Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ___chimerka___
Chyba to będzie dla mnie argument pierwszego kalibru, rozkladanie calkowite, bo Mala mi jeszcze czasem zasypia w aucie. Popelnilam blad przy wyborze spacerowki, bo nie ma przekladanej rączki, i jeszcze uważam, ze zle się reguluje oparcie. W Katowicach te zajecia http://www.yamahakatowice.pl/ Jeszcze nie wiem czy będę zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chimera nr zauwazylam juz wczesniej :-) a ten fotelik tez ci polecam sa w nim 3 pozycje, moja mloda spi na lezaco i glowa tak jak mikiemu ocxzka sie nie kiwa no i jest tani kurde tez chcialabym na jakies zajecia pochodzic ale u mnie dupa bo nic w okolicy nie ma moja tez non stop gada, piszczy, spiewa, i krzyczy wogole to moje dziecko to kontaktowe jest batdzo wola mama i tata jezeli chce cos od nas, zaczepia psa piskami jak spiuewam jej ona mi wtoruje spiewajac po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana, mojemu dziecku poprzestawialy sie godziny spania.. fakt ze juz od ok miesiaca zasypia na noc ok 21-zawsze zasypiala o 22 a nawet 23 w nocy ok 4-5 budzi sie na cyca ale rano wstaje nie o 8 tylko o 7!!! dla mnie to za wczesnmie ;-) no nic poprasowalam, wzielam prysznic, zrobilam henne i ulozylam ja do lozka do tatusia na drzemke teraz pije kawusie i szukam garderoby dla siebie na lato :-) milego weekendu i Jula raz jeszcze wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje :) Jula , żeby ten dzień był wspaniały i trzymam kciuki , zeby Ci sie język nie poplątał z dopuszczenim aż do śmierci :)i w ogóle wszystkiego najjjj. Mój K jest wspaniały. nic dodac nic ująć. Super zajmuje sie małą i w ogóle jest naprawdę dobrze. Ja tez się przymierzam do kupna fotelika nowego bo ten co mam to taki hujowy jest ze hej , i źle sie apina i źle składa. ( nie składa) zaraz przyjedzie K i spadamy na działke z młodą wystawić się do słonka. super weekendu kochane moje. Obecnej reszcie buziole a nie obecnej niech się w końcu objawia i napiszą co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja jestem chyba zaprzeczeniem wszystkiego co napisano powyżej:-) najbardziej się cackam z tym trzecim:-) Jula--->naj naj naj i żebyś zawsze była taka szczęśliwa jak pewnie w tym momencie chimerka-->zrobię fotkę fotelika jak tylko będę mieć go u siebie bo na razie jest u teścia w aucie bo to on wozi małą pliszka nie wariuj bardzo bo będziesz miała kochana dzieci rok po roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifififififfi
Karusia, nie wiem jak można wogóle być z takim facetem. Tyle złego pisałaś o nim, ma chyba same wady. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekść kobietki. Jula wszystkiego naj naj naj naj naj na nowej drodze życia. Ale dzisiaj była piękna pogoda, aż miło było sopacerować. W piątek jadę znowu do Krakowa ae mi się nie chce. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam te okulary właśnie. Zobaczymy. Chciałam Polaroidy, ale niestety nie ma ich już. Natomiast dzisiaj jeszcze zakupiłam Mikiemu dwie czapki na lato. I mam już porządny zapas rampersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ miałam dzisiaj popołudnie z Młodą. od rana ma katar - cieknie jej z nosa, kicha, ale nawet ok była przez dzień, tylko spać nie bardzo chciała. ale wieczorem dała popis. płacz, krzyk, łzy, kichanie, zatkany nos. ehhh... krzyk przy odciąganiu kataru, płacz, więc nos znów zatkany. nosiłam na rękach, prawie padała i znów od nowa. aż ja się przy niej poryczałam z bezsilności :( a jestem sama, bo mąż akurat niewiele wcześniej wyszedł do pracy. teraz zasnęła wreszcie, ale ululałam ją bujając w leżaczku. jak mocniej zaśnie przełożę ją do kojca. mam tylko nadzieję, że nie zepsuje się jej samozasypianie w łóżeczku przy okazji kataru, niefajnie by było. katar mamy już po raz czwarty jeśli dobrze liczę. do tej pory zawsze trwał dzień lub dwa więc liczę, że i tym razem nie będzie inaczej. no to sobie ponarzekałam :) czytam, że już sezon letni w ciuszkach u Was. ja jestem na etapie kurteczki-wiatróweczki w ramach przygotowań do wakacji nadmorskich. kupiłam na allegro. a i zawsze mam problem z kupieniem fajnej czapki. kilka dni temu zaopatrzyłam się w chusteczki. próbowałam jej wiązać gawrożkę, ale póki śpi w wózku to supeł na karku był za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Mama-dzidka - zdrówka dla pociechy:) Moja Emilka raz miała dopiero katar i jak wspominam to odciąganie to... współczuję. Nam wtedy bardzo pomogła Biodacyna, to jest na receptę jako krople chyba do oczu a nam lekarka kazała dawać do noska i z dnia na dzień przeszło. A my mamy 3 ząbka, górna jedynka przebiła się w święta. I też jestem na etapie wymiany fotelika. I nie mogę się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety teraz już nic nie kupię :( musi wystarczyć maść majerankowa. normalnie śpi na takiej cieniusiej poduszce, teraz już jej przygotowałam dodatkową pod spód, żeby miała wyżej, no i nosek łatwiej będzie oddychał. przełożyłam, nie obudziła się i nie słychać też, żeby miała przytkany nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wasze dzieciaczki też lubią ssać mokre chusteczki? Liwka namiętnie mi je wyciąga z pudełka i mamle w buzi. nie za bardzo jej pozwalam, ale czasem się jej uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe mój Miki co złapie w łapska zwykłą maść witaminową to oblizuje zakrętke. A chusteczki namiętnie wyciąga z pudełka. Lady a jakie masz opcje fotelików? Może coś doradzimy. Macie jakąś dobrą marynatę do wołowiny? Bo krakówkę zamarynowalam (mam cudną marynatę od teściowej), ale nie mam nic do wołowiny.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj w sprawach kulinarnych to raczej nie pomogę. nie przepadam za kuchnią :) choć oczywiście z głodu nie padamy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zakupów to zaczęłam się już rozglądać za bucikami. co prawda do chodzenia jej jeszcze daleko, ale chcę mieć rozeznanie. kiedy planujecie kupić pierwsze butki? i jakie? sandałki, półbutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Miki ma takie wiązane miękkie skórzane trzwiczki, miał takie ozdobne, ale założyłam mu raz czy dwa na specjalne okazje. A tak to jeździ w tych skórzanych, mają miękką podeszwę z abs :D. A mam już butki do chodzenia i to są sandalki. A kupie pewnie jeszcze jedne pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Dobry babole! mama_dzidka wspolczuję kataru, moja Lejdi tez raz miala i wiem co to za kapa. Miala jakies 2 tygodnie temu, to byla jej pierwsza infekcja wiec wyolbrzymialam problem jak sie tylko dalo;) U nas katar trwal bity tydzien, nawet 8 dni. Oby nigdy wiecej. Fotelik tez musze kupic, bo x-lander do 13 kg to kapa jeszcze wieksza niz katar:) Jeszcze sie nie zaglebilam, ale opcja pelnego rozlozenia musi być tylko nie wiem jak wowczas fotel jest przypiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzieN dobry :) okokoko __> o której bedziesz w Kraku??? w sumie w piątek mamy plana jechać za miasto ale może uda się nam spotkać co?? KArula co ty na to?? a Michasieńka mowi baba i mama. :))) ale zębów jeszcze niet. wrrrr APEL DO BOMBY---> gdzie ty kurna jesteś co ??? stęskniłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w krakowie będe około 7 rano. :D Zajęcia mam do 13 :D. W Rzeszowie piękna pogoda. Cudna, aż chce się wyjść. Dzisiaj lecimy na grilla. Ojojojoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Zuzia mowi baba, gaga, dada, dia dia, tata, ale mama nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na to jak na lato,mówcie tylko kiedy i o której i lajt stawię się:-) moja ma kilka par butow takie gucie http://www.allegro.pl/item605561803_buciki_do_nauki_chodzenia_gucio_rozmiar_21.html jakieś nike i balerinki do sukienek no i takie zwyczajne pantofle lemingo bo po domu jak lata w chodziku to też jej wkładam do pomarańczki młody i nieraz mu palma bije ale nie wygląda to tak tragicznie bo przecież nie są same złe chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odetchnęłam. noc minęła w miarę spokojnie, choć wstawałam często do Małej podawać jej smoczka. poza tym zjadła ładnie dwa razy i spała. w ciągu dnia jak ręką odjął - tylko z rana kilka razy kichneła z gętym glutem z noska. teraz już po katarze. ależ się cieszę. cały dzień miała dobry humor. byłyśmy u moich rodziców, na spacerze w parku. a teraz już smacznie chrapie. ja właśnie zastanawiam się nad butkami z Bartka albo z Gucio. fajne te Gucie Karusia? myślałam o czymś z otworkami, coś na kształt pełnych sandałków z Bartka albo Gucie z dużymi otworkami. Gucie zaczynają rozmiarówkę od 18, Bartek od 19, ale na dzisiaj i te i te byłyby za duże. ale żeby zmierzyć i kupić będziemy się musiały przejechać do Krakowa. koniecznie wtedy do Ikea i H&M. pytanko do mam dziewczynek? kupujecie na lato stroje kąpielowe/plażowe? jeśli tak to jakie? używałyście pieluch do basenu? jakich firm? polećcie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł 🖐️ Julka wszystkiego dobrego i najlepszego dla WAS!!! mama_dzidka ja mam 1 kostium jednoczęściowy w spadku i kupiłam małej jeszcze na allegro też jednoczęściowy i dwuczęściowy :-) planuję jeszcze jakieś takie majteczki same. Jedziemy nad morze więc się przydadzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×