Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małlata P

15-latki i seks..

Polecane posty

Gość Mulinnaa
A ja spotykam sie z pewnym 15 latkiem,i seksik jest :-) On jest taki słodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulinnaa
A ja spotykam sie z pewnym 15 latkiem,i seksik jest :-) On jest taki słodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo-nim
w dyskusji padło takie zdanie: seks to nie tylko przyjemność, seks to także odpowiedzialność 100% racji - zastanawiam się jednak jaką przyjemność z seksu może mieć 15latka:-) ja zawsze rozróżniam >seks< i >kochanie się< - jestem juz w tym wieku, że wiem, że seks dla sportu, ciekawości, szpanu nigdy nie dorówna kochaniu się z chęci bycia blisko i razem. a żeby byc blisko i razem i żeby okazywać czułość nie jest potrzebne zbliżenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnpp
pseudo-nim zgadzam się z tobą... dla mnie seks mozna uprawiać z każdym ale kochać się tylko z jednym jedynym.... mój chłopak nigdy nie powiedział ze chce ze mną seksu, zasze tylko pyta czy mam ochote sei z nim kochac, a popdczas naszego stosunku przytula mnie i mówi mi jak bardzo kocha, a kiedy skonczymy to ciagle mnie przytula a potem jescze caly czas mi pisze i mowi jak bylo wspaniale i jak mnie kocha i jaka jestem dla niego wazna... to sa najpiekniejsze chwile w moim zyciu... mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidlowy czas na seks to wiek min 18-19 lat i polroczny staz w zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 15latki do seksu pasuja jak do maciezynstwa ktorego moga sie dorobic.niestety media \"nakazuja\" dzieciakom kochac sie.wystarczy wziac do reki pilot wlaczyc vivę gdzie wszystkie piosenkarki robia to samo.to nie sa wzorce dla mlodych. mnie to nie obchodzi ale zacznę martwic sie gdy moje dzieciaki zaczna dojrzewac,czyli za 20lat,bo jeszcze nie mam dzieci:D:D:D:D:D:D nikt wam nie zabrania seksu.szkoda tylko waszych serc i wrazliwej psychiki.wami rzadza jeszcze emocje.a emocje musza sie wyciszyc,a do tego trzeba dojrzalosci,ktora przychodzi dlugo po maturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieplodnosc...to skutek rozpoczecia wspolzycia za wczesnie,wielopartnerstwo podobno prawidlowo powinno się czekac 6lat od pierwszej miesiaczki,aby narządy byly w pelni rozwinięte. czyli jakies 8lat stosowanej antykoncepcji hormonalnej?czy to nie zaowocuje potem daremnym staraniem sie o dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15latka....
o Boże, skończe już ten durny topic, jakich było wiele 🖐️ mam 15 lat, współżyję od pół roku, jestem z chłopakiem od 2,5 roku, zabespieczamy się, pozatym mam świadectwo z paskiem, jestem bardzo lubiana i zadowolona z życia. I mnie gÓwno obchodzi czy się to komuś podoba czy nie , ważne że ja jestem gotowa:) i Wy dziewczyny też się nie przejmujcie takim gadaniem, bo nikt innych za Was nie decyduje ani nie może się za Was czuć gotowy i wyznaczać jakieś wiekowe granice, do tego nie potrzebny dowód osobisty, tylko gotowość psychiczna, ja nie żałuję i nie będę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda podrozniczka
"prawidlowy czas na seks to wiek min 18-19 lat i polroczny staz w zwiazku..." czyli jak ktos ma ponad 20 lat, to juz moze dac sobie spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimum 18 lat....ale moze byc i 20 jak się komuś podoba chodzi o osobę nie o to czy masz 18 lat czy 20.ale to wiek zwiastujący jakieś przynajmniej symboliczne myslenie. kotku masz 15 lat i Tobie wolno.to Twoje życie nie?jestem prawie 10lat od Ciebie starsza i pamiętam,\"moje wielkie dokonania\", które były rok póżniej nazywane w tajemnicy przed wszystkimi przeze mnie głupotą.i schemat się powtarzający co roku... nie chodzi o to co powie Twoja mama czy tata.oni Ci dadzą szlaban albo to zaakceptują.ale życie mozna sobie łatwo zepsuć powolując na świat osobę,dziecko,która wymaga opieki i poświęcenia,a ty masz prawo do mlodosci.trzeba się zabezpieczac w takim razie dobrze.pamietaj,że kiedyś trzeba bedzie urodzic zdrowe dziecko,a po 10latach antykoncepcji może byc różnie.moja kuzynka ma wycięty jajnik,10kuracji postinoru na rok, antykoncepcję hormonalną stosowaną blisko 10 lat i włąsnie 3raz poronila. tez byla mloda i wolna....a ma 27lat i jest nieszczesliwa oczywiscie teraz rusza do ataku 17latki,któe mnie zlinczują ze przeciez tabletki sa doskonałe,prosze probujcie sami. moja siostra stosowala tylko prezerwatywy parę lat,.z zajsxiem w ciaze nie bylo problemu.parę miesięcy starań i ma dziecko. a moze to kwestia wychowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza metoda antykoncepcyjna jest czystosc:D:D:D::D:D:D dla niewymagających od siebie zalecam terapie myslenia.pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat to za wczesnie duzo za wczesnie to bardziej ciekawośc i niz pragnienie czy potrzeba ja zaczełam szaleć jak miałałam 18 LAT i wiedziałm czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka22.
ja uwazam ze to troszke za wczesnie... a gdzie piekne romantyczne spacery przy blasku ksiezyca, gdzie wstyd za kazdym pocalunkiem:) ? a co potem ? trojkat, bo w wieku 20 lat wszystko sie znudzilo? ja myslalam ze kocham pewnego chlopaka, ale okazalo sie to pomylka i nie stracilam z nim dziewictwa / mialam 15 lat/ tylko z obecnym partnerem /mam 25 lat ,a stalo sie to gdy mialam 22 lata/ uwazam ,ze nie wolno zabraniac mlodym milosci ,ale tak na chlopski rozum - nie warto ,,pochodzic ,, troszke z chlopakiem? :) zycze kazdemu i kazdej pieknej milosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dzieci nie powinny zabierać się za seks,bo potem widać że głupie sikse chodzą z brzuchami,no ale cóż jak się ma móżdzek między nogami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat to za wcześnie, żeby brać tabletki antykoncepcyjne, a innej, równie skutecznej metody antykoncepcji nie znam. A co będzie, kiedy pęknie Wam prezerwatywa? Postinor może wyrządzić olbrzymie szkody w Twoim organizmie, zwłaszcza, że Ty jeszcze dojrzewasz. Seks nie jest dla dzieci. Najczęściej 15-latki w ogóle nie myślą o sexie, ale są pod presją starszych chłopaków i różnie się to dla nich kończy. Pomyślcie trochę o ciąży, o wielkim brzuchu, o bolesnym porodzie i o płaczącym, czerwonym ze złości dziecku, to może wam się odechce.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że dzieciaki nie sluchaja starszych kolezanek:( my trochę już przeżyłyśmy.teraz wiele z nas czegos tam zaluje.ja stracilam dziewictwo w wieku lat 21.byla to osoba z przypadku,bylam pod presja chlopaka,ktory wmawial mi ze to juz ten czas,pozatym on obstawial się paroletnim doswiadczeniem.zaluję tego.potem przyszla milosc,moj obecny chlopak rozumie to co ja czuje i nigdy w seksie nie jest egoista.warto czasem poczekac.poza tym srodki antykoncepcyjne stworzone sa dla kobiet starszych z ustabilizowaną gospodarka hormlnalną. szkoda,że nie macie starszych sióstr:( moze one by wam pomogly.moze to wina rodzicow ktorzy mysla,ze gdy dziecko jest w domu o 21 to wszystko gra,a niepokoj zaglusza idealna ocena z matematyki.a problemy jednak są i nie zostaną rozwiązane ocenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było pięknie
Nie źle się wczułyście! Ja zaczelam sie kochac z miom chlopakiem w wieku 16. Dzis mam 20! Jestem bardzo szczesliwa! Jest dla mnie wszystkim! nigdy nie bede tego zalowac! teraz jestem smutna bo jest za granica juz 7 tydzien jeszcze 2 i bedziemy razem! Zarabia na nasz ślub potem ja pojade do niego! i choc tak wczesnie zaczelam nic mi sie jeszcze nie znudzilo! i nie mysle o trójkącie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było pieknie
Nie zażywam tabletek, tylko od 4 lat prezerwatywy! Boje sie ciazy ale wiem ze jakbym zaszla mam z nim wielkie schronienie! Ja bylam dla niego pierwsza i on dla mnie! I ostatni! I mysle ze jak sie robi to z glowa to jest kazdego indywidualna sprawa! chyba ze tak jak ktos pisał! ze robia to pod presja! kazda musi czuc ze to jest ten jedyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek15
Jesli pietnastoletnia dziewczyna ma 15 i ma ochote na seks to czemu ma tego nie zrobic??? Ok..moze zrobić sobie dzieciaka ale jesli sie zabezpieczy?? Ludzie po co wy piep*** o jakichs tabletkach(ktore maja spowodowac bezplodnosc). Wystarczy bzykac sie z przezerwatywa i jesli ktos umie ja oczywyscie zalorzyc..a wy juz o peknieciu jej. 15 latka ma racje ona sie bzyka i podkreslam NIE MA DZIECIAKA I SPRAWIA JEJ TO PRZYJEMNOSC!!! Wiec nie mowcie ze jest to nieodpowiedzialne bo jesli nie ma dzieciaka to jest to (niestety dla was) odpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
a dlatego nie powinna tego robic bo jej organizm nie jest na to jeszcze gotowy! A jakie skutki moze wywołac tak wczesnie rozpoczete współzycie to chyba nie wiesz chłopczyku! Min wieksze prawdopodobienstwo na zachorowanie na rakak szyjki macicy. a tak pozatym to zadna metoda anty nie daje 100% zabezpieczenia i zawsze kiedy współzyjesz trzeba liczyc sie z mozliwoscia poczecia dziecka!!!Moja kolezanka współzyła i zapezpieczali sie gumka która nie pękła ale jak sie potem okazało troche zsunęła i zaszła w ciąze w wieku 19lat. Teraz jej córka ma 12 l;at. A najgorsze jest gadanie 15 l;atki ze kocha kogos i jest pewna ze jej nie zostawi. Ludzie sie rozstaja po 15 latach małzenstwa a jedna z druga pisze ze jest z chlopakiem rok i na 100% on bedzie z nia zwsze. Załosne A potem co sie stanie jak ona zajdzie w ciąze? przewaznie zostaje sama bo " cudowny: chłopak sie ulatnia. Miłosc to piekna rzecz ale na wszystko jest w zyciu czas. Nikt mnie nie przekona e 15latka jest psychicznie i fizycznie gotowa na sex!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta8811
A moim zdaniem to za wcześnie.Sex jest dla kobiet a ty masz dopiero 15 lat..nie steraj sie dorosnąć wczesniej,ciesz sie tym wiekiem bo możesz tego żałować..na sex przyjdzie pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek15
-Anik Przeciez nie musza sie kochac z osoba ktora sie kocha, tylko z kims kto tego chce i jest na to gotowy. A jeszcze raz co to tych "15-latki i seks" to zalezy jeszcze czy sa gotowi na stosunek (tak jak napisalem na gorze). Nie kazdy 15 latek nie wie co robi,nie pisze glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) 15 lat to za malo na seks, kochanie sie. Ja zaczelam majac 20 lat i 5 lat zwiazku za soba, jestesmy dla siebie pierwszymi. Zareczylismy sie. Kiedy mialam 15 lat to przezywalam swoje pierwsze pocalunki z Ukochanym o seksie nie myslalam... Drogie 15 latki! Zycie bywa okrutne, mi tez sie wydawalo rozowe kiedy bylam w waszym wieku. Wtedy wszystko wydawalo sie latwe i proste. Dajcie sobie czas! Zreszta co Wy macie za partnerow? Z pewnoscia sa starsi, powinni byc madrzejsi i wiedziec ze seks w tak mlodym wieku bywa szkodliwy i ewentualnie poczekac ze wspolzyciem. Istnieje takie madre powiedzonko: jak kocha to poczeka. I to jest swieta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f25
'Bartek15 - Przeciez nie musza sie kochac z osoba ktora sie kocha, tylko z kims kto tego chce i jest na to gotowy." no wlasnie widzisz, KOCHAĆ SIĘ to można TYLKO z osobą która Cię kocha. z kimś kto chce i jest na to gotowy to się można rżnąć, ale niewiem czy to dobra droga rozwoju dla 15latki... w tym wieku człowiek tak naprawde dopiero zaczyna się rozwijac. głowa nabita jeszcze szkołą, imprezami, podstawowy problem to czy mama wypuści mnie z koleżanką na dyskotekę czy nie itd. która z nich tak naprawdę mysli o dzieciach i odpowiedzialnosci? jakies 15% może. a dzieckiem moze się skończyć kazde współżycie, nawet chocbys założył sobie 3 prezerwatywy. przez jakis czas się udaje, pewnie - ostatecznie nawet kalendarzyk czy stosunek przerywany jakos tam zabezpiecza, jak się ma szczęscie. ale właśnie na tym polega podstawowa różnica między osobą niedojrzałą a dojrzałą do seksu - nie mysli się "oby tylko nie było dziecka, oby tylko nie było dziecka", tylko "oby nie było, ale jak będzie to damy radę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
nie ma 100% metody anty. Trzbea byc swiadomym co moze byc skutkiem seksu. A co bedzie jak 15 latka zajdzie w ciąze?? Co moze dac temu dziecku? Jak sobie poradzi? Przedewszystkim straci najlepsze lata swojego zycia. Dzieci to wspaniała sprawa, ale nie w wieku 15 lat, to samo tyczy sie seksu. Co innego kiedy wpadka zdarza sie np w wieku lat 19, 20. Wtedy chociarz szkołe ma sie skonczoną, jakies perspektywy są. A pozatym jak ktos juz napisał to zbyt wczesnie rozpoczete współzycie moze pociagnąc za soba powazne skutki zdrowotne dla kobiety nawet w dorosłym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w wieku 15 lat to miałam bardzo w wsiowo w głowie i tylko jak bym miała chłopaka to tylko pocałunki i po paru miesiącach pieszczoty teraz mam lat 21i prawie rok z moim chłopakiem i chce nam sie seksu ale ja nie bo boje sie że zajdę w ciąże bo nic nie daje 100% dlatego czekamy jak zacznę zarabiać skończę szkołę i będzie dłużej chodzić ale nie w wieku 15 lat bo jest modnie bo wszyscy to robią a później są skutki ciąża ślub za kasę rodziców zero pracy szkoła zawalona nic zero masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalnyy333
Wkurza mnie gadanie ze nie ma 100% antykoncepcji :O Jest takowa - chociazby tabletki,prezerwatywa, przerywany + dni nieplodne. Czy 100% tutaj pewnosci nie ma ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak. wg mnie to też stanowczo za wcześnie. na seks zawsze przyjdzie czas i nie należy się śpieszyć, bo seks to nie tylko przjemność...trzeba liczyc się z konsekwencjami,15latek nie jest na tyle dojrzały aby uprawiać seks. Jak ma juz taką ochote to niech sie masturbuje, to jest przynajmniej bezpieczne i przy okazji pozna swoje cialo, co lepiej przygotuje go do inicjacji seksualnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×