Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Beusia witamy na forum ;-))) LadyMia ciesze sie ze twoje malenstwo rosnie i ze wszystko jest wporzadku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykaaaa
pocieszające jest to że duphaston nie szkodzi:) juz sie bałam, bo tez go brałam na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beusia
Marzka.......24.......Warszawa........11.10...........17 .07.08 .....Dziewczynka Karusia1978......29...Kraków...........24.10.2008......2 4.07.2008...Dziewczynka Viola27.......27.......Żory...............18.10......24. 07.08r dziewczynka cocaina83....24.......Wrocław..........24.11.......27.0 7. 2008 okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10.........28.07.2008.....Chłopiec anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli.. 24.10 ......01.08.2008....Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... ..15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... .19.08.2008....Córcia eudaiomonia__22__katowice__18.11.07___19.08___GIRL Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk.............19.11........2 2.08.2008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków...........16.11..........22 .08.2008...dziewczynka Neluś82......25.......Poznań............. ??? .......... 23.08.2008córeczka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk Aniunia00.....24.......Tarnów............17.11........ 24.08.08 chłopiec ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008 kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J Ze też ja na to nie wpadłam!!! Dzięki :) Już poprawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ Ja już po wizycie,heheh w końcu mam nagrany filmik,całe 8,5 minuty:D:D:D Potwierdzone po raz kolejny,ze będzie synek,pokazał co ma między nogami:D:D,no i mamy nagrane śliczne jego twarzyczke,no i piękne usta duze w tatusia i nosek i cudnie nam pomlaskal,otwieral usta,ehhhhh sie wzruszyłam:D:D Mały ma 20,3 cm dlugosci od pupy do glowki,wazy 838 gram,wiec jak narazie uffff nie okazuje sie wielki jak bylo na poczatkuaczkolwiek lekarka mowi,ze wszystko moze sie zmienic:D:D:D Jezeli chodzi o wyniki,to tak jak mowilam nieciekawe,ale nie az starszne bardzo,na liczne bakterie w moczu dostalam UROSEPT i NYSTATYNA ,ten drugi dopochwowo,bo te bakterie w moczu to niby z pochwy,czyli znowu dodatkowo kolejne leki:(:( Co do FENOTEROLU,to mam go dalej z Izoptinem,ale bedziemy odstawiac w 32 tc,najpozniej w 33 tc. Pytalam sie czy rzeczywiscie sie po odstawieniu szybciej rodzi,pani doktor powiedziala,ze nie prawda,moze tak byc ale nie koniecznie,ale wtedy juz nie mam sie tym przejmowac,gdyz po 32 tygodniu juz mały bedzie bezpieczny nawet jak sie urodzi:D:D ehhhhh zobaczymy,najwazniejsze,ze mlody jest zdrowy,cały i jeszcze tam jest:D:D A ja bez zmian mam lezec,odpoczywac,no i zero seksu nadal:(:( Ok zmykam cos zjesc paaaaa pozniej wklepie zdjatko usg jego buzi,bo filmik jest za długii heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ac milanka
powiedzcie mi czy mimo tego moge byc w ciazy? ostatni sex uprawialam 3 miesiace temu , zrobiłam 8 testów ciazowych i wyszły negatywne , testy robiłam co kilka dni rani , do tego zrobiłam badanie beta hcg kilka dni temu , CZY MIMO TEGO MOGE BYC W CIAZY ??? BARDZO SIE BOJE PISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERYKAAA
eeee sszylusia fajnie masz:) dawaj tu fotki, now:) pochwal sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ac milanka jezeli testy wyszly negartwnie i beta tez to nie jestes w ciazy!!! Szylusia dawaj swojego malucha!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehe Dlatego opisałam co i jak,bo w sumie niby widac,ale jak ktos niewiem to trudno skojarzyc:D:D(wiem po sobie) Płytke ogladałam kilak razy,dopiero maz mi powiedzial,gdzie jest siusiak:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beusia
ha! Widze, widze :) Sliczny nosek i sliczne usteczka. Gratuluje. Moja Córcia niestety schowala buzke na ostatnim usg i nie moglam jej zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie odzywam się ale czytam na bieżąco ostatnio było trochę komplikacji, kiepskie wyniki, zapalenie gardła, antybiotyk, osłabienie, ale teraz jest dużo lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do mam z brzuszkami----:) Czy wasze posiechy tez was budzą w nocy grasowaniem w brzuszku? czasem mam tak wtedy jak kłade sie spać , a wtedy nie usne az nie usnie łobuzek. No a najciekawiej jest w nocy , jak np. tej o 3 pobudka bo ona musi sie pobawić, pomachać raczkami pokopać stópkami , nie moge wtedy usnać jak brzuch mi lata. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir, fajnie, ze sie pojawilas. Ja wlasnie wczoraj myslalam o Tobie, ze od dawna Cie tu nie bylo na naszym forum. Ciesze sie, ze juz lepiej sie czujesz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir------------>fajnie że jesteś.Ach te dolegliwości ciążowe...Trzymaj się ,bo to już z górki... Co do grasowania w brzuszkach to normalne.Dziecko ma swoje nawet bardzo nietypowe pory aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beusia
Witajcie! Nie powstrzymałam się, żeby do Was nie zajrzeć... Z tą ruchliwościa u Mojej Córci to jest tak, że zastanawiam się czasem kiedy (i czy w ogóle) ona śpi. Jest bardzo aktywna. Ciekawe, czy po urodzeniu też tak będzie. Ostatnio jedna wydaje mi się, że ruchy są jakieś inne, chyba mniej intensywne. To chyba dlatego, że robi jej się powoli ciasno i nie może już sobie pozwolić na zbytnie szaleństwa... Miłego wieczoru Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski! wszystko jak nalezy przeczytałam i pomimo,ze zadko kiedy odnosze sie konkretnie do któres z was to chciałbym abyscie wiedziały,ze kazdy wasz wpis jest dla mnie równie wazny. ja wczoraj póznym wieczorem usiadłam i zaczełam wypisywac sobie co powinnam jeszcze kupic.tak wiec,znalazłam jednego allegrowicza u którego mogłabym kupic juz prawie wszystko/kocyki,reczniki,termometry,nozyczki,szczoteczkapieluchy,buteleczki,smoczki,podkłady,środki potrzebne dla mnie,rety cuda niewidy/na to wszystko potrzebuje ok 400zł. do tego jeszcze przeciez ciuszki,teraz własnie klkam z kobitka,znlaazłam jej ogłoszenie,ma przesliczne ciuszki dla maluszka,po swojej córci,za kazda sztuke chche 4 zł,własnie przesyła mi fotki.mysle,ze tu tez wydam jakies 200zł. o rety,a kasiora bedzie przeciez dopiero po urodzeniu,masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmała masz rację, tyle pieniędzy idzie na to wszystko. Ja też ostatnio za rzeczy do porodu wydałam na Allegro 150 zł a to jeszcze nie wszystko. Dobrze że trochę ubranek mam tak że na początek będą. Kupię tylko dosłownie 2-3 szt nowych koszulek i śpioszków bo są takie słodkie:) A tu jeszcze butelki, smoczki, pieluchy ... Łóżeczko mam na szczęście od siostry, ale wózek, przewijak, jakąś komódkę i masę kosmetyków dla dzidzi trzeba kupić... No nic moja mała szaleje szczególnie wieczorem i w nocy, kopie mnie po pęcherzu i po jelitach:D A jak chodzę to mnie wiązadła strasznie bolą, kupiłam sobie pas ciążowy to sobie go zakładam jak w domku sprzątam i na noc też żeby mi brzuch nie zwisał jak śpię na boku. Wogóle to najlepiej mi się śpi na plecach chociaż się nie powinno, bo na boku właśnie ciągną mnie te wiązadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla czego nie powinno sie spać na plecach??? :) ja tylko tak śpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wpadam z zapytaniem czy któraś z was ma wymioty w 26 tc ? Wiem że podobno to normalne w ciązy ale .... ale to już ciąża zaawansowana no i ... mam obawy ... od paru dni wymiotuje dodam że jem tylko bułki i popijam herbata a dziś moje wymiociny miały kolor czerwony - nie chce siać paniki nie chce od razu dzwonić po lekarzach ... przyleciałam do was ... może któraś z was ma jakieś mądre książki poradniki o ciąży i czy może zajrzeć - albo zna jakieś mądre strony www ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ooo chociaz Ty Jerta 🌼sie odzywasz:D:D,bo reszta chyba wybyła na kolejny dlugi wekend albo nie chce sie jej pisac:(:( Wiesz hmn jak ja patrzyłam na to zdjecie pierwszy raz to tez nic nie widzialam dopiero jak obejrzaam film i porownałam godziny wtedy wiedzialam co na nim jest:P:P A ja od wczoraj czuje sie paskudnie,cały dzien lezałam a mimo to skurcze mialam co chwila,brzucho stawało,mały do tego szalał cały dzien,niewiem co w niego wstapiło,cos bylo mu nie tak:( W połowie dnia juz sie popłakałam z bólu,mąż chciał mnie wiezc do szpitala,ale ja nie chce na patologie,bo jeszcze psyha mi siadzie od tych wszystkich opowiesci:(:( żeby tego było mało,cała noc tez nie za specjalnie sie czulam,a nad ranem o 5-ej chcialam sie przekrecic z prawego boku a plecy i jak mnie nie chwycil skurcz w prawa strone brzucha,to az oddychac nie moglam,tak jakbym biegla i zlapala nie kolka i to potezna:(po kilku minutach przeszla na tyle abym mogla oddychac,ale do teraz boli mnie straszliwie,nie moge lezec na prawej stronie i gleboko oddychac i napinac miesni brzucha:(:( Rozmawialam z kuzynka,ona mowi,ze dopiero wszystko przede mna,ze albo mlody trzymal noge gdzies w okolicach miesnia albo jelit i jak sie przekrecalam to jelita abo miesien zmienily polozenie a maly nie,bo sobie spal i dlatego ta mnie bolało i boli:(:( Boziu szał pał,wczoraj sie tak przestarszylam,ze dzis maz jedzie do hutrowni i kupuje pozostale rzeczy,czyli w sumie zamowi wozek i kupi cala chemie z pampersami i proszkiem wlacznie,abym mialam juz wszystko i spokojna glowe jaby mlody sie pospieszyl:(:(a mam nadzieje,ze posiedzi chociaz jeszcze z 4 tyg.wtedy bedzie 31 tydzien,wiec juz nie bedzie az tak zle. Poza tym i tak lekarka mowila,ze Fenoterol odstawimy w 32 tc,bo pozniej szkodzi dzidzi,no od tego czasu moge juz wogole urodzi wczesniej,albo nawet przechodzic i miec wywolywany porod:P,ale jak to mowi gin wtedy juz po 32 tygodniu jest bezpiecznie,wiec maluchowi nie powinno sie nic stac,w porownaniu jakby mial sie urodzic teraz w 27 tc.:(:( Ok spadam jesc,bo z tego wszystkiego zapomnialam:(a maz na rybach,wiec nie moge liczyc na sniadanko do wyrka:P:P Eudoimonia🌼 Ty kochana sie nie wyglupiaj tylko dzwon do lekarza,wymioty owczem sa normalne w ciazy,ale jak trwaja kilka dni,no i jeszcze maja kolor czerwony to smigaj do lekarza,bo to moze byc krew!!!!! Nie chce cie starszyc,ale lepiej dmuchac na zimne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia - a jak tam u Ciebie nie czytam starszych postów bo nawet czasu nie mam ....... jaki termin ? ? u mnie z USG 19 sierpień ale moja gin mówi że albo dzidzi sie urodzi z wagą więce niż 4 kg albo po prostu urodzi sie nawet i na samym począteczku sierpnia . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudoimonia🌼 Termin moj bez zmian,22 sierpnia,moze sie zmienic ale to dopiero w tych ostatnich miesiacach. A co terminu to ja na niego nie patrze,bo moze ominelas ten moj wpis,ale ja mam od 3 tyg.skurcze macicy,mam silne leki co 4 h,no i musze duzooo prawie caly czas lezec,bo grozi mi szybszy porod:( Wiec wiesz u mnie w kazdej chwili,ale mam nadzieje,ze dam rade i bedzie normalnie,albo chociaz dla lepszego zdrowia,mlody posiedzi min.do 32 tc.czyli jeszcze 5 tygodni:(:( A jak u Ciebie?? Dzwonilas do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki :) :) :) właśnie wróciłam z badania, takie troche nieplanowane, ale dostałam skurczy i się zaniepokoiłam, oczywiście jak mnie podłączyli pod ktg to się uspokoiło bo leżałam, ale jak wstałam to dawaj na nowo, więc leeeeeeeeeeżenie!!!!!!!!!! zrobili mi też usg, jest na 100% chłopak, aż sami się śmiali, że pokazuje klejnoty aż miło ;) ale za to lekarka próbowała zrobić zdjęcie buźki na 3d ale paskunik jeden rączkami zakrył buźke!!!! :) :) urwis jakich mało!!! ciągle się kręci, kopie, biedna położna (moja sister ;) ) co udało jej się znaleść tętno małego na KTG to siup i małego już w tym miejscu nie było!! a waży prawie 1600g więc pewno 4kg przy porodzie i kto go urodzi bo ja się wypisuje! ;) no ale to jeszcze 2msc więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis 27=====widze że tez z Poznania jak ja,:) Czy już wiesz gdzie będziesz rodzić? na Polnej. tam ponocz nie ma wolnych he he, ostatnio byłam po wyniki to kobieta w poczekalni przeżywała pierwszą faze porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.....wstawiłam zła minke:D tak miało być 🌼 dla Ciebie Moniś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Briana, z tego co czytałam to nie powinno sie na plecach spać bo może prowadzić do dolegliwości bólowych kręgosłupa i do obrzęków nóg bo uciskane są naczynia krwionośne, i że gdy śpimy na plecach to dziecko dostaje mało tlenu a jeśli już to musimy pamiętać o zgiętych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia 🌼 do lekarza szybciutko!wymioty jeszcze koloru czerwonego to niepokojący objaw!No chyba,że pojadłaś truskawek i się strułaś to tłumaczyłoby i wymioty i barwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie post mi wcieło! tak wiec na szybko,eudonomia,ja tez jestem za abys skontakt.sie z lekarzem. szylusia,zdrówka zycze. kupiłam ciuszki,za 55 szt zapłaciłam razem z przesyłka 190zł.na zdjeciach wygladaja przeslicznie. jeszcze z ciuszków musze dokupic ze dwa cieplejsze sweterki i jakas welurowa sukienke.na alllegro jest jedna laseczka co ma tez przecudne ubranka,ale trzeba wylicytowac cały komplet,min.za 250zł,a ja juz ani spioszków,ani kaftaników czy body nie potrzebuje.szkoda,bo ma cudowne sweterki,sukienki,spodnie. ja 2 czerwca do lekarza,w sumei to juz nie moge sie doczekac,bo martwia mnie te moje osttanie stawiania sie brzucha i takie jakby skurcze,uciski pod brzuchem.moje spacery staja sie juz coraz krótsze i wolniejsze.a to wszystko,ze juz nie pracuje! a teraz szykuje sie na wyjscie do..teatru.ide sie odchamic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×