Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

idę tylko będę mogła koło16.Z Misiorką:-)hehe tym razem nie przepuszcze malir--->duuuużo zdrówka dla małej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój chłop znowu poszedł w tany...ja go zamorduje normalnie.rżnął głupa ,że idzie do pracy a pojechał do domciu ja dzisiaj miałam rozmowę o pracę,dobrze o tym wiedział i musiałam kombinować co zrobić z małą.uffff......siedzimy same w domalu i jakoś tak smutno jest,także z miłą chęcią gdzieś wyskoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia moj K.jest najlepszy w \"ide z psem\" no i idzie le przychodzi wstawiony nad ranem..dobrze chociaz ze ruda go pilnuje a gdzie nie pojdzie kazy ja pasie smakolykami :-) Oczko mniamwafla bym wsunela.. a jutro tlusty czwartek i h.. robie sobie swieto ibede sie jutro obzerala :-D aaa Kurde no ciesze sie ze uklada ci sie w malzenstwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia to się razem możemy umówić, będe najwyżej czekać na was na przystanku. Tylko co, znowu galeria? Czy gdzieś indziej? Karusia to trzba było dzwonić to bym się dwoma brzdącami zajęła :D. A chłopu zaproponuj to co ostanio :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana to zapraszam :). Ja nie lubię piec, ale wafla lubię jeść :D. Laski jakie ja mam koszmarne uczulenie po Vanishu. Zapieram czasami ciuchy Mikołaja i później płaczę. Koszmar. Normalnie coś okropnego. Muszę sobie chyba walnąć Elocomem i rękawiczki na to, bo zdrapię do krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Karusia - Malir ma synka;) Oko - kregoslup doprowadzam do porzadku i ta lewa reke. Tez kiedys nie wierzylam, az do chwili kiedy po pol roku bolu w kregoslupie, w ledzwiach, po leczeniu farmakologicznym , serii wizyt u ortopedy i fizykoterapii i rehabie trafilam do goscia i ten podczas jednej wizyty za 35 PLN, ktora trwala 15 min spowodowal ze wszystko jak reka odjal. Gosc mi cos tam nacisnal, cos rozluzil i mialam spokoj na 5 lat, a dzis pojechalam z mama, bo zalezalo mi na jej wizycie i tak z glupot po 5 latach chcialam by sobie mnie obejrzal i teraz mam, a wlasciwie mialam, bo powoli puszcza. 5 lat temu kregoslup mialam w takim stanie, ze nie moglam ani siedziec, ani chodzic, ani stac, po prostu nic. A wiesz jak Cie cos napierdziela przez pol roku to chwytasz sie wszystkiego i wtedy sie chwycilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, co ja ci powiem tak. Wiem, że jest wielu którzy potrafią, np. na Lubelszczyźnie jest Serwinka. Także wierzę, ale niestety czasem słyszałam jak kończą się wizyty u szarlatanów. Jesli pomógł, to super :). To nie dziwie się, że chodzisz. Wiadomo jak nic nie dziala to sama bym spróbowała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka dziekuję za przywołanie mnie do porządku to przez nerwy dzisiejsze malir przepraszam dla małego ❤️ okko--->chcesz być siwa?to już chyba na niego nie działa ana--->mój jedzie do domu i pije parę dni,raz na czas zaczyna mnie to już nudzić a najbardziej mnie wnerwia że powiedział ,ze idzie do pracy i o 6 rano pojechał do domu no i siedzi tam do tej pory i pewnie przez dłuższy czas także z przyjemnością gdzieś wyjdę no i denerwuje mnie to że nie zajmuje się dzieckiem ,woli szafki przesuwać i coś tam sprzątać byle z nią nie siąść nie wiem co mu dolega jak wychodzę gdzieś na godzinę -najczęściej o pracę bo tak to latam z małą to dzwoni po mamusię i biorą ją na cały dzień a on siedzi sam sobie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to u mnie jest znikanie ale kilkugodzine a nie kilkudniowe.. co do tego ze mialabym gdzies sama wyjsc a K. zostac z mala to jak ide na krotko i na miekjsciu to i owszem zostanie ale jak na dlugo np wmiescie to pakuje sie do samochodu ja lece zalatwiac sparwy aon zabawia mala...wydaje mi sie ze on sie troche boi z nia zostawac na dluzej.. no nic musimy to pocwiczyc :-) dobra babki lece spac,nie pamietam kiedy o 23bylam juz ze wszystkim wyrobiona..no tak to jest jak dziecie chodzi spac o 22.. do jutra, i gdybysmy sie jutro nie spisaly przed waszym wyjsciem-smacznej kawki i dobrej zabawy kobiety wspomnijcie nas choc raz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Doberek z ranka! Karusia - dla mnie to w ogole abstrakcja! Maz najchetniej bawi sie ze mna, tzn na impreze mnie zabiera, a jesli z jakiegos powodu idzie sam to wszystko jest oficjalnie, mowie ze idzie na imprezę, a i często ja go na nią zawoze i po niego przyjezdzam:) Oko - to, ze chodze to za duzo powiedziane. Bylam 5 lat temu i teraz bylam po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
dobry :) no to galeria ok 16>30? Chimerka , doczłapiesz jakimiś saniami czy nie dasz rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana. ja w pracy,ale jak mi się nic nie chce. Wczoraj nasmazyłam faworków, dzisw pracy jemy, zaraz jeszcze koledzy po pączki pójdą. Oczko - renomę Serwinki potwierdzam, moja dobra znajoma po kilku latach leczenia bólu po źle złożonym przez ortopedę nadgarstku jest zdrowa - 2 wizyty u Serwinki i obeszło się bez ponownej operacji (lekarze chcieli łamać rękę i składac od nowa). Serwinka jest uczciwą znachorką - nie bierze się za to, czego nie potrafi zrobić, od razu mówi, że tu tylko lekarz pomoze. Naprawdę ją chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza ja tak szybko tylko, bo lecę na uczelnię. Może być 16.30-17.00 :D Yennyfer, właśnie też to wiem, że ta kobieta nie bierze się za coś czego nie umie zrobić. A jak coś wymaga lekarza to odsyła do niego. Ku.. a mi się dzisiaj na koniec zepsuł bojler, i gotuje wodę. Dramat, nie wiem co robić. Czy walić kasę i naprawiac czy sobie odpuścić. Karusia kontaktuj się ze mną na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa ok 16.30-17. tam gdzie
ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dam dzis rade, jezdze dzis od 13 do 15tej z moim \"panem\" przed egzaminem. Kurwa wogole mi sie nie wydaje ze to juz za 1,5 tygodnia ;/ jestem tak zaaferowana ta przeprowadzka i ta praca ze prawko zaczelo mnie walić ;( ale potwierdzcie ze bedziecie dzis w Kazimierzu? tam gdzie ostatnio tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
tak kurde no, tam gdzie ostatnio, fajnei bedzie jak wpadniesz:) poplotkujemy troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ciepłe słowa u nas o wiele lepiej noc była lepsza w końcu zaczęły działac środki na gorączkę teraz ma 37 st wię c w normie no i wogóle znowu jest ruchliwy a tak tylko leżał ale bladzioszek słabiutki, ale wysypki jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliszka, to ty pisałaś? Czy ktoś inny jeszcze się wybiera :). ? Bliżesz 17. Ja z Karusią przyjedziemy razem :). Zaraz posprawdzam tramwaje i zadzwonię do Karusi. Kurde no, jak będziesz na MORD, to może wsiądzesz do 1 :). Pod M1, ablo przystanej wcześniej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski,co za dzien.... zepsulami sie pompka dokominka wiec z rana musialam go wypalic potem bylam kupic nowa i czekam na znajomegoktory ma ja zamintowac,narazie nie pale i np w salonie mam 14.5st! masakra zawsze takie cuda sie dzieja jak oczyiscie mojego K.nie nma w domu.. Martyna kolejny dzien rozregulowana, jazda domiasta potem krotkim przedczasowym spacerem, dobrze ze chociaz teraz usnela troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
to byłam Ja w biegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka oko czy ty jeszcze szukasz tych spodenek moro? Widziałam dzisiaj w sklepie takie fajne w rozm. 74 firmy kolorino http://drewex.com//index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=74 oni maja w różnych miastach swoje kolekcje ale na tej stronie int. nie mogę znaleźć tych spodenek. Jak chcesz to sprawdź w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisza
dobry wieczór:) No Fajnie babeczki , że nam sięudało dzisiaj spotkac pomijająć zawirowania;P Misiak juz spi najedzony, jakoś Katar minął :)a ja sobie szukam elektywów. aha czytałyście ten topik o dziewczynie co zdecydowałą sie oddać dziecko do adopcji??? aż mi jej szkoda...bo jak czytam pewnie by była niezłą mamą jak by miała za co...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też wpadłam na chwilkę również dziękuję za Bardzo Miłe Popołudnie:-) było super mój marnotrawny mąż przyjedzie do domu łaskawie o 23...:-) miśka padła jak śliwka w kompot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam z rana i tez dziekuje za wczoraj ;) dzis sie nie wyspalam, trzepie mnie az , mala sie budzi co kilka godzin w nocy z przerazliwym krzykiem!!! jakby sie jej jakies cholerstwo snilo. Nie wiem co to, ale wiem ze dla mie najwieksza torturą jest niemoznosc przespania nocy. dzis łaże po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:-) my juz sie obudzilysmy mamusia lezy w lozku z kawka a martynka targa zabawki,kupilam jej ostatnio sluchawke iksiazeczkegasienice z fisher malej baaardzo sie podobaja :-) mloda usnela wczoraj po kapeli ok20 aleo23 tez sie coraz przebudzala jakby jej sie cos snilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka ja zusu jeszcze nie dostalam i nie slyszalam zeby ktos juz zusu dostalchyba majajakies opoznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam tydzien temu, teraz czekam na ten z pracy bo cche jak najszybciej zlozyc i kase dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×