Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

eudo jeśli faktycznie chcesz coś zrobić w twojej sprawie to możesz zgłosić fakt pobicia do pracownika socjalnego lub na policję w celu założenia niebieskiej karty. Wiąże się to z comiesięcznymi wizytami policji i pracownika socjalnego w twoim domu w celu sprawdzenia zachowania męża. A jak twój chłop na to zareaguje to nie wiem. Dobrze jest to zrobić już po 1 incydencie przemocy. Decyzja należy do ciebie. Ale jeśli razem się poszturchaliście i pobiliście to może zastanów się też nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-ale slicznie wyglądałas,suuuper.Ja kładę juz dawno na płaskiej poduszce chyba ze 3 mce juz...a wieprzowiny nie daje. wczoraj pisałam z kolezanką która ma córcie z 20 sierpnia czyli ma ponad 8 mcy i ona mi pisze ze prezstała mleko modyf kupowac tylko łaciate z manną 2 * dziennie daje i z głowy.Dziewczyny co myslicie?Ja tak przed rokiem nie miałam zamiaru dawc krowiego,Kingusi dałam jak miała 13 mcy ale nie bardzo jej smakowało.W sumie zalecają do 3 lat modyfikowane ale napewno tyle nie będe kupowac bo mi to biznesem zajeżdza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jestesmy po3h spacerze no i ladnie mnie slonko smagnelo :-) jula i naturalna owszem zgadzam sie, nie uwazam sie za specjalistke i szanuje slowa innych ale mysle ze raz na tydzien pol godziny czy godzina nie przyniosa jakis drastycznych nastepstw, wogole nie wiadomo czy mlodej spodoba sie jazda na rowerze haha naturalna coreczka slodka a zabki cud miod :-) euda jestem w szoku!!!! nie masz na co cZekac pakuj sie i idz do mamy, to co ze ona pije bynajmniej reki na ciebie nie podniesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Miki dzisiaj ma śpiucha :D. Kurcze od 10 do 13 spał i teraz od 16 :D. W przerwie posiedzieliśmy w ogródku :). Piękna pogoda tylko wieje jak fix. Cholera mnie bierze jak czytam o tym, żę chłop mówi że sprzątanie tylko do baby należy. Ja nie wiem, nie wyobrażam sobie tego, żeby nic mi nie pomagał. Jula ja nie daję wieprzowiny, chociaż jest chyba słoiiczek z szynką, Gerber robi taki. Ale ja sama wieprzowiny nie bardzo lubię i rzadko kupuję. W sumie tylko wtedy jak mamy gości. Natomiast cielęcinę często daję i drób. Co do poduszki nie zaleca się spania, bo i po co? Mam tylko taką poduszkę klin: http://www.allegro.pl/item613356288_bezpieczna_poduszka_dla_niemowlat_klin_do_lozeczka.html Ale Miki śpi na niej tylko jak ma katar. Tak to śpi na płasko. Eudiamonia, skoro doszło do przepychanek, to raczej nie wierzę już, że taki związek ma przyszłosć. Ja bym w tym nie tkwiła, tylko bym się pakowała i zabierała gdziekolwiek, byle jak najdalej od faceta. Owszem trzeba też przeanalizować swoje działanie. Naturalna, nie wiem czy top dobry pomysł z tym ps. Wiadomo że chłop się może wkurzyć jeszcze bardziej, a i comiesięczne wizyty panów w mundurach, też nie działają budująco na zwiazek. Gunia ja też mleka raczej nie dam wcześniej niż przed końcem roku. Nie wiem, ja źle reaguje na czyste mleko, jakoś go nie chcę narazić na coś. Mi też to mleko mod po 3 roku zajeżdza biznesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmoza
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko-ja kłade na pduszce bo moim zdaniem poduszka grubosci 1 cm to zadna poduszka i tak w sumie lezy na płasko,a zreszta po to sa zasady zeby je łamac...wiec w tym przypadku złamałam,aha no i chodzi czasem w uzytku więc tez zasady złamałam.... Anabanana -mam pytanko,w bodach z biedronki nie psuja Ci sie te zatrzaski???U mnie prawie zadne nie daja sie juz zapinac.a od poniedziałku na byc 3 pak z krótkim rekawem i nie wiem czy ja miałam takie felerne czy kazde takie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia w ubiegłym roku kupowałam Maxowi taki 3 pak z biedronki i zatrzaski były ok, żaden nie odpadł i nie miałam problemu z zapinaniem. eudoimonia strasznie to przykre co się stało. Mój też kiedyś miał focha że ciągle bajzel w domu, ale ja to mam w nosie, sprzątam wtedy kiedy mogę i mam możliwość, gotuję jak mi się chce. Po prostu wychodzę z założenia, że skoro ma łapki to może sobie doskonale sam zrobić. Ale to też dużo zależy od charakteru człowieka. Mam nadzieję, że jakoś się dogadacie. Wiele tutaj też zależy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia ja pierwszy raz kupilam te bodziaki z biedrony 2pak z dl.rekawem kosztowaly chyba z 8zl cena super bawelna tez tylko zatrzaski plastyikowe..jak narazie dopinam ale przy prasowaniu musze je omijac bo sie potopia :-) a my po obiedzie posiedzialysmy na ogrodku pod parasolem apotem znow spacer mloda usnela wiec ja paradowalam, dekolt plecy i rece mam indianskie ;-) dostalam dzis papier ze skarbowki ze ponad 1400zl mamy do odebrania :-D malzon dzielnie od popoludnia naprawia mi auto wiec tez sie ciesze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana bo ty pewnie zwrot na dziecko. Grrrr, my przez durnego pracodawcę mojego męża takiego czegoś nie mogliśmy dostać. Niestety. Gunia wiadomo, że zasady są po to by je łamać :D. Ja poduszki nie daje, w sumie od początku, śpi na płasko, to niech śpi :). Jak mu zacznie nie pasować, to mu dam :D. A co tam, sama spałam zawsze mega wysoko. Chociaż teraz już śpię na poduszce ortopedycznej. Ojjj Miki dzisiaj na odbiad już dostał drobno pokrojone warzywa z cielęciną też posiekaną ala risotto. i ma początku się chłopak dziwił, co to matka za kawałki dała, ale mu podpasowało. Zjadł ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Oczko to zwrot za mala, ciesze sie bo myslalam ze odciagnam nam mandaty a tu caka sumka :-) a moja martynka ma w lozeczku ten klin ktory pokazaywala oko i normalna podusie ale w lozecku i tak juz ostatnio nie spi.. spoi niestety z nami na plasko bez poduszki ale w wozku ma poduszeczke :-) Jula ja fdawalam mlodej ten sloiczek z szynka ale sama wieprzowiny jej nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dawałam ten słoiczek z szynką. Natomiast my chcieliśmy zwrot, ale nawet nie wiem czy by nam zwrócili, bo można zrobić zrot do wysokości dochodu. A tutaj kupa, bo mąż jak wiadomo był na 1/8 etatu. Ale w przyszłym roku już będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co bo mi sie wszyscy wtracaja i maja tysiace dobrych rad. Ale do poduszki to sie kazdy czepia, ze maly spi bez :o Zwariowac mozna. Wieprzowiny tez nie daje i błąd ! Bo powinnam ! W ogole to sie boje tej swinskiej grypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula spać na poduszcze nie musi, ponoć to nie zdrowo. A poza tym po raz kolejny wiadomo, mama wie najlepiej. Natomiast co do wieprzowiny nie wiem, dla mnie np dziwnie pachnie i w ogóle. Ale szynkę, polędwicę, dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okkoko ja to wszystko wiem, ale moja mama, babcia ( o zgrozo ! ta to jeszcze krzyczy, ze ona miala w wozku poduszke :D ale jej wybaczam bo jest mega kochana ) no i cioteczki mnie pouczaja i poprawiaja. Dzis mama zaczela robic budyn i mi mowi, ze jak wystygnie to da malemu. Nie chcialam afery wiec wzielam go na spacer i jak wrocilam budyn zjedli :D Nie wiem ale ja z mlekiem krowim sie wstrzymuje do 1 roku zycia. A ja pilam krowie i nic mi nie jest. Takie gadanie mnie dobija. Co to za argumenty? Nie przetlumaczysz im, zachowuja sie fatalnie. Dzis mnie cala rodzina powkurzala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak piję czyste krowie to mi niedobrze, mam odruch wymiotny itd :D. A budyń mu zrób, ale na modyfikowanym :). Zobaczysz posmakuje mu :). A i wilk syty i owca cała. Poduszkę też możesz w Polsce kupić dla świętego spokoju ten klinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mleko krowie tylko do kawy daje, normalnie tez nie pije bo nie lubie. Poduszke tala cienka mam bo musialam mu kupic kołderke. okoko jak ten krem CI sie tak podoba to moge zalatwic jeszcze jeden, ale to za 2 tyg jak wroce do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włanie do kołdry też mam poduszkę. Ale taką normalną. Ale nie używam ani tego ani tego. Ale za to mama kupiła mi kiedyś ten klinek. Ja z mlekiem to tak samo. Tylko do kawy. Jak czuję zapach ciepłego mleka to mam odruch wymiotny. Krem jest mega. Patrzę właśn ie w necie i zobaczę na skład, to każę sobie w aptece zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny daję budyń na krowim.Nie bawię się już w modyfikowane bo karmię cycem chociaż z zaciśniętymi zębami takie mam pogryzione brodawki do mięcha...ona nie pije rzadkiego mleka więc jak raz na czas dam jej budyń na krowim nic jej nie będzie ,a jak kupię puchę czegoś na sam budyń to otworzę i nawet za miesiąc nie zużyję. pozdrowienia od Avinion-na drinolu byłyśmy w sobotę:-) eudaiomonia--->miałam tak od 1996 do 2005 roku...współczuję wieprzowiny nie daję jako takiej ale np.dziś miałam krupnik na kościach wieprzowych i jadła. kupuję jej taki rowerek do spacerów po parku(mam piękny park za blokiem,taki wieeelki z alejkami i mnóstwem drzew.)Jak ją włożyłam do takiego rowerka w Kerfurze to miałam kłopoty,żeby ją wyjąć... http://www.allegro.pl/item609703906_rowerek_trojkolowy_ufo_super_rower_bujak_somap.html pozdrowionka dla wszystkich a pliszka gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuśka, a ty to w ogóle wg, większości jesteś wyrodna matka, ":D bo dajesz mleko krowie, ogórkową i inne :D. Heheheh Co u Avinion, a co u ciebie? Ja to jak słyszę a kiedyś cośtam, to odpowiadam jedno. Kiedyś krowy były inne, dzieci były inne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko fajny, bo ma pasy. Ten nasz nie ma i Filip jak zobaczy cos co go interesuje to po to sięga i sie przechyla no i pada wiec jeszcze sie nie nadaje. On w ogole jak siedzi i np widzi cos na ziemi co chce to sie na to rzuca calym cialem, nie ma po prostu wyobrazni ze sie moze uderzyc. Wasze dzieci tez tak maja? Np lezy na kanapie, pelza, koniec kanapy a on idzie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula u nas to samo. Dzisiaj przyrżnął o stól. Bo siedział u męża na kolanach i nagle na stole zobaczył gazetę no i karpika zarzucił i bach. Normalka bardzo często się tak dzieje. A w ogóle on jest taki trochę mazgaj, wystarczy najdrobniejsze puk i już wrzask. A jeszcze nauczyłam go braku samodzielności, tak to się ponoć nazywa. Np. jak wywróci się na brzuch i leży to powinen się sam przewrócić, a on mimo, ze potrafi to za chwilę leży i płacze. Wasze też tak mają, czy tylko Miki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula twoj Filip to skora zdarta z ojca!!! im jest starszy tym podobienstwo jest wiksze!!!!!!! a ja za to uwielbiam mleko!!! cieple mleko to dla mnie smak dziecinstwa mniam!!! uwielbiam zupy mleczne, owsianki, kakao, bawarke i wszystkie przetwory mleczne, jem tego duzo wiec najpierw balam sie dawac mlodej aby przypadkiej karmiac sama piersia jej nie przebialkowac moim menu ale teraz widze ze mlodej nic nie jest a i tez jej bardzo smakuje :-) a co do rad innych to mowie stanowczo NIE i ucinam temat, KONIEC I KROPKA!!! hmmm ja tez zastanawialam sie nad takim rowerkiem ale nie wiem czy bedziemy naprawde nim jezdzic czy bedzie to zbedny gadzet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×