Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość nivka
kurcze caly czas podczytywalam ten topic, dziewczyny jak macie do niej komorke to moze niech ktoras zadzwoni..nie to zebym szukala sensacji ale nie wyglada to rozowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej🖐️ Napisałam smsa do Oczka❤️zobaczymy co napisze. Ale nawet jak zaczął sie poród to wszystko będzie ok,bo maluch już jest spory no i niewiele jej zostało,więc teraz tylko musimy uzbroić sie w cierpliwosc i czekac na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec Oczko jest w szpitalu,czeka na Ktg jest z mężem,jak będzie już po badaniu da znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivka
ufffffffffffff dzieki szylusia ze napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 o widze ze oczko w szpitalu,nawet gdyby zaczela rodzic to juz chyba w 36 tyg spokojnie mozna:) Ja tez mam czasami skurcze ale szybko ustepuja wiec to pewnie te przygotowujace hehe. Ale u mnie dzis upal , caly dzien siedze w domu ,wyszlam tylko na chwilke do sklepu i juz mam dosc hehe. Komp nam w koncu sprawnie chodzi ,moj maz zrobil formata bo wszystko sie wieszało hehe A wy jak sie czujecie dziewczyny?? pozdrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... w komcu jestem! Maz wlasnie pojechala na 3 tyg do pracy wiec bede z wami na biezaco, witam nowe kolezanki :-) nie nadrobie zaleglosci ale widze ze oczko w szpitalu jej Szylusia daj znac co i jak! Ja juz bylam na pierwszym ktg i wszystko ok, badania moczu morfologii i cukru super mala ma juz 2500 i jest baaardzo ruchliwa!! teraz bede chodzila co tydzien na ktg a co 2 na wizyte no zostalo mi jeszcze 40dni... ciesze sie ze jestem juz z wami bo brakaowalo mi pogaduszek z wami mamuski aaaa zaraz powrzucam jakies foty na maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa skurcze to ja tez mam ale rzadkie przepowiadajace macica tez mi sie "stawia" a w nocy brzuszek pobolewa od kopania malej no i nie wspomne o palacym bolu zeber przy kopniakach malej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana-> mi zostalo 32 dni szybko ten czas leci:) Ja nie mialam KTG i nie bede miala bo u nas nie robia tylko przy porodzie.Ja mam termin na 24 a moj gin 10 idzie na urlop i wroci po moim terminie i teraz nie wiem czy mnie jakis inny przyjmie jakbym chciala isc na wizyte z jakims problemem:-/ A ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam +10kg,moja mala duzo sie rusza i mocno ale jakos zebra mnie nie bola na szczescie hehe bardziej mnie boli jak kopie po boku a raczej wypycha nogi tak mocno:)A ty masz brzuch wysoko czy nisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie czuje sie dobrze, tak jest od poczatku ciazy.. teraz czasami jak poleze dlugo na plecach to krzyz mnie pobolewa no i te zeberka haha moja martynka potrafi jednoczesnie boksowac w bok brzucha albo w dol miednicy i wpychac nozki mi w zebra wiec czasami sycze z bolu... brzuszek mam nisko ale tak jest od poczatku zaraz wrzuce zdjecia na maila to zobaczysz :-) smieje sie ze jek prze dporodem mi soe obnizy to bede miala go nakolanach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi tego maila :)ja tez tam musze swoj nr fona dorzucic:) tylko musze se worda sciagnac hehe A ja mam brzuch wysoko od poczatku i nadal tak mam jeszcze sie nie obnizyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam wszystko do szpiatala spakowane wiec nawet gdyby to jestem przygotowana hehe.Wczoraj 5 godz ciuszki prasowalam bo zrobilam 3 prania na raz i sie tego nazbieralo hehe w nocy to nie moglam sie przekrecic z boku na bok tak mnie kregoslup bolal. a ty masz juz wszystko spakowane do szpitala?? zastanawiam sie czy wystarczy 1 opakowanie tych podpasek tam jest 10 szt sama nie wiem,najwyzej maz mi dowiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail: sierpien2008@tlen.pl haslo znasz? ja wlasnie jeszcze nie jestem spakowana, teraz jeszcze raz przepiore ciuszki, reczniki i posciel malej poprasuje i sie spakuje :-) ja musze jeszcze dokupic sobie 1 stanik do karmienia, wkladki laktacyjne, gaziki+spirytus do przemywania pepuszka, kosmetyki-cala serie penatena przywiezie mi mama z niemiec za tydzien bo takm mieszka i mi kupi a przyjezdza do mnie w odwiedziny) hmmm i to chyba wszystko zreszta mam gdzies na kartce haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:)nie znam hasla ale jak sie tam dopisze to mi ktos wysle:)eee to masz juz duzo dla dzidzi Ja to zamiast spirytusu kupilam gaziki jednorazowa nasaczone juz takim 70% ale spirol tez kupie bo sie bardziej oplaca hehe Ja to mam wszystko z nivea baby moja siostra tego uzywala i byla zadowolona wiec tez se kupilam,a czy nie bedzie uczulona to sie zobaczy w praktyce najwyzej zmienie na inne hehe Ja jakis czas temu z moim mezem czesto w niemczech bylismy bo tam mojego siostra mieszka,bardzo ladne tam maja ciuszki dla dzieci dobre jakosciowo i nie za drogie jak moja siostra byla w ciazy to jej chyba ze 3 torby nakupilam hehe i teraz mam po niej dla mojej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violka odezwij i ena mojego maila anabanana1983@tlen.pl to napisze ci haslo ja juz powrucalam tam swoje fotki alez ja jestem na mich wymeczona... tak jest 2 tyg z mezem... :-D znowu jakies przebudowy, remonty i malo snu -teraz chadzam juz po kilka razy sisiu w nocy no i wogole kjuz slabo snie co do kosmetykow to tez zobaczymy w praktyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyslalam na tamtego maila zanim od ciebie przeczytalam hehe . Ja tez czesto siusiu latam ,najgorzej w nocy jak sie wstac nie chce i wogole ciezko a trzeba hehe Ale jeszcze tylko troche sie pomeczymy ,szybko zleci:)pozniej nam bedzie brakowac tych kopniakow i wiercenia sie w brzuchu dzidzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te twoje fotki,ty masz taki fajny brzusio nieduzy,ja to mam wielki jakbym pilke polknela hehe pozniej jak zrzuce foty na kompa to tez tam dorzuce:) Teraz ide sobie usmazyc kilka plackow bo mam smaka hehe Pozdrowionka i do póżniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę sama odpisać. Dzięki dziewczyny, że się martwiłyście :D. Kurcze Szylusia, nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło. Byłam w szpitalu, zrobili KTG, skurcze jakieś tam były ale niezbyt mocne, maluch ruszał się mało, ale jakiś ruch był. Serduszko biło prawidłowo. Szyjka jeszcze się trzyma, pani doktor śmiała się, że jeszcze trochę wytrzyma :). Kazali mi iśc do domu, odpoczywać, leżeć itd. Mikołaj nadal rusza się baaardzo mało, ale na szczęście skurcze przeszły. Najgorsze w tyn w wszystkim to chyba moje nerwy były i stres. Ehhh ważne, zę wszystko ok. W razie czego mam przyjeżdzać spowrotem, ale mam nadzieję, że już nie będe musiała, w końcu jutro jadę już do Rodziny. Dziękuję, jeszcze raz serdecznie. Naprawdę bardzo mi miło :) PS. Marzka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffffffffffffffffff:D Oczko no to Ci sie upiekło:P:Pbo wiem jak bardzo nie chcesz rodzić tu gdzie jestes obecnie,więc kochana musisz wytrzymac jeszcze długa podróz i wtedy bedziesz mogła sie rozpakowywac w mieście gdzie masz rodzinkę:D:D Cieszę się ,ze wszystko ok,a Twój maluch pewnie dzis ma gorszy dzien lenistwo go dopadło i nie chce mu sie fikać:P:P TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> uff... cieszę się że wszystko ok, bardzo się zmartwilam po przeczytaniu posta, mam nadzieję, że odpocywasz. Ja wczoraj odwinęłam numer, spadłam ze schodów...na szczęście na pupę, narazie wszystko ok, tylko brzuch się trochę stawia, ale synek jest aktywny więc chyba ok, byłam u lekrza, stało się to akurat przed samą wizytą, robiąć USG mówił że wszystko ok, tylko łożysko wygląda na zbyt stare jak na 33 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko 3mam za Ciebie kciuki jak i za cala reszte przyszlych mamus!!! Dziewczyny uwazajcie na siebie! ja jestem po pierwszej turze prania, pozamawialam jeszcze ostatnie pierdolki na allegro i jak przyjda jak juz wszystko popiore poprasuje bede mogla spokojnie sie spakowac i oby ta walizka nie byla potrzebna!!! mam nadzieje ze mala poczeka na swojego tate bo ja na sama mysl rodzenia bez meza jestem przerazona... cpraz bardziej dopadaja mnie mysli o porodzie.. dobra ja uciekam sie umyc i poloze sie do lozia moze poogladam jeszcze jakas komedie na poprawe humoru.. dobranoc kochane,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko dobrze, że się wszystko uspokoiło. Ja dalej w dwupaku ;) Jak już nie będę, to dam znać ;) Mi teoretycznie zostało 25 dni. Co ma być to będzie ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko,a w żeromskim byłaś? 🌼 marzka---.no to teraz to już na pewno możesz bezpiecznie się rozpakować w każdej chwili! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×