Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małlata P

15-latki i seks..

Polecane posty

Gość Małlata P

Czy waszym zdaniem to za wcześnie na seks?? 15 lat?? Moim zdaniem nie :P Wyrażajcie swoje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywizm
za wcześnie-to tak jakbyś zamiast do I klasy szkoły podstawowej poszła od razu do IV klasy !!!! Nie poradzisz sobie.A poza tym-nie zaczyna się od seksu tylko od przytulania,pocałunków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka pewnie sie juz bzyka dlatego pyta :P To za wczesnie. Potem sie ludzie dziwia jak nastolatki ktore szkoly nie skonczyly z brzuchem chodza, bo nie wiedza do czegi sluzy cipka i puloczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wcześnie!poczekaj zostaw sobie coś na później! jak wszystkiego się spróbuje w tak młodym wieku to nie zostanie nic na później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dzisiejsze dziewczynki się puszczają na lewo i prawo bo wg nich skrobanka to normalka w dzisiejszych czasach. Najwyraźniej rodzice nie wytłumaczyli pewnych spraw, więc się same nie szanują. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze zeby to zalozyla prawdziwa 15latka ktora sie zastanawia nad tym czy to dobrze zaczac seks w wieku 15 lat czy nie. Jak dla mnie to niektorym osobom sie po prostu nudzi i musza jakis skandal rozpoaczac. Poza tym jak pietnastolatka zaczyna juz zycie seksualne to chyba nie szuka pomocy na takich forach tylko robi to co sobie wymyslila. Ja rozpoczynajac zycie seksualne w wieku 18 lat wiedzialam ze tego chce i to byla tylko moja decyzja nie szukalam pomocy na tego typu forach. No moze pozniej, ale te male schizy juz powoli przechodza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deggialka
seks to nie zabawa dla dzieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15lat i sex ? o maj gad stanowczo za wczesnie, 17lat to co innego ale 15??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deggialka
ja zaczelam w wieku 19 i uwazam, ze te 18 to jest minimum... chociazby ze wzgledu na jaks odpowiedzialnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.........
A ja zaczełam mając nie cale 16, szczerze to czasami żałowałam... ale mój pierwszy raz był piękny, i byłam strasznie zakochana, znałam moje wybranka już 3 lata wcześniej, i to też dlatego nie miałam takich obawów że mnie zostawi! Może mnie skrytykujecie? Ale do dziś z nim jestem-już ponad 4 lata i jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.............
Dla mnie jest tylko widok straszny kiedy widzę laski na dyskotekach upite w trzy ... i dające się macać i bzykać każdemu kto podejdzie! to jest przykry widok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 latka*****
o co wam chodzi :O nie kazda 15 latka jest taka sama !! ja majac 15 lat zaczelam wspolzycie i nie żaluje ;) zawsze z zabezpieczeniem i nie z pierwszym lepszym chłopakiem, tylko z takim ktory mnie kochał i kocha do dzis!! i oczywiscie sama tego chcialam, nikt mnie nie zmuszał pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M..........
No i co? Mam mieć jakieś wyrzuty? Na bank jest duzo lasek które zaczęły w wieku 19 lat i im nie wyszlo z chłopakiem! A ja tam niczego nie żałuje! Nie zrobiłam tego z byle kim, byle gdzie i po pijaku! I do dziś jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 latka*****
teraz są inne czasy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupupup
moja kolezanka przespala sie majac 14 lat i potem tego zalowala, gdy zwiazala sie w wieku 18 lat z chlopakiem mowila ze z nim byl pierwszy raz a nie wtedy w podstawowce i malo komu o tym mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 latka*****
już mowiłam- kazdy jest inny, jedana może tego załowac a druga nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olać żałowanie
to po prostu obleśne, że gnoje sie pieprzą ;/ pedofilia czysta ! fuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deggialka
inne czasy hahahahahaaha dzieci wy mnie naprawde zaskakujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko kwestia wychowania - jeśli rodzice nie nauczą szacunku do samej siebie, odpowiedzialności za siebie i partnera to tak jest, że nastolatki myślą tylko o bzykaniu... mam w rodzinie położną, czasem opowiada jak przyjmują na jej oddział 13-15latki do porodu. No załamać się można o czym te dzieci myślą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deggialka
tak jak tu juz ktos napisal... w wieku 15 lat to ja przezywalam pierwsze pocalunki :) to co one beda wymyslac w wieku 20 lat?? masakra... ale wlasnie najgorsze jest to, ze wina nie lezy po stronie tych biednych dzieci tylko ich rodzicow... ktorzy pewnie staraja sie byc takimi fajnymi wyluzowanymi rodzicami... porazka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykaja w wieku 15 lat to sie
dzieci alkoholikow i innych patologicznych rodzicow, ktorym brakuje milosci, a seks daje im namiastke tego, wtedy choc troche czuja sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieczka
boze... 15 lat to jeszcze pstro w głowie, pluszowe zabawki, bravo, pierwsze zauroczenia w gimnazjum a nie seks ! teraz moze nie zaujecie ale tak na prawde za szybko sobie dawkujecie "dorosłosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam 15 lat... to chciałam być dziewicą do ślubu, o czym oznajmiałam każdemu mojemu chłopakowi :D i tylko jeden dotknął mnie \"tam\" za co mnie PRZEPRASZAŁ, bo po samym dotykaniu czułam się jak szmacisko. Dziewictwo stracone w wieku 18 lat z kochanym najukochańszym z którym się dalej jest i się tego nie żałuje :) W ogóle dziewictwo to ściema - ale trzeba myśleć jednak racjonalnie. Nie chciałabym zostać mamą w wieku 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieczka
dziewictwo to gł psychika bo jakis tam fałd skóry nie ma nic do rzeczy, ale własnie- trzeba myslec o konsekwencjach, a poza tym seks jest dla dorosłych a nie dla DZIECI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M................
Ej no opanujcie się! Może i są dzieci alkoholików i z rodzin patologicznych którzy tak wcześnie zaczynają! Ale ja zaczęłam w wieku 16, dziś mam 20 i mam już datę slubu wyznaczoną! i kochałam się tylko z jednym! z nim zaczęłam z nim skończę! I nie czuję się gorsza z tego powodu że wcześnie zaczełam! A Wy tu jakieś morały prawicie! Tylko można podzielić młode laski na te co zaczynają z miłości i na te co dla przyjemnosci albo nieświadomie tzn po pijanemu! Ja tem niczego nie żałuje! I nie mam rodzcow pijaków!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie zdecdowałabym się na seks w tym wieku. miałam koleżankę, która zaszła w ciążę gdy miała 14 lat!!! na tydzień przed 15 urodzinami urodziła córeczkę. teraz ma 23 lata i jej dziecko idzie do pierwszej komunii! ale ona nie jest dobrą matką, obwinia małą o to że zmarnowała jej młodość, że gdy koleżanki chodziły na dyskoteki ona siedziała w domu i matkowała. a co to dziecko jest winne?? to ona chciała być dorosła, ale nie pomyślała o konsekwencjach. seks to nie tylko przyjemność, seks to także odpowiedzialność i to odpowiedzialność nie tylko za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tego dziecka bym z domu spieprzała najszybciej jak się da i \"matce\" tak strzeliła w ten głupi pysk że by jej krew z nosa poszła :/ zresztą powinni to zrobić rodzice tej dziewuchy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tam była na początku wielka afera, no bo przecież dziewczyna jeszcze 15 nie miała i pod prokuratora podchodziła. nie wiem jak to sie skończyło z tym jej facetem, najważniejsze że ona jest saqma, sama \"wychowuje\" małą, a tak naprawdę to mieszka z rodzicami i to oni głównie sie nią zajmują. eh dlaczego tak młodzi ludzie nie myślą? :( a potem niewinne istoty cierpią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×