Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

chimerka--->jak tak sie zdarzy to połuz sobie mała na ramieniu aby pepek wypadł na wysokosci twojego barku i klep ja po plecach,tak mi mówiła kobieta od pływania z dziecmi w wodzie.wtedy jej głowa wypadnie ponizej płuc,a brzuszek bedzie ucisniety kurde no---> wysłałam na naszą poczte moje gg i maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak mnie łeb boli. Wróciłam ze spacerum zaraz zabieram się za obiad. Chimerka, współczuje tych nerwów. Mnie na pierwszej pomocy uczyli, że niemowlę trzeba przełożyć przez rękę, tak by szyja była w dłoni, a dziecko ma leżeć na ręce, lub zwyczajnie do góry nogami i oklepywać plecy pomiędzy łopatkami, dłonią złożoną w łódeczkę. (to do niemowląt). Esab ty też miałaś przejśćia. Wiecie co ja panicznie się boję takich sytuacji, poza tym panicznie boję się jak śpi. Sprawdzam, czy wszystko jest ok itd. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła dziś paczka z Muzycznym ogródkiem :) Boże co za radość.. Majka śmieje się na głos i macha łapkami na wszystkie strony.. jaki słodki widok :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esab-> cieszę się że się dobrze skonczyło ale ja pitole co za przeżycie! oko, julka, anabanana -> dołączam do tych z deprechą po za katowaniem siebie katuję mojego męża i sama siebie za to nienawidzę, niestety jestem taką osobą która musi być chwalona a od męża jak się ostatnio na niego darłamże nie jestem kurą domową usłyszałam \"Jak to nie jesteś jak jesteś?\" totalna załamka, musze wrócić do pracy bo zwariuję, mam swoją kasę ale to nie o to chodzi. Uważam że karmienie butlą jest bardzo sensowne i nie żałuę przejścia na kombinację odciągania i modyfikowanego, przynajmniej przestałam czuć się jak chodzący cyc. Co do znajomych to samo... kuźwa czy jak urodziłam dziecko to mi się mózg skurczył czy preniósł do macicy? Zazdroszczę dziewczynom które chcą jeszcze raz rodzić ja postanowiłam adaptować drugi raz tego nie chcę przechodzić. oko-> przeczytałas ten link który Ci wrzuciłam? układ nerwowy maluszków nie wyrabia i dlatego sie budzą w nocy bo podobno wtedy im sie to wszystko \"układa\" w główce karusia-> kurde ja mam z ta robotą tak samo :-( szukam ale narazie kiepsko... narazie pozostaje mi L4 co do byłych facetów to ja mialam takiego który jak z nim zerwałam stał z pistoletem pod moim domem... magdulka-> a może uda nam sie jeszcze w starym roku zainaugurować Trojmieski Klub Sirpniowych mam np. w Sopocie? anabanana-> ja na ten Viburcol spoglądam z przerażenem bo się normalnie uzależnie mały śpi po tym jak złoto _chimerka_-> bidulo ale przeżycia, chrobotaniem sie nie mart mały miał tak przez cały czas nietolerancji laktozy jak był na cycu, u nas pomagało świerze powietrz szczególnie spacery nad morzem, po za tym zakrapiam małemu marimer i tez jest lepiej po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malir --->ja mam ten drugi.Dostałam jak mała się urodziła od koleżanek z pracy.Fajny jest ale może któraś ma ten pierwszy to ci powie czy jest ok. ten drugi potem przerabia się na ławeczkę i stolik:-0 dostałam garnuszek na klocuszek od siostry:-) to jest dopiero fajna zabawka.chyba będę z nią spała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od dzisiaj mam ten drugi muzyczny ogródek i Maja jest przeszczęśliwa !!!! A garnuszek na klocuszek mam od wczoraj i Czarek nawet do łazienki szedł się z nim kąpać i był płacz jak zabraliśmy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia jeszcze raz dzięki. Przeglądnęłam wszystko i jest super :D. Malir, ten link mi nie wchodzi, próbowałam skracać i też lipa. Mikołaj dzisiaj grzeczniutki chłopak :D. A ja teraz kątem oka oglądam Bruc\'e wszechmogący i zaraz zabieram się za zaległe prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor dziewczyny :) Ja dzis znowu gosci mialam hihi wszyscy chca ogladac maluszka i kazdy go nosi i sie z nim bawi a on piszczy z zachwytu :) Karusia Ty to w ogole dzielna babka jestes. Tabletki doszly? magulka a ja widzialam ten garnuszek na klocuszek w tesco i jakos nie wydal mi sie fajny, nie wiem czemu. Moze na zywo lepszy... dzis bylam zamowic sukienke, uszyja ja na 3 tyg przed slubem. Wybralam jeszcze inna hihi ale nie pozwolili zrobic foty bo to jakas tam limitowana kolekcja czy cos. Wplacilam zaliczke i mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Dolaczam sie do dolin emocjonalnych i nocnych wrzaskow dzieci. Wlasnie przerabiam to samo. Maly budzi sie po nocach, krzyczy i wcale nie dlatego, ze jest glodny.... Ja czuje sie gruba, brzydka, fatalna, ograniczona umyslowo. Nic nie czytam, na nic nie mam czasu i ochoty. Z niczym nie zdazam, wszystko mam zalegle na wczoraj. Zmeczona jestem a spac nie moge. Niby nie moge narzekac, bo dziecko wzorcowe, maz cudowny, wyrozumialy, pomocny, a jednak. Ehhh, uroki macierzynstwa. Dziewczyny, dzieki Wam za podzielenie sie waszymi stanami ducha i emocjami. Dzieki Wam wiem, ze nie jestem sama i osamotniona w odczuciach. Oko, dobrze to ujelas, piszac, ze ludzie udaja, ze sa szczesliwi nawet jak dzieci placza. Ja w to nie wierze, bo mnie czasami ogarnia desperacja. Mam nadzieje, ze to stan przejsciowy i ze szybko nam przejdzie. Pozdrowienia dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo laski! Zyczę przede wszystkim zeby morale się podniosły! Malir - z byłymi to tak jest, mój co prawda bez pistoletu, ale stał pod uczelnią od przed 8 do jak juz skonczylam zajecia np o 17. Faceci to swirusy;) Malir - jakie Twoj synek mial objawy tej nietolerancji? Gadalam ostatnio z lekarką i powiedziala, ze wykluczyc tego nie mozna chociaz przy nietolerancji dzieci slabo na wadze przybieraja, a moja Mała przybiera w miarę ok. Tez chcę zamówic Muzyczny Ogrodek dla Małej, ale muszę znalezc aukcje z odbiorem ososbistym co by mi sie na wyslanie wlasnego kuriera zgodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mms
Dziewczyny, ile miesięcy miały Wasze maluchy jak nosiły ubranka na 62?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakos nie specjalnie sie czuje,rozumiem was ale dziewczyny jak ogladam wasze fotki to zastanawiam sie jak mozecie pisac ze czujecie sie grube?ja sie nie czuje gruba- ja taka jestem.Waze wiele wiecej od was,dzis niby dobry humorek miałam ale moj małżonek mi go popsuł.Ścielałam łóżko kiedy on potrzedł i sie tak od tyłu przytulił,miałam taką obcisła bluzkę.Tak sie popatrzył i mowi \"ale masz biust duzy wow\" myslałam ze to komplement i ze taki mu sie podoba a le za chwile dodał \"taki masz jak Justyna moja sąsiadka co sie z niej kazdy smiał\".no i co powiecie????to juz chyba komplement nie był?Normalnie ryczec mi sie chce,od dzis tych cyckow widział nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mms---.moja od razu nosila 62 bo urodziła się 58cm i w 56 nie wchodziła.To zależy od wielkości urodzeniowej dziecka,bo jak urodzi się 48cm,to 62 będzie zakładało na 2-3 miesiące. jula----.tabletki doszły wczoraj!!!!!!!!!!Dziękuję bardzo jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia---.każdy facet który ich nie mógł mieć to się pewnie śmiał bo nic innego mu nie zostało:-)używam jeszcze baldachimu bo tv małej nie przeszkadza jak późno oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_chimerka_ -> znów telepatia? ;-) objawy ietolerancji to głownie bóle brzuszka luźne kupki ulewanie ale w ciągu godziny od karmienia dużo ciał redukujących w kupce i niskie ph, przybierał ładnie do rotawirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia-> ja widzę że ty masz tak samo utalentowanego męża w kwestii komplementów jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir-no chyba tak he he ale juz przestałam sie tym przejmowac,moja corcia mi ciągle mowi ze jestem kochana i piekna.Kiedys jak weszła za mna do łazienki a ja brałam prysznic to popatrzyła i mowi \"ale masz mamusia sliczne nózki\",normalnie dar mowienia komplementow ma po mamie nie po tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo kochane! Karusia , kurde no---> ejjj ale nie zapomniałyście o mnie ? :( prawda? Bromba ---> melduj się cholera jasna. Moja mama przylatuje dzisiaj , ale suuuper, mam stosy książek i inny ch do nadrobienia i w końcu bede mogła to nadrobić , ale jestem wyrodna matka nie? Pozdrawiam Was serdecznie , nie bede pisać o komlimentach bo mnie nikt nie kompementuje , co nie zmienia faktu , ze lusterko mam , a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj trochę posprzeczałam z mężem. No znaczy nawet nie, wylałam swoje żale. Nie wszystko zrozumiał. No nic. Ja się czuję grubo ponieważ, bardzo dużo mi zajęło schudnięcie przed ciążą. Schudłam 10-15 kg. No a teraz stoję w miejscu i nie mogę zrzucić tego w cholerę. Chyba sobię wezmę większą dawkę tych tabletek co biorę. Dramat. Dzisiaj powkładałam kolejne rzeczy do pudełka ze skarbami. Ale jestem wyrodna matka, bo nie wiem kiedy był pierwszy uśmiech, nie wiem kiedy się pierwszy raz przekręcił. Osiągnięć nie zapisuje. HEhh Ja wczoraj się zlazłam, żeby znaleść gazetę, całą Hutę złaziłam. Nigdzie nie było. No jasna sprawa :D. Ale po drodze znalazłam księgarnię w której można się napić kawki, poczytać. Jak dla mnie bomba. Miki w chustę i pomykamy :D. Karusia my się musimy wybrać na jakąś kawę. W środę pewnie lecimy z mężem na zakupy prezentowe, bo jeszcze tyle zostało, ze szok. Jak na razie mamy tylko dziecięce, a zostało jeszcze dla dorosłych. Muszę sobie też w końcu spodnie kupić, no i coś na głowę i szyję. Jak ja nienawidzę czapek, ale zimno mi w głowę. W sobotę też sobie farbę strzelę, mamie też :D. No i muszę się umówić do fryzjera i na manicure. No wiadomo, trzeba się przed świętami zrelaksować. Pliszka, a za co teraz się zabierasz? Ja czytam \"Chemia śmierci\" równolegle zaczęłam wczoraj czy przedwczoraj \"Dom nad rozlewiskiem\" fajnym językiem jest napisane. Ja czytam jak tylko mogę. W nocy w wannie, na kiblu jak mam chwilę, w tramwaju, w samochodzie, jak jedziemy do rodziców. Kiedy tylko mam moment i w końcu nadrabiam :D. mms Mikołaj nosił 62 jak miał skończony miesiąc i tak do połowy 3 miesiąca. Ale prawda taka, że Mam ciuszki na 62 w które nadal wchodzi, a miałam 62 w które nie wchodził mając 6 tygodni. Wszystko zależy do firmy. Ale wszysto też jest związane z wielkością, on się kawał chłopaka urodził, także :D. Ale był wtedy malutki. Gunia faceci czasem są nieudolni w komplementowaniu, nic się nie przejmuj, na pewno nie chciał źle. Mój też czasem potrafił tak walnąć, że aż mi się głupio robiło. Ale to chyba musi być niesamowite jak dziecko coś takiego mówi, prawda? Kurde no a co robisz, ze taka zajęta jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hloł oczko Ja czytam, nie uwierzysz...---> prof . W.Pruski -Hodowla koni, W.Pankiewicz, rejestr ogierów czystej krwi w latach 83-93 i polską hodowle koni czystekj krwi w latach1918 -39, the arabian magazine najnowszy 300 stron i jak dostaje oczopląsu i nie moge poukładać wiadomości \"miłość nad rozlewiskiem :) i dziękuje Bogu , że mi moja Pyza na to wszystko pozwala. za 1 h i 40 bedzie mama a ja ekspresem sprzatam , żeby nei było , musze jeszcze umyć łazienke o prasowaniu zapomnieć i pochować książki , bo bedzie , że zamiast się zajmować małą to czytam.... Jak inspekcja to inspekcja hehehhehehe, a szlag mni etrafia bo wczoraj dostałam dwa ostatnie numery the arabian magazine i bardzo długo na nie czekałam , ( wiesz , jak cos baardzo chcesz...) i jeden w nocy strawiłam , a drugi leży tu koło mnie a ja kurwa biegam na odkurzaczy zamiast czyytać.wrrrr. albo pisze na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka--->jasne,że pamiętam.jak tylko staniesz na polskiej ziemi melduj się i urządzimy niezwłocznie spotkanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okoko- tak niesamowite kiedy ona tak do mnie mowi.Patrzy tymi swiomi niebieskimi oczkami i wali takie słowa ze az dech zapiera.wiecie co wogule ja jestem taka wrazliwa na takie rzeczy od raZu mi sie oczy szklą.Cz ęsto sie wzruszam,płacze jak widze np w Interwencji chore niepełnosprawne dzieci,albo jak w Mam Talent śpiewała ta niewidoma.Ja to płaczek jestem,byle co i juz buuuuu.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×