Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Mozliwe, to trzeba było rondo kąpielowe :D. Jejku muszę zrobic sobie zabieg, bo wkurzają mnie te soczewki i ich kupowanie itd. Ale mnie teściowa własnie denerwuje. Rozmawiają z mężem przez skype i tak słyszę, grrrrrrrrrrr. Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki!!! Wybyłam na dłużej, siedzieliśmy u teściów. Zmęczył mnie ten wyjazd na maxa! Ja spałam z Małą na jednym łóżku a P w immym pokoju. A że moje dziecię mobilne sie zrobiło to cały czas sie do mnie przysuwała i ja miałam coraz mniej miejsca. Co jakiś czas odkładałam ja na drugą połówkę łózka ale po chwili ona i tak była na środku a mi zostawał skrawek. ;) Niezły horror przeżyłam! Teść sobie umyślił że weźmie małą na ręce. trzymał ją ręką pod dupkę i wstał z fotela nie przytrzymując jej druga ręką. Emilka oczywiście nie utrzymała się taka wychylona i gibnęła się do tyłu, tak w kręgosłupie. Jak to strasznie wyglądało!!! Ten "oj oj oj" i przytulił ja do siebie jakby nigy nic a ona nawet powietrza nie mogła złapać. Zabrałam mu ja natychmiast, zaczęła potwornie płakać, nijak nie mogłam jej uspokoić. Myślałam że może cycek jej pomoże ale i przy nim uspokojenie długo jej zajęło. A ja to byłam taka przydygana bo się wystraszyłam ze kregoslup jej uszkodził itp. Całe szczęście nic poważnego jej sie nie stało ale on juz nigdy na ręce je nie dostanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana super fotka malej w umywalce !!! ja tez wyslalam wlasnie 3 zdjecia :) Pije kawe a maly zasypia . Pada deszcz ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi mami to wspolczuje stresu, moj tesciu jak bierze malego na rece to go nosi jak jajko, tak delikatnie bo sie boi ze cos mu zrobi. Wszyscy sie z niego smieja. a moj dzieciak ma dzis faze gadania - tata, ta, ta, tata wczoraj bylo dej dej dej codziennie inna bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. W Krakowie pięknie, chociaż widzę na termometrze że jest mrozik. Coś mnie głowa dzisiaj boli. Nie wiem od czego. Miki dał mi chwilę oddechu a ja robię sobie kawę. Może mi trochę ciśnienie podniesie. Emi mami, no to nieźle z tymi teściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój Miki jeszcze nie sylabizuje. Heh jakoś taki powolny chłopak jest. Idę mu dzisiaj chyba zrobię morfologię, bo się martwię. Bo ma cienie pod oczami jak koala, ale to już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gada dadadadadadada tylko tyle narazie ;) tez ide dzis z nia na pole, bo ladna pogpda, a ja rzadko z nia wychodze bo ciezko mi z wozkem i 10 p ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski, Jula Filip slodki,skora zdarta z taty :-)a ten Twoj wzrok... powiekszylabym to zdjecie i powiesila na scianie-piekne! hmm a mopja mala lubi spacery, jezdzimy jeszcze w gondoli ze spacerowkaczekamy na wiosne, jak mala sie przebudzi i nudzi podnosze jej oparcie i siedzi w gondoli i tez ma frajde z obserwacji :-P ogolnie moja mala jest pogodna,duzo \"gada\",piszczy ale z usmiechem na twarzy i sie smieje, czesciej i dluzej sama sie bawi :-) ooo widzeze u mnie za oknem pruszy snieg.. w wczoraj mialysmy wiosne na dworze..chcialam dzis jechac do miasta pozalatwiac sprawy ale czekam na przelew bo bez kasy duzo nie zalatwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku wiecie co, muszę się czymś pochwalić :D. Ogoliłam sweter :D. Jejku nawet nie zrobiłam dziury. Chyba sobie muszę kupić golarkę do swetrów. Nie wiem jak wam, ale mam wrażenie, że swetry z H&M te takie miłe w dotyku bardzo szybko się mechacą. Mam juz któryś z kolei i po dwóch trzech praniach już jest cały w tych kuleczkach. A nie zrezygnuję z nich, bo strasznie lubię ich odzież. A dodzwoniłam się, Karusia tęż mnie poinformowała, że robią morfologię z palca. Także idę, po południu będe miała wyniki i przestanę się martwić i zastanawiać. Mam nadzieję, że taka jego uroda. Tak samo ma taką prześwitującą żyłę na nosie, pomiędzy oczami, wygląda jak siniak. Nie raz już się mnie pytali czy się uderzył, pewnie o zgrozo myśląc, że go biję, albo nie pilnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oko ty matka bijaca????!!!! :-D ja mam golrke mpm product kosztuje ok 40zl i jestem bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka golarke, co zmechacone rzeczy czysci. Clatronic czy jakos tak na baterie ale nie pamietam ile kosztowala cos mi sie kojarzy ze malo :) czysci super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, jasne :D. Biedny Mikołaj. Kurna nawet szwagierka sie mnie pytała, czy go nie dopilnowałam, że się tak uderzył :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nie na baterietylko akumulatorek do tego oczywiscie kabel zasilajacy wyglada jak male zelazko ma duzo powierzchnie "golaca" wiec szybko idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki też śpi, czekam aż się obudzi, zje kaszkę i idziemy na spacer i do Karusi, a po drodze zrobimy tą morfologię. To która lepsza? Chyba popatrzę na Ceneo na opinie. Rzadko śpi o tej porze, ale wcześnie dzisiaj wstał bo o 7. Hmmm. Dzięki temu mąż się obudził, bo tak to by już całiem zaspał do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki okoko to ja mam jedna i jest taka slodka zmijka, bo sie przymila ale za plecami na mnie gada. Poza tym nosi kozaki za kolano i sie wyzywajaco ubiera :D Jest tez zadrosna bardzo hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie, będe miała trzy. Dwie to takie jak mówisz. Niby tu słodko pięknie, miłe. Jak coś im trzeba, to do d... wejdą. A jak przychodzi co do czego, to robią wszystko żeby popsuć, zazdrosne są o pewne rzeczy. Ich prawo. Ale tyle co napsuły mi krwi i mężowi, tyle co popsuły w różnych układach rodzinnych to szkoda gadać. Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. I tak też jest w tym przypadku. Natomiast ta co będzie szwagierką, hmmm wbrew pozorom ją lubię :). Ma dziewczyna czasem głupie gadki, chyba jak każdy. Czasem najpierw mówi potem myśli, ale i tak ją lubię :). Nie jest taka zła, chociaż, też wiele przykrości mnie od niej spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja tez zazdrosna o kase. A szoda gadac. Poza tym tworzy jakby rywalizacje miedzy naszym Filipem ( pierwszy wnuk ) a swoja corka z poprzedniego zwiazku- ma dziewczynka 5 lat. Moi tesciowe ta dziewczynke kochaja jak wnuczke, zreszta co dziecko winne? oni mieszkaja kolo tesciow i nawet jak my bylismy to chcieli ja zostawiac i isc np do kina. A tesciowa wiadomo miala malego na kilka dni to sie chciala sie nim pocieszyc. A oni codziennie ja przyprowadzali i kazali sie babci z nia bawic :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowalam sie na n-k jejku o co chodzi? :D Mam kuzynki w wieku 13-16 lat i co one za zdjecia daja, o co w tym biega ja nie kumam. oko widac i pol twarzy ale oko , usta takie wydymane jak karp na pierwszym planie :o albo jedna stoi, bierze aparat wyprostowala reke nad glowa i zrobila fote. Kurde co to ma byc :D heh glupie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula bo n-k to ogolnie lans,albo fotki z wakacji, albo obok auta albo kolo chalupy... zenua.. ja nie powiem bo mam full zdjec mpjej martyny ale mam zablokowana galerie i widza je tylko moi znajomi a pozatym mala to duza czesc mnie wiec ja mam :-) a co do dzieciakow to jest masakra, tez mam taka jedna kuzynke ma chyba ze 12lat a fotki z kolezankami jak do jakiegos swierszczyka,nie chodzi o to ze sa porozbierane ale wlasnie te wyzywajace pozy, miny-wydymane usta to standard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kasy niet wiec z miasta i zakupow jak narazie nici..idziemy zatem na specer ale pogoda jakas szara i nie chce sie wychodzic ... no coz idziemy w polowaniu na buraka :-) chce kupic ugotowac i dodac do zupydla malej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_dzidka
czy kupujecie jakieś czasopisma dla rodziców? do tej pory kupowała M jak mama... właściwie od pierwszego numeru, który wyszedł, ale w ostatnim numerze już prawie nic nie było dla mam, tylko o ciąży. możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy kupujecie jakieś czasopisma dla rodziców? do tej pory kupowała M jak mama... właściwie od pierwszego numeru, który wyszedł, ale w ostatnim numerze już prawie nic nie było dla mam, tylko o ciąży. możecie coś polecić? przepraszam za pomarańczowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo laski! Jestem po drugim dniu pracy i znowu dzieciaki mnie zaskoczyly swoja kultura osobistą. Nie wiem gdzie sie takie uchowaly, toz to nie dzisiejsza mlodziez:) Coz, tylko cieszyc sie moge. Mama swietnie poradzila sobie z Małą, zresztą Mała podobno byla grzeczna. Jak wrocilam obie zadowolone wiec hope, ze faktycznie dobrze bylo. Oko - jako dziecko, moze nie jako niemowlak mialam zawsze podkrążone oczy. Wygladalo to raczej srednio. Nie worki, ale takie cienie, i nie mialo to nic wspolnego z chorobskami. Taka po prostu byla moja uroda. Potem to samo przeszlo moze w wieku 14-15 lat. Oczywiscie dla spokoju zrob Malemu morfologie, ale moze byc tak ze po prostu tak ma. Jula - Malej tez zapodalam juz ten smoczek od 6 -18, i nie odczula zadnej roznicy. Dla Niej zaden smok nie robi roznicy czy orthodontic czy anatomiczny wazne, ze jest:) Powoli staramy sie z tesciową odstawiac, ale do zasypiania w ciagu dnia jest wciaz Jej niezbedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×