Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

oczko--->to dobrze że wszystko o.k.Ale teraz to ja zaczęłam się martwić ,że mam smoczycę a tak to miałam ciebie do towarzystwa... maała-->super że się odezwałś bo kiedyś się zastanawiałam co u ciebie... co do golenia to ja też korzystam z pomocy męża jak jest a jak nie ma to radzę sobie na czuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia :). Ale smoki też są kochane :). Przynajmniej jak już się urodzą :) Ja mam zaleconą jeszcze tylko morfologię. Żadnych innych badań i za dwa tygodnie ostatnia wizyta u ginekologa. Powiedzcie mi, czy was też tak boli koszmarnie brzuch w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, tego ci życzę :). A już wiesz gdzie będziesz rodzić? Aha w ogóle to przytyłam 15 kg. Bałam się, ze więcej. Lekarz powiedział, że to nieźle i że raczej już więcej nie przytyję a nawet odrobinę mogę stracić. Pod warunkiem, że nie zatrzymam wody w organizmie i nie będę jadła jak prosiątko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloesik
Witam Was Drogie mamusie :) Szkoda że dopiero teraz Was znalazłam :( Jeśli nie macie nic przeciwko to dopiszę się do Waszej tabeli ! Pseudo.......wiek.....miasto......data ost.@....termin....płeć dziecka Marzka.....24.....Warszawa......11.10........17.07.08 ..Dziewczynka Karusia1978...29...Kraków....24.10.08.....24.07.2008...D ziewczynka Viola27.......27.......Żory...........18.10......24. 07.08r dziewczynka okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10....25.07.2008...Chłopiec cocaina83....24.......Wrocław..........24.11....27.0 7. 2008 anabanana1983.. 24 ..ok.Nowej Soli 24.10 ....01.08.08..Dziewczynka moniś.........27........Poznań......... 26.10..........1.08.08....chłopiec Avinion.......29........Kraków...........26.10.......... 02.08.2008 annas1987.....21.......Słupsk...........???????......... .04.08.2008 ?????? Kasia 77.......31.......ok W-wy..........30.10......05.08.2008.chłopiec Kosmata_Panika...26,5 ......Kraków.....28.11.......05.08.08 Gimelka......22........lubuskie..........????.......5 -10.08.08....Chłopiec malir..........27........3miasto...........hmm.......... 06.0 8.08 Ola8509.......22.......Łódź...............29.10 .......6.08.08. chłopiec BUDGIE.......30.......Wrocław..........28.10........7. 08.2008 chłopiec anqa81….....26….....Zamość…....... ...01.11......... 07.08.2008 arvena4.....26........UK/Basingstoke...05.11..........08 .0 8.08 kala82........25.......Poznań............. ???? .............9.08.08 pola82........25......ok/Jeleniej Góry....3.11........10.08.2008 evak..........32......ok/Trójmiasta.... .03.11.......10.08.2008 eudaiomonia__22__katowice___18.11.07___12.08___BOY anula28.......28.......Wałbrzych.........8.11........15. 08.2008 Julka...........24.......Londyn............9.12......... .15 .08.08 chłopak Katee........20........Radom..............9.11........16 .08.2008 mmała3.....35......Bydgoszcz.......09.11.......16.08 .08.dziewczynka mama_dzidka...30......Gorlice .........10.11........17.08.08 izagiersz....29........Sochaczew........13.11......19 .08.2008 Beusia.......26.........Dublin..............16.11.... 19.08.2008....Córcia Evi_22........22.......ok.Bydgoszczy...16.11.........2o .08.08 vanilka80.....27.............................15.11...... ...22.08.08 Szylusia......28.......Gdańsk...........19.11....2 2.08.2008...CHłOPIEC Justyska1234...30...Wrocław.......15.11...22.0 8.2008 CHłOPIEC LadyMia......26.......Kraków......16.11....22 .08.2008...dziewczynka briana.........25......Poznań............/////....23 .08.2008. córeczka flamasterka...25.....Nowy Sącz.... 16.11......23.082008 dziewczynka naturalna blondynka...31.....Łódź.....17.11.......23.08.2008...córka dwie_kreseczki..24...Gorzów Wlkp.....20.11.....24.08.2008 Synek ewitap........28......Hiszpania..........12.11......24 .08.08..chłopczyk ewcia73.......34.......Wrocław..........17.11.......24 .08.2008 malolepsza...33......kuj-pom.........20.11.......26.08.0 8 dziewczynka ekinio.........29........W-wa............. 20.11.......27.08.08 Gunia222.....22........ok.Kielc...........20.11.......27 .08.2008synuś kotkaaaa....25...Wawa...18.11...27.08.2008.Chłopiec i dziewczynka izulka81......27.......Łódź................20.11........ .27.08.2008 mata78.......29.......Łapy................21.11......... 28.08.2008 ngLka.........26.........???.................22.11...... ....29.08.208 esab..........25.......Września...........17.11......... . 29.08.08 Carmelina.....32..... Warszawa.........28.10..........? sikorka112...32.......Szczecin..........01.11..........? czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11......? Sylwik2630....26.......Den..Haag........27.11.........?J BETTY-83.....25.........Łódź..............24.11.......30 .08.08..-córka Aloesik........24.........Tarnów...........17.11.......24.08.08...synek A macie gdzieś tabelkę z imionami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mamy tabelki z imionami, pewnie pojawi się, jak zaczną się porody :). Witam i zapraszam do dołączenia się do naszego grona :). Po prostu Julka, dokładnie taki ból. Dzisiaj pół nocy przez niego nie przesp0ałam, co to do cholery jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pytalam ginekolog o te bole to powiedziala, ze to normalne, ze dziecko naciska na wszystko i dlatego boli :o moga to tez byc te skurcze b-h ja biore czasami nospe a czasami nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka -> nie to nie złudzenie moja gin też zauwazyła - dziś rano byłam na wizycie :) anabana -> kochana ( ale zrymowało sie nono :p ) jasne wieczorkiem poproszę mojego mena żeby zrobił pare fotek :-) hihi ale brzuszek mam naprawde cały czas już na dole a moja gin co na to ? Nic że mam se przyszykowac torbe do szpitala :p Oczko -> zazdroszcze Ci wygodnej fryzurki - ja mam włosy no spokojnie do pół plecków :p ale kiedyś nosiłam krótkie włosy co prawda nie pasowały mi - mam bardziej kragłą buźke :p No i pozazdrościć fryzjerki :p NO I GRATULACJE ŻE MIKOŁAJ SIE ODWRÓCIŁ :P WIDZISZ MÓJ MIKOŁAJ WAŻY 2700 :) No napisałaś że 4 tyg przed porodem - pasuje moja gin mówi żebym wytrzymała jeszcze min 4 tc :) P.S JA TEŻ PREFERUJE ZAKUPY W TESCO A MÓJ MĄZ TWIERDZI ŻE TAM ŚMIERDZI :P :P :P W BIEDRONCE I LIDLU TEŻ MU ŚMIERDZI WIĘC NAJCZĘŚCIEJ KUPUJEMY W KAUFLANDZIE ALBO REAL-U . Brzuch mnie nie boli wcale - śpie teraz smacznie i cudnie jak sie obnizył - nie wymiotuje i nic nie boli :) może po prostu mały sie rozpycha i to powoduje ból. Karusia1978 -> fajne hasło - \"na czuja\" :classic_cool: U MNIE WSZYSTKO POPRANE I POPRASOWANE .. NAJGORSZE ŻE 3/4 MAM RÓŻOWYCH - MIKOŁAJ CHYBA SIE NIE OBRAZI JAK BĘDZIE TROSZKE W RÓŻOWYCH CHODZIŁ :P Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biorę nic a zapomniałam zapytać się lekarza o to. Ale co one są aż tak silne, że wybudzają ze snu. Dramat. Karusia, też tak masz? Aloesik, a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biorę nic a zapomniałam zapytać się lekarza o to. Ale co one są aż tak silne, że wybudzają ze snu. Dramat. Karusia, też tak masz? Aloesik, a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ze dosyć dobrze się czuje, dużo lepiej niż przy pierwszym dziecku :) mam 16 miesięcznego synka :) Wizytę mam w piątek, także zdam Wam relacje ile waży itd ! Tylko strasznie twardnieje mi brzuch a termin mam na 24 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włosy też miałam długie, kiedyś. Teraz miałam trochę zapuszczone, ale mam bardzo proste włosy i jak są długie to totalnie się nie układają, klapną sobie i tak się przylepiają do głowy. Ja też mam buzię okrągłą, ale jakoś tak mi dobiera fryzurki, że wyglądam całkiem nieźle :D Ja nie lubię hipermarketów, ale niektóre rzeczy można kupić taniej. Ogólnie jedzenie, typu wędliny, sery, warzywa kupuję na targu i w osiedlowych sklepikach. Chyba, że jakieś takie bardziej luksusowe tylko pleśniaki :D. To trzeba jechać do większego sklepu :D. Ale w tych sieciach to chemia, suche typu makarony itd. PS. Przepraszam, coś się popsuło i wpisało kilka razy to co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloesik, to na konsultacji z lkekarzem dowiesz się wszystkiego. Kolejna doświadczona mama :). Miło bardzo, bo przynajmniej wiesz coś więcej od nas, pierworódek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Aloesika.. Ja jak narazie mam +9kg a moja mala 2.5 :-) Mnie tez w nocy boli brzuch i to inny bol nie taki od kopniakow, czasami nawet nie moge sie przezrucic z boku na bok ale to chyba normalne przeciez nasze malenstwa sa coraz wieksze i im tam dopiero jest niewygodnie i ciasno wiec sie wypychaja.. ja wlasnie lece kafkle w lazience tylko jeszcze odkurze podlogi i basta na dzisiaj no i zostanie mi prasowanie ale to akurat dla mnie przyjemnosc.. oczko pokaz sie jak wygladasz w krociotkich wlosach, ja tez sie kiedys nosilam krotko... i to w sumie dlugi czas ale teraz coraz zapuszczam i znowu poidcinam i zmieniam kolory a tu blond a tu czekolada no coz lubie zmaiany na glowie i musze przyznac ze dobrze mi praktycznie we wdszystkim... no procz lokow hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zakupow w supermarketach nie raczej za nimi nie przepadamy, w tescko przuy okazji kupilismy te pampersy, ja przewaznie latam do rosmana albo kauflandu choc mozna byloby i dalej bo woidze ze czasami wlasnie sa dobre ceny a nawet i promocje na pieluchy czy inne rzeczy dla maluchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w lokach wyglądałam dobrze do pierwszego mycia. Potem moja trwała poszła się... I wyglądłam jak pudel. Taki niestety mam typ włosa, nie dość że nie chciała łapać, to potem się rozprostowały a mi zostało siano na głowie. Ja też kolory zmieniałam, teraz też bym chciała ale pomysłów brak, szczególnie że nawet niezły mam swój kolor. Z krótkimi włosami prześlę w następnym tygodniu, bo mąż musi zdjęcia zrobić,a przyjedzie do mnie dopiero w sobotę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi się jeszcze podoba w TESCO? Ta seria dla dzieci Cheeroke. No po prostu boskie są te ciuszki :D. Ale w sumie wcale do najtańszych nie należą :D. Ale są ekstra. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu ci Oczko przyznam racje, te ubranka z Cheeroke sa sliczne kupilam na poczatku jak myslalam ze bedzie Piotrus pajace w autka i miski haha a teraz zapatrywalam sie na sliczne malusoenkie balerinki dla Martynki ale oczywiscie ni emoglam sie zdecydowac ale jeszcze tam sobie pojade i cos kupie bo rzeczy sa naprawde swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->ja będę rodziła w żeromskim no chyba że będą mieli full to mnie gdzieś odeślą:-)tam mam najbliżej i jakoś tak się zdecydowałam tym bardziej że dobre opinie ten szpital zbiera.mnie raczej nic nie boli -poza przygodą z tymi skurczami to nie odczuwam żadnych bóli ,no chyba że mała "daje "po pęcherzu.I wiecie co?Po sexie mam strasznie spuchnięty dół ale tylko jak robimy to rano,bo jak wieczorem to do rana jest ok.Nie mogę sobie przypomnieć czy we wcześniejszych ciążach też tak miałam.Nie wiem co to.Ja przytyłam 11 kg.Dziś mi lekarz powiedział że mam bardzo ładny brzuch,bez rozstępów ,i mogę być z siebie dumna tym bardziej że to 3 ciąża.Mam nadzieję że mi już się nie pojawią. mój mąż też generalnie jak to facet nie lubi marketów i wszędzie mu śmierdzi ale ostatnio sam chciał jechać do M1 bo wypatrzył sobie kolczyk do brwi,a ściemniał ze dzieci chce wziąć do Mc Donalda;-) aloesik--->witam Cię serdecznie🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prania, to ja też piorę wszystko w 40 stopniach, i też już widzę np. po ręczniczkach z kapturkiem, że się zmniejszył. Mimo, że prałam wszystko tak jak na metce. No nic trudno. Ja małemu z Cheeroke kupię ten śpiworek z lwem :D Ale to dopiero na zimniejsze dni. Na razie mam rewelacyjną pościel. Nawet z takimi flanelkowymi kocykami na upalnie dni. Karusia ja ci powiem, że ja też miałam twardy brzuch, ale to ponoć normalne, bo macica wpada w rytmiczne skurcze :). Ja rozstępy mimo wszystko mam. No nic mam nadzieję, że zejdą po ciąży. Ale mam je tylko bardzo na dole brzucha. Mój mąż markety lubi, szczególnie jak są jakieś rzeczy takie jak Media, Saturn, Praktiker itd :D. No i dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze męża :p kurna a mojemu wszędzie śmierdzi - nie wiem czym lub kim albo co i jak ale to zawsze jest wymówka od zakupów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mój mąż lubi zakupy, niektóre nawet bardziej niż ja. Ja kocham tylko zakupy żywieniowe. Ale to dlatego, że lubię jeść i lubię gotować :). A inne hmm, różnie to bywa :). Ale zawsze mam w nim kompana do zakupów i dobrze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moj maz uwoelbia praktikera haha a potem media markt i takie inne, ja tam wole tak jak oczko spozywke i wszystko dla domu jak ikea czy yisk a na odziezowe nie mam co nikogo ciagnac bo zakupy ze mna to katorga bo jestem strasznie neizdecydowana haha ostatnio nawet jak bylismy w pizzerii to pani za barkiem pyta co dla mnie do picia i nie moglam sie Zecydowac czy wybrac nestae brzoskwiniowa czy cytrynowa i tak mysle mysle a maz na to \"przepraszam ale zona jest w ciazy i w dodatku jest bardzo noezdecydowana\" myslalam ze go wzrokiem zabije hahahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×