Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małlata P

15-latki i seks..

Polecane posty

Gość Rybciaa
"ona" ma rację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
przestańcie się czepiać tego jak ktoś pisze, chyba nie na tym polega temat tj dyskusji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana xd
Temat rzeka. Ja się zgadzam z Rybcią ! Mam 24 lat, ale uważam, że wy przesadzacie.. Przecież każdy ma swój rozum, a młodzież teraz szybciej dojrzewa . Życie, takie czasy..teraz nie da się uniknąć tematu seksu, kiedyś to była temat tabu,a teraz ? To tak jak herbata na śniadanie ;) . Cóż, nie wiadomo czy się z tego cieszyć czy nie... ^ a co do macierzyństwa, to trzeba się nad tym zastanowić, ale szczerze mówiąc dziewczyny młode są bardziej ostrożne niż te starsze, bo starsze uważają, że jak wpadną to nic złego, bo zapewnią dziecku dobre wychowanie, a te młode boją się macierzyństwa i zabezpieczają się na wszelkie możliwe sposoby, by tylko do tego nie doszło . Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... każdy do tego podchodzi inaczej, ale skoro Ty pytasz na Forum o takie rzeczy, to albo chcesz 'zabawić się' w miłość, albo pochwalić jaka to Ty dojrzała nie jesteś, bo to robisz/chcesz zrobić. To osobista sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego ze sie zabezpieczaja to sie nie zgodze moze niektore ale jak czytam tutaj zakladane tematy to zcasami rce opadaja, a ze mam duzo wolnego zcasu to zagladam tu czesto no i naprawde szkoda gadac, niby dziewczyny dojrzewaja teraz szybciej ale nie maja zadnej wiedzy na temat seksu i zabezpieczenia, dopiero po fakcie zacynaja myslec jak juz jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
Edessa - oj tu musze się z Tobą niestety zgodzić... nie chodzi mi o moją osobę, bo ja akurat do tego inaczej podchodzę. Możecie sobie myśleć, że tak nie jest, ale zastanawiam się nad tym co by było gdybym wpadła itp. itd . Ale mam koleżankę która jebie się na każdym kroku bo twierdzi , że wszytsko jest dla ludzi..i 2 razy podejrzewała ze jest w ciązy i dopiero wtedy zaczął się płacz i myślenie nad swoim zachowaniem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy spojrzec na ...
niektore pytania na forum typu -czy przez spodnie zajde w ciaze pieszczac sie z chlopakiem? a wiadomo na jakim ;poziomie jest wiedza na temat rozpoczecia wspolzycia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie i powiem ze nie zadaja takich pytan tylko 15 latki, sa i starsze dziewczyny ktore zadaja tak absurdalne pytania ze az zal nie maja podstawowej wiedzy na temat swojego organizmu, jak juz biora tabletki to nie wiedza nawet jak one dzialaja no zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
hahaha ;) Ja j e b i e . xDD . powalające..No ale wiecie nie każdy ma taką wiedzę, a Ci którzy nie posiadają wiedzy na ten temat niech seks pozostawią na potem bo robią to dla szpanu a nie z miłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keyra17
JA tez w wieku 15 lat zaczynałam pocałunki. TEraz mam 17, dwa lata związku i co z tego ze nie jestem dorosła, ale wiem co do czego służy i nie mówcie mi, że jestem małolatą która kocha się z kim popadnie, bo to przemyślana decyzja, o zabezpieczeniach też już wiem, nie powinno byc problemów. Ale szczerze mówiąc, to obawiam się, że w przyszłości, mając już np. 12-letnią córkę, będę musiała jej porządnie pilnować. Niestety, coraz młodsi biorą się za seks, i niedługo będzie to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina. 24
tiaaa... jestem koszmarnie zazdrosna, że będąc dzieckiem na utrzymaniu rodziców nie uprawiałam seksu, i nie malowałam się jak klaun..co jeszcze? no tak, czasy się zmieniają tylko patrzeć jak 10-12latki będą pytały o najlepsze prezerwatywy... i czy to też będzie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjeba** mnie to....
"16 - latki wychodzą za mąż (z własnej woli, nie przez ciążę) " CHYBA PRZEZ SĄD!!!!!!! nie dadzą nikomu ślubu przed 18stką! co ty bredzisz?! boże dzieci Neostrady, włącz sobie automatyczne poprawianie błędów i doucz się trochę bo aż zal czytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serpentynnkaaaa
ona---> masz na oko 12lat albo jesteś nienormalna.. tyle idiotyzmów w jedej głowie... 15 latki swiadecstwa a paskiem,olimpiady..... tak!! oczywiscie, też takie gówniary wyglądające jak kurwy są bardzo mądre, znają z 10 technik robienia loda. O szlaufach nie wspomnę. Dwa ślub biora 16 latki? śmiech na sali, doucz się bo zal czytac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybciaa
Jak juz napisałam to forum nie jest po to by krytykować ortografie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszorek__
17 lat. ja sama zaczelam troszke wczesnie szalec... no i stalo sie to,co sie stalo.gwalt. ale na szczescie bez konsekwencji(ciaza).WIEC NIKOMU TEGO NIE ZYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
Jak to czytam to ręce normalnie opadają... to że młodzież szybciej dojrzewa to nie jest tak do końca bo ubiór makijaż fajka i piwo w dłoni to dla mnie żaden dowód dojrzałości a tym właśnie młodzi sie kierują. Ja mam 21 lat dziewictwo straciłam mając 18 lat nie jestem już z tamtym chłopakiem choć byliśmy dość długo ( ale jemu z czasem zaczęło bardziej zależeć na seksie aniżeli na moich potrzebach) chyba za bardzo pośpieszyliśmy sie do tego ŻAŁUJE BARDZO teraz jestem 1.5 roku w związku nie śpieszyliśmy sie z niczym i jest CUDOWNIE...ale nie o tym chciałam pisać...Sama mam siostry w takim wieku 12, 14 17 lat i nie wyobrażam sobie że któraś z nich mogłaby już sie kochać z chłopakiem chociaż widzę po nich że zwłaszcza po tej co ma 14 lat że ją bardzo ciągnie do chłopaków że chciałaby być już dorosła to jest trudny wiek i dużo zależy od rodziców i nie ma reguły czy dziecko pochodzi z rodziny patologicznej czy z tzw. dobrego domu. znam wiele dziewczyn w wieku moich sióstr które pochodzą z normalnej rodziny a nie zachowują sie tak jak dziewczynki z takich domów..moim zdanie to wszystko przez to że wszędzie jest pełno seksu w gazetach w radio w tv i wszystko jest dostępne dla takich młodych dawniej tego nie było i było zdecydowanie lepiej...a jeśli chodzi o zabezbieczanie sie wśród 15 czy 20 to chyba nie ma reguły mam 4 koleżanki z mojego wieku które zostały w niedawnym czasie mamusiami i to były różne przygody imimo takiego wieku też było w tym troche głupoty więc z tym to jest różnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoos
nie zawsze te dziewczyny z dobrych domów są porzadne. czasem te z domów patologicznych bardziej umieją docenić wartość jaką jest życie. a te z dobrych domów co to nie one i sie sypią jak confetti. faceci, w sumie to chłopcy zaczynają teraz bardzo wczesnie pociagajac za soba dziewczyny. ja jeszcze rok temu mialam poglad na seks w wieku 16 lat ze tak nie wypada blablabla. mam 17 lat i jestem z chłopakiem rok. byłam z nim w 6 klasie podstawówki ( ha ha ha ) i może to sie wydawać śmieszne ale wtedy go pokochałam. miałam po tym dużo chłopaków i każdy dostawał po łapach jak chciał mnie dotknąć po piersiach czy coś - żadnego z nich nie pokochałam. wróciłam do tamtego chłopaka, do mojej miłości z podstawówki i jestem naprawde szczęśliwa. miesiąc temu zaczeliśmy wspolzycie, mój pierwszy raz - na poczatku mialam watpliwości. chciałabym oddać siebie tylko jednemu mężczyźnie, wierzę w to że będziemy ze sobą już do końca chociaż jak każda dziewczyna mam ku temu obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoos
dodam że mimo tego że mam tylko 17 lat umiem się zabezpieczyć. od razu poszłam po plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abi__gail
a ja miałam 22 lata, kiedy zdecydowałam się na seks. Wcześniej poszlam do gin po tabletki i musialam jeszcze pol roku "dojrzewac" do pierwszego razu. Wiem, ze troche sie powoli rozwijalam, ale nie zaluje, ze tyle to trwalo. Mialam duzo czasu na przemyslenie wszystkiego, zabezpieczenie sie i, przede wszystkim, na zaufanie partnerowi. 15-latki nie maja tego czasu, a normalnej kobiecie jest on na pewno potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EHHHHHHHHHHHHH
Każda dziewczyna w wieku 15 lat jest inna.. Jedna jest bardzo mądra i chce seksu, a druga ma 17 lat i ma pstro w głowie i daje każdemu na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoos
no nie wiem czy 15nastki które współżyją są mądre. takie dziewczynki jeszcze nie mają ustabilizowanej gospodarki hormonalnej a co dopiero psychicznej. w sumie ja też miałam bardzo nieregularne okresy ale podczas plastrów wszystko się ustabilizowało. może i tak w środku chciałabym jeszcze z seksem poczekać. mam tylko 17 lat ale kocham tego chłopaka i wiem że to ten jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1991
zalezy dla kogo ja sama urodzilam swoja coreczke w wieku 16 lat i nic nie zaluje meza mam wspanialego opiekunczego i wogole mamy swoj dom on pracuje ja szkole skonczylam i jakos nie specjalnie interesuje mnie opinia innych na ten temat moje zycie moje decyzje.Coreczka ma prawie 2latka jest wspaniala i nie wyobrazam sobie zycia bez niej.Wiec to indywidualna sprawa nie ktorzy czekaja do sluby nie ktorzy nie ale ogolnie nigdy nie potepialam takich ludzi i nie potepiam ja znam 4dziewczyny ktore urodzily 15 17 i dwie 18 i radza sobie rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorącaciiipka
boże ludzie 15-latki niech robią co chcą mam 16 lat. No racja , ze to za wcześnie i wgl.... ale to ich życie no.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goly
walic sie kurwy ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sprawa
indywidualna, każdy dojrzewa w innym wieku. Ja miałam 16 lat i z perspektywy czasu wiem że to było za wcześnie że mogłam poczekać ,chodzi mi o ten stres związany z ewentualna ciąża jak okres mi się spóźniał choć 1 dzień to świrowałam bo nie byłam gotowa na taką odpowiedzialność...dzisiaj mam 24 lata i mój mąż był moim pierwszym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15latekasdasdasdasdasddasdsa
czesc . sory ze odkopuje temat . mam 15 lat , moja dziewczyna tez , jakos niedlugo planujemy rozbudowac nasz zwiiazek o sex ... dodam ze bedzie to nasz wspolny 1 raz ... jakie byscie polecali metody antykoncepcji ? co z metodą "po" ? mozna z niej skozystac w tym wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No toś....
15 lat i seks... Matko i córko najdroższa... czy ja taka stara jestem, że dla mnie potrzeba było dorosnąć w pełni emocjonalnie i społecznie do wieku, w którym pozwoliłam sobie na pierwsze kochanie się? A i tak z perspektywy czasu, po nastu latach od mojego pierwszego razu, nieco żałuję, bo spokojnie jeszcze mogłam poczekać, choć chłopak z którym byłam nie był moją pierwszą miłością, ale pierwszą, gdzie bardzo się zaangażowałam emocjonalnie i już na nieco innym poziomie, niż tzw szczenięca miłość. Uprawianie seksu nie sprawi, że staniesz się bardziej dorosły/dorosła. Wręcz przeciwnie. I śmieszą mnie teksty nastek, które mówią 'jak na swój wiek jestem bardzo dojrzała emocjonalnie', bo właśnie taki tekst o braku tej dojrzałości świadczy. To tylko próba usprawiedliwienia się przed sobą, że 'już dorosłam/słem, więc mogę TO zrobić'. Albo 'wiem, czego chcę'... Akurat seks wynika z instynktu, bo to wiek, kiedy hormony zaczynają buzować, a nie ze świadomej decyzji, a nad instynktami w takim wieku ciężko jest zapanować. Poddawanie się instynktowi oznacza słabość charakteru i woli i ewidentny brak wolnej woli... Ale i tak nastki powiedzą, że to nie prawda, bo 'wiedzą, czego chcą'. A kim Ty, człowieku w wieku 15 lat, chcesz zostać w przyszłości? Jaką widzisz dla siebie przyszłość? Czy jesteś absolutnie pewien, że wiesz czego chcesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soberrebellious
Ludzie! Przestańcie się zachowywać jakbyście zjedli wszystkie rozumy, nawet 15 latki mogą uprawiać seks, jeżeli są na to gotowe! nie możemy porównywać siebie do teraźniejszych czasów, gdzie wszystko jest przyśpieszone o przynajmniej 5 lat! Przestańcie się zachowywać jak matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×