Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

plisza to może posmaruj swojej lajdi dziąsełka żelem i troszeczkę pomasuj. Jeżeli nie chce smoczka to jak dla mnie wskazuje, że bolą ją dziąsełka i odrzuca to co ją podrażnia. Ana ja wczoraj byłam u ortopedy i powiedział mi, że nie mam stawiać jej na siłę i że jak sama będzie gotowa to wstanie i tak na dobre wstaje mi od tygodnia a siedzieć nie potrafi. Nawet jak ją posadzę to leci, zero podpierania się łapkami. W przyszły piątek idziemy do lekarza który kieruję nas na rehabilitację w poradni i zobaczymy co powie. A od 16 niby mamy być na rehabilitacji, ale jeżeli stwierdzi że nie trzeba już to nie będziemy szły. Pożyjemy zobaczymy. A my wszyscy już od 6 nie śpimy, normalnie koszmar. Jedno buczy i drugie i nie wiadomo o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brombabomba ja malego mierzylam w drewniane foteliki i jakos one mi nie podpasowaly bo stoik ciezko sie przesuwal. a w tym chicco masz kilka regulacji tacki. A ten material jest dobry bo moj maly jak ma umorusane łapy od jedzenia to pozniej łatwo sie zmywa. Poza tym tam masz dwie warstwy tego materialu i jak dziecko podrosnie sciagasz jedna mate i ma duzo wiecej miejsca. Ja go jeszcze w jakiegos graco wkladalam ale sie ledwo miescil. A nie wydaje sie wielkom dzieckiem. A w tym wiem, ze bedzie siedzial dlugo. W ogole to Filip w tym foteliku sie bawi na tacce zabawkami, klade mu kilka i sobie wybiera :) anabanana mi wszystko w vanishu schodzi, jablka, marchewki i inne cuda. A moje dziecko potrafi jesc herbatnika, ubrudzic cala buzie, nie polknac jeszcze i szybko wsadzic stope do buzi :D Wiec ja juz mu daje ciastka przed kapiela tylko na podwieczorek :P aha i dzis widac drugiego zeba !!!! Chyba w nocy wyrosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia mi maz na wiosne ostatnio kupil jakis kenzo, Pani w sklepie mu powiedziala, ze jest idealny na wiosne i lato bo nie ma alkoholu i jest lekki. Prawda, psikne sie i za 2h nic nie czuc wiec nie polecam :) Ale meza mam fajnego, co? Dzis sniadanie do lozka przyniosl i mimo, ze jestem na diecie to zjadlam :) Marzka a Julka raczkuje a nie siedzi? Moj maly powoli zaczyna pelzac, ale slabo mu idzie. Siedzi jak go posadze a za chwile upada, wiec go nie sadzam juz i czekam az sam siadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka zgadza się, moja małpiszonica już nawet nie raczkuje a czworakuję i zasuwa jak mały samochodzić. Jak tylko widzi że idę do kuchni a ona w drugim końcu pokoju to leci tak szybko że łapki się jej plączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka - nie robi się testów takim maluchom, tzn można zrobić ale wynik bywa raczej malo wiarygodny. Tak samo jak grupa krwi oznaczana jest dopiero po 6 m-cu tak i testy wiarygodne są dopiero po ukonczeniu przez dziecko 3 lat. Tak więc dupa blada. Mój mały jest na diecie :D Nie dostaje już kaszek bo sie chlopaczyna troche rozbestwil z tym jedzeniem .. Obecny schemat wygląda tak: 8.00 210 mleka 12.00 210 mleka 15.00 obiad ( porcja jak dla konika :)) 17.30 deser 19.30 210 ml mleka z kleikiem Bartek tez bawi się w foteliku na tacce.. dokładnie jak Fifi. Dzięki temu mogę szybciorem kawę wypić lub wpakowac gary do zmywarki :) ps. Gratulujemy ząbków :) brombabomba - dziękuję za propozycję sprzedaży wózka. Szczerze mówiąc kiedyś zastanawiałam się nad kupnem Quinny Speedi ale pomimo dobrych chęci mam jakąs awersję do trójkołowców, do tego jeszcze brak pałąka w spacerówce. A dlaczego Wy z niej nie korzystasz? Tłumacz się no szybko jak na spowiedzi :D Karusia -- brrrrr rok po roku ... jobla można dostac :D a z tymi niańkami to nieźle sobie wykombinowałaś spryciulo :) Blondyneczko - daję tyle samo owocka co Ty .. 60 ml soku rozrabiam z wodą i słoiczek 130 ml owoca. Obiady zazwyczaj gotuję sama bo we wszystkich prawie sloiczkach jest marchewka a Bartek nie moze. Nigdy nie liczyłam ile to wychodzi w ml. Gotuję 1 albo 1,5 ziemniaka, np. 4 brokuły, 1/4 fileta albo inne kombinacje. Jak jesteśmy na wyjeździe to wsuwa obiadek Hippa indyk z dynią ponieważ inne mniejsze słoiczki nie są w stanie zaspokoić jego głodu :) Anabanana - już nie bądź taka skromna :D nawet kosztem sińców i korektora wolałabym mieć Twoją cerę niż swoja :) A co Martini tak późno łobuziara spać chodzi? Mamusia rozpieszcza córusię :) A ten Vibrucol to na zasypianie czy przeciwbólowy? A plamiska z jabłka może spróbuj potraktować vanishem? Bo ja jak juz nic nie pomaga wrzucam ciuchy do gara pełnego rozgrzanej wodu i proszku i gotuję chwilę... wszystko puszcza. Ale musisz uważać żeby nie przesadzic bo w tak gorącej wodzie b. często kolory puszczają. Jak raz wrzuciłam ręcznik z pieluchami to do dzisiaj Bartosz wszystkie tetrowe pieluchy posiada w kolorze błekitu :) okokokok - mamy to samo krzesełko Baby Design - jestem z niego bardzo zadowolona i w sumie do niczego nie mogę się doczepić. Stabilny, świetna regulacja oparcia, łatwy w utrzymaniu czystości, regulacja pasów, itd. same pozytywy :) No chyba że cena.. Drewniane krzesełko mamy u rodziców.. ale jakos nie bardzo nam służy.. nie ma paszorków więc jak to juz kiedys ktos tu napisal Bartosz wisi na nim jak na płocie :) Karusia - Miśka idzie jak burza :D Z tą siatką centylową dała czadu. Chociaz ja się lepiej śmiać nie będę bo Bartosz już ledwie w 97 centylu dupsko mieści :) pliszka - a Wy tez macie problemy skórne? Czy tak dla pasji interesujesz sie AZS? :) ps. mój poki co niczego nie zasysa :) Gunia ja używam wody perfumowanej - Piąta Aleja (5th Avenue) Elizabeth Arden.. jak dla mnie zapach cudowny i cena przystępna. 125 ml możesz kupić za ok. 90 zł. Zapach bardzo trwały, oryginalny i zmysłowy - wg mnie oczywiście. A producent pisze że to zapach dla kobiet wyrafinowanych .. dla kobiet sukcesu :D Ubawiłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy podobnie jak ja jestescie przewrazliwione na punkcie niezapowiedzianych wizyt? Moze pomyslicie ze kawal swini ze mnie, ale nie wpuscilam wczoraj tesciowej do domu. Nie mam jej nic do zarzucenia, spoko babka z niej ale ostatnimi czasy troche za bardzo rozbestwila sie z wpadaniem do nas kiedy chce i do tego bez zapowiedzi. Strasznie mnie to irytuje. Wg mnie moglaby chociaz pol godziny wczesniej zadzwonic ze bedzie. Sa dni kiedy biegam pol naga, w chacie sajgon, maly marudzi lub mam goscia i nie mam ochoty na widzenie kogokolwiek. A ona potrafi jeszcze wpraszac mi ciotki i to tez bez zapowiedzi. Ostatnio mialam taka sytuacje. 9 rano , ja biegam po chalupie rozczochrana, w pizamie, garow pelno, pranie, ogolnie rozpierducha, maly marudzi do spania a tu niespodzianka. Cioteczka w drzwiach mowi ze wpadla na kawke bo moja tesciowa prosila zeby mnie odwiedzila. Myslalam ze w leb se strzele. Nie dosc ze bylo mi strasznie wstyd, bo wparowala w apogeum rozpierduchy porannej u nas w chalupie to jeszcze maly jęczy a ja musze kawusie pierdusie i skakanko nad nią. Poskarżyłam się mężowi, zwrócil uwagę mamie żeby nie robila takich numerów, a jeżeli już to ma ustalac takie sprawy ze mna. Niby zrozumiala .. ale nie na dlugo bo wczoraj znow suprise. Wściekłam się i nie otworzyłam jej drzwi, udalam ze nie ma mnie w domu. Mężowi skłamałam ze wyszlam, ale on z uśmieszkiem powiedział ze on wie co jest grane. Już sama nie wiem.. albo ja mam cos nie tak z glową i się czepiam albo ona w koncu jakies wnioski wyciągnie. Postala wczoraj 40 min pod drzwiami to może nastepnym razem raczy nas uprzedzic. A najlepsze ze mąż wczoraj wieczorem dzwonil do niej przeprosic za to ze musiala tyle stac pod drzwiami. Śmieszne, bo to wygląda tak jakbym nie miala prawa nigdzie wyjsc i być 24h pod telefonem. A wszyscy zawsze musza wiedziec gdzie jestem i co robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia puma jest ok,cena też, jak w wodzie nie ma alkoholu to trwała nie będzie dwie kreseczki--->samo mi tak wyszło,chociaż 1 i 3 planowane:-)takie macierzyństwo na raty:-)co już mogłam gdzieś się ruszyć bo dziecię urosło,było następne:-) oczko---.ja mam taki sam fotelik tylko bez rysunków,fajne jest to ze można go obniżyć któraś pytała o viburcol--->są to homeopatyczne czopki do stosowania przy kolkach,ząbkowaniau i infekcjach wirusowych,czyli przy katarach i takich tam,dziecko sie nie uzależni bo to homeopatia,tylko mam problem w znalezieniu w aptece większego opakowania niż 12 czopków,bo producent podaje ,że są jeszcze chyba 50-ki ale nigdzie ich nie ma na necie też.Chciałam wziąć na spółę z siostra pliszka--->spróbuj dać jej schłodzony w lodówce gryzak.Według mnie to zęby,wciąga warge ,żeby nią pomasować dziąsła nie spinaj się.Posmaruj zelem i daj gryzak moja miśka zgrzyta zębami i doprowadza mnie to do szału...ma 2 dolne i dwie górne jedynki i nimi trzeszczy...ufff...połamie sobie je jak tak będzie robiła,straszny dźwięk mówię wam ja byłam na badaniach do pracy i coś mi wyszło nie tak z lewym okiem bo umiałam przeczytać tylko 4 pierwsze rządki,dawała mi szkla różnego rodzaju ale nic lepiej nie widziałam.Podobno jestem prawooczna i prawe oko nadrabiało za lewe dlatego tego nie zauważyłam.Ale z powodu braku sprzętu (okulista miał tylko światełko i,tablicę i wskaźnik)muszę zrobić komputerowe badanie wzroku,a w skierowaniu mam napisane że będę pracować przed kompem 8 godzin i napisała mi w zaleceniach okulary tylko nie napisała jakie bo nie mogła stwierdzić.Powiedziała ze to astygmatyzm najprawdopodobniej ,te badania to pic na wodę fotomontaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczki i dobrze zrobiłaś i wcale przewrażliwiona nie jesteś. Jakbym się wkurzyła to sama bym tak zrobiła. No bez przesady w końcu masz małe dziecko, a teściowa powinna to zrozumieć. Przecież może się zdarzyć, że chore, Ty zabiegana a jeszcze tutaj Ci ktoś nieproszony na głowę się zwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie kreseczki--->to jest twój dom i ty ustalasz zasady.nie wiem czy by się chłop cieszył jakbyś mu bez zapowiedzi do pracy co 2 godziny wpadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 musZe ci przyznać racje każda ma malucha a co niektóre nawet więcej ;) niestety każda narzeka na brak czasu :( naturalna blondynka ja sie popłakałam jak wczoraj w TERAZ MY pokazali tego faceta co ma 40 lat i 24 lata roślina i ta matka chce dla niego eutanazji też sie poryczałam ;( Marzka i Gunia222 i Karusia1978 dziękuje za wiadomości o sinlacu ;) - mam pyt. w jakiej ilości mam to stosować ? na duże łyżki kuchenne ?? Gunia222 hehehehe fajnie mój nick napisałaś EURODAIMONIA :D hihi śmiesznie ale fajne - w skrócie możesz zawsze pisać EUDO :) tak szybciej i bez komplikacji :p No a co do szylusi pisze z nią privat na gg często i co będe ściemniać nie ma czasu też szkoda że jej tu nie ma ale jak sie pojawi pewnie sama napisze co i jak u niej ;) Karusia1978 mam pyt czy ty karmisz jeszcze twoją pocieche cycem ? że tak ładnie waży ;-) ? Do ogółu :-) zastanawiam sie nad kupnem krzesełka dla Mikołajka - zależy mi na wygodnym ale nie drogim :) Mikołaj nie umie sam jeszcze siedzieć musze go przytrzymywać pod ramiona i siedzi ale nie za długo dlatego zwlekam z krzesełkiem do kuchni ... PLISZKA !! mój Miko jak śpi zasysa maxymalnie dolną warge ;p ja też uwielnbiam gryźć dolną warge :p gorzej go dzisiaj sie ugrzył i chyba przemyślał sprawe :p w końcu ma 4 zęby i ugryzł sobnie kawałek dolnej wargi :p :p to łobuz popłakał sie i usnął :p Ile u was kosztuje viburcol N ?? u mnie 36 zł :o drogo i ma krótką date ważności nie wiem czemu anabana ja po wszystkim co Mikołaj upaprze nalewam na plame vanish ten różowy potem na 2 godziny do zimniej wody z miarką vanisha i potem piore w 60 stpniach w proszku lovela lub jelp ale z dodatkiem vanishu i płukam 2 razy ubranka od małego :) nic nie czuć :) acha i zaczłam dodawać global dla dzieci lub lenor sensitve do płukania delikatnie dodaje do płukania pół miareczki pachną i są miekksze :) Gunia222 jakie wody do tej pory używałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórze żeby było widać :-) mam prośbe :) Do ogółu zastanawiam sie nad kupnem krzesełka dla Mikołajka - zależy mi na wygodnym ale nie drogim Mikołaj nie umie sam jeszcze siedzieć musze go przytrzymywać pod ramiona i siedzi ale nie za długo dlatego zwlekam z krzesełkiem do kuchni ... dlatego czekam na wasze opinie o krzesełkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko no tak jak slepy nie dowidzi to se zmysli...he he faktycznie napisałam Eurodaimonia...przepraszam poprostu tak szybko zapamietałam ze to od euro :-D będe pisac Eudo-tak sie bynajmniej nie pomyle.A teraz uzywam Giordani White gold z Oriflame bo dostałam je od mamy na urodziny sa bardzo ładne ale słodkie wiec chciałabym je zamienic na cos co mnie nie będzie \"dusic\" latem.Teraz skonczyłam tez różową Lacostę i Gabriele Sabatini klasyczna. Jula-ugotowałam rosołek na idnyku i wsunoł cała miseczke wiec jak narazie będe gotowac! Ana-nie wiem czym sprac jabłuszko,jesli odplamiacze nie pomoga to nie wiem.Moze w google wpisz? Karusia-tez mysle o tej pumie Dwie kres.- tez bym sie wkurwiła,pamieram jak przywiozłam Bartka ze szpitala a tu na drugi dzien zwalił mi sie męza brat z narzeczona i ich nieznosnym dzieckiem,ja z obolałą ci...ką z cyckami tryskajacymi mlekiem i ogólnie padnieta musiałam sie słodko usmiechac i kawke robic.Boze ale męzowi zjebkę zrobiłam ze pozwolił im przyjechac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia super a jak zrobilas rosolek? eudo ja mam chicco polly a dziewczyny podawaly chyba linki do krzeselek. Moj maly tez nie umie siedziec, ale tam sa pasy i jakos sie trzyma, klade zabawki na tacke i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula zagotowałam wodę z kawałkiem miśka z indyka dodałam kalafiora,marchewke i troszke makarony.Pod koniec wyjęlam mieso,pokroiłam drobno,wrzuciałam do rosołu,ponownie zagotowałam i do blendera.Wyszło mi tego sporo wiec i na jutro będzie.Zauwazyłam ze Bartus lubi rzadkie zupki,gęstymi sie dławi.Nie dodawałam przypraw.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec fajnie, nie musisz sloikow kupowac :) Ja na parze zawsze wszystko gotuje a potem blenduje, wychodzi z tego taki krem, jak za geste to dolewam odrobinke wody. Kalafior z zoltkiem, ziemniakiem i koperkiem bardzo smakuje malemu :) Buraczek czy dynia tez super. No i kukurydza :D To sa poki co u nas hity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Wpadłam na chwilkę ale nie omieszkam skrobnąć do Was kilku słów :) Później nadrobie to co naskrobałyście !! Eudo ja nie mam krzesełka do karmienia i raczej nie zamierzam kupować. Starsze dziecię miało takie drewniane składające się z krzesełka i stoliczka. Dostał od chrzestnego. Prawdę mowiąc sprawdziło się dopiero później gdy używał go do rysowania, układania klocków. Nie karmiłam go w nim bo ogólnie mało stabilne to było, nie miało szelek itd. Zresztą później i tak oddałam koleżance bo non stop się uderzał w kant krzesełka lub stoliczka. Tak że nie polecam. na marginesie- kupiłam mu plastkowe krzesełko i stoliczek. No a wracając do funkcji karmienia. Narazie małą karmię gdy ona siedzi sobie w huśtawce. Mamy bardzo podobną do tej: http://www.allegro.pl/item564750126_hustawka_ze_stoliczkiem_produkt_polski_9_kolr.html#gallery Później jak podrośnie do samodzielnego jedzenia to też będzie jeść przy stoliczku jak Czarek. Maja uwielbia tą huśtawką :D Na 16 mamy zmianę gipsu. Znowu przez kilka dni będę musiała ciągle zmieniać rajstopki aż gips wyschnie :( Maja nie pełza, nie raczkuje. I nawet się do tego nie kwapi. Na brzuszku poleży 30 sekund i zaraz obrót. Może od razu będzie chodzić jak Czarek. On miał 8,5 mies jak zaczął chodzić. Dopiero później odkrył raczkowanie. Prawdę mówiąc wcale mi nie śpieszno do tego by juz chodziła :P W ogóle juz nie będę mieć czasu na nic ;) :P Narazie stabilnie siedzi i uczy się siadać. Całkiem dobrze to jej wychodzi. Ja po każdym posiłku jeśli są plamy namaczam ciuszki w Vanishu. Boże jak ja uwielbiam gapić się na moje szalejące dzieciaki. Bawią się na kocyku. Czarek robi z siebie klauna a Maja zaśmiewa się do rozpuku. Rozkoszny widok... W ogóle to cieszę się, ze jest między nimi mała różnica wieku. Teraz jest może ciężko ale juz za 2-3 lata będzie super. Czarek nie jest zazdrosny. Fajnie się z nią bawi, nie psoci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula a jak robisz zupke z kukurydzą? Magdulka moje dzieci tez tak szaleja za soba tylko Kinga mi troszke zdziecinniała hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia ja ta kukurydze wlasnie ze sloiczka hippa skopiowalam :) Gotuje kukurydze ok 20 min az ziarenka zmiekna, czytalam, ze wazne jak sie kupuje zeby ziarenka nie byly za ciemne bo jak sa ciemne to kukurydza stara moze byc i zeby kukurydza byla owinieta tym zielonym lisciem ( nie wiem jak to sie fachowo nazywa :) ) do tego ziemniak i kawalek miesa z indyka, ja zawsze fileta kupuje. Kukurydza ma duzo magnezu, potasu, fosforu i witaminy A, E wiec dosc odzywcza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia a co masz na myśli ?? Zachowanie czy coś innego ? U Czarka zaobserwowałam tylko uwstecznienie ;) Zjada po Majce kaszkę, deserki, wchodzi do jej łóżeczka i udaje, ze śpi. Czasem tez wygłupia się i kładzie się mi na kolanach, łapie mnie za cycka i mlaska :D ale wiem, że to normalna sprawa. Mam w znajomych na NK mamusię małego Filipka. Jej inicjały to K.O. Kurde nie mogę skojarzyć która to dziewczyna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudoimonia jakiej zupki? Kilka postow wyzej pisalam ta z kukurydza. Magulka to masz wesolo w domu, a esab ma Filipka z tego co mi sie kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie też zaczynam kojarzyć że to Esab :) Dobra, zmykam szykować Niunię. Kurde, aż do Gdańska trzeba jeździć :( Mam nadzieję, że Mąż się wyrobi z pracą bo przed 15 musimy wyjechać... Narazicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki wieki mnie tu nie było, pamiętacie mnie jeszcze? mama Konradka :) serdecznie wszystkie pozdrawiam i całuje nasze bąbelki :) Kobietki jak ten czas leci, już pół roku minęło odkąd nasze maluszki zaczęły pojawiać się na tym świecie, a tak nie dawno były DWIE KRESKI NA TEŚCIE :) :) :D :D i tyle planów, niecierpliwe oczekiwanie, ciekawość.... 🌻 a to już takie bobasy, tak szybko ten czas ucieka, ani się oglądniemy i będziemy wyprawiać roczki :D :D a u mnie: mały ma już 2 ząbki, ale to już kiedyś pisałam bo pierwszy wyszedł mu jak skończył 4msc, teraz wychodzą górne jedynki i masakra tak się ślini i wszystko gryzie, dzisiaj idziemy znowu do dermatologa (mały ma skaze białkową) , przepraszam, że nie pisze często, ale mój mąż od kilku miesięcy jeżdzi w delegacje i praktycznie jestem sama z córką i synkiem więc cały dom + dwoje dzieci na mojej głowie i nie starcza mi czasu na pisanie pozdrawiam was moje kochane bardzo mocno, żebyście o mnie nie zapomniały 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka-no dokłądnie o to mi chodziło-zjada te bezsmakowe zarcie słoiczkowe bartusia jak on nie zje,przezuciła sie na kaszki,bawi swojego misia tak jak ja bartusia(kładzie go w wozku,przytula,daje cycusia) chce spac w wózku albo w łózeczku a najgorsze ze zapomina wołac kupke co jej sie nie zdazało wiec wycieram osrane dupcie obydwojgu. Jula-a gdzie mogę znalesc kukurydze?W marketach nie widziałam,w warzywaniaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
o kurcze aleście naskrobały , ja mam teraz przrwe wiec sobei czytam. no i z tą wargą to pewnie dziąsła ale normalnie zasysa jak złoto. ale nerwa i tak mam. wiec dzieki za odpowiedzi. co do krzesełka to ja kupilam droższe ale wszystko możliwościowe. na reszte odpowiem jak bede w domu. do wieczora pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulka---.❤️ pliszka,gunia---.🌼 eudo--->ja nie wiem ile tego wsypać,wsypuj po troszkę n tak metodą prób i błędów,bo naprawdę nie wiem tak moja mała dalej tylko na cycu--->:-) ja mam krzesełko takie http://www.allegro.pl/item569008228_krzeselko_alice_cosmo_2_arti_wkladka_najtaniej.html ja mam seledynowe,dostała Misia na chrzciny,ma wkładkę dla małego dziecka jedną odpinaną tackę z pojemnikami na napoje lub słoiczki czy butelki,a drugą taką na stałę,jest regulacja poziomu wysokości no i można fotelik ustawić w 3 pozycjach siedzenia,od półsiedzącej do siedzącej no i pasy bezpieczeństwa.Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×