Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małlata P

15-latki i seks..

Polecane posty

Gość Bartek15
Niezłe argumenty macie.. Musze nad tym pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle,ze wczesnie.za wczesnie. w tym wieku to calowanie bylo zajebiste i nie myslalam o nizym innym!;)ale moze to kwestia tego ze teraz dzieci podobno szybciej dojrzewaja;p pragne zaznaczyc ze sama mam 21lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkg
i oto jest własnie przykład myslenia małoletnich :o a co ty mozesz wiedzieć dziewczyno, skąd wiesz ze twoj chlopak Cie kocha??Teraz przeciez wszyscy sie seksza a moze mu tylko na tym zalezy?A pozatym seks powoduje ze uprzedmiatawiamy człowieka.Haha stary chce spróbowac z młodą, zobaczymy czy przetrwacie próbę czasu.Jeśli to nie jest ten jedyny Ci przeznaczony to i tak sie rozstaniecie albo niezle sie nacierpisz.Nie znasz zycia dziewczyno, więc nie pierdol.Lepiej sie zajmij nauką a nie pierdoleniem sie.Sory za ostre słowa ale juz poprostu nie moge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociątko09876
co się porobiło z tym gówniarstwem dzisiaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
Ja jebie ! xDD . według Ciebie seks można robić tylko z jedną osobą skoro piszesz, że jak mnie zostawi to będę cierpieć i tego żałować ? ;D . zapewne bym Cierpiała, ale to nie polega na tym by seks uprawiać tylko z jedną osobą ! xD weź się lecz ;d . A co do tego czy mnie kocha, to ja już mam na to dowody i tobie tego udowadniać nie muszę ! ;) Nie wiem czy odróżniasz kurwienie się od kochania ?? hellow ! to co innego ;P Maleńka, kurwić to się może dziwka jak daje się kazdemu lepszemu a nie osoba ktora to robi z jedną osobą ale w młodym wieku ! to nie jest kurwienie się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia a
ja jestem pewna ze zwykła kurwa to cię robiła,sądząc po słownictwie i podejściu do seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi (15 latki i 16 ) czy jestescie juz gotowe na macierzynstwo? jestescie gotowe poniesc wszystkie konsekwencje? jestescie juz w stanie wychowac dziecko? jesli NIE to po cholere sie bierzecie za rzeczy dla dorosłych? nie ma 100% metody anty i kazdy kto uprawia seks musi sie liczyc z tym ze wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nawiasem mowiac seks to nie tylko przyjemnosc, to takze odpowiedzialnosc, a co moze powiedziec 15 albo 16 latka o odpowiedzialnosci jak zajdzie w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia a
edessa z jednym się zgodzę 15 lat to za wcześnie ale ja mam prawie trzydziestkę i nie mam zamiaru sobie psuć życia macierzyństwem, zabezpieczam się pigułka plus zawsze gumką ale jak wpadnę to usunę i nie myślę że przez jeden dziwaczny przypadek powinnam rujnować sobie życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym slowem
dzisiejsze 15,16-latki to k.u.r.w.y ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
No tak jeśli wy się kurwicie nie wiadomo z kim i nie wiadomo gdzie to dla was to może być wielki strach ;D w koncu nawet byscie nie wiedziały kto jest ojcem dziecka . Yyy..coś miałam napisać... aa !! xDD . skoro takie madre jestecie to z checia bym poznała date i wiek utraty waszego dziewictwa ?:Pp Nawet uczeni wypowiadaja się ze seks to w wieku 16 lat odpowiedni czas ;D udajecie głuio madrtych ;d ja pierdole na was brak słow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mowiłam tylko o 15 i 16 latkach i mniej, tez sama stosuje plastry ale to inna sprawa juz 16 lat odpowiedni wiek no zabiłas mnie tym zdaniem, jak mi dasz artykuł medyczny w ktorym jest napisane ze 16 lat to odpowiedni wiek to ci nawet kwiaty do domu wysle z przeprosinami :) robcie sobie co chcecie to wasz tylek, tylko pomyslcie zanim cos zrobicie, jesli nie jestescie w stanie utrzymac dziecka ktore sie moze pojawic to moze dajcie sobie spokoj bo nie wierze ze jakas 15 latka zachodzac w ciaze sie cieszy i skacze z radosci i potem sama odpowiedzialnie wychowuje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciaa zmien moze słownictwo bo dla wielu jestes małolata a obrazanie nic ci nie da zwłaszcza osob strszych. Bo nikt po tobie nie jedzie i cie nie wyzywa a pozim twoich wypowiedzi jest rowny zeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja straciłam dziewictwo w wieku 15 lat on 17 ale wtedy nie myślałam że jestem za młoda. Oczywiście nie żałuję tego bo to był mój pierwszy partner a ja dla niego pierwszą partnerką. Teraz Jesteśmy razem ponad 8 lat mamy 1,5 rocznego synka a szczęśliwym małżeństwem jesteśmy od 2 lat. I nigdy wcześniej nie miałam obaw że jestem w ciąży bo zawsze uprawialiśmy bezpieczne seks a nie jakich tu pełno że bzykają się bez zabezpieczeń a potem pytają się co one mają zrobić i że jeśli są w ciąży to dziecko usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.......
ja mam 17 lat, mam synka 3-miesięcznego z moim chłopakiem z którym jestm od 3 lat:):) seks zaczęłam mając 16 lat, nie żałuję, kochamy się i planujemy ślub, rodzice są szczęśliwy mając wnuczka, nasz synek ożywił nasz życie i sprawił, że nasze całe życie jest piękniejsze, cała rodzina jest szczęśliwa. Dziecko nie było wpadką tylko naszą decyzję, staraliśmy się o nie 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
W sumie racja, nie powinnam była tak pisać, przepraszam. ale wiecie o co chodzi, że z wiekiem każdy próbuje to innym uświadomić,a jak był młody to pewnie lepsze cudeńka odprawiał..Wiem, że teraz macie chęć napisać, że z wiekiem czasu poznaje się życie i juz wiecie na czym ono polega..Ale spójrzcie na to jak cywilizacja się zmienia.. Macie rację z tym dzieckiem, bo nik w tym wieku nie jest gotów na wychowanie dziecka, może mówią ze są gotowi , ale tak na prawdę nikt nie zapewni dziecku dobrego dzieciństwa w tym wieku . Sama mam złe zdanie na temat kurw, które w tym wieku daja dupy "za tależ zupy" . [Chodzi o to, że za byle co ;) ] . Ale mi chodzi o to, że jeśli jakaś para się kocha, są ze sobą długo, chcą to zrobić to dlaczego mówicie , że nie ? Każda dziewczyna mysli o zajściu w ciże, bvynajmniej ja myslę;) ale przewcież ryzyko jest niewielkie, gdyby tak każdy mial patrzec to seks uprawiałoby 15 % społeczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina. 24
rybcia czasy sie zmieniają... ale jak patrzę na 14-15latki w mini, umalowane tak że mogłabym się od nich uczyc, (choć sama nie żałuję makijażu) to mnie ciarki przechodzą... jak to mozna? zero jakichkolwiek zasad... chociarz w społecznościach cygańskich matkami zostają właśnie 14latki.....ale tu mamy Polskę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaaaaaaaaaaaaaaaa15
Mam 15 lat, kochać się będę z mężem po ślubie :) i dobrze mi z tym :) możecie mnie wyśmiać proszę bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-------
że dziewczyna jest umalowana to nie znaczy ze nie ma zasad. A TY JESTEŚ NIECO ZAZDROSNA . . . teraz są inne czasy, inni ludzie.Wszystko się zmienia z roku na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-------
teraz nastolatki są bardzo dojrzałe, szybciej dojrzewają niż kiedyś. . . Znam 2 15-letnie dziewczyny, z zasadami, z dobrego domu, dobrze uczące się, makijażu nie szczędzą - to nie znaczy że mają pusto w głowie, przeciwnie pomimo mini i bluzek z pępkiem świadectwa zawsze z paskiem, jedna wybiera się na farmacje a druga na rysyjski. Znam 16 latkę która wyszła za mąż (z własnej woli, nie była w ciąży) jej mąż ma 24 lata. Poprostu dojrzała do tego, Rodzice to zaakceptowali, dziewczyna chodzi do liceum, jest na bjochemie w wakacje był ślub. Teraz planują z mężem dziecko. Potem ma zamiar iśc na studja do lublina. I wcale nie ma pstro w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-------
ja mam lat 17, pamiętam siebie jako 12-latkę Kucyki z wstążeczkami. Pojącia nie miałam jak się sex uparwia ani jak się całuje. Teraz patrzę na 12-latki: wyglądają tak dorośle, mają na swym kącie co najmniej jednego-dwuch chłopaków (wiem, bo mam siostrę w tym wieku). Czasy bardzo szybko się zmieniają, a dziewczyny coraz szybciej osiągają dojrzałośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-------
hej, jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka gowniara 15 letnia moze wiedziec o antykoncjepcji aza seks sie zabiera a wtedy chodz takie malolaty z brzuchami tez milam 15 lat i seks byl dla mnie czyms obcym i dalekim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-------
15 latki wiedzą więcej niż myślisz, mówiłam już, świat szybko się zmienia. Wydzę to po swojej siostrze. Dziewczyny dojrzewają coraz szybciej, 16 - latki wychodzą za mąż (z własnej woli, nie przez ciążę) I wcale nie są to jakies głupie czy patologiczne dziewczyny. Mądre, świadectwa z paskiem, olimpiady, plany studjów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
wiesz, to, że Ty nie miałam pojęcia na ten temat to raczej o tobie dobrze nie świadczy, to jest wiedza ogólna i mogę Cię zapewnić, że teraz o takich rzeczach wszedzie mówią, media itp itd to nawet choćby ktoś chciał uniknąc ten temat to i tak się nie da i posiada na ten temat dośc głęboką wiedzę;) Dla was jesli ktoś uprawia seks to jest głupi pod wzgledem nauki ? nie no to już staje sie byc smieszne co piszecie ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh
rany dzioewczyno swiat tak szybko dojrzewa eh a ty bys sie pisac nauczyła... studJa no porazka, widzisz teraz dzieci sie biora za sex małzenstwa a maja takie braki w nauce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
"ona" ma rację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×