Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

oczko - ja na tym etapie miałam podobnie. rok temu 13 lutego wylądowałam w szpitalu z powodu wielkiego krwawienia ale jak widać wszystko ok. A co do usg 3d to ja nie robiłam ale dziewczyny chwaliły go sobie ale na późniejszym etapie ciąży - koło25-30 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wazylam ostatnio w 14tyg i nic nie przytylam, w pon ide to juz mi napewno przybedzie tez ze dwa :)Ja to sie tak srednio czuje bo mnie meczą bole kosci ogonowej a w nocy to co 2 godz sie budze do wc hehe tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja pamiętam jak szwagierka robiła, ale to też już było dobrze po 20 tygodniu ciąży. Tak jej zalecił lekarz. Ale jej niestety nie wyszło bo miała problemy ze zbyt małą ilością wód płodowych i kiepsko było malucha widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81 no ja wlasnie tez bede robila ok 25tc,sama jestem ciekawa jak to bedzie wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dolnej części kręgosłupa to mnie łupie jak starą babę, ale tylko jak długo siedzę w niewygodnej pozycji, albo leżę na plecach, co i tak jest niezalecane. A co do wc nocnego, to chyba przez najbliższe kilka lat nie prześpię całej nocy. Preludium do nocnego wstawania :D Ale już przywykłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi nocne wstawanie. ostatnio się zastanawiałam kiedy ostatnio przespałam noc - oj dawno to było. sikanie niedługo wam przejdzie i zacznie się na nowo pod koniec. sorki, że wam się tak wtrąciłam w temat ale tak miło powspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz tez sie przyzwyczailam bo nie ma innego wyboru hehe.Masz juz jakies ciazowe spodnie?/ja bylam ostatnio poogladac i upatrzalam se fajne z taka guma na brzuch materialowe bo bluzek ciazowych specjanie kupowac nie bede bo teraz ta moda w sam raz na ciezarne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia a proszę proszę :). Nie krępuj się :). Wiecie co dziewczyny, przez was sama nakręciłam się na to 3d wraz z genetycznym. Kosztuje 290, strasznie długo. Ale oglądałam efekty i fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od stycznia chodze w ciążowych spodniach. W nic innego się nie mieszczę. Mam narazie dwie pary. Jedne dzinsy i jedne elaganckie które sobie kupiłam i pomykam tak sobie w nich. Jeszcze jedną ciążową rzecz którą kupuję to są majtki CANPOL ciążowe pod brzuch. Są mega wygodne, nie zjeżdzają z pupy. Ekstra sprawa. Bluzek ciążowych też nie kupuję, no sorry jedną ostatnio kupiłam z długim rękawem :D Z napisem Dziewczynka czy chłopiec :). Głupia baba ze mnie :D. A swetry i inne, to też kupuję w sklepie z odzieżą ciążową a to dlatego, że znalazłam taki tani sklepik i swetry są w granicach 50 zł, więc przyzwoicie. :) A bluzek nie kupiłam sobie pasy ciążowe, mam trochę tunik, także dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze wchodze w swoje ale juz sie robi ciezko hehe chyba w piatek tez sobie pojde na zakupy,no ja tez wlasnie na lato mam sporo tunik i takich roznych bluzek takze tez chyba dam rade hehe.no to rzeczywiscie tanie te sweterki,tez musze poszukac u nas jakis sklepow z normalnymi cenami bo w niektorych to przesadzaja.Agunia81 jaki fajny ten twoj szkrab:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie szleją z cenami,a tutaj w miarę przyzwoicie, spodnie około 80-90 zł, swetry około 50-60 zł. Także ceny w miare normalne. Ja jednyne na lato co będe musiała kupić to jakieś lniane ciążówki, ale te dopiero około maja :). Wogóle to mam komunię i nie mam zielonego pojęcia jak się ubrać :) I już zaczynam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia81 swietny maluszek az mi sie lezka w okuy zakrecila, wogole ostatnio jak patrze na dzieci to placze ze wzruszenia... ja przytylam w 1miesiacu ciazy ze 2kg niby nic nie widac ale w dziny sprzed ciazy niemoge sie wcisnac wiec tez nosze juz ciazowe oczko a gdzie kupilas taka fajna bluzke chlopiec czy dziewczynka??? tez taka chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to czeka cie impreza,ja to sie martwie tylko tym czy kupie suknie slubna tydzien przed hehe mam nadzieje ze cos wybiore bo wczesniej kupowac nie bede bo wiadomo ze brzuch moze mi nagle urosnac i nie zdaze jeje przerobic heheszczerze mowiac to juz bym chciala zeby bylo po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe w rodzinnym mieście. W sklepie z odzieżą ciążową. Zaczekaj popatrze na allegro. :). Ale śmiałam się, zę w ciąży zmienia się poczucie humoru, dla mnie ona jest zabawana, przed ciążą wcale by tak nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mysle nad czyms eleganckim bo w czerwcu mam obrone a brzuszek bedzie juz dosc spory a pod koniec lipca mamy zaproszenie na wesele wiec jezxeli maluch sie nie pospieszy chcielibysmy isc wiec tez bede musiala poszukac jakiejs kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ładną sukienkę, w której spokojnie można by było iść na wesele, ale na lato. A w maju może być jeszcze zimno. W tej sukience, to nawet jakiś żakiet bym założyła i był luz, a tak musze coś myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest ta bluzka, ja mam ceglastą. Ona ma fajne marszczenia po bokach :). Fajnie się układają. A tak to jest zwykła no i nie kosztowała, 70 tylko 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no to pięknie :). Sukienkę poszukaj w jakimś kroju który będzie pasowal, dobry jest gorser, szwagierka miała i można było go spokojnie poluzować jak rósł brzuszek :) Na pewno coś ekstra znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie oczko? ogladam na necie oferte sklepow internetowych z odzieza ciazowa, patrze wlasnie za bluzkami i wiecie co za bawelniany tshirt zycza sobie ponad 100zl to lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez z gorsetem sobie kupie bo nawet tak brzucha nie widac pod nim hehe.Dobra ja zmykam musze do apteki skoczyć bo mi zaraz zamkna .pa dziewczyny do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana w rodzinnym mieście. Ale wiesz, co nie takie strasznie drogie bluzki są w C&A. Ale powiem, ci że wogóle to jest szaleństwo cenowe. A w zwykłych sklepach szukałam, to wszystko krótkie. Ja trchę ciuchów dostałam od szwagierki, ale to wszystko na cieplejszy okres, trochę kupiłam w taniej odzieży, trochę kupiłam w sklepie z odzieżą ciążową. Bo tak to jakbym miała pół garderoby kupić to bym chyba zbankrutowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no u mnie wokolicach nawet nie ma c&a a chetnie bym sie wybrala we wroclawiu chyba jest co??? ja tam specjalnie nie bede nic kupywala bo jak na teraz mam 2 pary dzinow (jedne typowo sportowe a drugie bardziej eleganckie) na koniec ciazy tez mam duze dziny ciazowe a na lato 2 pary ciazowych rybaczkow -te portki akurat kupilam sobie wczesniej bo wiedzialam ze sie kiedys przydadza ;-D co do bluzek to prawda dzisiejsza moda (tuniki i wszelkie bluzki odcinane pod biustem) beda dla nas idealne ale taka koszulke jak masz ty z checia bym sobie sprawila teraz tak mysle ze kiecke na wesele w sumie tez mam bo jest odcinana pod biustem wlasnie a dol ma ladnie rozkloszowany hmm no zobaczymy jak ja wogole urosne i jak bede wygladala haha oczko ja juz swoje prace pokonczylam a ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×