Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ooo no widzisz,hmm ciekawa jestem ile my dostaniemy,bede sie rozliczala zmoim k.ze ma wysokie zarobki ma maly zwrot albo i doplate..mi napewno chapna 200zl za mandat(za toze szlam po wsi z psem bez smyczy!!!!!!! mandat sprzed 2LAT) ...wiec nie wiem ile wyjdzie tego zwrotu za mala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z zusu nie korzystałam więc tylko z zakładu pracy dostałam pit-11.też się z chłopem rozliczałam.ja też czekam na ten zwrot bo nawet trochę go będzie(ulga na 3 dzieci) i internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Byłam już dzisiaj z Julką u lekarza, bo zaczęła mi strasznie kaszleć, ale jak na razie to nic poważnego, katar jej spływa i podrażnia. Jak na razie jeszcze sobie śpi na korytarzu, bo nie chciałam jej budzić i tak już ponad godzinę tam śpi. Ja z ZUSu nie dostanę, bo nie miałam macieżyńskiego i nawet zwrotu za dzieciaki nie będę miała, bo jestem na podatku liniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia nie jestem chora, ide po kolejne L4 a potem do ginekologa po tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na ten pit jak na zbawienie.Ulga na 2 dzieci i internet,więc trochę kasy będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam z Zusu tydzień temu a wczoraj już złożyłam pita i też czekam na kaskę:) Ale pewnie dopiero gdzieś w kwietniu dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja znów powrócę do szczepień, na co w koncu szczepiłyście poza tymi podstawowymi? Ja w poniedziałek idę na ostatnią dawkę 5w1 i WZW i nie wiem, bo bym zaszczepiła na te pneumokoki albo menigokoki tylko nie wiem czy teraz czy jak mała skończy rok bo wtedy tylko jedna dawka jest. I na co lepiej? Pneumo czy Menigo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja swoje szczepiłam tylko na te podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski. Wczoraj myslałam, że umrę. Nawet się przyschizowałam że w ciąży jestem. Ale test 14 dni po stosunku wyszedł negatywny, poxa tym spirala. Nie przypuszczam ciązy :D. Ale normalnie pół nocy rzygałam. Chyba mi się moja dieta nicniejedzenia + kawa daje się we znaki. Powiedziałam mojemu mężowi, że może mnie wymienić na lepszy model. Miki nie wiem dlaczego zaczął kaszleć wczoraj wieczorem. Dziewczyny jeśli waszym dzieciom coś by było to wybaczcie, ehhh aż mmi głupio. Jaklbym wiedziała, że coś mu ejst, albo coś będzie to bym go nie brała ze sobą. Ehhhh. Mam nadzieję, ze jednak nic im nie będzie. Siedzę teraz sama i musze zabrać się za sprzątanie. dajcie spokój mam taki syf, że szok. Nie wiem dwa dni nie sprzątania :D. hHehehehe :d. Nic dopiję sobie wodę z sokiem i zabieram się. jeszcze wczoraj przyszły pudła to już nie mam wymówki, ze nie mam do czego pakować rzeczy. Aha dziękuję za miłe popołudnie wczoraj. Lady ja szczepię teraz na Pneumokoki. A szczepiłam wcześniej pentaximem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladymia ja teraz szczepilam mala na samo wzw juz ostatnie zreszta na pneumokoki nie szczepilismy ale na menigo.. mamy zamiar bo szczepionka nie jest taka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Marzka, dzieciaczki super,jestem pod wrazeniem Julki, moja Martyna identycznie ziuzia jakJlkana poczatku i raczkuje-pelzado tylu ale Julana calego raczkuje i widze ze sie podciaga do wstawania SUPER!!!!!!!!!!! a ijakipiesio swietnyw tle :-) mytez z tych co kochamy czworonogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka---.ja miałam macierzyński płatny z zakładu pracy więc to na jednym Picie było,na L-4 bylam tylko 2 tygodnie,2 tygodnie byłam na wypoczynkowym a potem to już urodzilam:-) oczko--->moja też kaszle ale to jest spowodowane tym że idą jej 2 jedynki z góry i nie nastarcza łykać śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana my też kochamy czworonogi i już się doczekać nie możemy kiedy do naszego domu trafi psiak i kot :). Ohhhh Psiak obowiązkowo Lablador, a kot rosyjski, kratuzki lub brytyjski. One są dla mnie bardzo podobne :). Karusia Mikołaj ma suchy kaszel. Mieszkanie w miarę ogarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
a moja ruda na stole operacyjnym , juz nie mam siły płakać.i mała tez pokasłuje, ale mysleze jej katar spływa bo nei ma temperatury i nic poza tym. trzymajcie kciuki za rudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza, u nas też bez temperatury itd. Tylko kaszel, katar trochę jak płakał a tak to nie. Także przypuszczam, że powietrze suche, ale na wszelki wypadek dostał Eurespal. A Rudej co jest? DLaczego na stole operacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh ja psa i koty mialam w domu rodzinnym,jak przeprowadzilismy sie na swoje pomiesiacuprzytargalamjuz nasza foxi vel ruda gienka :-D akota juz cghyba nie chcialabymmiec w domu..przeraza mnie ich wszechobecna siersc...choc sasiadowena podworku wszystkie wyglaskuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana Julka już w grudniu stawała na kolanka i się bujała, w styczniu zaczęła pełzać, a teraz czworakuje \"pełną gębą\" No nie wiem czy jest co zazdrościć. Dobrze, że Max uważa na Julkę i jakoś jeszcze jej nie zdeptał. Julka ma teraz bunta i nie chce być na podłodze, ale ją zostawiam, bo inaczej bym się od niej nie uwolniła, a mała taki ma chwyt, że normalnie chce kawałek skóry wyrwać jak złapie, a później wszyscy się dziwią co ja taka poobijana ;) U mnie kot jest najbardziej biedny. Jak pies się nad nim nie znęca, to znęca się nad nim Maxiu. Ostatnio taki z niego sadysta się zrobił, że nie patrzy za co tego biednego kota łapie tylko ciągnie a biedaczek miałczy, ale go nie podrapie. Ciekawe jak długo to jeszcze wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
dostala jakiegos skretu zoładka i zaczela gromadzic gazy w zoładku które zaczeły rozpierac zoladek i uciskac na narzady wewn. przed chwila dzownili ze musa ja pokoric bo ciezko z nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpnióweczka 2007
Mamuśki- na suchy kaszel nic innego jak homeopatyczny syrop Malia, jest jeszcze jeden Stodal ale ja bardziej polecam Malie. Dobry przy kaszlu suchym i takim aż prowokującym wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
Karusia normalnie nie wiem , ponoć skret zoładka to 1, 2 godz i zwierze zdycha , a to ponoć juz długo tak ma , wiec nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
juz 3 godzine siedze z telefonem . nie cierpie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×