Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

A wesołego tatusia jeszcze pamietacie??? :D Ja ostatnio mam zapieprz w realu :( i na forum bywam sporadycznie. Ale pamiętam o Was i ciepło myślę. Pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tatusia,pewnie ze pamietamy,ja narazie mam zeleglosci bo mam meza w domu ale juz od pn bede na biezace heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Koneserd ja Cie pamietam i hb tez:D:D Pozdrawiam cala reszte bandy:D:D🖐️🌼 Zycze udanego popoludnia🌼 Mega fluidki sle chorowitkom........................🌼 Ruda👄 Benitka👄 3majcie sie cieplo🖐️)))Dla pozostalych 👄:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam MEGA CHANDRE 😭 więc nie będę tu smęcić.Musze sobie pobeczeć 😭Szkoda że ruda daleko mieszkasz pochandrzyłybyśmy sobie 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz wczoraj bylo lepiej:D A reszta gdzie sie podziewa ? Ja rozumiem weekend i te sprawy ale zeby nawet lapka nie zamachac,jak kolezanki w dole byly?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstawać śpiochy bo kawka na stole i pączki i proszę się nie dołować tylko się ładnie uśmiechać Miłego Dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gb, ruda maxi - widzę, ze udzielacie się nie tylko na czerwcowkach ;) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko miałam gorączkę dużą i okrutniaste dreszczyki😭-dzisiaj narazie troche jakby lepiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka herbatkiz cytryna i sokiem z malin.Moja mama tez ma mega grype;( A jutro mam wymiane okien w domu i jak w kazda srode mega latania na zajecia pozalekcyjne z Konradkiem.Oby do wieczora jutrzejszego dnia;) gerber buziak dla ciebie i witaj u na w skromnych progach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pogoda mnie psychicznie wykańcza.Chodze ostatnio tak nabuzowana ze musze chyba komuś dołożyć albo co....Moje dorastające dziecie mnie też wykańcza...Boziu......CZAS DOJRZEWANIA!!!!!Ja też miałam trudny wtedy charakterek ale moja to już katastrofa.Normalnie siadam ostatnio i rycze z bezsilności.Już nawet nie mam pomysłó na wymyślanie kar.Ja swoje -ona swoje.Wszystko \"nie\".Pomagam w lekcjach-pół dnia coś tłumacze a ona 4 godziny gada \"nie rozumiem i tak\"Zrozumiałaby do cholery gdyby wogóle słuchała co do niej mówie......A miałam kiedys takiego aniołka.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj mialam wymiane okien wiec mnie nie bylo bo Konrada trzeba bylo zaprowadzic do szkoly potem go odebrac i zaprowadzic na tance potem go odebrac i zaprowadzic na msze bo w srody ma dyzur ministrancki a potem ma po mszy zbiorke.Mam ma grype takze jak zasnelam wczoraj to dzisiaj biegiem sie ubieralam by sie nie spoznic na rehabilitacje benitka ufff jak sobie pomysle ze przedemna tez jest dojrzewanie to az sie boje dobrze ze jeszcze mam do tego czasu kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre dzieci grzecznie dojrzewają.W moja jednak diabel wstapil:(Nie ma dnia bez awanturki jakiejs.No i jeszcze w tym wieku dojrzewac?????Czasy naprawde sie zmienily.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja na wysokich obrotach dzis hee],wlasnie wyszlam z wanny,zjadlam juz snaidanko,zaraz ide wywieszac pranko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×