekamy tylko na wozek,bo wszystko inne juz mamy.....a no i łóżeczko bedzie tez z 3 tyg. Tak sie zle czuje,ze moj maz wczoraj zrobil generalne porzadki,sprzatnal lazienke.kuchnie,salon,sypialnie,przedpokoj,wszystko od sufitu po podloge,totalna generalka,zostal tylko maly pokoj ale to jak mebelki przywioza bedzie kladziona wykladzina,wtedy sie wszystko pouklada i sprzatnie,bo narazie sa tam same kartony rzeczy dla malego i dla mnie.. Ok zmykam puki tabletki dzialaja poprasuje troszku,choc maz krzyczy,ale mam 4 kartony ciuszkow dla mlodego do wyprasowania,wiec hmn...tymbardziej,ze nie lubie tego rbic starszliwie,no ale coz:P:Pwole to zrobic sama,bo jutro na tydzien przyjezdzaja do nas moi rodzice i znajac moja mame bedzie chciala sprzatac,prasowac itp.a ja chce aby odpoczywala:D:D buzka do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa co do pamietnika ja takowy prowadze dla mlodego nazywa sie MOJ PIERWSZY ROK-NAJDROZSZE WSPOMNIENIA Wydawnictwo-Elżbieta Jarmolkiewicz Jest bardzo fajnie zrobiony,duzo rzeczy mozna wpisac,masa miesjca na zdjecia..polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Szylusia to sie nie przemeczaj i masz racje lepiej byc wczesniej przygotowanym. a wymalowaliscie juz pokoj dla malego? bokiedys pokazywalas jakie kolory scian chcecie? a stanikow poszukaj sobie na allegro, tutaj mozna znalezc naprawde duuze rozmiary wiem bo sama mam z tym klopot choc do karmienia z tego co wiem torobia tylko do D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakaz przemęczania się dziewczyny. Szalone jesteście :P Kochane uważajcie na siebie. Gimelka u mnie pogoda też paskudna, nic się nie chce, ale przynajmniej trochę się ociepliło. Co do komplecików śliczny jest ten w paseczki z koszulką, najbardziej kolor zielony. Anababanana ja w ciążową rozmiarówkę wchodzę w M,L. Jak dla mnie 42 to ogromny rozmiar :). Ta para którą kupiłam na począrtku, jest jednak za mała, a jedne spodnie mi się skuliły w praniu. Mimo, że piorę w 30-40 stopniach. Ja ciuszków już nie kupuję bo mam ich ogrom, też mam nadzieję, że założę wszystko chociaż raz. Te pamiętniki są w internecie i w empiku. A tu strona do empiku, można zamówić wysyłkowo :). Wychodzi taniej niż w samym sklepie: http://www.empik.com/pamietnik-mamy-oczekujacej-dziecka,2942293,p;jsessionid=57CB6882A21A9664E15ACE2B23F98910.portal11 http://www.empik.com/moje-pierwsze-piec-lat,339388,p A tu jest na allegro, wszystkie aukcje z anne geddes: http://www.allegro.pl/search.php?string=geddes Co do piersi, to niby cały czas się z nich coś wydziela, ale nie że leje się, czy mam mokre koszulki. Po prostu widzę, na nich że coś jest na nich np. po nocy. :) . Sorki za opis :)./ Ja też mam nadzieję, że będe karmić piersią. :) Co do kresy na brzuchu, to brak, chyba że się bardzo przyglądnę, pępek nadal na swoim miejscu. Bardziej płytki, ale nadal w środku :). Kupiłam sobie spodnie. Dzisiaj w H&M wyprzedaż i kupiłam sobie lniane spodnie ciążowe za 90 zł. Także całkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co do rozstępów -to paskudna sprawa-uzywam Musteli i nie mam ale to też kwestia genetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana🌼 Hehehehe tak pokój mąz juz wymaował,wykladzina czeka w gotowosi,jutro dostaniemy jedna szafe,wiec mąz polozy wykladzine i skreci szafe,poukladam ciuszki w niej,reszta pozostalych rzeczy bedzie musiala poczekac na komode i szafe,bo nie zmieszcze wszystkiego:( Jak przyjedzie lozeczko to wtedy sie ponakleja te zwierzatka na sciane i bedzie wsio ufffff a pomalowal maz tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce2567152697fa5c.html a bedzie po naklejeniu zwierzat mniej wiecej tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1378c5ea946a94e0.html A ja poprasowalam troszku i wymieklam,moze udalo mi sie 1/10 ciuszkow wyprasowac i juz nie moge,teraz bede lezec dwa dni:(:( Pewnie mama jak przyjedzie jutro mnie wyreczy,choc chcialam tego uniknac:(:( paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko dzieki za linki, te ciazowe portki w ktorych ciagle smigam to M bo L np z H&M sa za duze wogole zauwazylam ze ciazowa odziez ma pozawyzana rozmiarowke wiec dlatego noszac normalnie portki L-XL (40-42) myslalam ze teraz beda tymbardziej dobre a tu skucha bo sa za duze no ale fakt ze jak narazie mam tylko te7kg na plusie i wszystko w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam perfekta mama z dax cosmetics i jak narazie nie mam rozstepow na brzuchu. Na piersiach zdarzyly mi sie zrobic jeszcze przed stosowaniem jakiegokolwiek kremu. Ale po tym jakos sa bardziej miekkie i bledna. Mam jednego rozstepa nad tylkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia super a z tymi naklejkami bedzie bajkowo!!!!! ja tez mam zolte sciany w pokoiku i jak narazie tylko pozawieszam dziecinne obrazki na sciane, i tez za 2 tyg jak maz wroci postawimy w tym pokoju nasze lozko sypailniane, lozeczko i zostawimy tylko szafe i komode a reszta sio a jakmala podrosnie my sie znowu przeprowadzimy z lozkiem do swojej sypailni a jej urzadzimy pokoj jak sobie tylko zamarzy :-) a gdzie kupowalas zwierzatka? w sklepie? bo widzialam takie rozne naklejki tez na allegro...\ ja szczerze mowiac najchetniej wymalowalabym juz pokoj na rozowo -blekitno, polozyla na panele wykladzine w rozwe kawitki i nascianach poprzyklejala wlasnie jakies ksiezniczki disneyowskie ale czy ja wiem czy moja Martyna nie bedzie wolala np aut albo chociazby kubusia puchatka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i od razu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy ->🌻🌻🌻 Kurcze wczoraj zauważyłam że zrobiły mi się rozstępy na lewej pupie 😡, a smaruję codziennie na zmianę oliwką i kremem Gerbera:( Jeju nie wiem co robić, kupiłam takie z Evelline serum na istniejące rozstępy, czytałam ze dobre, tylko nie jest dla kobiet w ciąży, ale myślę że na pupę mogę stosować... Briana - u pieska lepiej, przynajmniej wróciło jej trochę siły ale musi codziennie do końca tygodnia brać kroplówkę, a cożeśmy się wczoraj namęczyły z mamą żeby jej podłączyć, i nic z tego nie wyszło bo sobie wyrwała welfrom:( Także dziś rano znów do weterynarza trzeba było jechać. A jeszcze mama w sobotę jedzie do sanatorium, tak że piesek będzie u mnie i nie wiem jak sobie dam radę jak nie będzie miała lepszych wyników:( Aha, jeszcze coś miałam napisać, wylicytowałam sobie kilka ubranek na Allegro za 11,50zł a facet napisał mi że zapomniał dać ceny minimalnej i mi nie sprzeda chyba że mu dam 80 zł. No i negatywa mu muszę wystawić bo nie da się z nim dogadać. A sądzić za 11 zł się nie będę. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja bylam dzisiaj oddac siku do badania. Jutro wyniki. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... dostalam dzis wozeczek,szok wieczorem w czwartek wylicytowalam a dzis rano paczka juz byla!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jestem zadowolona!!!!! Wozek ma gondole i spcaerowke, gondola jest duza, ma materacyk i podnoszone oparcie, sa 2 budki i 2 okrycia, szelki i taka wkladke do spcerowki, koszyk na zakupy i torbe, wszystko oryginalne jest w idealnym stanie, jest na plastikach a nie na paskach idealnie sie prowadzi i \"ziuzia\" bo jest nie miekki nie twardy w sam raz no i w dodatku latwo sie go skala-rozklada i jest lekki :-)))) i to wszystko za 365zl (juz z przesylka) SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jest w dodatku ORYGINALNY!!!! zaraz powklejam wam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie super z tym wózkiem!Ja też kupiłam za pół ceny używany sporadycznie i to tylko gondola (bo mieli drugi) a spacerówka jeszcze w folii.Na allegro trzeba patrzeć na takie okazje bo mi zostało 700zł i akurat było na łóżeczko materacyk i pościel.Nie widać ,że był używany bo dziecko nawet z gondoli nie zdążyło wyrosnąć a za tą kasę to bym w klepie kupiła jakieś byle co cięższe od czołgu.A tak kolor ten co chciałam ,nie ma ani jednej ryski i nikt by nie powiedział,że jest używany.Nie ma co ,przynajmniej wiem,że sprawdzona firma i na pewno będzie dobrze służył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt tobie Karusia tez sie udalo z tym volantem gdyby ten nie wpadl mi oczy tez bylam zdecydowana na impasta tylko ze boldera bo fakt sa to bardzo dobre wozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja ...retro najprawdziwsze!!!Nawet nie wiedziałam ,że są takie w produkcji.Zadbany bardzo i czyściutki.No i ...oryginalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszłam po zewnetrznej dziewczyny...kupiłam już sukienkę do chrztu...trochę przegięłam ale na razie nic mężowi nie powiem...Mam zamiar ją ochrzcić jak będzie miała 2-3 miesiące bo potem wracam do pracy i będzie ciężko ,a kupiłam tą sukienkę ze względu na cenę...20zł...Ale bym się śmiała jak by się okazało,że urodzę jednak chlopca...No to by miała córka na baby borna;-) w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, mi sie bardzo podobaja takie wozki, myslalam nawet o inglesinie classic (ale koszt kompletu to grubo ponad 3tys) a ten trafil mi sie wyjatkowo okazyjnie... no i jestem baaaardzo zadowlolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cudo Karusia ja mam juz tez komplecik do chrztu od wojcika, dostalam od siostry meza po jej malej zaraz tez ci pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super--->coś podobnego miała ubrane moja Emilka do chrztu ale to było 6 lat temu i gdzieś to wydałam podobnie jak pozostałe ubranka tak więc teraz musiałam kompletować wszystko od nowa.Pomyślałam sobie ,że 20 zł to kosztują śpioszki w sklepie więc zalicytowałam i udało się!Niech sobie leży i czeka.Jeść nie woła no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie, a 20zl to kosztuje jedna para body moja droga ceny ciuszkow dla malenstw sa masakrycznie wysokie nie mowiaz juz o malych skorzanych bucikach!!! dlatego ja tez czasami wole kupic cos oryginalnego dobrej jakosci ale uzywane i w stanie idealnym i oczywiscie za mniej niz w sklepie nowa rzecz sredniej lub marnej jakosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie takie samo zdanie.Tym bardziej,że tak małe dziecko nie niszczy ubrań i są one przeważnie w super stanie.Kłopot jest ze starszymi dzieciakami jak zaczynają plamić i dziurawić wiem coś o tym.Dlatego najwięcej aukcji na Allegro jest małych ciuszków a kłopot jest z kupieniem fajnych spodni np.na 10 latka.Znam to z autopsji.Ja wszystkie ciuchy dla Miśki kupiłam na Allegro i prawie wszystkie są firmowe:Next, 5-10-15 i takie tam,czyli po prostu dobrej jakości a nie powiedziałabyś ,że są używane.Tym bardziej,że ludzie wystawiają też ciuchy które dostali np. za małe w prezencie i ja za całą komodę ubrań od A do Z dałam nie więcej niż 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super karusia :-) a ja postawilam sobie wozek w salonie, pije herbatke i wpatruje sie w niego haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×