Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ale wage urodzeniowa miała 4020g.zreszta ja wcale sie nie ciesze ze wazy tyle ile roczne dziecko-rece odpadaja a mieszkam na 4 pietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jak mnie głowa boli. Już drugi dzień. W domu sterta prasowania. Koszmar. Większość prezentów już zakupiona. Wczoraj nawet byliśmy na zakupach. Listy do Mikołaja już napisane. Powiem wam, że jest to mega sprawa. Cała rodzina napisała list do Mikołaja. Każdy może zobaczyć co ktoś chce. Nie ma w końcu problemów co komu kupić. A takie listy można kupić w Empiku :). Super, stanie się to chyba, nową świecką tradycją :D. Co do leżenia na brzuszku, to jest niechętny. Mało leży. Jak już to podpiera się głównie na przedramionach, ale zaczyna próbowałać na rękach. Ale to rzadko. Jak na razie to się obrócił tylko raz z brzucha na plecy, ale to potrzeba matką wynalazku, bo ja go nie odwracałąm, to musiał wykombinować coś. Tak to tylko na boki, ale bierze się za siadanie. Hehehe dziobak mały. W sumie powiem wam, że strasznie te dzieci rosną. Dopiero był taki malutki, a teraz już tyle, nawet się nie obejże a będzie szedł do szkoły. Karusia, dobry ten tekst :D Hehehehehe. Co do Mikiego to nawet mi nie mów. Mały terrorysta? Chociaż wątpie, bo próbowałam go karmić również trzymając na rękach. Poza tym będąc w domu, staram się mu wynagrodzić brak bliskości związany z karmieniem piersią i staram się go tulić, zabawiać itd. Poza tym budził mi się dzisiaj w nocy, po smoczek. Nigdy tego nie robił. Jak nie smoczek to miał rączkę w buzi. Nie mam pojęcia. W sumie tak jak pisałam, nie śpieszy mi się, żeby miał zęby. Kurde no wiadomo, ja miałam lepiej bo Bobofruty produkowali w Alimie Gerber, a ta znajduje się między innymi w Rzeszowie, więc u nas był sklep przy fabryce. Trochę inny wiek jestem, Relaksów nie pamiętam, ale Wibovit i Visolvit wcinałam z torebeczki. Ja jestem pokolenie gum Donaldów i Turbo, Commodore, które wgrywało się po kilkanaście minut, Rzutników na takie bajki na filmach, co się przekręcało gałkę, by przerzucić na następny slajd i wody w woreczku :D. No i Kukuruku :D. Ja soczki daję czasami, też bobofruty :D więcej przecierów owocowych, w ogóle mam jabła z wiadomego miejsca, więc jemy najwięcej jabłek. Anabanana a może nawilżanie powietrza w domu? Może koleżanka kupi sobie nawilżacz i np inhalacje do tego jeszcze, żeby łatwiej było oddychać, do tego woda morska. A najlepiej do alergologa. Ja myślę, że jak trzeba to się podaje jakieś leki. Zależy ile to trwa. Gunia Miki ma około 8 kg, i około 72 cm. Ale ubrania 68 nosi. I są spoko. Zależy jaka firma, bo i w niektóre 62 się wciska :). No i w sumie ma 4 miesiące i tydzień. Ale waga urodzeniowa też 3900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ztegopokolenia coOczko turbo kukuruku inapoj wworeczku;-) wilga to taki magnetofon na 1 kasete myjestrsmy juz po wuizycie tesciowej,maladostala na pod choinke garnuszek na kolcuszek z czego baaardzo sie cieszcze ja dostalam kilka stowek a maz whisky haha a mojazarazbedzie miala 4,5 mies i wazy 7,600 i ma 67cmubieram jejciuszki na 68cm niektore juz na 74(6-9m) a niektore jeszcze na 62(0-3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę czytać topików o karmieniu sztucznym i naturalnym bo aż mnie trzepie. Skąd w kobietach aż tyle jadu. Niby matki, a żadna nie potrafi uszanować drugiej. Dramat. Denerwuje mnie to, bo nadal jest to wrażliwy punkt. Tak samo zaczyna mnie maksymalnie wku... pytanie o chrzciny. Ludzie to jednak własnych spraw nie mają, albo strasznie nudne żywoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tak zachwycałyście się tymi zabawkami laugh & Learn z FP. że jak wczoraj byliśmy na zakupach to kupiliśmy Garnuszek na klocuszek :D. A i uczący grający jest super :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokuj ozkokazdymswojroxum iswohe zycie.. ludziesa nietolerancyjni a polski narod to ciemnogrod!!! olej to!!!!!!!!! sorki za bledy martyna nacycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemnogród ciemnogrodem, ale nie wiem skąd u ludzi taki brak tolerancji. My tu gadu gadu, a święta się zbliżają, przyjdą rozmowy z teściową :D. Ciekawa jestem czy coś powie na temat chrzcin :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też dziś kupiliśmy garnuszek na klocuszek :-D Synek sobie go pod choinke wybrał :-) Małej za kilka dni kurier dostarczy muzyczny ogródek. Tak więc prezenty dla dzieci mam z głowy. Maja ma prawie 4,5 mies waży 6800 mierzy 66 cm jeszcze się później odezwę bo zaraz mamy gości. Przyjadą znajomi z ich 3 miesięcznym synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia no to Twoje dziecię to pobiło wszelkie normy hi hi ale pączek!!!!Ubranka na 80 to sie zakłada roczniakom,moj ma ponad 3 mce i zapewne jak bedzie miał 4.5 to tez wlezie w ten rozmiar. Okoko-ja juz Ci kiedys pisałam o karmieniu-nie wiesz nawet jak mnie te baby wku....wiały z tym naturalnym,teraz jak ktos obcy mnie pyta to mowie ze karmie tylko cyckiem a nie ze dokarmiam a ch.. im di tego Magdulka,Anabanana-wasze jak na dziewczynki to tez spore.Moja Kinia to była drobniusienka,Rozmiar 56 to ze dwa mce nosiła a 74 jak miała 8 mcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja karmie cycem kazdy ktomniepyta jak karmie tochwali ze super ze dziecko bedziezdrowie i takie tam i to tez mnie denerwuje wierzcie mi bo wtedy mysle sobie co by mi powiedzie;li jakbym karmila sztucznym... szkoda slow zero tolerancji i zrozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała się urodziła duża- 4000 g i 57 cm. W ciąży przytyłam 12-14 kg więc to chyba sprawa genetyki :-P Karusia ale Ci się ta Twoja Misia rozpędziła z tym przybieraniem na wadze.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wielka jest dziewczyny ale co mam zrobić i to na cycu wbrew panujacej powszechnie opinii(ja jestem raczej drobna a mój mąż też więc nie wiem po kim) a i listonosz też raczej szczuply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia mała zeszczupleje jak zacznie raczkować a potem chodzic. Nic się nie martw... Czarek też jako niemowlę był pulpecik a dziś jest szczupły i wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj byłam z moimi maluchami na szczepieniu. Julka waży 5570 g i mierzy 63 cm, a ma już 5 miesięcy i tydzień. Moja to drobizna przy Waszych ;) A Max waży 11650g, mierzy 87,5 cm, a ma 19 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdula rzeczywiscie moja sie urodzila pol kgmniejsza a widzisz mimio wszystko saparwie takie same ja tez przytylam ok 12kg :-) marzka ojej julcia to mala modelka, drobniutka nic nadrobi i nawet nie zauwarzysz kiedy :-) a moja maladzis jakas marudna nie chce spac a jest spiaca ani cycka ani owockow ani herbatki maruidzi i poplakuje dzislo nadal twarde wiec tonie zabkowanie hmm chybatez kupie te czopki o ktorych pisalyscie jak one dokladnie sie zwa i sa homeopatyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Magdulaka no nic my idziemy sieumyc dzis jejnie kapie tylko obmyje cos od nocy ma lekki katarek ciagl jej sciagam hmm oby nie rozpeltalosie jakies chorubsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka-dzieciaki mamy w prawie identycznym wieku,jak sobie radzisz?Pomaga Ci ktos?Ja mieszkam jeszcze z mamą i dzadkami wiec chetnych do pomocy jest.No i moja Kinia ma taka sama wage co Twoj synek hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, mały dospał. ogólnie tfu tfu dzisiaj nie było takich dramatów. Ja wszystko ogarnęłam. Zostało mi tylko prasowanie. Właśnie robię kolację. Zapiekanki Rzeszowskie :D. Hehehhe. Chłopaki sobie czytają ksiązki na dobranoc, a ja mam chwilę tylko dla siebie. Ostatnio nie wiem co mi się zrobiło, ale cały czas bym słodkie jadła. Ograniczam się a jak, ale nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 -> u nas bylo kiepsko ale wyprowadziłam małego i męża z kataru, bólu gardła inhalacjami z soli emskiej zreszta siebie też tym kurowałam już pierwsza noc po inhalacjach była bez problemów oddechowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×