Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość za wszystkie serdecznie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka, karusia-> mój synek budził sie dziś tylko dwa razy o 12 i o 4 is pał do 8 ale to dzięki temu że dostał Viburcol na przeziębienie poprostu luks no ale dziś już nie będę mu dawała czopków bo przeziębienie mija także dziś pewnie znowu 3-4 pobódki ale butla jest o tyle fajna że jedno karmienie daje mój mąż dzięki temu zaliczam 5 godzin jako tako ciagłego snu, a tak po za tym to czy Viburcol można przedawkować ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_chimerka_ mój sie opiera na przedramionach ale pupe próbuje podnosić do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir--->tego nie można przedawkować bo to jest homeopatyczne.Podaje się to w stanach niepokoju u niemowląt i dzieci(kolki,przeziębienie,ząbkowanie)możesz to bezpiecznie stosować nawet codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pinkole mojemu małemu coś się stało. Nie wiem, już któryś dzień pluje stałymi pokarmami, więc od jutra nie daje, jest coraz bardziej marudny. Nagle budzi się dużo wcześniej, nie bardzo chce spać, jest marudny i w ogóle. Na dodatek ślini się na grandę. Nie wiem. Chyba idą jednak zeby. Nie wiem, gorączki nie ma. W sumie jak się go zamie czymś, to przestaje być płaczek. Nie wiem już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko moja Martyna tezplula warzywkami czy owocami dzis dalam jej jablko z gruszka i wciagnela pol sloiczka zauwazylam ze malalubi wszystko co slodkie,moje mleko przeciery owocowe i herbatke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->koło 4 miesiąca dziecko robi się mamine,chce na ręce,domaga się uwagi rozpoznaje ciebie najlepiej dlatego tak jest.Wie już jak może na tobie to wymóc więc próbuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak pluje to tez chce twojej uwagi bo jak by zjadł to byś go nakarmiła i położyła a tak to jest w centrum zainteresowania.Może woli butlę bo jak go karmisz masz go na rękach i przytulasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczpraj podalam, soczek Bobofruit ;) ten am ktory my pilysmy nak bylysmy male ;) jeno byl straszny problem aby go wtedy w sklepach dostac , towarzycho kupowalo zgrzewami jak \"rzucili\" pamietacie?;) mama przede mna go chowala bo wiedziala ze wyduldam wszystko na raz ;) a moj Dziabong sie tez do tego soczku orzyssal, rozcienczylam jej troszke cieplą wodą, starczyl na 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Kurde no - pamiętamy jak dzis! W takich małych brązowych flaszeczkach, zawsze mialam jeden na dzien:) Pamiętamy równiez buty relaksy z super grubą podeszwą i magnetofony Kasprzak (bądź Grundig), oczywisice ten polski Grundig:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relaksy to ja miałam srebrne i to wypas był:-)podobno mają wznowić produkcję.hehe.A ja też kupuję bobo fruity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pamietam bonofruityi ichsmak na relaksy jestem za mloda starsza sis miala wilge haha kurde no jakie owoce w tym bobo? amy czekamy na moja tesciowa ma przyjechac za jakisczas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Bobofrucie owoce to marchewka i jabluszko ;) tak..Relaxy pamietam ;) ponoc jak teraz niedawno ktos wystawil na allegro to cena doszla do..600 zl ;) a Visolwit pamietacie?;) na RECEPTE byl! ;) ach jak to sie wyjadalo z tej torebeczki..az musze teraz kupic, przypomnec sobvie ten smak ;)produkuja to jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach visolvit to byl rarytas mniammmm dziewczyny mam kolezake w ciazy ma alergie w domu wiadomo jest cieplo i sucho wiec ma nos zawalony wychodzi na dwor na rzeskie powietrze wszystko przechodzi lekarze mowia jej herbatka z cytrynka i czosnekale tonie przeziebieniewiec pytanie czy moze brazjakies tabletki przeciw alergii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODANIE PENISA O PODWYŻKĘ Ja penis, zwracam się z prośbą o podwyżkę z następujących powodów: 1) wykonuję pracę fizyczną, 2) pracuję na głębokościach, 3) pracuję głową, 4) nie mam wolnych weekendów i świąt, 5) pracuję w wilgotnym pomieszczeniu, 6) nie mam płacone za nadgodziny i nocki, 7) pracuję w pomieszczeniu bez światła i wentylacji, pracuję w wysokich temperaturach, 9) jestem narażony na choroby zakźne! Proszę o pozytywne rozpatrzenie mej prośby. ODPOWIEDZ Z WYDZIAŁU KADR: Drogi penisie! Z przykrością odrzucamy Twoje podanie, ponieważ: 1) nie zawsze pracujesz w ubraniu ochronnym, 2) gdzie jesteś tam brudzisz, 3) wychodzisz i wchodzisz do pracy kiedy chcesz, 4) nie pracujesz w systemie ośmio godzinnym, 5 ) po pracy wynosisz ze sobą dwa podejrzane wory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam alergię ale mi nie pozwolono brać leków w ciąży.zresztą w ciąży to nie miałam wysypki(bo ja mam skórną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Anabanana - co to jest wilga, bo tego nie kumam? Kurde, relaksow nigdy nie mialam, ale fakt ze srebrne to byl hicior! Visolvit i Vibowit zawsze na sucho jadlam z torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj szczepiłam Bartusia-waży 7.07 kg i ma 70 cm.ubranka na 74 są juz opiete,jakie wy kupujecie?Kupiłam mu cebion multi bo moja pediatra powiedziała ze nie musze codzinnie dawac wit d bo ma ja w tych witaminach i w Nanie ktorym go dokarmiam.Pochwaliła mnie ze nadal karmie piersią bo ponoc dzieki temu mały tak dobrze przeszedł tego rotawirusa.Połozyła go na brzuszku i mowi ze głowke podnosi ładnie ale klatkę piersiową słabo.przyjechałam do domu i polozyłam go na kocu na podłodze a on mi suprajsa zrobił i podniósł slicznie klatkę i trzymał tak długo wiec jestem z niego bardzo zadowolona. Mowiłam doktorce ze daje mu juz soczki i deserki i mowiła ze w porzadku :-) Szykujemy sie do chrzcin-w Boze Narodzenie.W tym tyg musimy jechac wieeelkie zakupy zrobic.Oby śnieg był bo nie cierpię świąt bez śniegu,pozdrawiamy was pa. Ps.wasze maluszki są sliczne-wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny ile maja wasze maluchy ze sa takie duze, moja ma 3,5 miesiaca i wazy 5700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×