Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja w ikea kupowałam normalnych wymiarów pościel :). I mają to fajne, że komplety są z jedną poduszką. Czyli jedna kołdra, jedna poduszka. I są wnormalnych rozmiarach 155x200. Ale to dlatego, że my śpimy pod osobnymi kołdrami :). Co do dużych nie mam pojęcia. Fajna pościel jest też w JYSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki i brzuszki :) eudaiomonia nie przejmuj sie ale powinnaś popracować nad mężem tak mi sie wydaje. Moja teściowa jest taka że jak poznałam męża to ona wszytko przyniosła wyniosła posprzątała i podała! On zawsze brudne naczynia do zlewu i mamusia zmywała. I jak zamieszkaliśmy razem to brudne ubrania zostawiał w pokoju, naczynia do zmywania itd. Powiedziałam mu wkońcu dość!! i że jak szuka sprzątaczki kucharki itd to niech wraca do mamusi. Bo chce partnerstwa we wszystkim. Teraz jest super, oboje pracujemy wspólnie zarabiamy i to wszytko jest nasze. Pomaga mi w sprzątaniu a gotuje świetnie uwielbiam wręcz jak on coś przyrządza :) I teraz po latach powiedział że mi dziękuje za to że nim tak potrząsnęłam :) uuu ale sie rozpisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tylko nie płacz nie o to mi chodziło PRZEPRASZAM jeżeli cię uraziłam!!!! nie chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge moim potrząś - jak tak kiedyś raz zrobiłam to taka haja że wyprowadzać sie chciał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam bo będe płakać ! nie płacze :-) ja sie uzbrajam i czasem tylko wybuacham !!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nie było łatwo dużo łez wylałam wiele nocy przez to nie przespałam. Dogadacie się a jak będzie na swoim to zobaczysz że lepiej będzie!! PRZEPRASZAM raz jeszcze ehh mogłam się w język ugryźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu - przecież fajnie że jest tak a nie inaczej u ciebie i że sie tym pochwaiłaś :-) Dziękuję że napisałaś co i jak - teraz mam inny punkt widzenia na to ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam twój brzuszek?? masz zachcianki jakieś?? p.s. mój mąż jedzie już do mnie ale się ciesze jeszcze z 5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Ja myśle że na każdego faceta jest jakiś sposób tylko trzeba go znaleść;)pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka81 - tak tak na śledziki w oleju z cebulką :-) hihi ale na nic innego :-( może jak bym miała smaka na coś słodkiego cały barek mam słodkości a ja na śledziki - jak na złość ... :p hehe życze Wam miłego dzionka i tych kilku dni - przecież na długi weekend Twój mąż przyjeżdża co nie ;) powodzenia :) a brzuszek ustały bóle ... teraz miałam 2 dni w klatce piersiowej - ale to od ciasnego stanika druty uciskały mi klate i bolało mnie prze 2 dni wieczorem - kochane strzeżcie sie takich głupot bo potem sie myśli że to serce albo co gorszego -> jaki zawał :p ja chciałam już jechac do szpitala - wystraszyłam sie jak jasny pieron !! ale juz ok ani brzuszek nie boli ani serducho :-) a wiecie co najgorsze że teraz jak odkryłam źródło bólu w mojej klatce piersiowej nie moge nosić staniczków - bo wszystkie mam z drutami a tak poza tym ani 1 mi już nie pasuje :( tragedia - teraz to mam chyba już 75 F :/ eeeeeeeeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyjeżdża dziś i jedzie 24.02 w nocy :) a na usg idziemy razem 20-tego :D cieszę się że już się lepiej czujesz bo sie martwiłam :) ja tez mam na śledzie ochotę wogóle na ryby (makrela wędzona, panga smażona) choć nie zawsze lubiłam. a na słodycze nie mogę patrzeć nic mnie nie rusza żeby po nie sięgnąć :D idę wstawić pranie bo tez jak wy mam całą łazienkę a mężulek na pewno dowiezie jeszcze :P no i muszę ogarnąć trochę mieszkanko a tak mi sie nie chce, ale jak sie zajmę to czas mi szybciej zleci :D no i zrobię sobie sałatkę z makreli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka81 to masz fajnie że z mężem na USG idziesz bo wyobraz sobie ze mój lekarz nie pozwala ojcom dzieci popatrzec na usg bo ma taka zasade :-/ dziwny człowiek,ale idziemy prywatnie na to 3D to sobie popatrzy do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnej z dziewczyn które znam a do niego chodziły nie pozwolił ,powiedział że ma taką zasade.Nie moge zmienić już niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem musze zadzwonić sie zapytać ale syszalam ze ok 250-300zl jak bede wiedziala dokladnie to ci napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już wiem dokładnie: od 18tyg do końca ciąży razem z wizytą i nagraniem na płytke u nas kosztuje 290zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to troszke konkretna sumka !! ;) p.s co na gorączke ? kochane mam 38 stopni gorączki co mam wziąść żeby ją obnizyć ?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ogarnęłam troszkę ten bałagan: powycierałam kurze, odkurzyłam, pozmywałam, umyłam podłogi i zrobiłam 2 prania :) teraz sobie odpoczywam przy komputerku ja płace za 3D 230zł z nagraniem i zdjęciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka gorączka nie jest jeszcze bardzo groźna, ale weź sobie paracetamol. Nie ważne czy w apapie czy panadolu, czy jeszcze jakimś innym specyfiku :) Na pewno lepiej się poczujesz. Wiecie co zaczynam popadać w kompleksy tutaj laseczki mówią, że w pasie na wysokości pępka mają w 8-9 miesiącu ciąży po 90 pare cm, w jednym artykule doczytałam, ze brzuch ma być około 105-115 cm, ja już mam prawie stówkę, nigdzie więcej nie przytyłam. Buuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia kurcze wysoką masz tę gorączkę!! Jedni mówią że paracetamol można wsiąść a inni że lepiej nie brać! ja też miałam temp ale nie brałam. Nie pamiętam która tu z dziewczyn pisałam żeby wskoczyć po kołdrę ciepło sie ubrać i wyleżeć. Zrób sobie gorącej herbaty z miodem i cytryną. Może coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko to chyba te dziewczyny jakieś szkielety były z wklęsłymi brzuchami przed ciążą :D ja mam już prawie mam 90 (a jestem w 12tyg) i tez nigdzie więcej nie przytyłam :D może mam super duże już dzieci, albo dużo wód płodowych mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, niby wszyscy mowią, że wyglądam bardzo dobrze, ze ciąża mi służy, ale ja się boję jak ja będe wyglądać za miesiąc, dwa, trzy. Dramat. :( Ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche to kosztuje ale warto;)przynajmniej poznam płec dziecka bo moj lekarz mi nie powie nawet jak bede chciala:-/ no i jest dokładniejsze w wykrywaniu jakis nieprawidowości ale mam nadzieje ze wszystko jest ok:) i pamiatke bede miala hehe.Co do gorączki to ja nie mam pojęcia co można wziązc w ciąży ja tylko gdzieś czytalam ze nie wolno brać lekow żadnych tylko robić oklady wziasc chlodny prysznic i pic duzo plynów.lepiej idz do lekarza jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×