Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

dlatego ja przebiłam tak wcześnie bo potem to może być różnie.Kosmetyczka mówiła że najlepiej robić to we wczesnym niemowlęctwie albo jak dziecko już będzie na tyle duże ,że będzie samo chciało.Ja nie piszę,że będzie coś nie tak tylko,że trzeba bardziej uważać, aj mam szalone pomysły a nie jestem zorganizowana ale uparłam się i pójdę:-0 chyba podniosę im średnią wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia z tasrednia to nie przesadzaj:-) a jaki kierunek? dzwonil moj najblizszy kolega z ktorym studiowalam 10marca sie obronil, nastepny kolega onrone ma 24.a ja ehhh...poprostu nie mam ani mozliwosci ani czasu zeby teraz przysiasc..moze jak moja mama rzyjedziew maju to troche z teo skorzystam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane napiszcie mi co z tym łózeczkiem... a co do smoczków to czy któras z was ma lub miała kauczukowe(lateksowe) do butelek?Bo moj mały narazie tylko na silikonowych \"jedzie\" ale to mleko hippa jest takie geste kremowe ze ciezko leci przez silikonowy a poza tym to bobofruty mi okropnie farbują wszystkie smoczki wiec mysle o zmianie na lateksowy ale nie wiem.co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia nasza Martyna tez w sumie siedzac w lozeczku nie wstaje ale ostatnio cos zaczela sie skrobac do sciany wiec obnizylismy lozeczko a butelki mam z silikonowymi smokami do bobofruita mam jedna butle zeby nie farbowac innych a czasami jak daje kaszke mleczno ryzowa to bardzo ja rozcienczam i ladnie przechodzi ale mala ma smoka kauczowegoi tak samo golubi jaksilikonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem jaki administrację czy coś-zobaczy sie ja już ze 2 mieś mam obnizone bo chciała sie zabić karuzelą jak chwyciła:--) co do smoczków to nie doradzę bo moja nie używa ani tych do uspokajania ani do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz a moja cyckow Martyna wkoncu zaciagnela i polubila smoki.. dlugo mi zajelojej oswajanie ze smokiem ale sie udalo herbatke soczek i kaszke ciagnie z butli kupilam jej ostatnio ustnik niekapek aventu do aventowskiej butelki idupa kapie z niego mloda ostatnio umoczyla sobie polkoszulki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ? nic Miko usnął mi teraz na kolankach :) słodziaszek - powiedzcie co robicie żeby wasze dzieci nie miały takich odstających uszów ? ja zakłądam czapeczki i opaski ale one są na głowie mojego bucusia około 10 min i potem ma je na oczach :p Karusia 🌼 - jak sie nazywają te z rossmana które kupujesz ?26zł za 50sztuk od 9kg do 18kg?? nie przeciekają i nie odparzają ? A z tesco ? które sa podobno 2 rodzaje - musze sie wybrać no na miasto a tak mi sie nie chce śnieg pada non stop :( anabana - 🌼 ijasne Miko pokaże - musze zrobić no jakieś nowe fotki ;-) postaram sie na jutro może pojutrze :) a siebie niee zostało 5 kg po ciąży :p yenny 🌼 niestety nie jestem z okolic Lublina ale szukam pracy ;) hihi wiesz jak jest ;-) :p A absynth to my mamy w barku :p a nie w łazience na półce z wodami woaletowymi :p bo absynth to jest alkohol % :P Lol fajnyego masz męża robi Ci mase niespodziewanek ;-) ja uwielbiam niespodziewaneczki :) :) W ogóle zazdroszcze - mój mi kase da a ja kupuje za to dziadostwa zamiast mieć jakąś pamiątke na rocznice ślubu lub cuś :( smutnawo sie mi teraz zrobiło ... wolałabym jakiś skromny pierścioneczek niż kup sobie coś masz kase :o eeeech Pralki mi możecie pozazdrościć :p z boscha mam za 2900 :p prezent na weselicho dostałam śliczna pierze maxymalnie jak mi sie podoba dobieram sama program sama temperature i sama kiedy sie zakończy plus mam do wyboru 4 dźwięki jak sie zakończy pranko żeby mi przypomnieć że mam powiesić ;-) MIKOŁAJEK UWIELBIA TV :) ja mu pozwalam patrzeć ;) mam LCd więc nie szkodzi na oczka małego - jak lecą szybkie reklamy śmieje sie i gada a gi agu a si a ba :p podobają mu sie szybkie akcje ;) Gunia222 🌼 witaj w gronie mam które nie stać na takie loooksusowe pieluchy pampersy za 56 zł :( :classic_cool: po prostu Julka 🌼 mam takiego samego męża jak TY - :( co kupisz sobie sama z czego będziesz zadowolona i to będzie ci przypominać że to jest właśnie prezent niby od męża na rocznice ślubu lub urodziny :( ech A zaręćzoynowy wziął mnie do aparta postwił przed gablotą i weź sobie wybierz :O A TO DLA RESZTY :) którą serdecznie pozdrawiam ;) 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak się nazywają ale są w charakterystycznym żółtym opakowaniu.Rossman ma 2 rodzaje pieluch z marki własnej od 9 do 18kg,jedne w bordowym kosztują 32zł a drugie te żółte 26zł. Mojej nic nie jest,ona się raczej nie odparza tak więc po co mam przepłacać.A co do przeciekania to nie przeciekają.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zamieszania. No nic już niedługo. Miki zaczął pięknie sylabizować. Coraz więcej i więcej. :D. Robi cześć i potrafi odturlać piłkę :D. Hahaha ekstra jest z tym :D. Trochę mu spuchła noga po tym szczepiniu, ale sądzę, że to z winy tego, że jednak się wyrywał. Mówicie o pampkach a wiecie, że wzrośnie prawdopodobnie VAT na pampki i inne rzeczy dla dzieci do 22 % :D. Gunia ja używałam takich butelek, są spoko. One są praktycznie takie same jak Canpol tylko smoczki lepsze. Gunia u nas już od dawna łóżeczko obniżone na przedostatnią wysokość a mam ich 4. To jest taka, że jak Miki wstanie to będzie mu wystawać od ramion w górę :D. Mimo, że nie siada, mimo że nie stoi to wolałam nie ryzykować. My używaliśmy smoczków kauczukowych, jakoś na początku Mikiemu smakowały. Ja się far bowaniem nie przejmuję, mam smoczki po prostu do Bobofrutów i mam smoczki do mleka. Trójprzepływowe do mleka i 2-3 do soczków. Anabanana a ja się tak zapuściłam w spacerach ehhh, z tego zabiegania chyba. Ja się do szmatlandii wybieram za dwa tygodnie jak będziemy u teściów. Tam jest mega raj :D. Tak samo mnie wkurzają te ceny. A zawsze jest tak, że w jednym momencie wszystko na raz. :D My mamy Avent taki ustnik niekapek i nie cieknie, tylko Miki go gryuzie a nie ciągnie. Julka u nas podobnie, prezenty kupuję sobie sama :D. Albo razem z nim. Bardzo szybko znalazł pracę, aż też dziw. Ciesze się bardzo bardzo z tego, chociaż czekamy do pierwszej wypłaty, bo już się mąż nie raz zorientował, że to jest tak, że pięknie wygląda a potem okazuje się ch... Nie jest źle, nie jest. Ja szukam juz plusów, nawet jeśli remont na razie odłożymy i już kombinuję jak by tu poprawić wygląd mieszkania bez duzych nakładów finansowych. Huggiesy 4 nam podpasowały dopiero teraz jak Mikiemu pupsko urosło. Myj w zmywarce tyle samo detergentów ile w płynie, a potem lepsze płukanie bo prawie we wrzątku. Na razie z worów jestem zadowolona, ale fakt lepsze były te różowe, co jest dla mnie dziwne. Ale wyrzucam co dwa dni średnio. Ale sprawdza się bardzo dobrze. Lady zdrowia dla Emilki Magdulka to cudownie, że ściągnęli już ten gips. Jejku naprawdę, a jak ogólnie to wszystko wygląda? Karuśka zapraszam, to cudnie :D A co sobie wymyśliłaś? Ale sobie Emila prezent wykombinowała :D. Eudaimonia na odstające uszy nic nie zrobisz, lepienie zakładanie czapek, oppasek nic nie da. TV podobno powoduje obniżanie poziomu inteligencji i zaburza potem wyobraźnie i inne takie :D. Ja mam pralkę zwykła, ale też mam jakieś dzwięki, sama dobieram programy, mam też konkretne programy, ojjj w sumie fajna jest :D. In też dzwoni jak skończy prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko nie dobijaj mnie z tymi podwyzkami.. ja pralke mam elektroluxa zwykla bez zadnych bajerow i melodyjek :-) no bajherem jest program do plukania tkanin dla wrazliwej skory haha i tez jestem zadowolona :-D a ja mam 1 mala butelke avent najpierw sluzyla mi do laktatora potem do herbatki , dokupilam malej te raczki a teraz ustnik niekapka, mam 2 butelki disneya z puchatkiem duza i mala i jakas duza niefirmowa z biedronki i z tej idzie kaszka bo dziurka jest dosc spora ale mloda lubi wszystkie na sam jej widok wscieka sie bo che ja dostac i poniamniac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem 🖐️ Właśnie wymodziłam pismo do pracy o tą 13-tkę ufffff co za masakra!!! Nie wiem czy dobre ale mam już dość... :-0 Ja staram się nie pozwalać Natalii na oglądanie telewizji bo gdzieś czytałam, że tak szybko zmieniające się obrazy są za dużym obciążeniem dla jeszcze niedojrzałego układu nerwowego dziecka. I to mnie przekonało :-) Ja toleruję tylko białe złoto ew troszkę żółtego i srebro. Łóżeczko mamy na najniższym poziomie. ana u nas 3/4 ciuchów Natalii to made in lumpeks czy jak to mawia moja kumpela \"la fayette\". Babcia nie może się powstrzymać i ja też ;-D oczywiście tylko te najładniejsze, najlepszej jakości i przeważnie markowe (czasem nowe z metką) Inaczej nie byłoby nas stać na tak dużą ilość ciuchów. karusia fajne te książeczki :-) dwie kreseczki kochana jesteś 🌻 podaj mi jeśli masz jakieś namiary na przepisy małokaloryczne a syte ;-D Trzymam za ciebie kciuki :-D emi-mami Niestety Nati ma zeza i pediatra mi poleciła ćwiczyć jej to oczko. A u mnie zez ukryty czasem jest widoczny jak zdejmę okulary bo ja mam jedno oko dużo słabsze od drugiego i ma ono tendencje do wędrowania w stronę tego lepszego :-D a to z netu: Zez ukryty (strabismus latens heterophoria) jest zaburzeniem równowagi mięśni ocznych. Nierównowaga ta polega na tym, że pewna grupa mięśni jest silniejsza od swoich antagonistów i ujawnia się w momencie wyłączenia obuocznego widzenia, a tym samym braku konieczności fuzji obrazów (można zaobserwować to zjawisko przysłaniając jedno oko, które w momencie odsłonięcia przesłony okaże się ustawione zbieżnie lub rozbieżnie, ale po powrocie warunków obuocznego widzenia natychmiast ustawi się w pozycji ortoforii). W zależności od kierunku, wyróżnić możemy: * zbaczanie do wewnątrz (ezophoria), * na zewnątrz (exophoria), * ku górze (hyperphoria) * i ku dołowi (hypophoria). Jutro idę od świto na badania pracownicze i złożyć wniosek o urlop wypoczynkowy. My mamy ulubione miejsce nad morzem w woj. zachodniopomorskim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do kaszek używam na wyjścia butelki tej z łyżeczką z Lovi. A butelek używam teraz tylko Avent, też mam ustniki i rączki. A powiedz mi jak radzi sobie z tym ustnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna też mam zeza :D. Jak byłam dzieckiem to było to widoczne, teraz nad tym panuję i nie jest tak źle :D. I pamiętam te nieszczęsne ćwiczenia żólnierz do budki, żołnierz do budki :D. No nie mogę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczko no ladnie ssie odrazu zalapala a co kaman ale za to jest leniwa trzyma butelke ale jesj sobie nie podnosi woiec podkladam jej misia zeby mogla pic a nie ssac powietrze :-) naturalana haha la fayette dobre my mowimy dior :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papuga do klatki, Papuga do klatki i te baby wsuwające pączki a ja biedna na tym aparacie i aż mnie broda bolała. Jejku już myslałam, że jestem sama z tymi wspomnieniami :D. I do tego to klejenie oka i było mi tak okropnie wstyd :(. A jeszcze były inne te obrazki, ale teraz nie jestem sobie w stanie przypomnieć.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeździłam do CZD w W-wie ale mój wzrok to porażka, zez, astygmatyzm i niedowidzenie jednego oka :-) Jezu jak to brzmi :-0 ale okulary mi pomagają i jest git :-) No pamiętam to zasłaniane oko ale bardziej żeby to słabsze podciągnąć niż zlikwidować zeza. Laski mój mąż był dziś u alergologa i widział takie maluchy jak nasze, które miały normalnie robione testy skórne. Matki przynosiły produkty, które dzieci spożywają i z nich robią próbki na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna, ja też zez, astygmatyzm :D. Ale wada się zmniejszyła. No i teraz mówili mi że super powinno zachować się to po operacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynko ja nie stosuje żadnej diety - tylko MŻ (mniej żreć) :D no i tablety wspomagające. Kusi mnie dieta norweska, ale jakos nie mam czasu zrobic zakupów i w ogóle :) Dzisiaj wpierdzieliłam schaboszczaka u mamy, wyrzuty sumienia mam :D ale za to ziemniakow nie ruszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko ja się boję tych operacji laserowych bo to ponoć polega na tym, że ścinają część siatkówki czy czegoś tam i potem istnieje zagrożenie, że to taka osłabiona część pęknie przy wyższym ciśnieniu. Już wolę moje okulary ;-) dwie kreseczki a jakie masz leki wspomagacze??? Bezpieczne dla organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
Hejka Kochane! Wszystkim dobijającym sie baardzo dziękuje, no nie ma jak poczuć , że ktoś się o Ciebie w jakis sposób martwi . miliony uścisków. Brombeczka --ja się odezwe , opbiecuję ale na razie mam taka doline , ze ciezko mi mysli złożyc do kupy a co do piero to opisać. Przeczytałam wszystko po łebkach bo padam na pychol. ale Oczko ty sobie możesz miec niewiadomo co z okami ale kolor i tak masz hmm burzowy :) Karusia -no co ty wymysliłaś z tym Rzeszowem wal bo ciekawa jestem. Ananana banan---> podpisuje się rekami i nogami po dtym co się dzieje w Pl z kasą. ja za niedługo zacznę bidować jak tak dalej pojdzie bo tu sie kurwa nie da zyć, pomijając to , że oczywiście zostałam troche zrolowana przez własną rodzicielkę bo jeździ po mojej głowie jak po lodowisku łyzwami i wymusza na mnie pewne żeczy a ja dla świetego spokoju to płace, robię siedze cicho i kurwa jeszcze nei wiem co. a tylko po to , że jak juz powidziałam a to teraz potzreba powiedzieć b i jak się cos zaczeło to trzeba skończyć. ehhh na diete polecam więcej stresu umni edziała cuda... Jula ---eh nie wiesz jak ja tesknie to moich lumpeksików red crosa z firmówkami nieuzywanymi ... i przecenami przecenami a nie tymi co tylko jest tak napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Heloł, ja na moment! Cos przesadzacie z cenami pampersów, bo ja od początku kupuję marki Pampers i nigdy nic mi sie nie odkleilo i zaden pampers mi nie przeciekl, a ceny... Ostatnio placilam 43PLN za 72 sztuki, a kiedys mąż dorwal w Realu promocję 100PLN za 200sztuk. I jeszcze mialam cos tam napisac, ale juz zapomnialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalna ja się też trochę boję. Najpierw skonultuję to ze znajomymi lekarzami. Plisza co mam z oczami? :D Wracaj do nas częsciej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Meridię 15, czy bezpieczne? W sumie jak każdy lek może mieć wiele skutków ubocznych, ale przeciez w kazdej chwili mozna go odstawic :) Wzielam dopiero 3 tabletki i super sie czuje.. no moze pierwszego dnia czulam sie przez chwilę jak po kilku piwkach (ale to trwało chwilkę). Mąż też bierze, nawet auto prowadzi i on też czuje się świetnie. Pliszka - niektorzy na stres reagują np. tak jak ja obżarstwem :D Trzymaj się kochana, cokolwiek się dzieję będzie dobrze! Kuźwa przed chwilą spojrzalam na konto, i wiecie ile dostalam zasilku dla bezrobotnych? 160zł :D :D :D :D Jawne żarty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaa
oczoko no kolor masz mega. Ja na dzisiaj tyle bo stara mnie namierza ...wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Meridię z osobistych powodów :D I szczerze mówiąc faktycznie nie mam ssania, juz po pierwszej tabletce zauważyłam poprawę. Jestem ciekawa ile uda mi się schudnąć w miesiąc, mam wesele w kwietniu i musze wbić się w jakąś kieckę. Tylko ruchu przydałoby się wiecej.. kurde musze cos z tą siłownią wykombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×