Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

nie ma co z nia gadac, ja znam was, wy znacie mnie.jestem realna i rzeczywista, taka jak w rzeczywistoci ;) a nasz topik traktuje jak dom, gdzie sie mozna wyzalic, wyplakac, wyklnąc itp. a jak to sie jakiejs idiotce nie podoba to jej problem, tyle ;) dziekuje wam dziewczny ze jestescie za mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze afera na całego :). Ciiii sza. Kto chciał powiedzial co myślał i znów ma być spokój :). ja tez przeklinam jak fix :D. Muszę sobie chyba puszkę kar kupić. Będe do niej wrzucać za każde przekleństwo złotówkę :D. Może sie na wakacje uzbiera :D. Wiem co chciałam was zapytać. Czy któraś z was ma urządzenie do pieczenia chleba, albo może mi coś polecić? Julka, ja hippa nie kupowałam jak już pisałam, glównie z racji ceny. Przyznaję się, że wg. mnie są drogie. Magia małych liczb. Muszę sobie kupić urządzenie do gotowania na parze. Ja też bym nie chciała 3 pięter, triochę za dużo. Kiedys miałam okazję szaleć w takim domu i to jest drmat, góra dół, góra dół. Biszkoptów nie daje, bo jest duży no i łyka te kawałki :D A nie pluje. Kurde no, a kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna blondynka-> synek już sylabował, ale od jakiś trzech tygodni znowu przechodzi skok rozwojowy i wydaje z sibie tylo dźwięki aaa, eee, yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> tak jest! ja piekę chleb normalnie w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi :D Hehehe, ogólnie nie wiem jak na to Kurde no zareaguje, ale ja bym wolała, żeby ktoś mi pod czarnym powiedział co myśli :). Malir czyli mówisz, ze nie kupować maszynki? Kiedyś piekłam chleb, ale niestety pieczony nie w piekarniku nie wyrasta ładnie. Powiedz mi masz jakąś książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisa
dobry wieczór kochane :)))) My mamy dzisiaj wolną chate:) Babcia pojechała do Ojcowa na balange...hahahahaMichaśce przeszło wszystko nei kaszle , nie kicha , tylko mnie dalej męczy, no cóż starośc nei radość. Kurde no--> no to nic tylko zatestowac nowe na śmierć , miłej nocki zycze:) Karusia--> Miśka to gwiazda nr 1 bez kitu, a ta jajecznica to mnie rozwaliła. Julka --> Zielonki to fakt taki eksklusiv:) reszta babek buziole :) a do pomarańczki to nie wiem w sumie o co chodzi...a kto to jest mała mi ???????czy mi mała czy jeszcze jakoś tak????w zyciu o kimś takim u nas nei słyszałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ty pisałaś na pomarańczowo? Ehhhh. Malir dzięki. A powiedz mi myslałaś o tej maszynie czy nie? Bo ja się tak cały czas zastanawiam i myślę, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko-> a robiłaś chleb na zakwasie czy na drożdżach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sobie nie zycze abys mi na tym topicu zwracala uwage comprende?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisa
a noo i własnie sobie przeypomniałam.Malir widziałas reklame szamponu nivea do włosów:) tam jest takalaska w czarnychwłosach, zawsze jak ja widze to myśle ---> malir!!! a teraz pytanie to ty czy nie ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja robiłam na zakwasie na drożdżach wyszedł mi jakiś taki dziwny smakowo, myślałam o maszynce moja szwagierka ma i sobie chwali, wrzucasz składniki wieczorem i rano masz pyszniutki chlebek. Co do wyrastania to bardzo ważna jest woda której używasz niewolno dolewać kranówy i nie może byc zimna, dw zakwasy zepsułam taką wodą. Do bułek i pizzy zawsze używam mineralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plisza-> oj żarty się Ciebie trzymają widzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisa
Malir powaga, ja nie wiem czemu tak. no tak mi się kojarzysz i kropka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliszka-> nie wiem czy jest bardziej niefotegeniczna osoba na świecie ode mnie ;-) mój mąż się zawsze śmieje ze mnie z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisa
e tam. reklama mówi swoje:P Dobra lece kapać princeske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny maie jakieś fajne zabawki do kąpieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to ja bylam pierwsza ;) w sumie fajnie cos zainaugurowac ;) a testy na forum wkurzą cie nie raz. ok lecem na nowe 3majcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala-> przepraszam ale nie moge si eopanować nic nie wskazuje na to zebyś pomyliła się w pierwszym poście, wygląda na to że pomyliłaś sie używając zaczenionego nika, nie uważam żeby Twój wpis był kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malir, ja zawsze robiłam na mineralnej. To wiem. Drożdzowy wyszedł dobry, ale tak sądzę, ze na zakwasie lepszy. W sumie ta maszynka to fajna rzecz, bo nastawiasz i masz na rano gotowe. Ale z drugiej storny np. uwielbiam wyrabiać ciasto. Szczególnie drożdzowe. Mam zabawek kilka do kąpieli. http://www.allegro.pl/item539978868_mz_kapielowa_kaczuszka_fisher_price.html To jest ukochana kaczka Mikiego. Kąpiel bez kaczki to kąpiel stracona. Co on portafi z nią robić :D. Kopie łapie, robi tak żeby odpływała i przypływała :D No różne rzeczy. http://www.allegro.pl/item528534252_fisher_price_little_people_pobawmy_sie_w_wannie.html Ten zestaw jest fajny, ale najrażie najlepsza jest mata na przyssawki którą Miki odrywa od wanny. Mam jeszcze książeczkę: http://www.allegro.pl/item526914794_disney_piszczaca_ksiazeczka_do_kapieli.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Dobry Babeczki Nie rozumiem dlaczego osoby z poza wątku podczytują sobie nasze forum. Nigdy nie przyszloby mi do glowy zeby czytac forum lipiec 2008 albo inne, wiecie w sensie takie ktore mnie nie dotyczy. Nie mam na mysli ogolnych wątkow, ale takie wlasnie zaciesnione Lejdi je warzywa z hipermarketow i wszystko wciaga jak odkurzacz, zarowno sloiki (wszystkich firm, nie podeszly jej tylko ziemniaki ze szpinakiem) jak i nasze zupy, a wlasciwie gęsty kit z mięchem. Gotuję w wodzie wszystko, potem miksuję i Mala szama. Kaszki uwielbia, moim faworytem są Nestle mleczno-ryzowe, bo Bobowita taka jakas bez smaku jest. Zresztą Mala jest na Nan2 i tak jakos skoro jest dobrze to wolę przy Nestle pozostac. Do wszystkiego uzywam kranowy i nic Malej po tym nie bylo, a wczoraj juz nawet nie wyparzalam butli, bo skoro bierze do buzi wszystkie zabawki, ktore wczesniej lezaly na podlodze to wyparzanie nie jest konieczne. Laski, cos mi sie stalo z lewym nadgarstkiem, napieprza mnie jak diabli. To od noszenia Malej, bo wlasnie jej pupę mam zawsze pod lewą ręką. Nawet sile w lewej dloni stracilam:( Jutro do roboty. Kurde;( Oko - moja tesciowa piecze chleb w piekarniku i jest zajebiozo, nie znam szczegolow, ale chyba bez zakwasu. Jula - co do sloikow to wlasnie mam wrazenie, ze Hipp zawsze cos tam dodaje. Fakt sa dobre, ale w owocach jest grysik czy cos tam, w obiadach sól wiec tak jakos mniej mnie przekonuje. Dla mnie chyba nr 1 to Gerber ze wzgledu na sklad, ale dla Malej wlasnie Hipp. Karusia - ja rowniez wkrotce wprowadze nocnik (na razie na kupę:) Moja Mala nie siedzi jeszze tak jak Twoja, ale... Kupe robi przy asyscie (tak to nazywam:) w godzinach 11-11.30 i zaczyna sie od stekniecia wiec ja wtedy Jej galoty w dol zeby mi sie cala nie usrala i tak juz od 3 miesiecy codziennie wiec jak kupie nocnik to jak bedzie stekniecie to galoty w dol i na nocnik. Taki mam plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski coz za afera na topiku :) Ja tez czasami przeklinam, zycie jednak stresuje :P Z tymi Zielonkami to tak, ze kolega mowil, ze tam dom kupuje a to pod Krakowem... Sorki ze zarzucam pytaniami ale ile kosztuje wynajem mieszkania w Kraku? Laski ile placicie? Bo jak patrze , ze 1400 + oplaty za 50m to drozej niz w trojmiescie :) hehe Krakow jednak drogie miasto... chimerka- i mam pytanie do Ciebie, jak sie dostalas do szkoly na nauczyciela ang? Wystarczy certyfikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, bylo suuuuuuuuuuuuuuper..;))) mam nadzieje ze mi sie NIE SPRAWDZI to co mi sie snilo.. ..snilo mi sie ze moja lekarka jest na urlopie do konca miecha a mi sie 11ego konczy L4 ... jutro sie dowiem ale raczej wroci, mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no -super ze sie podobalo :) a co do kapieli to mamy kaczuszke i inne zwierzatka ale najlepsze sa takie lampki swiecace, https://www.lighting.philips.com/nl_nl/consumer/sparepart_webshop/default.php?main=nl_nl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=〈=nl pierwsze od gory, sa ladowane indukcyjnie a potem w wannie fanie plywaja. Maly je lapie i ma radoche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja kolejny dzień samotnie :D Mąz mi się gdzieś podział :D. Żartuję :D. Powiem wam, że jestem dzisiaj w wyborowym humorze, chyba przez to, że sąsiad nie obudził mnie wierceniem a Miki wrzaskiem, jak to było w ostatnich dniach. Także jakoś mi tak dzisiaj lepiej, pomimo paskudnej pogody i doskwierajacej samotności. Powiem wam, że coraz bardziej przeraża mnie przeprowadzka, to pakowanie, potem rozpakowanie, remont, z którym chcemu się umwinąć jak najszybciej. Strasznie, aż mi się płakać chce. Dobrze, że do pakowania przyjedzie moja mama, przynajmniej pomoże mi z małym. Bo tak to sama z tym grajdołem nie dałabym rady. Niby się wydaje, co tam. Większość moich znajomych w wynajmowanych mieszkaniach nie ma nic. Wiem też jak wyglądały przyjazdy ludzi, którzy przez jakiś czas mieszkali razem z nami. Ze wszystkiego krozystali co nasze, bo po co? Przyjeżdzali z jedną waizką i zadowoleni. A my teraz kurczę ciężarówkę mamy zamówioną, żeby to wszystko zebrać. Dobrze, że część książek już pojechała. :D Mąż ma bzika na tym punkcie, skatalogował większość i wyzwiózł :D. Ehhh kataloguje do biblioteczki. Mojego marzenia jeszcze z dzieciństwa. Dużo półek, dużo książek, wygodny fotel, lampa :D. Hmmm, szkoda, że się nie da kominka wmontować :D. Łączę sie w bólu z Chimerką, bo ja chyba przeciążyłam też rękę noszeniem Mikiego. Prawa ręka mnie tak napitala, że szok. Ale już wysmarowałam Dicloziają i mam nadzieję, że przejdzie. Na noc posmaruje jeszcze Fastum i luz. Oprócz tego chkleba, to zabieram się za szkolenie w kwestii pieczenia. Niestety nie znoszę piec, nie piekłam i nigdy mi nic nie wychodziło. Gotuję raczej dobrze, piekę na słono też dobrze, ale słodkiego nie potrafię. Muszę się doszkolić, bo kto będzie Mikiemu piekł :D. _Chimerka_ zazdroszczę małej, bo mój Miki nie bardzo chce jeść, szczególnie warzywa :). Ja mu kaszki daję i Nestle i Bobovita, tyle że ryżowe. A to dlatego, że ja je też lubię, szczególnie bananową Nestle i po prostu robię sobie na zwykłym mleku :D. Ja też już od jakiegoś czasu ni wyparzam. Jedynie smoczki do butelek i smoczki. No ja muszę się zabrać za pieczenie chleba. Julka ja płacę 900 zł plus media wychodzi około 1200 zł. Mam 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Około 50 m 2. Jeszcze do niedawna płaciłam 750 zł wynajem. Bardzo tanio. Nadal jest to bardzo tanie mieszkanie. Średnio z tego co wiem w Krk ceny zaczynają się od 1000-1200 zł. Widziałam te lampki, są jeszcze takie do przyczepiania do wanny. Sama się nad nimi zastanawiałam. Mówisz, że sie podoba? Kurde no to gratulację :D Mam nadzieję, że noc była miła :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka moja przyjaciółka wynajmuje mieszkanie 52m (3 pokoje) na os Szkolnym - czyli w Nowej Hucie 1200zł + czynsz+media, czyli w sumie płaci coś kolo 1800zł. A mój brat wynajmuje małe mieszkanko ok 30m, 1 pokój i płaci w sumie koło 1700zł tyle że na drugim końcu Krakowa, na Azorach, gdzie ogólnie mieszkania są droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×