Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
Dzieki kobitki za odpowiedzi! Mama_dzidka - na pewno jest jakas alternatywa. Mała ma nietolerancję laktozy czy cu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wiem ze kiedys byl juz temat o spacerowkach ale nie moge sie do niego dokopac, chce kupic nowa bo ten wozek ktory mam ma ogromniaste kola i ciezko mi go wkladac do samochodu i buszowac po sklepach i chcialabym kupic cos mniejszego. Co polecacie? A moja mala w koncu przekonala sie do kaszki, podaje jej na noc ale i tak co 3 godziny budzi sie do cyca, chyba przez zeby a jak narazie zadnego na wierzchu, wszytskie tylko przeswituja przez dziaselka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama od jakiegoś czasu rozglądam się za spacerówką i najbardziej podchodzi mi klasyczna parasolka. chciałam kupić wózek, bo za 1,5 miesiąca jedziemy na wakacje i wymyśliłam, że lżejszy będzie lepszy. ale rozglądam się, rozglądam, przeszukuję allegro i nie znalazłam ideału :) podoba mi się Baby Design Travel - rozkłada się na leżąco, ma osłonę na nóżki, folię. w innym z kolei modelu znalazłam fajną opcję rozkładania budki, jest duża i świetnie chroni, ale to chyba było w Coneco. sporo na ulicy u nas widuję Coneco Flash z takimi charakterystycznymi \"różkami\" do prowadzenia. więc już sama nie wiem co wybrać. chyba jednak odczekam i kupię parasolkę taką leciutką, jak Liwka będzie większa. i zaczynam odliczać dni do wakacji :) dziś dla mnie pierwszy dzień po urlopie. oj się rozleniwiłam, że ho. trochę zatęskniłam za czasami urlopu macieżyńskiego - nie trzeba się było śpieszyć, cały dzień miałam dla Młodej. choć z drugiej strony pewno równie szybko chciałabym wrócić do pracy. najlepsza opcja to praca na pół etatu za pensję z całego... marzenia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmala3
czes po swietach!!!echch,ale była laba ,ale szybko co dobre sie skonczyło. marzka,chciałam ci podziekowac,bo dzieki twojej informacji kupiłam dzis w realu 2 paki pampersów kazda za 4 dychy .za mna w kolejsce oczywiscie z trzy osoby tak samo jak i ja zaopatrzone w pampersy,a było to z samego rana. zmykam przygotowac chłopakom obiad i na spacer z mała,sliczna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach obżarciuchomania zakończona :p Mikołaj przed świętami był chory i to dlatego mnie nie było jakiś czas ... Krzesełko w końcu kupiłam takie : http://www.allegro.pl/item594446238_baby_care_2w1_stolik_i_krzeselko_do_karmienia.html super jak dla mnie wyjątkowo proste w montażu sama skręcałam i wygodne dla Mikołajka :) Mam pytanie nie wiecie ile sie leży po wycinaniu migdałków - kurde jestem zmuszona iść na pare ładnych dni do szpitala ... nie da rady już ratować antybiotykiem i musze wyciąć gadziny :p POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE WSZYŚCIUTKIE !!!!!!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie mamy 6 ząbków 7 zaczyna przebijać właśnie miko pogryzł stół aż sie krew puściła i widze tą 7 na dole :) oko jak tam Miko ? jest już jakiś ciuciolek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmała proszę bardzo ;) Też dzisiaj widziałam ludków z dużą ilością tych pampków. Jeżeli chodzi o spacerówki, to przedłużane budki mają maclareny techno i xlr (te wiem na pewno, że mają, jak z resztą modelów to nie jestem pewna), espiro tylko który konkretnie model to nie pamiętam ;) i chyba któreś z baby design. Wszystko zależy kto co chce od wózka. Julka chyba dostaję kolejne zęby, wygląda tak jakby wychodziły jej górne jedynki i dolne dwójki. Jest marudna, jak tylko się jej stracę, to leci w moim kierunku oczywiście na syrenie, ale i tak jest już lepiej. Jeżeli chodzi o jakieś inne pokarmy niż kaszki, to najbardziej smakują jej ziemniaki ;) euda teraz po wycięciu migdała raczej długo trzymać nie będą. Przypuszczam że do 4 dni od przyjścia do szpitala powinnaś się wyrobić. Wszystko zależy na kiedy byś miała termin zabiegu. Miałam usuwanego 3 migdała jak miałam 6 lat i byłam chyba z miesiąc w szpitalu, ale to przez to, że musieli mieć zgodę neurologa na uśpienie, do tego jeszcze mnie tam zaziębili i to się tak ciągnęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka eudo ja mam wycięte wszystkie migdały (3 w dzieciństwie i 2 pozostałe ok 12 lat temu) i wydaje mi się, że byłam w szpitalu max tydzień laski a ile jest pampersów w tej paczce za 40 zeta? Moja Natalia aktualnie zbiera guzy bo wstaje przy czym tylko się da i dwa razy już się pierdyknęła do tyłu na głowę :-0 kurcze trzeba ją stale pilnować ;-) Julka ty wcześniej pytałaś - moja córcia też staje na paluszkach np w łóżeczku i myślę, że to naturalne zanim stanie na całej stopie pewnie :-) Nie przejmuj się gadaniem ciotek bo one stale muszą coś wymyślać, ten typ tak ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dzidka ja nigdy nie dostałam żadnej reklamówki pocztą :-0 choć wypełniałam kilka tych głupich ankiet... jedynie dostałam pakę na wyjście ze szpitala i potem po 5 m-cu w poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety, my zyjemy,mamy juz meza i tate na stale-K. czeka teraz na paiery z firmy w ktorej ostatnio pracowal i bedzie kupowal sprzet i otwieral swoja dzialalnosc, my spedzamy cale dnie na dworze, korzystamy z wiosny ile wlezie :-) u nas chyba ida zeby,choc sama juz nie wiem,mloda jest marudna, cakla noc dzis mnie doila tzn raczej memlala niz jadla jak tylko ja odstwialam lub probowalam wlozyc smokja byl placz.. rano wstalysmy o 7.30 a o 9 znow sie leglyusmy i pospalysmy do 11..wstalam i czulam sie jakby mnie walec przejechal.. a potem w ciagu dnia po wielkich placzach wkonca mala zasnela na pol godz popoludniu bylismy ze znajopmymi nad jeziorem i mloda ciagle marudzila,zasnelaw aucie w drodze powrotnej znom zdrzemnela sie pol godz obudzilam ja i wykapalam znow pomarudzila i teraz juz spi.. jestem wymeczona, jezeli to zeby to modle sie oby jak najszybciej wyszly! w sobote przyjezdza moja mama wiec bedzie nam wesolo :-D a co d pamperow to skusilam sie ostatnio choc uzywam non stop te z rosmana no i dupa z pampkow jestem znow niezadowolona bo ile mala by nie nasikala tak ma mokra pupe do tego w miejscu gdzie konczy sie pilucha mala ma na brzuszku taka sucha skore tak u niej onbjawia sie uczulenie no i juz kilka pieluch mi przesikala, wiec juz nie bede ekserymentowac i sie kusic,ciemno rozowe z rozmana sa najlepsze jak dla nas!!!! no nic pozdrawiam was serdecznie wszystkie i ide sie legnac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna ta promocja była tylko dzisiaj i w 3 jest 82 szt. a w 4 70 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lasencje. Ja już po powrocie od teściów. Ogólnie luzik. Nadrabiam zaległości internetowe. :D Byliśmy nawet w muzeum :). Ojjj jakoś tak miło było. Julka dzięki za kremik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki nadal nie ma zębów. Co do spacerówki. Nienawidzę swojej parasolki. Za to uwielbiam i będe bronić swojej spacerówki z wózka trójfunkcyjnego. Pomijając że jest ciężka, to bym ją kochała :D. Natomiast spacerówkę bym wywaliła do kosza. Ale muszę mieć, bo potrzebna mi jest na wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo kobialki! Euda - wycinany trzeci migdal mialam w 86 roku, bylam w szpitalu 5 dni, w pon przyszlam w pt wyszlam, ale teraz mysle, ze tyle nie trzymają. Ja mialam w narkozie, a teraz tylko znieczulenie chyba zapodaja. Zapytaj lekarza co i jak. A propos pampków, to dla mnie zadna rewelacja! Wybralam sie do Reala i oplacalo sie kupic pampki 3, bo faktycznie chyba ponad 80 sztuk za 40 zeta, czwórek w promocji w ogole nie mieli (tych wlasnie uzywam), ani 4+, a 5 byly za 40 zeta 54 sztuki wiec nie kupilam w ogole. Wydaje mi sie, ze to Malir zapodala info o tej promocji, ale pewnie cos mi sie rypie:) U nas idą kolejne zęby. Na szczescie Mala w ogole nie jest marudna i dobrze je po ostatnich akcjach. Mala ma dwie dolne jedynki wiec sie spodziewalam górnych jedynek, a tu proszę przebite są górne dwójki albo trójki. Będzie wyglądała jak wampir, bo jedynek w ogole nie widac. Myślę, ze to raczej dwójki, ale jakos tak szeroko rozstawione. Jaja jak berety! Reszta kobialek gdzie?! Okokoko to nam przepadla na calego, Karusia tez, no Pliszę to rozumiem, bo jak gumy w powietrzu fruwają to absencja usprawiedliwiona, Bromba co u Ciebie, Emi-mami wieki cale! A i kurwa cena Misiowego jogurciku zabija 8,99 za 4pak po 100 gram. Zdalam sobie sprawę dopiero jak kupilam 8 4 paków, kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Okoko - pisalam w tym samym czasie, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:D Byłam u teściów i szykowałam święta u siebie. A miałam 14 osób + Mikołaj, to było trochę roboty. Chimerka ja daję normalnie, do owoców jogurt naturalny danone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Ja chyba tez dam zwykle, na razie sie troche cackam, ale Mala nawet pol uczulenia czy niestrawnosci wiec chyba trza zapodac normalne jogurty, bo poplyne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dziewczyny wskakuje do Was szybko z pracy z poważnym pytaniem...jakie macie foteliki samochodowe?Musimy kupić nowy w przedziale 9-18kg i nie wiem jaki wybrać:( Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam fotelik Britax Eclipse Si http://www.mothercare.com/gp/product/B0010YQLCQ/sr=1-4/qid=1239876266/ref=sr_1_4/280-3930519-8526262?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44470031&mcb=core ale można też go szukać pod nazwą Romer Eclipse http://www.autofoteliki.pl/dane1.php?id=234 Ogólnie bardzo fajny i wygodny dla małej, nie zajmuje dużo miejsca w aucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×