Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

malir najczęściej się jednak słyszy, że jak czop odszedł to max do 2 tygodni się jeszcze pochodziło, ale wiadomo każda z nas ma inny organizm i inaczej reaguje na pewne sytuacje i zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marazka->dokładnie ja żałuję, że nie mozana sobie tego w zaden sposób zaplanować, fajnie by było okreslonego dnia o określonej godzinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gimelka tak podwójna młoda mamusia, gdzie z dziećmi musi sobie radzić sama bo tatuś nie chce się zajmować na razie jednym dzieckiem, a co dopiero jak będzie 2? malir doprawdy szkoda, że nie można sobie tego wszystkiego zaplanować ;) Przynajmniej nie było by niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka no to trzymam kciuki :D. Już niedługo będziemy tworzyć tabelke dzidziusiów urodzonych. Zaciskaj nogi to jeszcze ze 2 tygodnie wytrzymasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko nie wiem czy warto zaciskać ciągle tak kurczowo nogi, jest to już trochę męczące ;) Jak się coś wykluje to powiadomię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin nam na 17.07 czyli dokładnie za 4 tygodnie ;) Rok temu jak zaciskałam nogi to nic to nie dało i młody się urodził w 34tc+2dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no to spoko, może akurat trochę pochodzisz bez czopa. U mnie się uspokoiło, więc chyba wyszło trochę, a reszta hmm nie wiem :D. W przyszłym tygodniu do ginekologa :D. Ale powiem ci, że trochę ci juz zazdroszczę, wiem że to okropne, ale już bym chciała w miarę szybko urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko mnie czasami ogarniają czarne myśli, jak to będzie jak już z małą wrócę ze szpitala. Karmienie małej co 2 godziny, do tego łażący drugi maluch i marudzący. A wtedy dopiero będzie marudzić i się przyklejać. Nie wiem jak ja to zrobię aby karmić Julcię i jeszcze tulić Maxia. No nic pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz sobię radę. Mi się wydaję że takie sytacje uczą sposobów :). To tak jak matki bliźniąt sobie radzą :). Wierzę i trzymam kciuki za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko przy bliźniakach jest chyba łatwiej, bo są w jednym wieku, a tutaj będzie 13-14 miesięcy różnicy i diaboliczna zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka-> trzymam mocno kciuki za Ciebie: zeby gladko poszlo i zeby Twoj facet po rozum do glowy poszedl. Malir-> ja podobnie jak Ty slecze nad bilansami i ani za mna ani przede mna. A musze jeszcze wysiedziec do polowy lipca i oddac jeden wielki projekt.... Na szczescie u mnie remontow brak. We wrzesniu zeszlego roku zmienilismy mieszkanie i wiekszosc rzeczy jest zrobiona, a reszta poczeka na lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻 Dzisiejsza pogoda to mnie wykonczy chyba wyszlam na chwilke na spacer i jestem padnieta u mnie strasznie goraco. Wczoraj czytalam o tym czopie i pisalo w necie ze jak jest podbarwiony krwia to sie do 24 godz porod zacznie tylko czy to prawda to juz nie wiem hehe Oczko -> nam jeszcze tylko 5 tyg zostalo:)szybko zleci :) ja mam nadzieje ze urodze przed terminem bynajmniej tak bym wolala ale zobaczymy jak wyjdzie. pozdrowionka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się własnie wkur..... grrrr. Nie zrobia mi wózka takiego jak chce. Wogóle nie wiem co teraz zrobić, bo żaden z tamtych kolorów mi sie nie podoba. Firma wprowadziła nas w błąd. Ehhhh, nie moge takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzajace, bo teraz na ostatnia chwile musisz szukac wozka... Ja bym kupila innej firmy zeby tym kieszeni nie napychac jak tak traktuja klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no wina tej kobiety grrrr. Chyba skończy się na tym, że dołoże kilka stówek i kupię volanta 3 :( ale to jest ooło 500 zł więcej. BNO nie mam pomysłu na inny wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko wspolczuje z tym wozkiem :o a podpisywalas jakas umowe przedwstepna i wplacalas zaliczke? moj maz tak ze wszystkim robi bo kiedys ktos w ostatniej chwili sie wycofal i mial klopot ... warto tak sie zabezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest bardzo podobny, do tego co chciałam kupić, tylko ta kolorówka, mnie urzekła :D Szczególnie czarny w połączeniu ze srebrnym i czerwonym. No i możliwośc montowania fotelika. Cena już z fotleikiem, także super. No i pompowane koła, duża gondolka bo około 80 cm. I co najważniejsze dobre opinie internautek. A i to jest ta firma co robi wózki Bartatina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dostałam wymiary :D Jeszcze inne pytania zadałam, mam nadzieje, że tak samo szybko odpowiedzą :) A to wymiary: Gondola 36x82 cm spacerowka - 4,5 kg gondola 5 kg stelaz ok 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gondola spora a to podobno dobrze przy naszych dzieciach bo na zime jeszcze beda lezaly w wozku, a te spiworki i wszystko tez miejsca zajmuje sporo. w moim wozku gondola ma 88 cm wiec tez jest spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz wózeczek? Właśnie też zależało mi na dużej gondoli. Jakby mój Smok był za duży, to spacerówka rozkłada się na płasko. Także w ostateczności przeniosę go wcześniej do spacerówki, chociaż nie planuję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozamawialam wszystko co na obrazkach an dole :D wozek mi sie ogolnie podoba, zobaczymy jak sie bedzie nim jezdzilo z dzieckiem :) ja dosc dlyugo szukalam wozka az sie jednego dnia wkurzylam, weszlam na strone i zamowilam. I mam swiety spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny, ponoć to są dobre, bardzo dobre wózki. U nas kosztują 3X tyle. Niestety ty zamawiasz przez E-bay? Mieszkasz w Polsce? Ja myslałam o zamówieniu wózka przez e-bay, ale niestety się rozmyśliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×