Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

a u mnie okna na parterze wstawione ,teraz obrobka i malowanie parteru,ufff bedzie sie dzialo. benitka jak tam dojrzewajaca? hb a te zwiekszone obroty to przez co? sylwunia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka wsadz ja pod jakis inkubator moze szybciej dojrzeje i bedzie spokojniejsza;) A tajk pozatym to dzien dobry albo raczej Dobrej nocki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Benita i jak córka nadal dojrzewa aż boję się myśleć jak moja mała będzie w wieku Twojej córki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym oprócz tych buzujących hormonów dochodzi do tego rozpieszczanie przez te wszystkie lata.No i wyszla mieszanka wybuchowa.Tak to jest jak sie chciało byc najfajniejszą mamusią na swiecie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Kanapka z pomidorem,a w piernik chcesz??:P:P:P:D:D:D Ruda🌼👄 Benitka ojjj matko kochana,ale Ty sie masz:Owspolczuje Ci kochana🌼i nie sluchaj kanapki,bo ona gada jak potluczona:D:D Jestem chora i ledwo na oczy patrze:(mam remont w domu i dwoje dzieci piszczace co pare minut:Opoprosze o fluidki co bym nie zwariowala;) Zycze Wszystkim udanego tygodnia🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie👄 Aaaa i tatusia tez pozdrawiam:D:D🌼 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie i rodzynka:D🌼 Fluidki sle potrzebujacym...............🌼 Zycze milego dnia🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Klania się wesoy tatuś! 🖐️ :) Miło że o mnie pamietacie chociaż niewiele wniosłem naWasz topik i rzedko tu bywam. Jutro byc może bedę miał trochę czasu na net to napiszę więcej! Pozdrowiam wszystkie wesołe mamy! :) 🌻 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pisalam bo mnie w domciu nie bylo. Bylam w szczecinie po pierwsze na : 18-tce syna kuzynki Po drugie bylam na swojej urodzinowej kolacji z moim facetem:D A teraz mnie dopadla grypa jelitowa ktora najpierw mial Konradek,potem ja niestety przechodzila niunia a od wczorajszego poznego wieczoru mecze sie ja ale juz jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi biedulko Ty moja.Miałas urodzinki? To wszystkiego naj naj naj naj lepszego zdrówka kasy i sexu dużo👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻mnie dopiero przeziebienie puszcza ale za to jakies kiszki mnie wczoraj tak bolaly ze myslałam ze fikne.Stary czlowiek to sie zaczyna sypać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka-córka narazie z grzecznoscią jako tako,chociaz poranne wstawanie do szkoly i jej odrabianie lekcji doprowadza mnie do ...........Ze zdrowiem cos jej źle wyniki badań wyszły,naczytalam sie w necie że to anemia ale dzieki Bogu jest dobrze tylko troszke za malo zelaza i trzeba w posilkach jej dawac duzo zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie codziennie tu jestem ale skoro nikogo nie ma.........................to siedzę cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Obiecalem wpaść w weekend ale się nie udało. Witam wesołe mamy z wytrwałą Benitą na czele. Przygniotła mnie proza zycia - w pracy problemy - mu mnie i u żony, wykańczanie domu z poślizgami. Myślał em że przed Bozym Narodzeniem się przeprowadzimy ale nie wiem czy sie uda :( Na forum prawie nie zaglądam; jakoś nie mam weny do pogaduszek. No i tyle.... Przepraszam, że dziś tak smętnie. Pozdrawiam wszystkie zglądające tu mamy - chociaż Wy bądźcie nadal wesołe :) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wszystkim:) Ja mam remont i nie mam czasu na nic:(Dzieci mam przeziebione i sama nie za bardzo sie czuje:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie i naszego rodzynka;)🌼👄 Benitka👄❤️🌼 Sylwinka:P:P:P:D:D:D:D🌼 Zycze udanej niedzieli:)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×